Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24851) GabN73


GabN73
addikt

Eladó HP EliteBook 8530w

---

Keresek törött kijelzős iPhone 4-et!

(#24852) Pepe78 válasza albert8 (#24840) üzenetére


Pepe78
senior tag

Hát ez szuper! :)) :))

Akkor 65 ért egy ref hűtős tégla hűtéses jobb lenne?
Mert fekete?
Mások ilyenről álmodnak...

NA mind1.
Az Asus Mérnökeit meg felnégyelem! Ilyen hibákat mááááá :))

(#24853) vlevi válasza szasanyi (#24835) üzenetére


vlevi
nagyúr

Én is kifizettem. De mivel nekem se internet, se mobilnet nincs napközben, ezért csak most tudtam megtenni, hogy hazaértem. Ezért hülyeség ez az egész így. Mert eddig 1 ámítógép kellett hozzá, most meg az ámítógép mellé kell egy mobilteló is, lehetőleg mobilnettel. Mert ha csak wifis a teló, akkor lehet, hogy mire wifi közelbe érsz, addígra lejár a tranzakció érvényessége, és kezdhetetd elölről. De 10000Ft-ot megért ez a kis macera, viszont így lehet, hogy nekem csak 1 nappal később lesz meg, mert szerintem már késő van ahhoz, hogy még a mai nap futárhoz kiadják, és holnap reggel elinduljon vele.

(#24854) FRENK1988 válasza vlevi (#24853) üzenetére


FRENK1988
veterán

Nekem az utcsó üzenet h Rendelése időpont bejelölésre vár, de már státusznak az van h Szállítható. Most akkor mivan?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#24855) Pepe78 válasza Pepe78 (#24829) üzenetére


Pepe78
senior tag

9800 GT El Van Kelve!
:R

(#24856) olta válasza vlevi (#24853) üzenetére


olta
aktív tag

En meg nem tudok fizetni, mivel nincs meg a kodom, amit a szamlatortenetnel kell latnom. Pedig van sms ertesitom is, a penzt levette, sms nem jott, de neten tranzakcioknal sem jelenik meg, hogy levonta, de valojaban hianyzik a 99 ft :( Kezdek ideges lenni

(#24857) szasanyi válasza olta (#24856) üzenetére


szasanyi
félisten

Nekem is csak pár után jelent meg! Én is azt hittem, hogy annyi a dolognak, de nem. Viszont ha az első megrendelésről nem csúszok le emiatt a regisztrációt nem tudtam volna időben befejezni, és úgysem tudtam volna kifizetni. De mostanra mindent megcsináltam így erre nem kellett várnom. :)

(#24858) rasky válasza olta (#24856) üzenetére


rasky
senior tag

Nekem most jelent meg a kód (otp)

(#24859) Louies


Louies
tag

Újra van Codegen ház táp nélkül. Ár: 1db 1k
3 db 2k

''Okos ember leírja, ha érdekeset hall, a buta nem, mert azt hiszi, meg tudja jegyezni.''

(#24860) olta válasza rasky (#24858) üzenetére


olta
aktív tag

Nekem most jott a kod, de az a baj, hogy en ujra megprobaltam regisztralni ma, ugy hogy eltavolitottam es ujratelepitettem a programot, es most temeszetesen nem fogadja el azt a kodot, ami jott, holott ugyanaz a SIM, ugyanazon bankkartya adatok, es ugyanaz az mPinem is...

Hat ilyen nincs, most megint 2 nap varakozas? :U Meddig lehet kiegyenliteni az eDigitalos szamlat? Van turelmi ido?

szerk.: "Rendeles allapota: fizetesre var" ezt irja tegnap ota.

[ Szerkesztve ]

(#24861) rasky válasza olta (#24860) üzenetére


rasky
senior tag

Nekem még az edigital semmit nem jelzett, csak annyit, hogy visszaigazolt (200-nál járt a számláló)...úgyhogy szerintem no para..

szerk: valahol mintha olvastam volna, hogy nem kell ujra regelni, ha letörlöd az alkalmazást, hanem visszalehet importálni a kártya adatokat.

szerk2: akkor az már para :D

[ Szerkesztve ]

(#24862) Pepe78


Pepe78
senior tag

Scythe ITA Kaze HDD hűtő.
Dobozában.
Hibátlan!

INFO

FIX 2K

(#24863) albert8 válasza Pepe78 (#24862) üzenetére


albert8
addikt

Használtad? Mekkora a változás ?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#24864) Pepe78 válasza albert8 (#24863) üzenetére


Pepe78
senior tag

KB 2 éve polcon hever.
SZóval pontos infót nem tudok mondani.
HA jól emlékszem 44 C ből tudott 35-36 -t csinálni.
Hangja meg nincs neki.

(#24865) Ł-IceRocK-Ł válasza Pepe78 (#24864) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Néha úgyérzem valami raktárad van :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#24866) Pepe78 válasza Ł-IceRocK-Ł (#24865) üzenetére


Pepe78
senior tag

Amikor a hálószobában belenézek az ágyneműtartóba nekem is ez az érzésem. :DD

Hirdetek itt mindent mindig , de ha valami elmegy akkor szinte 5% ban a helyi fórum tagjai a vásárlók.

És hát ugye az árak rendben vannak szerintem.

Ezt nem tudom felfogni.

Na de mind1.

Ha kell valami szólj, és megyek a hálóba szétnézek.

:R

(#24867) FRENK1988 válasza Ł-IceRocK-Ł (#24865) üzenetére


FRENK1988
veterán

főleg ahogy a hirdetéseit elnézem:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#24868) Pepe78 válasza Pepe78 (#24866) üzenetére


Pepe78
senior tag

uhh ezt elég furcsán fogalmaztam meg. :B

Azt akartam felvázolni, hogy mindhiába erőlködöm itt szinte semmit sem tudok nektek eladni.
Mindig Postázás stb stb az ország másik végébe.
Erre írtam,hogy nem értem.
Mindig van egy két emberke aki érdeklődik , érdeklődik és amikor szólok hogy elkelt akkor meg csodálkozás.

Ennyi lett volna.

(#24869) Ł-IceRocK-Ł válasza Pepe78 (#24868) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ezen ne csodálkozz. A konfigomon 2 hónapja nem tudok túladni.
Pedig már az i3 as itt van a fiókban...

Sajna itt az anyagi helyzet elég siralmas.

Az áraid rendbenvannak, és a korrektségedre meg abszolút nem lehet panasz. :R

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#24870) Garold válasza Pepe78 (#24868) üzenetére


Garold
senior tag

Az a baj hogy mindig rosszkor hirdeted a jó cuccaid! Mindig akkor amikor nincs keretem. :DDD
Eddig 1x volt jó az időzítésed, de akkor meg is vettem tőled a videókártyát! :D

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#24871) Pepe78


Pepe78
senior tag

Köszönöm az elismerő szavakat!

Egyfajta küldetésem ez nekem..
Célom, hogy mindenki I5 ,I7 konfighoz jusson.

Szal tessék gyűjtögetni , mert arra nincs időm hogy feladjam holmi anyagi gondok miatt.
Ugyan már..

:DDD

(#24872) GabN73 válasza Ł-IceRocK-Ł (#24869) üzenetére


GabN73
addikt

Ne is mondd, mostanság olyan nehéz eladni egy jobb, minőségibb dolgot... Szerintem a notim is nálam lesz még 2 hónapig... :(

(#24873) vlevi válasza Pepe78 (#24871) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Célom, hogy mindenki I5 ,I7 konfighoz jusson."
Én önző vagyok, nekem csak az a célom, hogy én hozzájussak egy i5 konfighoz :D
De ahhoz az kellene, hogy valaki ellenálhatatlan vágyat érezzen egy E7500-as fél gép iránt

[ Szerkesztve ]

(#24874) mgm81


mgm81
tag

Helló
Valakit nem érdekel ez a szépség? :B

Független Sony Ericsson U1 Satio (karcmentes) ?

[ Szerkesztve ]

Üdv.: mgm81

(#24875) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

jajjj de remek ez az SSD :))

(#24876) ng0ofy válasza CoolBoy323 (#24875) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

win8 3 mp alatt bootol (mármint jelszóig, onnan még kettő. Mostanra én lettem a leggyengébb láncszem :D)

(#24877) CoolBoy323 válasza ng0ofy (#24876) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

az nem semmi :o

de én hányok a win8-tól...

(#24878) dAnky


dAnky
aktív tag

Eladó egy samsung galaxy note fekete független garis hibátlan telefon. ár: 100.000ft.

Illetve egy egyedi építésű cruiser: ár: 80.000ft.

(#24879) dAnky válasza embe (#24780) üzenetére


dAnky
aktív tag

ez mire jó? Illetve hogy tudom működtetni?:)

(#24880) vlevi válasza CoolBoy323 (#24877) üzenetére


vlevi
nagyúr

"de én hányok a win8-tól..."

Én finomabban fogalmazok. Vannak benne jó dolgok (task manager, gyors boot, ...), de vannak dolgok, amik nem tetszenek benne, pl. backup helyett a file history egy vicc. Az új, "csökkentett módú" Aero felülettől is többet vártam, nem tetszik. Azt sem értem, hogy mi a bánatnak tekeri állandóan a vinyót. Nem bírom 5 percre úgy itthagyni, hogy ne menjen valami "automatic maintenance" nevű szirszar, ami csak teker-teker. Próbáltam úgyhagyni a gépet, hátha egyszer befejezi, és akkor nyugtom lesz egy időre, de nem. Naponta többször is hozzákezd, ahogy nem ülök előtte.
A metro modern felületet meg nem fogom használni, mert megvan mindenre a normális desktop alkalmazás, amik nagyságrendekkel többet tudnak, mint a metrós társaik, ráadásul PC-n marhára zavar, hogy 100%-ban elfoglalja a képernőt. Azok a csempék sem jók ebben a formában semmire. Indító ikonnak túlságosan nagy, ahhoz viszont kicsi, hogy valami értelmes információ (azaz 1 emailből 10-20 karakternél több) kiférjen rá, ahhoz kicsi. Sehol egy értesítő sáv, egy óra, semmi.
Az a baj, hogy a metro felületből az MS is csak annyit tud mutatni, hogy érintőképernyőn húzgálja a start menüt jobbra balra, meg 80-20 arányban kettéosztja a képernyőt, de ennyi. Hogy ott valamit csináljon is, olyat még nem láttam.
Az androiddal szoktam összehasonlítani, az ebből a szempontból sokkal jobb. Van benne "rendes" desktop, szabadon rakhatok ki email, naptár, időjárás, óra, satöbbi widgetet, tetszőleges méretben, ameddig a képernyőméret bírja.

Szóval fenn van egy tartalék vinyón, már az első CP verzió óta, de nem bírtam meggyőzni magamat, hogy ebből éles rendszer legyen, pedig már a 90 napos Enterprise Eval verzióból is alig 29 nap van hátra. Szóval fenn van, használgatom, mindennap találok benne valami kivetnivalót. Pedig a hetessel nem így volt. Három éve, egyszer próbából felraktam az XP mellé a hetesnek a legelső publikus bétáját, csak azért, hogy gyorsan belenézzek, és a hetesnél szinte azonnal döntöttem, hogy ez jó lesz egy végleges rendszernek, és az XP-t sosem bootoltam be újra.
Ennek a nyócaskának az fogja megadni nálam a kegyelemdöfést, ha megjön az SSD, mert ráhúzom a mostani hetesemet, és onnantól tetű lassú lesz a win8 a hagyományos HDD-ről :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#24881) vlevi


vlevi
nagyúr

Annyit talán megteszek, hogy ezt a win8-as 80 gigás partíciót fogom áthúzni SSD-re, oszt meglássuk. Ennyit talán még kibírok :)

(#24882) Pepe78


Pepe78
senior tag

(#24883) embe válasza dAnky (#24879) üzenetére


embe
nagyúr

Feltelepíted az Adobe AIR-t + ezt. Igaz már van frissebb változata.
Ezután ezzel lehet a PH-s hirdetéseket uppolni menedzselni.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#24884) Slax válasza Pepe78 (#24882) üzenetére


Slax
senior tag

Hm... 8 pines alaplapi csati van rajta a 24 pinesen kívül? Ha igen, akkor nem veszek 20k-ért még egy Be Quiet-et.

[ Szerkesztve ]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#24885) FRENK1988 válasza Slax (#24884) üzenetére


FRENK1988
veterán

E szerint igen:)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#24886) szasanyi


szasanyi
félisten

Tegnap este SMS jött a futárszolgálattól, hogy ma 8-14 között fogják hozni a megrendelt SSD-t. Még alszok, mikor 8:03 órakor csengetnek a kaputelefonon, amit enyhe anyázással felveszek - ti. reklámújságok és a hasonló nevű szomszédom miatt gyakran előfordul, hogy fölöslegesen inzultálnak -, de a futár volt az. Ezekkel (Royal-Sprint) még nm találkoztam, mondhatom igen gyorsak. :)

(#24887) FRENK1988 válasza szasanyi (#24886) üzenetére


FRENK1988
veterán

A 8:03 az 8 után van :D Hozzám még nem jöttek... igaz nekem 12-16 között irták

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#24888) szasanyi válasza FRENK1988 (#24887) üzenetére


szasanyi
félisten

Nyilván, és nem is reklamálásként írtam! :N Csak eddig minden esetben azt tapasztaltam, hogy éppen ideért a futár az általuk megadott időintervallum vége előtt - de volt, hogy kicsit utána.

(#24889) dAnky


dAnky
aktív tag

http://www.blikk.hu/blikk_aktualis/o-az-aki-idegenek-bunteteset-fizeti-ki-2115019

Létezik az igazi Assassins creed:D

(#24890) Pepe78 válasza Slax (#24884) üzenetére


Pepe78
senior tag

Hi!

A procihoz van 4 és 8 pines csatis rajta.
VGA hoz 2x 6+2.

(#24891) Pepe78


Pepe78
senior tag

Kis finomítás a meghirdetett alkatrészek sorát illetően:

CM Enforcer - elkelt
8GB RAm -elkelt
Asrock 1155 lap - elkelt
I5-2320 -elkelt
Scythe ITA kaze - elkelt
Zalman MFC1 - elkelt
WD 500 GB - elkelt

Mindjárt pontosítok azon is mi az ami eladó még!

[ Szerkesztve ]

(#24892) FRENK1988 válasza Pepe78 (#24891) üzenetére


FRENK1988
veterán

pedig az asrock lapon gondolkodtam...

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#24893) Pepe78


Pepe78
senior tag

2 dolog van még ami keresi gazdáját.(remélem itt marad a környéken ilyen árban):

Asus GTX580 Direct CU II:

Ha ilyet akarsz itt az idő -> 70K + Posta alatt ilyet nem találsz! Helyi fórumtagoknak KP esetén 65000FT

FSP Aurum 700 W Gold

Most 10.05-én volt egy éves. Bolti ára 28-30K! -> 18.000 Ft -ért vihető!

Vagy a Chifi vagy ez marad nekem. Tehát csak az egyik eladó!

:R

(#24894) S.Feri


S.Feri
őstag

Keresek T60 - T61 vagy Dell D630 notit, megkímélt állapotút, normál nem leharcolt akkuval!

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#24895) myk74


myk74
senior tag

Sziasztok!
2011 februárban vásárolt Telenoros Samsung monte eladó.Doboz, számla,töltő és az adatkábel megvan.Fülesét egyenlőre nem találom.Memóriakártya 1gb.
Zsebkopott,hibája nem volt soha,gyári fólia még rajta.8990ft
[link]
Teszt:[link]

[ Szerkesztve ]

Nincs kéz Nincs csoki!

(#24896) szasanyi


szasanyi
félisten

No, hát éppen SSD-re telepítettem a Win7 x64 Home Premium oprendszert, és mivel eddig senki nem írt konkrétumokat gondoltam én megteszem, hátha érdekel valait pontosabb adat is:
- eredeti Win7 telepítő DVD-t használtam
- az install kezdetétől eltelt 4. percben újraidult a befejezéshez
- a 7. perc végére befejezte a telepítést, a Win7 használatra kész volt!
Ez bizony nem rossz! :) Lemértem a sebességet is, ezeket az eredményeket produkálta:

[/L

(L:/dl/upc/2012-10/18/11859_mrqzfghcv2vb7q04_as-ssd_bench_samsung_ssd_830.png)(/L)

Kíváncsi lennék, hogy az ilyen (esetleg hasonló) SSD-vel rendelkezők milyen értékeket mértek! Csak az összehasonlítás érdekében, mert hát ezekből lehet látni az SSD helyes működését és sebességét egyaránt.

[ Szerkesztve ]

(#24897) FRENK1988 válasza szasanyi (#24896) üzenetére


FRENK1988
veterán

Ha az enyém megjön én is teszek tesztet igaz nekem notiba megy majd

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#24898) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Havernak keresek minnél olcsóbban egy használt, de jó állapotban lévő, vagy akár új videókártyát. Csak arra kell hogy menjen vele a gép. Játék stb kilőve.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#24899) embe válasza szasanyi (#24896) üzenetére


embe
nagyúr

Jó áron vetted így. Ezt vettem én 25-ért leszállítva, hivatalos Samú garival, igaz akkor a bolti ára 30 fölött volt.
A 99%-os dolgot Te is megkaptad, vagyis, hogy kevés használat után a kondíciója lement 99%-ra. De mnr írták ez Samú "betegség" Majd megnézem azal a teszt progival én is. Kíváncsi vagyok rá, mivel nekem már egy ~ 2 hónapos teleszemetelt rendszerem van.

Ne felejtsétek a + 2 hónap gari miatt regisztrálni a Samú oldalán!

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#24900) Ł-IceRocK-Ł válasza embe (#24899) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Csajosnak a gépébe is egy 830 as van, win telepítés után az is leesett 99 % ra. A hirtelen írt nagy adatmennyiség miatt van ez.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.