Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5651) Akelaus válasza GEPESZ66 (#5650) üzenetére


Akelaus
senior tag

Na pont azt akartam elkerülni. Majd ha nagyon zavar megcsinálom. Illetve, ha marad egyáltalán. Kaspersky két évi húzta, ha most nem járna le az előfizetés lehet fel sem rakom az Eset termékét, de a Kasperskynek is vannak rigolyái. Köszi a választ!

(#5652) IG55 válasza IG55 (#5644) üzenetére


IG55
senior tag

Használ más is Windows 10 alatt interaktív módot? Ha igen, nála nem jelentkezik ez?

(#5653) Gabás válasza IG55 (#5652) üzenetére


Gabás
addikt

lehet, hogy az alkalmazások frissitésekor kell újra engedélyet adj, érdemes ellenőrizni

(#5654) IG55 válasza Gabás (#5653) üzenetére


IG55
senior tag

Nem tudom, szerintem gyakoribb, mint ahányszor frissítés jön. Van, hogy egy nap többször is. De másnál ilyen nincs? Guglin sem találtam nagyon, vagy csak szarul kerestem.

(#5655) LWhite válasza jbl (#5637) üzenetére


LWhite
tag

Ezek teljesen tuti licensz-ek?

(#5656) Akelaus válasza IG55 (#5654) üzenetére


Akelaus
senior tag

Hello!

Nálam nem interaktívon van, de az elmúlt 2-3 napban kérdezett a Chrome használata közben, winfos alkalmazásokkal még nem volt kínja.

(#5657) IG55 válasza Akelaus (#5656) üzenetére


IG55
senior tag

Lehet hogy frissítés miatt változott az exéje, és emiatt problemazott.

(#5658) HiFiHobbi válasza HiFiHobbi (#5626) üzenetére


HiFiHobbi
csendes tag

Csak megjegyezném a korábbi hozzászólásba említett hiba [link] az ESET6 és az ESET8-ba is jelentkezik. Azért jó volna ha egy ilyen fizetős programnál ezt a hibát legalább a 8-as verzióba kijavítanák, mert a 8-asnak még kizárt ne lenne támogatása és még a 7-es is letölthető az ESET oldalán Senki se jöjjön azzal használjam a 9-es verziót, mert nem kérek a Windows10-hez lebutított ocsmány felületből. Ki lett próbálva, le lett tesztelve és elég átláthatatlan lett az egész a kinézetről nem is beszélve. Azért egy ilyen fizetős program gyártóitól nem ezt várná az ember.

(#5659) Szoles


Szoles
senior tag

Sziasztok!

Kis segítséget kérek.

Próbálom feltelepíteni az ESET próbaverzióját(a legújabb, a 10-es, ami az ESET oldalon van), de nem sikerül. Pontosabban a sikeresnek mutatott telepítés végén kell nyomnom a "Kész" gombot, amire elvileg az aktiváláshoz szükséges valamilyen ablaknak kellene feljönnie, hogy megadhassak neki emailt, nevet stb.
De nekem itt lefagy, nem enged tovább.

Próbáltam 3 ESET programmal is, de mindegyikkel ez van. Windóz tűzfalat kikapcsoltam, de akkor is ugyanez, itt lefagy. Volt, hogy fél órát hagytam, de nem lépett tovább.
A gépen XP op. rendszer van. (nem hiszem, hogy ezzel lenne a gond, futnia kellene rajta)

Jó lenne rájönni, hogy mi a gond, mert a gépen lévő korábbi verziójú ESET-et persze letörölte, de ez meg nem megy, így két szék közt a pad alatt vagyok, semmi védelem nincs. :-/

Képernyőmentés a befagyott állapotról:
KÉP

Mi lehet a gond?

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#5660) ƵøŁĭ válasza Szoles (#5659) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Xp miatt nem fog menni ,mert nem támogatott rendszer .

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#5661) Szoles válasza ƵøŁĭ (#5660) üzenetére


Szoles
senior tag

Hú, ennek nem örülök. Lehet korábbi verzió valahonnan felrakni vajon? Vagy így jártam, és csak OP. rendszer csere segíthet?
És köszönöm!

(#5662) ƵøŁĭ válasza Szoles (#5661) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Ha újat akarsz akkor igen. Legrosszabb esetben használod a 9-est.

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#5663) VIPowER válasza ƵøŁĭ (#5662) üzenetére


VIPowER
senior tag

Akkor nálam miért megy XP-n a 10-es ha nem is működhetne?

(#5664) ƵøŁĭ válasza VIPowER (#5663) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

"Windows XP:
Windows XP is not supported by ESET 10.x products

Rendszerkövetelmények Bővebb információ
Ha Microsoft® Windows® 10, 8.1, 8, 7, Vista, Microsoft Windows Home Server 2011. Internetkapcsolat szükséges."

Valószínűleg az Xp okozza a problémát de ,hogy a te esetedben miért funkcionál nem tudom :) .

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#5665) Greenebola válasza ƵøŁĭ (#5664) üzenetére


Greenebola
senior tag

A Magyar oldalon pedig ez van. :D

(#5666) Viszont a súgó meg ezt írja.
Támogatott processzorok
Intel® vagy AMD x86-x64
Támogatott operációs rendszerek
Microsoft® Windows® 10
Microsoft® Windows® 8.1
Microsoft® Windows® 8
Microsoft® Windows® 7
Microsoft® Windows® Vista
Microsoft® Windows® Home Server 2011, 64 bites verzió

[ Szerkesztve ]

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#5666) ƵøŁĭ válasza Greenebola (#5665) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Láttam :D . Elírták a kézikönyvben helyesen van feltüntetve .

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#5667) VIPowER válasza ƵøŁĭ (#5664) üzenetére


VIPowER
senior tag

9-es volt, arra tettem a 10-est az eset honlapjáról töltve. Nem problémázott : [link].

(#5668) Greenebola válasza VIPowER (#5667) üzenetére


Greenebola
senior tag

Magic, akkor így lett kompatibilis. ;]

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#5669) Szoles válasza ƵøŁĭ (#5662) üzenetére


Szoles
senior tag

Teljesen jó lenne nekem a 9-es is, de azt vajon le tudom tölteni valahonnan?
Rákerestem, fent van pár helyen -eset oldalán nem találom-, de nem merem letölteni, nehogy vírusos legyen.

Ahhoz ugye előbb fel kéne tenni, hogy megnézhessem vele saját magát, hogy nem vírusos-e... :-D

(#5670) #10234880 válasza Szoles (#5669) üzenetére


#10234880
törölt tag

rosszul nézted. innen szedheted. lejjeb ha tekersz látol olyat,hogy korábbi telepítők. és ott lesz a 9-es is, 32 és 64 bitbe

(#5671) Szoles válasza #10234880 (#5670) üzenetére


Szoles
senior tag

Ezt tényleg nem vettem észre... :W
Már töltöm is lefelé, remélem ezzel nem lesz gond.
Köszönöm!

(#5672) #10234880 válasza Szoles (#5671) üzenetére


#10234880
törölt tag

nemkéne,hogy legyen, szerintem mindenkinek innen van, ahogy nekem is, és ez a hivatalos, ami tutira rendben van. és nincs mit,szivesen.

(#5673) Szoles válasza #10234880 (#5672) üzenetére


Szoles
senior tag

Igen, már fent van, működik.

Köszönöm a segítségeteket! :R

(#5674) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Az otthoni hálózatnál ír ilyent az ESET Internet Security 10.Ez mit jelent pontosan és miért tiltotta le?Érdemes babrálni és feloldani vagy jó ez így.Nem értek hozzá,csak érdekel. ;] :DDD
Köszi!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#5675) Methionyl


Methionyl
senior tag

Sziasztok (remélem jó helyre írom a kérdésem)

Azt írja lent az ablaknál nekem, hogy a licencem 2017.03.04-ig érvényes de a vírusadatbázist nem tudja frissíteni mert érvényes a licencem..ezt úgy az egyik napról a másikra csinált :F Ha pedig a régen beaktivált kóddal csinálom, akkor is ezt dobja vissza..

Win10 64bit, Eset Nod32 Antivirus 9.

Valaki tapasztalt már hasonlót?

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#5676) Methionyl válasza Methionyl (#5675) üzenetére


Methionyl
senior tag

"nem tudja frissíteni mert NEM érvényes a licencem"

elírtam :W

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#5677) #10234880 válasza Methionyl (#5676) üzenetére


#10234880
törölt tag

netről szervált kód. ismerős :D azokkal csak így lesz :D

(#5678) Kékes525


Kékes525
félisten

Az ESET még nem lépett át a 21. századba. A program árának térítését miért nem lehet interneten keresztül lebonyolítani? :W Ha ez nem megy, számomra érthetetlen okból, akkor legalább küldjék el a számlát elektronikusan is (e-mail), hogy legalább e-bankon keresztül kifizethessem. Nem ők a számlát postán kiküldték, és elvárják, hogy postán keresztül fizessem is ki. Hiába írtam le több e-mailben is, hogy én e-bankon keresztül szeretném, ha már interneten keresztül nem lehet, nem küldték el elektronikusan a szükséges adatokat, hogy copy-val kényelmesen átmásolhassam. Kénytelen vagyok bepötyögni. Mire jó ez? :(

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#5679) asdf_ válasza Kékes525 (#5678) üzenetére


asdf_
veterán

Legkozelebbre keress egy hivatalos viszonteladot, aki csinal neked utalos elolegszamlat.

Nekem mondjuk az a kedvencem eset-nel (meg a regifajta kodhoz irtak boszen), hogy a kodnal tessek figyelni az osszetevesztheto karaktarekre 0 vs. O, I vs. l. Bennem meg csak megszolalt a hang, hogy ba**kikaim, megis mi lenne, ha olyan kodot generalnatok, amiben nincs 0OIl karakter es innentol nincs szivatva vele a juzer meg nincs mit osszekeverni? :U

(#5680) klajos27


klajos27
csendes tag

Sziasztok!
A gépen Win10 64-bit Pro van és Nod32 antivírus 9-es verziója volt eddig rajta,amit letöröltem. Vettem egy kulcsot és fel szeretném telepíteni a 10-es verziót,de nem akar felmenni.A végén kiírja,hogy a telepítés nem sikerült és futtassam le a speciális eltávolítót,de az meg nem talál semmit. Hibakód MSI.1406
Mi lehet a gond?

(#5681) pendre54 válasza klajos27 (#5680) üzenetére


pendre54
addikt

Korábban jártam már így én is, hogy csak a Win saját eltávolítójával szedtem le a korábbi verziót, és utána szerettem volna telepíteni az újat, és nem ment. Az Eset eltávolítóját mindenképp csökkentett módban indítsd el, ezután a normál eltávolítással, a registryben visszamaradt cuccokat is ki kellene pucolnia, és utána lehet felrakni az új verziót.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#5682) klajos27 válasza pendre54 (#5681) üzenetére


klajos27
csendes tag

Közben megoldódott a dolog. A remover6-ot csökkentett módban kellett futtatni.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#5683) Kam1kaze válasza VIPowER (#5667) üzenetére


Kam1kaze
tag

Nálam is megy XP SP3-an a 10-es, újratelepített (nem emiatt) rendszerre raktam fel, de a 4 éves XP-n is ment, úgy hogy előtte fent voltak a korábbi verziók ESS kiadásból. :)

[ Szerkesztve ]

(#5684) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Regisztráltam az Eset Mobile Security 3.5 betára,meg is jelent az áruházban.
Mennyire stabil,érdemes felrakni?
Esetleg hogyan kell eltüntetnem a betat az áruházból,hogy ne ajánlja fel?

(#5685) Greenebola


Greenebola
senior tag

ESET Smart Security Promo (2 hónap 3 eszköz)

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#5686) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Regisztráltam az Eset Mobile Security 3.5 betára,meg is jelent az áruházban.
Mennyire stabil,érdemes felrakni?
Vagy inkább várjam meg a végleges verziót?
Nincs köztetek beta tesztelő?

(#5687) LWhite


LWhite
tag

Sziasztok

Ezek az ESET mobil programok mennyire terhelik a telefont? Érezhetően lassul?

(#5688) GEPESZ66 válasza LWhite (#5687) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Észrevehetetlen.

(#5689) Joshi válasza klajos27 (#5682) üzenetére


Joshi
titán

"remover6-ot csökkentett módban kellett futtatni"
Én is így jártam, mi az a remover6? :F

(#5690) GEPESZ66 válasza Joshi (#5689) üzenetére


GEPESZ66
veterán

http://support.eset.hu/kb2289/?viewlocale=hu_HU

(#5691) Joshi válasza GEPESZ66 (#5690) üzenetére


Joshi
titán

Az a gond hogy nekem nincs már fent az ESET szóval nincs is mit leszedni. Hiába van kitörölve minden ESET mappa még a Registryből is akkor az a telepítéskor a hibaüzenet hogy A Telepítés nem sikerült mert esetleg vírus van a gépen. Úgy tűnik a hibakód is mindig más. Ezt most nagyon nem vágom. :F

Egyébként lefuttattam az Eset Uninstallert Csökkentett módban de mindig ugyan az (Win10 64bit). :(

[ Szerkesztve ]

(#5692) Monoton


Monoton
tag

Friss win10 alá feltettem a legújabb nod32-t chip magazinos licenccel. Az első ellenőrzés után a program letilt egy csomó intetnetes oldalt. Pl. Google, pcforum ... Youtube csak szoveges kornyezetben jelenik meg, stb. Van erre valami megoldas?

(#5693) asdf_ válasza Monoton (#5692) üzenetére


asdf_
veterán

Beallitod a pontos idot a gepeden? Olyasminel szokott ilyen rumli lenni.

[ Szerkesztve ]

(#5694) Joshi válasza Joshi (#5691) üzenetére


Joshi
titán

Nem gondoltam volna hogy ekkora ratyi az ESET, csak a Rendszer Visszaállítás segített. Még szerencse hogy volt egy 1 hetes Visszaállítási pont. :(

(#5695) pvt.peter válasza Greenebola (#5685) üzenetére


pvt.peter
őstag

még működik :)

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#5696) Kékes525


Kékes525
félisten

A 10-es ESS-ban is érdemes kikapcsolni az SSL titkosítás ellenőrzését Windows 7 64bit pro alatt? Valakinek okozott ez problémát hasonló rendszeren, mint az enyém?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#5697) Monoton válasza asdf_ (#5693) üzenetére


Monoton
tag

Az rendben van, érdekes, hogy laptopon is ugyanezt produkálta.

(#5698) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Van-e köztetek Eset Mobile Security Android 3.5 beta tesztelő?
Érdemes-e falrakni, vagy várjam meg a véglegeset?

[ Szerkesztve ]

(#5699) Kékes525


Kékes525
félisten

A (IP)-TV-én szeretném nézegetni a számítógépen tárolt képeket és hallgatni a zenéket, ezért hozzáadtam az otthoni hálózatot a megbízhatóakhoz, de változatlanul nem engedélyezi. ESET Smart Security 10-esem és Windows 7 64bit pro az operációs rendszerem van. Mit kell tennem még?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#5700) bala6120 válasza Monoton (#5692) üzenetére


bala6120
senior tag

Én is ezzel küzdök. Nem jöttem rá mi a probléma. Valaki esetleg? :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.