Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) TTomax válasza KAMELOT (#348) üzenetére


TTomax
nagyúr

A TXP blokkja csont nélkül rámegy a foundersra,ugye eggyel kevesebb a memória,de az nem gond. :)
Ne várjatok 800euro alatti árakat, a TitanXPnek 100fontot ment feljebb az ára... már 1179font... :DDD és brexit ennyit nem dob rá...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#352) deicide válasza Firestormhun (#340) üzenetére


deicide
veterán

Az első fecskék 270K körül fogják kelletni magukat.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#353) TTomax válasza deicide (#352) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az reális is lehet,ha a founders 251Kra jön ki,persze csak elsö fecskéknewk.Aztán szépen beáll a founders árának közelébe -/+ tipusfüggöen egy darabig szerintem.Tehát olyan 230-300között.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#354) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

bookmarkozva :DDD

(#355) szallasi007 válasza deicide (#352) üzenetére


szallasi007
őstag

Ez alapján ősszel eladom az 1 éves 1070-et és rádobok még 130-140-et és meg is vagyok 2k felbontásra egy darabig.

Viszont most akkor jön a szokásos kérdés ami nem feltétlenül hozzád/neked szól: 4790k húzás nélkül kihajtja-é?

(#356) VTom válasza szallasi007 (#355) üzenetére


VTom
veterán

1440p-n kihajcsa.
4ghz felett jelentéktelen a különbség procik között ezen a felbontáson egy gpu-hoz.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#357) szallasi007 válasza VTom (#356) üzenetére


szallasi007
őstag

Fákk Ye@h ;) :C :R

(#358) Firestormhun


Firestormhun
senior tag

EVGA GTX 1080 Ti FTW3 render:

[link]

...

(#359) h1mpi válasza Firestormhun (#358) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Jajj <3 kérlek ne guruljon el a gyógyszerem :O :W

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#360) VTom válasza Firestormhun (#358) üzenetére


VTom
veterán

Brutál. Nagyon állat kártya! :Y :Y

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#361) Gilthanas válasza Firestormhun (#358) üzenetére


Gilthanas
aktív tag

Atyaég...

Sürgősen vevőt kell majd találnom a mostani EVGA 980 Ti kártyámra..

Egy gödör ásásán kívül kevés dolog van amit rögtön legfölülről lehet kezdeni.

(#362) KAMELOT válasza TTomax (#351) üzenetére


KAMELOT
titán

Akkor ez szuper. 1 gond letudva. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#363) TTomax válasza Firestormhun (#358) üzenetére


TTomax
nagyúr

Azt májusig ne is várjátok... [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#364) TTomax


TTomax
nagyúr

Nem rendelt elö senki FE-t nvidiatól?

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#365) tom_tol válasza TTomax (#364) üzenetére


tom_tol
addikt

Gondoltam megvárom a tied, s miután nyilatkozol, :D eldöntöm, érdemes é várni custom karikra.

(#366) TTomax válasza tom_tol (#365) üzenetére


TTomax
nagyúr

:DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#367) RazoR válasza TTomax (#366) üzenetére


RazoR
veterán

Itthoni release mikor várható szerintetek?

(#368) keIdor válasza RazoR (#367) üzenetére


keIdor
titán

Jövőhéten szerintem FE már felbukkanhat.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#369) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

(#370) keIdor válasza ForRedGlory (#369) üzenetére


keIdor
titán

Nem tudom, ez olyan bazári, oldalról is láttam képeket. Zárt házba elmegy, de amúgy csúnya, nem tetszik.
Eddig MSI, EVGA és Asus szép. Pont mint eddig.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#371) ForRedGlory válasza keIdor (#370) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nekem sem tetszik. Főleg a színével van gondom.

(#372) Csavez™


Csavez™
veterán

Bassz.. nemrég vizeztem be a kártyáim.

(#373) KAMELOT válasza keIdor (#370) üzenetére


KAMELOT
titán

Nekem a REF tetszik. Aztán csókolom. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#374) keIdor


keIdor
titán

OC3D-nél már van.:)

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#375) NFree válasza keIdor (#374) üzenetére


NFree
addikt

Jaj de szép lenne egy ilyen gyüjtemény . :Y mármint az én polcomon ithon.

vga

(#376) core i7 válasza KAMELOT (#373) üzenetére


core i7
addikt

Nekem is a Ref tetszik és nem olyan rossz az a Ref hűtés szerintem ráadásul ledes :B

(#375) NFree Elég drága gyűjtemény lenne :D

[ Szerkesztve ]

(#377) keIdor válasza core i7 (#376) üzenetére


keIdor
titán

De nem a jelenben. A Keplerei már nem sokat érnek.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#378) core i7 válasza keIdor (#377) üzenetére


core i7
addikt

Tudom pont Keplerem van :DDD
De ezek az új fajták főleg ,hogy kivették a DVI-t meg ,hogy nem is 250W os a kártya így ha nincs tuning akkor egész jók :)

Eleinte ockodtam az uj ref designe tol de végül is megszokta a szemem

[ Szerkesztve ]

(#379) NFree válasza core i7 (#376) üzenetére


NFree
addikt

Azért igyekszem, [link] hátha még ebben az életben összejön. :R modjuk én jobban szeretem a custom megoldásokat jobb hűtés vrm . Mondjuk sült már el fordítva is :U (evga)

vga

(#380) KAMELOT válasza core i7 (#376) üzenetére


KAMELOT
titán

REF hűtése egyben a legjobb. Többi az halabala és kidobott pénz.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#381) TTomax válasza core i7 (#378) üzenetére


TTomax
nagyúr

A 1080Ti 250Wos lesz,a ref hütés éppen arra elég hogy elvielhetö szinten tartson ennyi fogasztást.Nem véletlen,hogy az nV hangsulyozta hogy ezen a ref. megoldáson poliroztak hogy még jobb legyen,de én azért ezt fenntartásokkal kezelném.Csodák azért nincsenek a mokuskerékkel ami rajta van,vagy teker és hangos,vagy az órajelekkel/fesszel játszanak.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#382) TTomax


TTomax
nagyúr

Amugy külföldi forumokon lázadoznak kicsit,hiába lehetett megrendelni az nvidiatol egy héttel hamarabb,senki sem fogja megkapni péntekig,azaz március 10-ig.Le is vették a pre-oreder gombokat az US,és az UK weboldalukról is,mert 1-3 napos szállitás volt mellé irva,ami nem fedte a valóságot.Kiváncsi leszek a startra mekkora készlet lesz,mert a kereslek jelentös.Az boritékolható,hogy a jobb modellek majd csak május felé lesznek elérhetöek,addig lehet hogy itt-ott lesznek brutális árak is.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#383) Laraxior válasza TTomax (#381) üzenetére


Laraxior
titán

Biztosan a boost kárára fog menni ez a hűtési megoldás. Azért 250W-ot nem olyan könnyű kezelni.
Vízzel biztosan meglódul majd :C

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#384) #35434496


#35434496
törölt tag

Hamarosan érkezik amit venni szeretnék. :K

(#385) Laraxior válasza #35434496 (#384) üzenetére


Laraxior
titán

szép ;]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#386) h1mpi válasza #35434496 (#384) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Május :) aztán majd küldik a thermal padot hozzá nyáron ;] :P

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#387) keIdor válasza TTomax (#381) üzenetére


keIdor
titán

Én arra számítok, hogy olyan lesz a 780Ti, 980Ti ref.
Csodák nincsenek...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#388) #35434496 válasza h1mpi (#386) üzenetére


#35434496
törölt tag

Jó lesz nekem így is. :K

(#389) NFree


NFree
addikt

Régebben volt róla szó , hogy lessz valami a memcsikkel "8 GB kapacitású, 256 bites buszon, valamint egy 2 GB-os, 128 bites buszon kommunikáló részegységből áll" akkor ez már nem áll , hogy megnyírbálnák a karinak ezen részét? :B bocs de én itt lemaradtam.

vga

(#390) KAMELOT válasza NFree (#389) üzenetére


KAMELOT
titán

352bit és 11GB ram. Úgyhogy minden okés!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#391) keIdor válasza NFree (#389) üzenetére


keIdor
titán

A Titan X Pascal-nál (+Maxwell-nél is) úgy áll össze a 384bit és 12GB memória, hogy van 12db 1GB memória a kártyán. Ezek egyenként 32bit-en keresztűl csatlakoznak a GPU-hoz. Itt láthatsz róla képet.
Annyi történt a GTX-1080Ti-nél, hogy levettek egyet, így jön ki a 352bit és 11GB memória. Itt van kép.

Szerencsére az egész "egyben" van és nem szedték szét külön 256bit+128bit-re, szerintem nem is adna jó teljesítményt úgy.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#392) NFree válasza keIdor (#391) üzenetére


NFree
addikt

(#390) KAMELOT
Akkor örülök , hogy nem nyírbálták meg a dolgot mint az előzetes hírekben de gondolom nem csak én vagyok ezzel így . :R

vga

(#393) KAMELOT válasza NFree (#392) üzenetére


KAMELOT
titán

Hát én örülök a legjobban. Már csak valami jó FC blokkot kell rá néznem. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#394) ittakary válasza KAMELOT (#380) üzenetére


ittakary
nagyúr

bizony jó :) ingyen füldugó is jár hozzá! :D

na jó ez kicsit túlzás, mert tényleg vannak jó refhűtések, de a második mondatod azért kicsit erősre sikerült

amúgy én a Ti megjelenésétől semmi mást nem akarok: csak az 1070-ek 100k körülre való csökkenését

1080p-re teljesen felesleges többet költeni

[ Szerkesztve ]

(#395) KAMELOT válasza ittakary (#394) üzenetére


KAMELOT
titán

Nekem volt 780 és 1080 REF. Nem is hallottam pedig 4k-ban toltam maxon.
1070-ek már vannak 100k-ért. :) Nézzél körül.

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#396) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Én a Palit super Jetstreamet várnám ebből is. Bár legutóbb GTX680-ból volt olyanom egy ideig. De a hangot az utóbbi időben mindig ők találták el a legjobban. Bár azért idővel feljöttek a többiek is, pl. Zotac. Asus meg manapság elég rossz ilyen téren. Kíváncsi vagyok változik-e a helyzet.

I am having fun staying poor.

(#397) TTomax válasza keIdor (#387) üzenetére


TTomax
nagyúr

Valamivel talán jobb lesz,de nem sokkal.+1 fázis,vrm talán nem fog annyira melegedni,(tök mindegy mert ugy se fgjuk látni ezt se... :DDD ) illetve pár Cfokot hozhat a high flow bracket is,de gyökeresen azért nem fog megváltozni a kártya,a blokkon nem nagyon tudnak már mit csiszolni,vaporos ennyi.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#398) AzŐsgén2 válasza ForRedGlory (#369) üzenetére


AzŐsgén2
tag

Hát ez a Zotac tényleg nem túl szép. Viszont remélem a mérnökök ezt a nyákot is úgy megpiszkálják, hogy ne lehessen rárakni semmilyen vizesblokkot... mint az 1080 AMP Extrem-re. :W

Nem játszom már hardcore FPS-el. Öreg iszapszemű rája vagyok, rosszabbak a reflexeim, mint a monitorom input lagja.

(#399) TTomax


TTomax
nagyúr

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#400) ittakary válasza KAMELOT (#395) üzenetére


ittakary
nagyúr

custom hűtés kell nekem ennyiért, erre még egy kicsit várni kell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.