Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6401) Ga3rieL válasza TFSi (#6400) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

pedig én is irtam feljebb, de valahogy érdekes módon senki nemlátta.

(#6402) Kékes525 válasza TFSi (#6400) üzenetére


Kékes525
félisten

Ok, akkor nem értem, miért vették le a frissítési csatornáról.

(#6401) Géb89:

Láttam.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#6403) Ga3rieL válasza Kékes525 (#6402) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

lehet olyan mb mértékben volt már utána,h látták jobb lesz he kiadják amúgy. :C

[ Szerkesztve ]

(#6404) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Lejott magatol az uj verzio.

(#6405) Kékes525 válasza Jack Oneill (#6404) üzenetére


Kékes525
félisten

Most hogy mondod ránéztem, nekem is.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#6406) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Hali. Kérdeznék. Az ebayon vannak eis-re kulcsok, 1,3,5 gépre, és 1től nemtudom hány évig. de most komolyan mind csak from italy, meg a többi 2-3 darabka ország van csak? vagyis ha megveszem a legjobb árba ami van,akkor az pl. from italy vagy spain vagy united kingdom,akkor azt csak abba az országba tudom aktiválni,és akkor ide hiába veszem meg,nemfog működni? vagy , hogy? akor más ha vesz neki, h működik magyarba vagy szlovákba? és ha nincs is feltüntetve a verzió szám,akkor azt fogom tudni aktiválni a 11-esre, vagy a 12-esre is?

[ Szerkesztve ]

(#6407) TIT válasza Ga3rieL (#6406) üzenetére


TIT
veterán

Persze ha jó a kulcs.
Ha meg from italy az azt jelenti onnan van.

(#6408) Kékes525 válasza Ga3rieL (#6406) üzenetére


Kékes525
félisten

A hivatalos kulcsok bármelyik verzióra jók 1 évig. Azonban ilyen helyeken vett kulcsoknál nem tudni, hogy mettől számított az 1 év, különösen akkor, ha nincs feltüntetve.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#6409) MadGame


MadGame
senior tag

Sziasztok!

Visszaolvasva a bubis dolgot sikerült nekem is megoldani, arra viszont tud valaki megoldást, hogy már miért nem jelenik meg az Eset ikonja a tálcán (rejtett értesítési felületen)? Olyan, mintha nem indulna el magától. Pedig a Win Defender meg azt írja, hogy be van kapcsolva. Max. annyit jelez, hogy a vírus- és kémprogramok elleni szolgáltatás leállt.

(#6410) Akelaus válasza MadGame (#6409) üzenetére


Akelaus
senior tag

A Defender csinálja ezt nálam is. Miközben nekem ott a tálcán az Eset ikonja. Fejből nem tudom, mert most nem Win.10 alatt vagyok, de lehet hogy engedni kell az ikon mutatását a tálcán. :F

(#6411) MadGame válasza Akelaus (#6410) üzenetére


MadGame
senior tag

És azt hogy? :F

(#6412) Akelaus válasza MadGame (#6411) üzenetére


Akelaus
senior tag

Talán Gépház- Személyre szabás. Ott lesz a tálca, és ki lehet választani mik jelenjenek meg.
Ez segíthet: [link]

(#6413) MadGame válasza Akelaus (#6412) üzenetére


MadGame
senior tag

Áh, rosszul fogalmaztam! Én az értesítési területre gondoltam. Eddig ott volt, most már nincs. Ha külön elindítom az Esetet, akkor ott lesz. De így olyan, mintha nem indulna el magától. Pedig elvileg elindul, rendszerindításban megnéztem, bár a Ccleaner nem mutatja. Mindegy. Hogy lehetne visszavarázsolni?

(#6414) Akelaus válasza MadGame (#6413) üzenetére


Akelaus
senior tag

Ez melyik verzió? Ha nem az új, akkor érdemes lenne rátelepíteni a weboldalról elérhető legújabbat. Hátha. Ha az sem, akkor mentsd le a beállításait, aztán töröld, és rakd fel tisztán. Volt régen nekem is ilyen gondom vele, de nem emlékszem már mitől javult meg. Igaz szerintem ez még vagy 3 éve lehetett.

(#6415) MadGame válasza Akelaus (#6414) üzenetére


MadGame
senior tag

Tegnap tettem újra a gépet tisztán, mindig mindenből a legújabbat futtatom. 1709-es Fall Creators Win 10 Enterprise, illetve ugye Eset Internet Sec 11-es verzió. Amit ott látsz a rejtett ikonoknál az a Windows Defender. Na, és oda, mellé kéne varázsolni valahogy az Eset kis ikonját :D De most már látja a Ccleaner a Windows automatikusan induló programjai között, megnéztem valahol msconfigban vagy hol a rákban is, mindenhol indul. A gépházas javasalatodat is megnéztem, ott is minden oké. Mégsem értem, miért nincs ott.

(#6416) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Nicsak, mit találtam a régi könyvjelzőim között:

Eset

Itt meg a folytatás:

Eset

Ez nálam mindent vitt és nagyon ütős volt. Azóta nem látni ilyet! :)

(#6417) Jack Oneill válasza Szellem. (#6416) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ez mekkora volt. Hanyszor neztem meg... Pedig akkor nem is ezt hasznaltam :D Otletes reklamfilm, lehetne meg ilyet.

(#6418) Szellem. válasza Jack Oneill (#6417) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Igen, nagyon nagy volt. De hát azóta ezek nincsenek! :)

(#6419) MadGame válasza MadGame (#6413) üzenetére


MadGame
senior tag

Valaki? :F

(#6420) Kékes525 válasza MadGame (#6419) üzenetére


Kékes525
félisten

Lehet, hogy érdemes lenne leszedni és újból feltenni. Olyankor szoktak ilyen dolgok történni, amikor valamilyen registry pucoló túlsöpri a registryt. Habár elméletileg önvédelmi rendszere van, de az sem tökéletes.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#6421) MadGame válasza Kékes525 (#6420) üzenetére


MadGame
senior tag

Lehet, hogy a Ccleaner kavar be? Ott szoktam pucolgatni a rendszert… Mit kéne benne átállítani, hogy ne tüntesse el az ikont?

(#6422) Kékes525 válasza MadGame (#6421) üzenetére


Kékes525
félisten

Nem hiszem, hogy azt kavart be, mert azt én is használom rendszeresen (minden kipipálva a beállításban) és még ilyen nem történt. Melyik verziód van?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#6423) MadGame válasza Kékes525 (#6422) üzenetére


MadGame
senior tag

Mármint miből? :) Most tettem fel tisztán a Win 10 Enterprise Creators frissítést (1709) és mindig minden programból a legújabbat használom. Pár napos minden.

Eset Internet Security 11.0.149.0
Ccleaner v5v37 6309 (64bit)
Op. rendszer: Win 10 Enterprise build 16299.64

Annyi, hogy fut még mellette a Windows Defender, de az mintha az 1703-as verzóban is ment volna az Eset mellett. A uTorrent is meghülyült, elindul magától gépindításkor, pedig egyáltalán nincs ütemezve sehol, ezt sem értem.

(#6424) Kékes525 válasza MadGame (#6423) üzenetére


Kékes525
félisten

Az ESET-re voltam kíváncsi. Nálam is pont ezek a verziók vannak, probléma még nem volt. A defenderrel is jól megszokott férni.
Ja, hogy más is volt, ez akkor lehet valami malware is. Nézd meg az ilyenkor szokásos kiegészítő vírusirtókkal: (Malwarebytes AntiMalware,HitmanPro,Dr.Web Cure It,Emsisoft Emergency Kit,AdwCleaner) A linkek itt vannak: [link]

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#6425) MadGame válasza Kékes525 (#6424) üzenetére


MadGame
senior tag

Na, letöröltem az Internet Sec.-t, visszatettem a régi jó kis 10-es Smart Security-t, az a biztos. Van ikon, nem indult magától a uTorrent. Már csak abban reménykedem, hogy nem frissíti magát 11-es verzióra, mert akkor visszakapom az Internet Security-t… Nem tudom miért, nekem valamiért ellenszenves. Miért cserélték le egyáltalán?!

(#6426) MadGame válasza MadGame (#6425) üzenetére


MadGame
senior tag

Hm, nem jött be. Eset Smart Security 10, de az ikon az értesítési területen sehol és még csak rendszerindításba sem tudom betenni sehol, mert magában a telepítési mappában sincs ikon fájlja. Szerintem ez az új win 10 baromsága lesz. Vagy az Eseté, mert nem csinálnak tray ikont az új programoknak. Mindegy, háttérben fut, legalább a uTorrent nem indul már el magától :D

Azért ha később kiderül erről valami, szívesen veszem a választ :)

(#6427) Kékes525 válasza MadGame (#6425) üzenetére


Kékes525
félisten

Szerintem a szupportjuknak kellene írnod, segítenek.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#6428) Ga3rieL válasza Kékes525 (#6427) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

pedig nekem van rejtett ikonja, és mindenhol az hogy lehet?

(#6429) Kékes525 válasza Ga3rieL (#6428) üzenetére


Kékes525
félisten

Nem értelek. :(

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#6430) MadGame válasza Kékes525 (#6427) üzenetére


MadGame
senior tag

Jaja, az lesz. Majd írok, ha válaszoltak.

Géb89, azt hogy?! :D

[ Szerkesztve ]

(#6431) Ga3rieL válasza MadGame (#6430) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

hát ahol kell h legyen ikonja ott van, még a rejtettnél is lent jobboldalt.

(#6432) MadGame


MadGame
senior tag

Na, hát semmi érdemleges választ nem kaptam, csak amiket már próbáltam. Nem jött be. Feladom.

Kérem, nyissa meg a Vezérlőpult, "Programok és Szolgáltatások" részét. Válassza ki az "ESET Security" programot, a lista tetején klikkeljen a "Módosítás" gombra, majd a felugró ablakban a "Tovább" gombra, válassza a "Javítás" lehetőséget, majd a "Javítás" gombot. Ha végigfut a javítás, indítsa újra a számítógépét, utána már rendeltetésszerűen kell működnie a programnak.

Először ezt válaszolták. Írtam, hogy csak akkor van ott, amikor külön elindítom a progit, erre meg ezt írta:

Ott van az ESET ikonja, csak a Windows a rejtett ikonok közé teszi. Nyissa meg a gépházat, majd a keresésbe írja be a következőt: "tálcán megjelenő", majd klikkeljen a találatra, a megjelenő beállításokban váltsa át a csúszkát a "Be" állásra a "Mindig látsszon az összes ikon az értesítési területen" felirat alatt. Így mindig meg fog jelenni.

Gyökér.

(#6433) Kékes525 válasza MadGame (#6432) üzenetére


Kékes525
félisten

Mit írtál pontosan? Ha nem precízen tetted fel a kérdést nem számíthatsz pontos válaszra.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#6434) Jack Oneill válasza Kékes525 (#6433) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Illetve jó lenne, ha összekötnék vele a gépet, hogy ők is lássák.

(#6435) Kékes525 válasza Jack Oneill (#6434) üzenetére


Kékes525
félisten

Igen. Szerintem ha pontosan leírta volna a hibát, akkor az lett volna a válaszuk. Így a triviális hibákat sorolták fel.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#6436) MadGame válasza Kékes525 (#6433) üzenetére


MadGame
senior tag

Írtam privit. Bocs, kétszer küldte el. :DD

(#6437) MadGame


MadGame
senior tag

Megoldódott! Eset uninstallerrel töröltem a Smart Securityt, utána Appdata mappából meg mindenhonnan töröltem még minden maradékát, feltettem az Internet Sec.-t, aktiváltam és most ott az ikon. Csak azért nem értem, mert tiszta win 10 telepítésnél két hete, ugyanígy feltettem az Internet Sec.-t, és akkor nem volt ikon, most van. Mindegy, az a lényeg, hogy most van :D

(#6438) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Problémám adódott a Foobar2000 zenelejátszó progival. A program többszöri törlése, és újratelepítése se oldotta meg 100 %-osan a gondomat, ezért szerettem volna korábbi időpontra, egy rendszer-visszaállítást készíteni. Elindítottam, majd a géprestart után a következő üzenet fogadott:

Windows 10, abból is a legújabb van telepítve, mint ahogy az Eset Internet Securytiből is.(11.0.149.0)
Megpróbáltam az Eset beállításoknál ideiglenesen mindent kikapcsolni, a "kikapcsolás az újraindításig" opcióval, de így se működik e rendszer-visszaállítás. Ráadásul vicc az egészben az, hogy a hibaüzenetben lévő fájl, nincs is az üzenetben megadott elérési útvonalon.
Mivel a hiba az Esetre vezethető vissza, esetleg valakinek valami ötlete, javaslata, mert a rendszer-visszaállítás már korábban jó néhányszor húzott ki a kakiból ;] , szeretném továbbra is használni, mint ahogy az Esetet is.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#6439) Kékes525 válasza pendre54 (#6438) üzenetére


Kékes525
félisten

A rendszer-visszaállítást csökkentett üzemmódban kell, ennek elkerülése érdekében, végrehajtani.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#6440) Kékes525 válasza pendre54 (#6438) üzenetére


Kékes525
félisten

Még eszembe jutott néhány ötlet.

1. Lehet, hogy valamelyik user-components okozza.

2. Próbáld ki az új bétával.

3. Esetleg a régebbi verziókkal.

Az ESET kikapcsolása nem oldja meg az ütközést a rendszer-visszaállítással, csak az ha be sem töltődik, ezért kell csökkentett üzemmódba indítani a Windowst.
Az hogy nem találod a megadott útvonalon, az nem jelenti, hogy nem volt ott. Lehet, hogy az egy ideglenesen létrehozott dll file.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#6441) Szellem. válasza Kékes525 (#6439) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Én meg le szoktam szedni arra az időre az AV/IS terméket, míg ez a procedúra tart! Jártam már hasonlóan a Kaspersky alatt is így!

(#6442) Kékes525 válasza Szellem. (#6441) üzenetére


Kékes525
félisten

Nem tudom, hogy a leszedés az szükséges e, mert a csökkentett üzemmódban úgysem töltődik be. Nekem a csökkentett mód mindig elég volt. Habár csak az ESETtel van tapasztalatom.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#6443) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Uj verzio 11.0.154.0

(#6444) Kékes525 válasza Jack Oneill (#6443) üzenetére


Kékes525
félisten

Köszi, frissítettem.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#6445) TFSi válasza Kékes525 (#6444) üzenetére


TFSi
őstag

Egy kis changelog:

Added: Scanning of process file-system operations made by pico processes
Changed: License expiration messages do not display as Windows toast messages
Fixed: An issue that causes files hidden in long directories not to be scanned
Fixed: Specific notifications reappear after being closed
Fixed: EGUI does not start after initial installation and restart
Fixed: The link to "I forgot my password" from License Manager tab leads to incorrect webpage
Fixed: Automatic Gamer mode does not work properly when Internet Explorer 11 is changed to full screen mode
Fixed: Offline installer for ESET Internet Security installs the wrong product
Fixed: “Invalid folder selected” is displayed when selecting a custom install folder, even though the folder exists
Fixed: Inconsistent update information is displayed during product upgrade
Fixed: Incorrect ESET Firewall state reported to Windows Defender Security Center
Fixed: Various internal bug fixes and localization improvements

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#6446) Kékes525 válasza TFSi (#6445) üzenetére


Kékes525
félisten

Szép lista. :)

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#6447) Kékes525


Kékes525
félisten

Meghosszabbítottam az ESET IS licencemet és be sem kellett írnom a kulcsot már az újjal ment. Másnál is így volt? Annyit csináltam, hogy az e-mailból a zsebbe tettem, lehet, hogy onnan olvasta ki.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#6448) Akelaus válasza Kékes525 (#6447) üzenetére


Akelaus
senior tag

Zsebbe? Nekem be kellett másolni, igaz én újságost használok. Kicsit előtérbe rakhatnák ezt a licenc dolgot, mert össze-vissza kerestem :D :D

(#6450) Kékes525 válasza Pano (#6449) üzenetére


Kékes525
félisten

Tesztre most beállítottam egy könyvtárat és most mindenféle disznóságot próbálok elkövetni ellene. :D

Simán tudok törölni. [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] Nem volt rendszer újraindítás. Egy .png file-t töröltem. Mit rontottam el? :F

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.