Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) rambustibi válasza killer095 (#150) üzenetére


rambustibi
őstag

Ez így igaz, egyből 2-szer nyomnám meg a gombot :DDD

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#152) killer095 válasza rambustibi (#151) üzenetére


killer095
őstag

De amúgy milyen már hogy csak németbe és osztrákba szállítanak mert ott van központ, nem mind1 milyen nyomorult veszi meg a cuccukat :U a 21. századba már ez megoldott kéne hogy legyen, érted, van lé, még sem lehet megvenni a kiszemelt dolgot, micsoda világban élünk :( Pedig akárhogy nézzük a legéletképesebb vga 4k-ra, és 1440p-re!

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#153) Motyi válasza killer095 (#152) üzenetére


Motyi
senior tag

Ha van lé akkor nem lehet nagy gond. Kimész angliába egy hétre, a szálloda címére megrendeled és kihozzák neked.Még egy kellemes pihenés is van így mellé.Ha én leküzdhetetlen vágyat éreznék a kártya iránt ezt tenném. :)

(#154) killer095 válasza Motyi (#153) üzenetére


killer095
őstag

:U Hát hogy ne, attól mert van nem kell 2 kézzel szórni, ezért van többek közt! Jó hogy nem már házalni megyek NV-hez hogy hát én is szeretnék kérni! :(

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#155) WaterWawe válasza Motyi (#153) üzenetére


WaterWawe
őstag

És ha bármi gond adódik a kártyával akkor is kimész nyaralni? :U

(#156) Teaway válasza killer095 (#144) üzenetére


Teaway
veterán

Szerencsésebbek, akik a határ mellett laknak.

Nincs itthon csokid??

(#157) Motyi válasza killer095 (#154) üzenetére


Motyi
senior tag

Nem kötözködésből írtam, Te mondtad, hogy van lé rá és úgy láttam a hozzászólásaidból, hogy nagyon szeretnéd. Ez is egy lehetőség (és mivel azt mondtad nincs kint rokon/ismerős így az egyetlen) ami eszébe sem jut sokaknak. Azt is számításba lehet venni, hogy egy ilyen rendelést nyugaton biztos 1-3 nap között kivisznek a megadott címre, szóval az egy hét is erősen túlzás. Tuti idővel lesz olyan bolt hazánkban ahol majd meg lehet venni, de szerintem az annyiba fog kerülni, hogy a javaslatom nem is lesz olyan butaság. :)

(#155) freestyée
Garanciális ügyintézésnél a cserekártyát kiküldik oda ahová kéred. Csak a vásárlásnál van szívás.

(#158) VTom válasza killer095 (#152) üzenetére


VTom
veterán

Ha nagyon szeretnél titan-t, akoska fórumtárs szerintem szivesen segít a UK-ba/ból postázásban, többször írta már, hogy lehet bátran keresni ilyennel.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#159) rambustibi


rambustibi
őstag

In-game tesztvideó: [link]

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#160) VTom válasza rambustibi (#159) üzenetére


VTom
veterán

Gagyi ez a kártya, se a Crysis 3-at se az AC Unity-t nem viszi 60fps-sel 4K-ban, aztán milyen régi játékok

;]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#161) WaterWawe válasza VTom (#160) üzenetére


WaterWawe
őstag

2db Original Titan X-el előrébb van az ember. Még olcsóbb is. :))

(#162) killer095 válasza WaterWawe (#161) üzenetére


killer095
őstag

Abban nincsen sikerélmény azt be lehet szerezni :DDD, én szarok rá Felbasztam magam vettem innen apróról egy 32"-os 1440p-s szörnyet, meg nézek hozzá egy 1080-at, csak nehéz választani, főleg hogy a topikban is mindenki majd nem egyen msi-s attól meg én hányok :DDD

[ Szerkesztve ]

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#163) core i7


core i7
addikt

Van már valakinek Titán X-je ? :DDD

(#164) Motyi


Motyi
senior tag

Nem bírtam ki, elbuktam, pedig tudom, hogy semmi szükségem rá.... A "main" gépembe a 1080 helyére rendeltem egyet. Jövő héten szállítják ki, aztán még szeptember 5-ig várnom kell míg megkapom (amerikai rokon jön haza látogatóba, ő csempészi be :P ). Majd ha valakit érdekel írok róla.
Addig is egy kis fun hybrid hűtés barkács: [link]

(#165) killer095 válasza Motyi (#164) üzenetére


killer095
őstag

Congratulation, csempészhetne többet is a kedves rokony :DDD

[ Szerkesztve ]

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#166) Motyi válasza killer095 (#165) üzenetére


Motyi
senior tag

Nem az a profi bűnöző fajta (70 éves hölgy, a nagynéném). De nem is ez a legnagyobb gond...még asszonynak is be kell adagolnom ma, mert ez már túllépte a havi hobbira bűntetleül elkölthető kategóriát. :)

(#167) killer095 válasza Motyi (#166) üzenetére


killer095
őstag

:DDD Hát ha nem veszi észre a kiadást ;]

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#168) Motyi válasza killer095 (#167) üzenetére


Motyi
senior tag

Közel 340k-t zároltak a számlánkon, szerintem feltűnik neki. De még van időm, mert ma későn jön, kozmetikusnál van. Vettem virágot és most állok neki vacsit főzni (a kedvencét). Ahogy hazajön gyanús lesz neki a dolog, ezért ki kell böknöm, különben még azt hiszi más nő van a dologban. :D

(#169) killer095 válasza Motyi (#168) üzenetére


killer095
őstag

Jaj most 1-2 napig nincs kufirc :DDD , belefér :K :C Virággal meg vacsorával a vga már is többe van ;] Plusz hozzáteszem hogy a rabszolgája leszel most egy darabig, de hát ez csak egy titan :DDD

[ Szerkesztve ]

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#170) VTom válasza Motyi (#168) üzenetére


VTom
veterán

Nem baj, megér az egy hét ajtócsapkodást :K
Azért mesélj majd, hogy fogadta, kíváncsi is vagyok, meg talán tanulhatunk is belőle :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#171) Motyi válasza VTom (#170) üzenetére


Motyi
senior tag

Na túl vagyok rajta, nem volt para. Igazából kinevetett, hogy emiatt aggódtam. Annyit mondott, ha ezt szerettem volna akkor ő csak boldog, hogy én is az vagyok. Az biztos, hogy hogy a párom a világ összes Titan Xp kártyájáért sem adnám oda. :) Most már csak türelmesnek kell lennem, mesze még a szeptember. :O

(#173) core i7 válasza Motyi (#171) üzenetére


core i7
addikt

Hát nem is tudom... a világ összes Titán Xp kártyájáért a párom. Lehet azért elgondolkodnék rajta :U már ha lenne egyáltalán párom :DDD rögtön bevágnák ketőt SLI be többit eladnám abból meg i7 6950x-et vennék valamint eltennék még a jövő fejlesztéseire

[ Szerkesztve ]

(#174) killer095 válasza core i7 (#173) üzenetére


killer095
őstag

Pont ezért nincs látod :R ;)

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#175) core i7 válasza killer095 (#174) üzenetére


core i7
addikt

lehet :DDD

(#180) Motyi válasza core i7 (#173) üzenetére


Motyi
senior tag

De tudod, a TitanXP-vel nem bújhatsz össze éjszaka, vagy ha mégis megpróbálod akkor a blower becsípheti a fütyköst. :DD

[ Szerkesztve ]

(#181) core i7 válasza Motyi (#180) üzenetére


core i7
addikt

Az összes TitanXP árából annyi nővel bújok össze amennyivel csak szeretnék ;) Sajnos velem egykorúakban szinte csak ilyet találni én legalábbis ilyet találtam csak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#182) sakal83 válasza core i7 (#181) üzenetére


sakal83
addikt

Tetszik a tisztanlatasod:)

AZ idosebbeknek meg "noniuk" kell:)

[ Szerkesztve ]

(#183) Teaway válasza Motyi (#171) üzenetére


Teaway
veterán

Még 9 nap :)

Nincs itthon csokid??

(#184) Motyi válasza Teaway (#183) üzenetére


Motyi
senior tag

Már nagynénémhez megjött, szerdán vette át. :)
Nagyon hajlok rá, hogy ezt rábütyköljem: [link]
Szerintem megéri: [link]

(#185) core i7 válasza Motyi (#184) üzenetére


core i7
addikt

Ahhoz képest ,hogy nem Nvidia GTX TITÁN X csak sima Nvidia Titán X rátették a világítós GEFORCE GTX jelet :D

Egyébként abban a nagy melegben egy kis víz biztosan jól esne a GPU-nak de fájna a szívem szétszedni azt a gyönyörűséges Horpadt nyomást keltő új Refhűtését az Nvinek :U

(#186) TTomax válasza Motyi (#184) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nekem ilyen van mind a két Titanomon,nem győzöm dicsérni őket...ezen egy pillanatig se gondolkozz,megéri!

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#187) deicide


deicide
veterán

Hát, elég macerás ez a TitanX, próbáltam megrendelni, de MO-ra nem szállítanak, így a Cseh nVidiás kontakt rendeli majd le magához őket én meg perkálok. De az még legalább 2-3 hét, ha nem több. Sebaj, karira azért csak meglesznek. ;]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#188) TTomax válasza deicide (#187) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ha elakadsz irj rám,talán UKba hamarabb ideér.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#189) deicide válasza TTomax (#188) üzenetére


deicide
veterán

Köszi! Bízom azért, hogy az nVidia kelet-eu-s salesese képes elintézni, hogy hamar legyen. Vagy megmondom neki, hogy nem adunk el több nVidia kártyát. :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#190) Motyi


Motyi
senior tag

Na a kártya már itt van kis hazánkban, holnap kapom meg, remélem lesz időm kipróbálni, mert szombaton utazunk el asszonnyal "nyaralni". Totál szar időzítés, folyton ezen a kis drágaságon fog az eszem járni. :(
Na mindegy, ahogy tudok dobok fel infókat róla (mit bírt a kicsike, stb), aztán szerintem megkapja vizet is, (arról lehet csinálok videót is) :)

[ Szerkesztve ]

(#191) deicide válasza Motyi (#190) üzenetére


deicide
veterán

Pár hét múlva én is csatlakozom két darabbal, de addig is várjuk a teszteket!

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#192) TTomax válasza deicide (#191) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ha minden jól megy talán már jövő hétvégére a kezedben lesz a két Titan XP . :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#193) core i7 válasza TTomax (#192) üzenetére


core i7
addikt

Valahogy erről a Titán XP ről mindíg a Windows XP jut eszembe :D

(#194) deicide válasza TTomax (#192) üzenetére


deicide
veterán

Ami persze legnagyobbrészt neked lesz köszönhető. :R

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#195) TTomax válasza deicide (#194) üzenetére


TTomax
nagyúr

Apróság,remélem minden rendben megy,azért komoly tételről van szó és nem kevés bizalmat szavaztál meg.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#196) deicide válasza TTomax (#195) üzenetére


deicide
veterán

Te is koránkelő típus vagy? :DDD

A bizalom nem gond nekem, te is itt vagy több, mint egy évtizede, kevés rizikó van benne, hogy pont emiatt az összeg miatt akarnád eldobni, amit felépítettél. Csak attól paráztam, hogy valamit én rontok el, vagy az ótépé. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#197) k19c66 válasza deicide (#196) üzenetére


k19c66
csendes újonc

És mi lesz a sorsa a 2db Titan X-nek és a 2db 1080-nak?Ha eladod őket,akkor végülis nem került semmibe a váltás,nemigaz?

ui:gondolom későn fekvő és nem korán kelő.Vagy 2.30kor kelt szerinted? :D

[ Szerkesztve ]

(#198) deicide válasza k19c66 (#197) üzenetére


deicide
veterán

Igen, nagyjából szőrén megúszom a dolgot. :)

Én korán fekszem és néha felébredek éjszaka is. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#199) keIdor válasza deicide (#198) üzenetére


keIdor
titán

Képeket csinálj majd!:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#200) TTomax válasza deicide (#196) üzenetére


TTomax
nagyúr

Inkább késő fekvő,a munkám miatt.No hát igen igazad van...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.