Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#249) Kuter válasza syberia (#248) üzenetére


Kuter
senior tag

Ez semmi. Most őszintén ha bele gondolsz ez csak minimális meghibásodás a több ezer darab eladás után , és túl hisztizett. Majd ha 1000 kártyából meghibásodik 100 na akkor már lehet hisztizni. De amig 3-5% alatt van addig minek ez bele van kalkulálva és elfogadott is, szinte minden gyártásnál.
Pl az intelnél miért nincs a hiszti hogy, lassítja a procikat.
Az lg tvéknél szar az össze szerelés "bevilágítás" , samsung gagyi kijelző, támogatás megszűnése "egyszer csak eltűnik a youtube róla.
Led lámpáknál amire az van írva hogy 10 év üzem idő, azt pár hónap alatt tönkre megy, pedig ebből a szarból azért jóval többet eladnak mint a videó kártyákból és szerintem ez az egyik leg jobb példa. Vízcsapok a jó drágák nem az obis 5000 forintosra gondolok. Tönkre mennek pár év alatt.
Fazekak amiről le jön a zománc 1-2 év alatt stb stb stb.
Nincs hiszti vesznek újat az emberek. Sehol egy fórum ezekről, pedig sokkal több ember használja ezeket a tárgyakat mint mi a számitógépeket.
A másik meg az összes NV kártyára van 3 év garancia cserélik ha beszarik.
Én pl látom hogy mennyi alap lapot, ssd, hdd, ramot, tápot,vga-t, hordanak vissza garba. Simán meg van a 5-8 % elhalálozás. Kár is ide belinkelni egyedi eseteket.

Végszó: Nem erről szól ez a topik ,a másik topikba már csak ez ment,olyanok ócsárolták a kártyát akinek nem is volt és nem is lesz soha. Úgy hogy megkérlek fáradj át oda az ez irányú hozzá szólásoddal.

Köszönöm.
Üdv Kuter

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.