Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38101) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Ismét van 2db, remélem ez is olyan hamar elkel mint a tegnapi :)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#38102) Tamás9x válasza Shkiz0 (#38101) üzenetére


Tamás9x
őstag

Csak nem szolgáltatótól szerzed be ?:D B.Zoli ?:D

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#38103) betyarr


betyarr
veterán

valakinek van infója arról,hogy a digi milyen netcsomagokat fog bevezetni? (nem a cikkre gondolok,hanem valami kiszivárogtatásra).

(#38104) sliderzolo


sliderzolo
csendes tag

Nyíregyháza off topic :

Ha Kátyút láttok,szemetet,nem jó a közvilágítás, stb...ha itt beküldöd megcsinálják.
http://jarokelo.hu/
(esetleg fb- több info : https://www.facebook.com/jarokelonyiregyhaza)

A 10. bejelentő Budapesti kirándulást nyer.

(#38105) Shkiz0 válasza Tamás9x (#38102) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Nem. Egy ismerősömnek voltak a tulajdonába, van több telephelye, és ezekkel volt kiépítve a hálózat.
Nem ismerem B.Zolit.
Amúgy ennyi volt több nincs legalábbis egyelőre.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#38106) Tamás9x válasza Shkiz0 (#38105) üzenetére


Tamás9x
őstag

Jah értem :) Air Live 5400 CPE eszközöket építenek le most azokból is lehet mazsolázni :)

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#38107) CoolBoy323 válasza Shkiz0 (#38105) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

CCTV-nel is hasznaljuk, szvsz az egyik legjobb gyarto!
Afas szamlat tudsz adni roluk?

(#38108) Shkiz0 válasza CoolBoy323 (#38107) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Talán megoldható, de akkor némileg feláras a dolog.
De holnap megkérdezem pontosan.
Amúgy használtak.nem újak, ha így is érdekel írj privit és megbeszélhetjük a részleteket.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#38109) CoolBoy323 válasza Shkiz0 (#38108) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Megyen ;)

(#38110) Shkiz0 válasza Tamás9x (#38106) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

2.4-ből az Ovislink AirLive cuccokat használtuk, eleinte jók voltak, hamar rebootoltak, és stabilak is voltak.
Aztán ahogy jöttek az újabb firmwarek már romlott a stabilitás is, meg majd 1.5 perc volt egy reboot.
Nem is erőltettük ezeket, jött utána a TP-Link 542/543-as szériája abból legalább 2-300 darabot használtunk, még pár darab ma is üzemel. Aztán ahogy egyre jobban terjed a 2.4 felhasználási köré (kaputelefon, videotájásztó stb) váltottunk 5G-re, mert ezt akkoriban kevesen használták, stabilabb is volt, nagyobb sávszélt is tudott, és eleinte nem volt szinte semmi ami zavarhatta volna. E mellett kezdtük használni az Mikrotik termékeket is, azok is rohadt jók, bár tény és való hogy nincs annyira minden az ember képébe tolva mint a többi gyártónál, hanem szinte minden paraméterét neked kell beállítani, de én pl pont ezt szeretem benne, hogy teljesen testre szabható. Itthon is egy RB751G-2HnD-t használok. De mint említettem használtunk, SXT, Sextantot, Ubi RocketM5-öt gerinc táplálására, aztán a Nanostation5 és 5L mellett elkezdtük használni az M-es mimos cuccokat is. A rengeteg darab közül talán 5-10 darabbal volt gond, a többit általában a villám nyírta ki, illetve 2 év után derült ki, hogy amit mellékelt hozzá a gyártó fehér majd később már fekete kábelkötegelőt a nap 1-2 év alatt elégeti, és könnyen elpattan, és ha netalántán esik az eső akkor a fejjel lefelé csüngő eszközbe a kábel mentén befolyik a víz és kakukk.
Az SXT esetében már jó minőségű awab bilincset mellékelt a gyártó és mi is erre tértünk át, mert ez örök mint a nyomorúság.
Ja meg a nanóknak az első szériája volt még szar, annak is csak az adaptere ami még ilyen fehér volt. Azok rendre kifingottak. A Fekete 12V majd később 15V-os (noti szerű) adapterrel nem nagyon volt gond 1-2 esettől eltekintve.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#38111) Tamás9x válasza Shkiz0 (#38110) üzenetére


Tamás9x
őstag

Na akkor látom szakmabeli vagy :) Írtunk FW-t az 5400 CPE szériához, de tényleg romlik a zaj miatt a jelerősség, sajna az 5 is telítődik, van kint egy szeléssávú scan antennám, nem vagyok elragadtatva a sprektumtól ami visszaköszön 2-3 naponta a képernyőn :)

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#38112) Shkiz0 válasza Tamás9x (#38111) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Már nem dolgozom ott, igazából szerettem magát a melót, csak a főnök volt egy fasz.
Otthagytam.
Ne mond. Itt felénk (Tarpán) pl volt még 3 szolgáltató rajtunk kívül. Egyik szarabb mint a másik, egyiknek gyenge betáp volt a baja, a másik ilyen eu-s pályázat volt aztán ahogy lejárt a kötelezően vállalt idő, otthagyták mint eb a szarát (wifi falu volt a neve vagy mi) Mondanom se kell milyen tákolt cuccokat használtak, de a lóvét azért felmarkolták. Arra nem voltak képesek, hogy ha már nem csinálták tovább leszedjék az eszközöket, vagy lekapcsolják, hogy ne vegyék el feleslegesen a sávot.
Ők meg a Millenium nevű cég is olyan volt, hogy szó nélkül átrakták másik frekire a bázisokat, aztán meg pislogtunk, hogy telefonálnak az emberek hogy nem megy, meg szarakodik. Aztán mikor rájöttünk hogy ütik egymást a frekik átraktuk máshova, ahol ideig óráig ment majd mikor megint előzetes jelzés nélkül átrakosgatták a magukét akkor kezdődött minden előröl.
Arról nem is beszélve, hogy sokszor szívtunk azzal, hogy ilyenkor olyan sávszélen mentek az antennák ahol amúgy rohadt fos jelerősséget produkálnak.
Most meg már sajnos az 5GHz-en is van mindenféle kütyü ami zavarhatja az adott frekit.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#38113) elistvan


elistvan
senior tag

Jövőhéten tervezek Nyíregyházára menni. Akinek kell valami: [link] A cuccokat napközben (kb. 9-14 óra közt tudom átadni nagyobb márka mobilboltok környékén.(Korzó, Tesco...)

A fentieken kívül még van egy Full dobozos Cooler Master Hyper TX2 multi procihűtőm-m. Illetve egy Arctic Cooling Alpine 11 GT rev 2.0-m, 80-as és 250-es 100/100-as ide hdd-m.

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#38114) Tamás9x


Tamás9x
őstag

Ultrahangos tisztítást vállalok, karbi, ékszerek, finom mechanikai dolgok...

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#38115) allin00


allin00
csendes tag

Sziasztok!
Robogóhoz valóban hozzáértő embert keresek! Részletek privátban.

(#38116) myk74


myk74
senior tag

Tudtok ajánlani lakásklíma telepítéssel foglalkozó emberkét?
Köszi :R

Nincs kéz Nincs csoki!

(#38117) Tamás9x válasza myk74 (#38116) üzenetére


Tamás9x
őstag

Klíma is kell?:) van nálam egy beépítetlen kültéri on-off-os GWHN18EDNK3A2A/0 vagy GWHN12BBNK3A1A/0

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#38118) myk74 válasza Tamás9x (#38117) üzenetére


myk74
senior tag

Igen az is kellene.Rákeresek amit írtál.
Kaptunk már ajánlatot,de többet is meghallgatnék,mit tudnak egy zeg-zugos 47nm -es lakásba ajánlani.

Nincs kéz Nincs csoki!

(#38119) Tamás9x válasza myk74 (#38118) üzenetére


Tamás9x
őstag

47nm? akkor oda a kicsi kell :) kültérit akár számlásan is tudok adni, ha úgy van, sajna többet rendeltünk a kelleténél, akármilyen beltérivel összecsatlakoztatható.

2 fajta van on-off-os és inverteres, inverterest kicsibe nem érdemes venni, hacsak nonstop hűteni fűteni nem fog.

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#38120) myk74 válasza Tamás9x (#38119) üzenetére


myk74
senior tag

Köszi !
Privátban tudsz küldeni árat?
47nm =1 nappali 2 hálószoba,külön fürdő-wc-főzőfülke-folyosó

[ Szerkesztve ]

Nincs kéz Nincs csoki!

(#38121) FRENK1988 válasza Tamás9x (#38119) üzenetére


FRENK1988
veterán

és a Korányira egy 65-nm-esbe melyik lenne a jó? (szintén 1 nagyszoba, 2 háló, folyosó, WC, Fürdő, konyha)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#38122) mrbig25


mrbig25
őstag

Üdv Mindenkinek!

Szeretnék egy saját igényre szabott, egyedi ITX-es házat, aminek az alapelemeit le kéne gyártani.
Ehhez keresnék egy hobbyCNC-s embert vagy olyan céget, ahol ilyen kis apróságokkal (is) foglalkoznak.

Tud valaki ajánlani valamit/valakit?
Tervek megvannak, csak egy ember,-vagy cég kellene, aki megcsinálja és rendelkezik nyersanyaggal.
/mindössze 0,3-0,4m2 alumínium kellene hozzá, ~3mm-es vastagságban/

Ha ez nem jönne össze, akkor tudtok olyan céget, ahol kiszolgálnak mondjuk fél tábla (1 m2) alulemezzel?
és akkor megcsinálgatom magamnak...

...

(#38123) Tamás9x válasza FRENK1988 (#38121) üzenetére


Tamás9x
őstag

Az a baj, hogy a folyosóra kellene tenni, 65-re már a nagyobbat ajánlanám, hogy ne erőlködjön, valahogy forgatni kell a levegőt a lakásba egy ventivel, úgy az igazi. A kültérinek kisebbnek, vagy egyforma erősnek kellene lennie a beltérivel, ha erősebb akkor lefagy a rendszer, kérek egy telefonszámot a szerelőnktől és továbbítom privátban a kicsi 40 a nagy 50k listaár szerint, de körül kell nézni hátha van jobb ajánlat. ( a szerelő nyíregyházi)

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#38124) Tamás9x


Tamás9x
őstag

Vannak eladó 800W-os betonkeverő motorjaim hajtással 2 féle: 3500ft/db

[link]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#38125) Bobby G.


Bobby G.
senior tag

Sziasztok!

Kissé fura kérésem lenne, de hátha...:)

Valaki nem tudna néhány napra bérbe adni egy iPhone telefont? Elég lenne egy régebbi verzió is, csak arra kellene, hogy az asszony meg tudja nézegetni, hogy mennyire tudná használni.
Android kikészíti, BlackBerry bonyolult neki, és egy ios-ba nem ugranék bele látatlanba. Butatelefont pedig már nem akar.... :W
Szóval mondjuk 3Gs-től felfelé. Fizetnék is érte, meg természetesen bérbeadási szerződéssel, vagy ahogy szeretnétek. A lényeg, hogy független vagy vodás legyen.

Köszi, ha tudtok segíteni. :R

(#38126) vlevi válasza Bobby G. (#38125) üzenetére


vlevi
nagyúr

NOKLA? Windows phone? Ezen nem gondolkodtatok?
Mondjuk én sem ismerem, nekem sem volt még a kezemben windowsos telefon, de azt mondják egyesek, hogy a wp8 teccik neki, hátmég a wp8.1

(#38127) kenwood3 válasza Bobby G. (#38125) üzenetére


kenwood3
őstag

Miert kesziti ki a droid? Milyen telot hasznal?

Mi az az ekezet dragasag??

(#38128) Golyo69 válasza Bobby G. (#38125) üzenetére


Golyo69
senior tag

Én is csak ajánlani tudom a Windows Phone-t! Azt próbáljátok ki! Annyi hogy Lumia 620 alatt ne legyen! 520 az elég gagyi lett!

Nekem is az van ( 620 )..barátnőmnek most vettünk mert ő sem akart androidot :)

Iphone-t meg alapból nem vennék :D ( de ez egyéni vélemény :D :)

De tényleg a windows tök egyszerű, gyors azt csinálja amit kell neki!

Ui.: Volt több androidos telóm és aztán lett WP..hát nem bántam meg :)

Az ok hogy LG G2 már ok..vagy az ilyen kategória de az alatt szar összes :) és finom voltam :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#38129) Bobby G.


Bobby G.
senior tag

A Win-os telefonokat is ki kellene próbálni, mert én már nem veszek csak úgy semmit neki. Volt, hogy kettőt kellett eladnom aprón, vásárlás után 3-4 nappal, mert használat közben rájött, hogy nem tetszik neki, nem érti, hülyeségeket csinál. :W

Androidból volt neki xperia x8 (azt szerette, de ellopták), és most Sony Tipo. Na ez tényleg kezd engem is megőrjíteni. Amúgy nekem is az a bajon a droidokkal, hogy egy bizonyos árkategória alatt nem érdemes venni.
Volt HTC HD2-m, amit droiddal használtam, szinte havonta cserélgettem rajta. Az jó volt. :) Vagy pl. az LG Optimus 4X. Itt is látszott, hogy amire odafigyelnek ott jó a droid, de annak az árát meg is kell fizetni.

Nagyon drága telefont nem akar, viszont jó zenelejátszó, jó fényképező, nagy tárhely, és stabil működés. Ez volt a kívánságlista. Ja, és fehér szín...:)

[ Szerkesztve ]

(#38130) CoolBoy323 válasza Bobby G. (#38125) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Olcso szar droidot hasznalt, igye? Szarszungot?!
Na ez a baj, nem az android a szar!

Ha par nappal korabban szolsz, volt egy feher Xiaomi Hongmi S1 nalam, 48k-ert.
Na az tokeletes lett volna neki!

[ Szerkesztve ]

(#38131) Bobby G. válasza CoolBoy323 (#38130) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Én csak azt próbálom mondani, hogy a fejlesztők néha nem fordítanak túl sok időt, hogy minden telefonra optimalizálva legyen a droid. Amire meg igen, az olyan árban is van. Persze, nem az oprendszer a hibás, de mégis ott jön ki, hogy nem megy a vas.

Már késő..... :((

[ Szerkesztve ]

(#38132) Traxx


Traxx
őstag

Köszönöm wwhy és Tamás9x kollégának a VGA-átvételben nyújtott felajánlást, de az átvétel kérdése sínre került már :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#38133) perge666 válasza Golyo69 (#38128) üzenetére


perge666
veterán

Azért elég merész kijelentés hogy G2 alatt sz*r az összes droidos teló. :U :U
Nekem Samsung Galaxy S2 van már lassan 2 éve,és szerintem nagyon jó,semmi bajom vele.
Szerintem 4-5 hónapja nem volt kikapcsolva,újraindítva,mégis stabilan működik.
2 hónapja napi szinten erről netezek,játszani is szoktam rajta,nekem csak az akku a problémás,mert a nap végét már szűkösen bírja ki,általában 5-6% marad.

[ Szerkesztve ]

(#38134) Golyo69 válasza perge666 (#38133) üzenetére


Golyo69
senior tag

Jó oké :) Van alatta is jó teló nem mondom..de azért az tény hogy sok telóra nincs jól optimalizálva a droid!

Így már jobban igaz :)

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#38135) perge666 válasza Golyo69 (#38134) üzenetére


perge666
veterán

Igen,amúgy igazad van teljes mértékben.
Az alsó kategóriás droidok egy vicc kategória.
Amúgy már lassan tervezem cserélni az S2-t,mert nagyobb kijelzőre vágyok,de én maradnék a Samsungnál mert nagyon bevált,azon belül S4 vagy S5-öt nézegetek.

[ Szerkesztve ]

(#38136) FRENK1988


FRENK1988
veterán

valakinek van 220volt-os kuponkódja?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#38137) vlevi válasza CoolBoy323 (#38130) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Hongmi S1"
Az nekem is birizgálja a fantáziámat. Snapdragon proci, satöbbi nyalánkságok.
Csak éppen nemrég (tavaly ősszel) vettem Lenovo S750-t, mostmár marad ez egy ideig.

(#38138) betyarr


betyarr
veterán

hol lehet jó olcsón venni borotvapengét?konkrétan a wilkinson quattro titanium kellene.ebayen cca. 480ft/pengére jönne ki,de 30-at azért nem akarok venni.
5let valakinek?

(#38139) paat


paat
csendes tag

Eladó dolgaim:
Gigabyte Radeon HD 7770 GHz Edition Garis 19k
Logitech G600 egér 10k
CHIEFTEC GPS-650A8 650W táp 10k
Chieftec GPS-550 AB A táp 5k
Intel Q9505 proci 22k
Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio 2.5k
Dell 19" Wide monitor 10k
Lc Power Veritas 3000 géház (piros ventis, alsó tápos) 5k
2x4gb Geil Black Dragon 1333mhz ram 13k
ddr2 ramok 2k/gb
Sata dvd-írók 2k/db (ha többet viszel akkor mehet 1.5k/db áron is)
Geforce GT140 512mb vga (ugyanaz mint a 9600gt) 5k
ASROCK Z75 PRO3 alaplap garis 14k
I3 2130 proci 20k
Arctic Freezer 13 pro hűtés (csak az inteles lefogatója van meg) 5k

(#38140) kenwood3 válasza Golyo69 (#38128) üzenetére


kenwood3
őstag

Nincs semmi baj az androiddal, csak jol kell valasztani. Probaljatok ki egyszer 1 Nexus-t es egybol rajottok, hogy semmi , de semmi baj nincs az androiddal. En amiota megvettem a nexus4-et azota, mar el is felejtettem, hogy mi az akadozas, a fagyas, az ujrainditas es a romolast is. Szoval nem az androiddal van a baj , hanem azzal, hogy a gyartok telepakoljak mindenfele egyedi hulyeseggel a teloikat, es persze optimalizalasra meg magasan tojnak, hat meg a szoftverfrissitesekre :U

En batran ki merem jelenteni, hogy nexus 4-em meg ma is agyonveri smoothsagba a legtobb idei droidos csucsmodellt is, pedig ez mar 1 ket eves telo.

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#38141) perge666 válasza kenwood3 (#38140) üzenetére


perge666
veterán

Nem túl nagy a Nexus4?
A 3-at néztem a múltkorában,de az nekem elég nagynak bizonyult.
Jó lenne ha zsebben elférne azért,meg nem mindig 2 kézzel kellene nyomkodni,na meg a telefonálás is érdekes lehet.....

(#38142) kenwood3 válasza perge666 (#38141) üzenetére


kenwood3
őstag

Attol fugg, hogy mihez kepest ?! :)) 1 iphone-hoz kepest biztos, hogy nagy , de szerintem meg epp hasznalhato meret. Az biztos, hogy ettol nagyobb mar nekem se nagyon kellene, de kisebb meg megjobban nem kene :N Igaz en a munkam miatt tokban tartom, ami megint csak dob a mereten, de en bealdoztam a meretet amiatt, hogy vegre 1 hasznalhato androidos telom legyen. Van olyan nadragom aminek a zsebeben nem kenyelmes hordani ha a tok rajta van es leulok, de tok nelkul mar nem zavar. Apron 50- 60 k kozott hozza lehet mar jutni es szerintem ennyi penzert abszolult best-buy :)

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#38143) CoolBoy323 válasza kenwood3 (#38140) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Na jo, azert van elet a Nexus-on innen!!
En olcsobban megkapom ugyan azt az elmenyt a kinai piacrol.
Szoval nem draga hype telefon kell, hanem normalis, akar (egyeseknek) noname.

(#38144) perge666 válasza kenwood3 (#38142) üzenetére


perge666
veterán

Most olvastam róla tesztet,és az a 4,7" nem is nagy,nekem úgy rémlett hogy bőven 5" felett van!!
Majd még jobban utánaolvasok,csak most telefonról vagyok.
De amúgy az 5"-os S4-re fáj a fogam nagyon.

(#38145) kenwood3 válasza CoolBoy323 (#38143) üzenetére


kenwood3
őstag

En nem szeretem, amikor az androidot szarozzak , holott nem a droiddal, hanem a gyartokkal van a gond. En elhiszem, hogy vannak jo kinai telok is, de nekem nincs kedvem heteket varni 1 garis javitasra, meg postazgatasra kinaba. Ezzel ha gond van, csak beadom 1 lg szervizbe, vagy ha lejar a gari konnyu talalni hozza szerviest aki megjavitja. Raadasul minimum 2 evig a szoftverfrissitesevel sincs gond. Ezen most is a legfrissebb 4.4.4 -es szoftver fut mar 1 par hete es az eddig kiszivargott infok alapjan meg osszel kijovo 4.5 vagy 5-os droidot is megkapja.

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#38146) dAnky


dAnky
aktív tag

[link]

akit esetleg érdekel. Sony NFC fejhallgató

(#38147) kenwood3 válasza perge666 (#38144) üzenetére


kenwood3
őstag

Ahhoz kepest ez kicsi. Raadasul anyaghasznalat tekinteteben is abszolulult premium hatasu, elol hatul uveg :)

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#38148) wwhy válasza CoolBoy323 (#38143) üzenetére


wwhy
veterán

Nem, nem kapod meg. Kapsz Tlc, Xiaomi stb. élményt, de nem LG, Moto, Nexus stb. élményt...

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#38149) perge666 válasza kenwood3 (#38147) üzenetére


perge666
veterán

Anyaghasználatról olvastam,tetszik is az üveg.....viszont a kijelző mérete miatt szeretnék váltani,így szerintem nem sok előrelépés lenne S2-höz képest. :(

(#38150) CoolBoy323 válasza wwhy (#38148) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Oké :D Nem fogom olyannal vitatkozni, aki még nem is látott kinti telefont...

Moto élmény mehet a büdös p.csába! Defym volt 2 évig... ebből a "hűdejóvanhazaigari" érv (csak ezt tudja mindenki felhozni :U ) tartott 2 hónapig

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.