Hirdetés
- Ndruu: Segíts kereshetővé tenni a PH-s arcképeket!
- GoodSpeed: 3I/Atlas: Üstökös vagy idegen civilizáció űrhajója?
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- kraftxld: Diáklaptop - Dell Latitude 3140 - Királyunk ajándéka
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sh4d0w: Árnyékos sarok
- droidic: Gmail + MI: na, mi van bekapcsolva?
- NASsoljunk: ZyXEL NSA-310 és az FFP
Új hozzászólás Aktív témák
-
Kéne tudni a pontos chipseted.
Mivel nézted meg?
Manufacturer: Gateway
Model:ML3108q
Chipset: Nvidia GeForce Go 6100 Rev:A2
SouthBridge: Nvidia nforce 410/430 MCP Rev:A3Ez alapján nem tudtam elönteni, h 410 vagy 430.
Illetve kéne tudni a prociról it többet.
CPU-Z-vel olvasd ki az adatokat, az többmindent leír.Az az igazság, h ilyen Sempron, meg Celeronos gépeket nem nagyon érdemes megvenni, akármilyen olcsón árulják őket, mert annyira lassúk, h szinte semmire nem használható a noti miatta; és ugyan elég sokféle proci beszerezhető a különféle chipsetekhez, de nem árt előtte utánanézni, h egyáltalán bővíthető-e.
Mittudom-én, egy Intel 915-ös chipsetbe bármilyen Pentium M-es proci beletehető. A nagyobb órajelű példányok ugyan ritkábban kaphatók, de beszerezhetők, és azokkal a gépekkel egész jól lehet netezni, filmeket nézni, (megfelelő VGA párosításával akár még játszani is lehet).
De egy ilyen Gateway.. hát... sok jót nem ígérhetek. -
A 430-as chipset támogat 2magos procikat is.
De a Tiédben valószínűleg 410-es van, ez nem támogat ilyen újabb procikat.

...cserélt már egy ilyen procit laptopban de nem ebben a fajtában, Belerakott egy AMD Athlon 64 x2 TK-53-as procit és ment neki.
Ezt nem egészen értem, én is cseréltem már sokféle gépben sokféle procit. Általában beleraktam, és mentek. Előtte persze megnéztem, a chipset támogatja-e.
-
Meguntam a Googlezást, ha megmondod milyen chipset van benne, lehet tudunk ajánlani hozzá procit.
Bár ha az AMD Turion 64 x2 tl-50-es nem ment benne, akkor nem sok féle maradt amit bele lehet tenni. Nem is biztos, h érdemes cserélni.
Everesttel, CPU-Z-vel ki tudod olvasnia chipsetet.
Új hozzászólás Aktív témák
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i7 4790 4 mag 8 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- LG 55B4 - 55" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
- Keresek Zebra TC20 TC21 vagy valamilyen hasonló kaliberű 1D és 2D vonalkódok olvasására alkalmas pda
- AKCIÓ! HP Victus Gaming 16-S0017NH 16 notebook - R5 7640HS 32GB DDR5 1TB SSD RTX 4050 6GB WIN1
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


Pyttawrx
