Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 27 [Barátaink az állatok] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2001) rii válasza Papa-Georgo (#1987) üzenetére


rii
nagyúr

satufék utáni padlógáz pedig 40l ... ;)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#2002) concret_hp


concret_hp
addikt

lehet h hülye kérdés de:
hol lehet venni füldugót? gyógyszertárban?
ill. van olyan ami teljesen minden zajt kiszűr? (amik ilyen gyárakban meg ipartelepeken vannak, az ott dolgozóknak , csak többszörhasználatos kéne...)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#2003) bzoley válasza concret_hp (#2002) üzenetére


bzoley
veterán

Semmi konkrét, de szerintem ilyen munkavédelemmel kapcsolatos boltban kéne nézelődni.(sisak, maszk, füldugó, fülvédő) Gyógyszertárban inkább eldobható fomában lehet.
[link]
[link]

[Szerkesztve]

(#2004) Bash válasza concret_hp (#2002) üzenetére


Bash
őstag

Az USA és NATO standard füldugók így néznek ki:
[kép]
Ehhez hasonlót szinte minden normális áruházban lehet kapni, gyanítom gyógyszertárban is. Alvásra ezek tökéletesen megfelelnek.
90 dB zajszint felett már csak a különböző fültokok nyújtanak megfelelő védelmet, zajcsökkentésük általában 20-30 dB körül alakul:
[kép]

http://bashtravel.com/

(#2005) I_Am válasza Bash (#2004) üzenetére


I_Am
veterán

Most vagy én vagyok vak, vagy az első képen kis kerti kapunak vagy minek álcázott óriás füldugó van? :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2006) bzoley válasza I_Am (#2005) üzenetére


bzoley
veterán

Akkor semmi:)

[Szerkesztve]

(#2007) Bash válasza I_Am (#2005) üzenetére


Bash
őstag

Szerintem meg most tértél haza valami party-ból, és még nem vagy teljesen tiszta. Parci-nak javasolni fogom, hogy a belépés egy PC-re kötött digitális alkoholszonda megfelelő eredménye nélkül ne történhessen meg.

MOD: áttettem saját tárhelyre a képeket, nem bízok ilyesmit holmi Google-re ezentúl. Grats!

http://bashtravel.com/

(#2008) I_Am válasza Bash (#2007) üzenetére


I_Am
veterán

Utólagos módosítás és még gyanusítgatsz is? :D

Ha mindenki annyi káros dolgot fogyasztana amennyit az elmúlt két napban Én tettem, az összes multi tönkremenne. (csak a dohánygyárak gazdagodnának) :)

És képzeld kész lett a 2pac szöveg is menet közben. :)

szerk: és Én hülye elfelejtettem szkrínsátot csinálni a kertkapudról. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2009) bzoley válasza I_Am (#2008) üzenetére


bzoley
veterán

[kép] ;)

(#2010) Loretto válasza Bash (#2004) üzenetére


Loretto
veterán

Persze egy kóros horkoló utan talál a hallójáratba, legalább is azzal a kis szutyokkal szemben mindeféleképpen, tapasztalat. :(

Soirée...

(#2011) bahama bug


bahama bug
csendes tag

sziasztok!
Jó lenne tudni, h mi a helyzet a 8-as úton, mert éppen arra tartanánk ma. Ha vki tud vmit, kérlek írjatok.
Köszönöm :)

'' az én az mindig valaki más''

(#2012) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Nálunk:

[link]
[link]
[link]

El vagyunk zárva a külvilágtól :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2013) Solad válasza Motion_Blur (#2012) üzenetére


Solad
őstag

De jo nektek... nalunk csak az eso esik:(

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#2014) erdey_a


erdey_a
őstag

Negyven jármű csúszott össze az M1-es autópálya Budapest felé tartó szakaszán a 112-es kilométerkőnél, Győr közelében pénteken délelőtt; a tömeges karambolban többen megsérültek.

:(

Vérboci

(#2015) Shim


Shim
őstag

nókomment rovat

(openoffice helyesírásellenőrző)

[link]

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#2016) Androo válasza Motion_Blur (#2012) üzenetére


Androo
tag

Legalább a net működik... ;)

= Intel & HP =

(#2017) ngabor2 válasza Shim (#2015) üzenetére


ngabor2
nagyúr

:DDD hogy a sültnyúlhoz hogy jön a szagosbükköny, azt nem tudom. de a komposztálóanyag se rossz ;]

mós'nblúr: ehh, nem gyenge a hóhelyzet felétek... mifelénk szél van, de hó helyett csak szemetel egy kicsit az eső. látom, ott is enyhe szellő fujdogál. addig jó, míg vezetékeket nem szakít...

[Szerkesztve]

(#2018) rii válasza Shim (#2015) üzenetére


rii
nagyúr

első dolgom mindig, hogy kikapcsolom a helyersírás elleneőrzést, bármilyen software-ről is legyen szó

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#2019) rdi válasza Bash (#2004) üzenetére


rdi
veterán

A képen látható amerikai/kanadai füldugó és a magyarországi gyógyszertárakban kapható szivacsfüldugó között kb. annyi a különbség, mint egy buick és egy pobieda között. ::D

Hol lehetne kapni az első képen láthatót ??

Fej! Tor! Potroh!

(#2020) Motion_Blur válasza Solad (#2013) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Krva jó :(((

[link]

Se ki, se be :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2021) rdi válasza ngabor2 (#2017) üzenetére


rdi
veterán

Hát úgy, hogy a nyúl az erdő szélén él a bükkönyben, ha megsütöd akkor viszont van illata = szagosbükköny.

Tényleg milyen az a szagtalan bükköny ??

Fej! Tor! Potroh!

(#2022) Motion_Blur válasza ngabor2 (#2017) üzenetére


Motion_Blur
félisten

A kerítés egy részét kidöntötte, most csináltam meg. Orkán erejű a szél :O

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2023) rdi válasza Motion_Blur (#2020) üzenetére


rdi
veterán

Mostmár legalább tudod, miért nem jó a féloldalas sövény ::)

Fej! Tor! Potroh!

(#2024) Androo válasza Motion_Blur (#2020) üzenetére


Androo
tag

Íme a megoldások halmaza:

[link]

;)

= Intel & HP =

(#2025) Motion_Blur válasza Androo (#2024) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ez a kép 2 órával egy ''megoldás'' után készült :D Sokat ért :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2026) ladybug


ladybug
őstag

Na, most, hogy ilyen nagy a hó, jó lenne hétfőig kihúzni Babócával. Akkora hó van. Ráadásul hóátfúvások is nehezítik a közlekedést. :( Maradjon mindenki otthon.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2027) rdi válasza Androo (#2024) üzenetére


rdi
veterán

Már bocs, de hol a motorikus erő ??

Fej! Tor! Potroh!

(#2028) tildy


tildy
nagyúr

''Két lap is megnevezte a szaros szaloncukor gyártóját.''Jó cím:D
Két lap is megnevezte a szennyezett szaloncukor gyártóját. A Magyar Nemzet szerint a Stollwerck Budapest Kft. a gyártó, a Népszabadság pedig úgy tudja, hogy a Stollwerckhez tartozó Bonbonetti-csoport egyik termékéről van szó. Találgatni kell, melyik a szennyezett szaloncukor, mert az illetékesek továbbra is titkolják a gyártó és a termék nevét........A termék pedig a Kölyök Tibi Szaloncukor, illetve a Tibi Kid lehet
Forrás index.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2029) ladybug válasza rdi (#2027) üzenetére


ladybug
őstag

[link]
[link]
Én ezeket a kis szerkezeteket bírom nagyon. Gondolkoztunk rajta, hogy nekünk is be kellene szerezni egy hasonlót, mert nem elég, hogy sarokháznál lakunk, 3 házunk van egy területen. És bizony ilyenkor nagyon sokat kell lapátolni.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2030) Androo válasza tildy (#2028) üzenetére


Androo
tag

Legalább 10kg-ot meg kellene enned ebből, hogy bármiféle bajod legyen belőle...nah nem baj legalább van hírverés...

= Intel & HP =

(#2031) Bubu79 válasza tildy (#2028) üzenetére


Bubu79
addikt

Idézet-idézet hátán : [link] :D :DDD

Motion_Blur : Nem irigyellek :(

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#2032) tildy válasza Androo (#2030) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekem igen, de gondolj bele, ez direkt gyerekeknek van, nekik lehet jóval kevesebbtől is már.... Rossz belegondolni:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2033) Solad válasza tildy (#2028) üzenetére


Solad
őstag

Hehe a stollvercknel dolgoztam regen.. vicces az a gyar ;)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#2034) Gh0sT válasza ladybug (#2026) üzenetére


Gh0sT
addikt

Nem akarok itt ragadni Zalában! :(

Állítólag Kaposvárról már el sem indították Pestnek a buszokat... Remélem holnapra sikerül letakarítani az uatakat!

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2035) parandroid válasza Bubu79 (#2031) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Épp be akartam írni megint...

Gh0sT: itt vagy Zalában és nem szóltál? Tegnap voltunk bent Zegen... :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2036) Bubu79 válasza Solad (#2033) üzenetére


Bubu79
addikt

Ha lehet részleteket ne közölj - szeretnék még fogyasztani a termékeik közül :DDD

PeterkeT: Bocs, nem tudtam kihagyni :)

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#2037) ladybug válasza Gh0sT (#2034) üzenetére


ladybug
őstag

Drága Ghost!
Nyugodj meg. Holnapra már kicsit jobb lesz a helyzet, főleg ha nem fúj a szél. Javaslom inkább a vonatközlekedést.
Pedig mennyire le akartál jönni....Nagyon hamar alábbhagyott a lelkesedésed.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2038) Solad válasza Bubu79 (#2036) üzenetére


Solad
őstag

nem kozlok en semmit, ugyanugy fogyasztom tovabbra is... jofajta falusi parasztgyerek leven nem vagyok valami finnyas ugye Rezi? :P :DDD

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#2039) VladimirR válasza Solad (#2033) üzenetére


VladimirR
nagyúr

miert vicces? szarnak bele a munkaba? ;]

p.s.: jo, tudom, ezt mar lelotte valaki

katica: kinek kell itt motorikus hokotro, mikor jo eroben van a fiatalsag?

(#2040) rdi válasza tildy (#2032) üzenetére


rdi
veterán

Arról nem is beszélve, hogy ha a fertőzöttet egybe raknak a nem fertőzöttel, akkor éjszaka a bacik csendben átmásznak a nem fertőzöttekre, így azok is fertőzni kezdenek és így tovább.
Persze még mindig jobb mint a csirkeinfluenza...

Vlad haha ::D

[Szerkesztve]

Fej! Tor! Potroh!

(#2041) rii


rii
nagyúr

Én már fél éve ki sem mozdultam a XIII. kerből ..... egész jó ... (-:

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#2042) Gh0sT válasza ladybug (#2037) üzenetére


Gh0sT
addikt

Háááát:
Tegnap, amikor felszálltam Pesten a buszra még teljesen jó idő volt. Havat csak a parkokban láttam, itt meg lassan közlekedni nem lehet... :( Vonatra valszeg nem fogok már jegyet kapni, ráadásul a vasútállomás is olyan messze van...
Ezen kívül természetesen semmi sem ''úgy'' alakult ahogy szerettem volna. :(

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2043) ladybug válasza VladimirR (#2039) üzenetére


ladybug
őstag

Fiatalság? A gyereket csak nem állíthatom be dolgozni. :U

Ghost: Sajnálom.:( Nem kecsegtetlek semmi jóval. A buszközlekedés meghal ilyenkor.


[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2044) Androo válasza tildy (#2032) üzenetére


Androo
tag

A 10kg egy átlag volt...de szerintem ha a gyerek megeszik belőle 8kg-ot, akkor már alapból rosszul lesz.
Ez most mekkora hír lett...egyszer miért nem látogatnak el egy tejüzembe, vagy húsipariba...vannak onnan is bizarr törtébetek... :Y

= Intel & HP =

(#2045) Bubu79 válasza Androo (#2044) üzenetére


Bubu79
addikt

Néhány napot együt üdültem egy gyógyintézményben ( nem elmegyógyászat volt :DDD ) egy hentessel, aki dolgozott a húsiparban. Azt mondta, hogy nem hajlandó bolti húshoz nyúlni tekintve, hogy a teljes folyamatát látta a gyártásnak... Itt állítottam le, mert nem hiszem, hogy itt a város közepén lenne esélyem házi hús vásárlására :D

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#2046) VladimirR válasza ladybug (#2043) üzenetére


VladimirR
nagyúr

no, azert az ember sem ven meg annyira, hogy ne birja el a lapatot ;]
esetleg bolygonyi agyaval kiotolhetne valami univerzalis megoldast (nem, nem azt, hogy a ho is olyan vidaman szallingozik, meg hever az udvaron)

Gh0sT: sima gyorsra mindig lehet jegyet kapni - az mas kerdes, hogy felfer-e az ember, de aki helykozi volnajaraton edzodott, annak ez nem okozhat problemat

(#2047) Androo válasza Bubu79 (#2045) üzenetére


Androo
tag

Hasonló forrásokra alapoztam én is az ezzel kapcsolatos hozzászólásomat... :) ;)

= Intel & HP =

(#2048) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Hóhelyzet....;] eheh..nekünk a garázs a pincében van, azaz ilyen mélygarázs jeleggel, lejárón kell lemenni oda..

Reggel mondom kicsit lapátolok, kinyitom a garázsajtót, és csak havat látok magam elött...moindom szupi :P

Én szeretem a havat, cirka 3órán keresztül egész lelkesen lapátoltam.

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#2049) parandroid válasza VladimirR (#2046) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A bannolós lézerpisztoly termonukleáris hóelhárító fícsörjének valami bios-beállítási problémája lehet, vagy valami driver-probléma, (vagy csak szimplán BUG,) de csak pirosan villog, és nem csinál semmit. Gondolkozom a megoldáson, de lehet nyitnom kell majd neki egy topikot.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2050) ngabor2 válasza parandroid (#2049) üzenetére


ngabor2
nagyúr

topikcímnek: hóeltakarítás házilag, de hogyan????

ja, és az első hsz szövege szigorúan: a kérdés adott.
esetleg pb-s disznóperzselővel :D egy segítséget tudnék ajánlani, csak nincs otthon nete, meg az ország másik felében lakik :DDD

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 27 [Barátaink az állatok] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.