Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5501) E300TD válasza 8 (#5499) üzenetére


E300TD
tag

Ezért is váltottam telekomos hálóra, amíg még lehetett. Ha ez is ilyen moslék módon működik, akkor sajnos el kell hagynom a netfone-t. Teszt Londonban, május végén.

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#5502) dzf007 válasza 8 (#5499) üzenetére


dzf007
aktív tag

Netfone apn volt beállítva? Nekem romániába tökéletesen ment.

(#5503) E300TD válasza E300TD (#5501) üzenetére


E300TD
tag

Azt azért még hozzátenném, hogy kipróbáltam a Rev. eSim-es mobilnetet. 1Global nevű szolgáltató, itthon a Yeti hálózatán roamingol, TÜKÖRSIMÁN kapcsolódott azonnal, a X. kerületben 5G-n. Szóval, ha egy bank tud találni ilyen - roaming - megoldást / partnert, akkor a Netfone-nak ez igen nagy szégyen, hogy ilyen szolgáltatást nyújt, ami ugyebár már nem is olyan olcsó!

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#5504) csaszi75 válasza E300TD (#5503) üzenetére


csaszi75
senior tag

Egy kicsit azért problémás az érvelésed..
A Netfone-nak van ~ 10ezer ügyfele egy országban, a Revolut fizetős ügyfeleinek a száma 26 millió az egész világon.

(#5505) E300TD válasza csaszi75 (#5504) üzenetére


E300TD
tag

A logikád szerint akkor minden kisvállalkozó vagy cég, akinek kevés ügyfele van, törvényszerűen szar munkát végez? vagy el kell fogadnunk, hogy szar munkát végez? vagy drága és szar?

[ Szerkesztve ]

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#5506) Tiédetis válasza csaszi75 (#5504) üzenetére


Tiédetis
senior tag

A gond ott van, hogy itthon is ha problémamentesen akarsz netezni, voda apn-t kell használnod. (ne lovagoljunk azon, hogy néhol netfone apn is jó)

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#5507) csaszi75 válasza E300TD (#5505) üzenetére


csaszi75
senior tag

Ez csak a te logikád :) persze téves.
JPÉ - inkább
A piac úgy szabályoz, hogy ha nem elég jó valami, akkor tovább áll a felhasználó.
Mint ahogy te is Revolut datát használsz..
Én biztosan nem vennék Netfone szolgáltatást.

(#5508) csaszi75 válasza Tiédetis (#5506) üzenetére


csaszi75
senior tag

Néhol helyett néha..

(#5509) Tiédetis válasza csaszi75 (#5508) üzenetére


Tiédetis
senior tag

néha helyett néhol...

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#5510) csaszi75 válasza Tiédetis (#5509) üzenetére


csaszi75
senior tag

A gond az, hogy sok cég úgy akar nagyot szakítani (vagyis a tulaj), hogy nem tesz bele pénzt.. csak hagyja lerohadni.. és ez nem a Netfone-ra vonatkozik csak...

(#5511) Tiédetis válasza csaszi75 (#5510) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Maradjunk a témánál.
Neked milyen netfone csomagod van?

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#5512) E300TD válasza csaszi75 (#5507) üzenetére


E300TD
tag

A probléma ott van, hogy átverik az ügyfeleket. Tavaly május előtt, mikor átjöttem a T-től, olvastam a fórumot, senki nem panaszkodott roaming problémákra és az üzletkötő sem mondta, hogy gáz lenne.
Egyébként pedig, ha azt gondolod, hogy mo-n a piac szabályoz, akkor neked valóban nincs logikád, de másod sem nagyon ....

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#5513) vence válasza E300TD (#5512) üzenetére


vence
junior tag

Ha működne a piac, akkor nem működnének ezek az x-szeres árak!

A valós választási lehetőség pedig csak annak a bizonyos melléknévnek a fokozása! :D

(#5514) csaszi75 válasza E300TD (#5512) üzenetére


csaszi75
senior tag

Értem, akkor te, semmiképpen nem lépsz le a Netfone-tól? Oké :)

(#5515) Tiédetis válasza csaszi75 (#5514) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Szóval neked milyen netfone tarifád van?

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#5516) MadMancs válasza E300TD (#5512) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem mondta üzletkötő, és fórum sincs roaming problémával tele, mert 106 ügyfelem közül 2 embernek van csak gondja, Te voltál az első. De ezt már kitárgyaltuk.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5517) E300TD válasza MadMancs (#5516) üzenetére


E300TD
tag

És esetleg ezt nem lehetne megoldani? Egyébként pedig már csak egynek van, mert a telekomossal még nem voltam külföldön, majd május végén.

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#5518) MadMancs válasza E300TD (#5517) üzenetére


MadMancs
veterán

Ehhez azt kellene kideríteni hol és mi a hiba.
Elméletileg próbálják kideríteni.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5519) Matr x


Matr x
aktív tag

Gyors roaming beszámoló - 3 nap Bécsben, 3 AT adta a hálót, szinte végig 5G aktívan volt, kapcsolat végig stabil. Egyszer volt egy fél óra, amikor szakadozott, de akkor a metróban a helyi nő is nézegette hívás közben a telefonját, lehet nem Netfone-os gond. Vodás kártya, Netfone APN.

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#5520) qdak


qdak
addikt

Sziasztok,

Mivel semilyen leírást nem találtam, csak, hogy rendeld meg, szeretném kérdezni.

Az otthoni vezetékes internet pl az 1GB/1GB hol elérhető?
Mennyire megbízható?
Személy szerint az 500MB/150MB is megfelelne, kb fele a mostani szolgáltatónál fizetett összegnek :(
Számít, ha már telefon előfizetésünk van ?

Köszönöm.

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#5521) 4Grider válasza qdak (#5520) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ott elérhető, ahol a telekomnak optikája van, mert hogy azon szolgáltatnak.
Az 1 GB pedig messze nem egyenlő 1 Gbps-al, mint ahogy az 500 MB az 500 Mbps-al sem.

(#5522) Tiédetis válasza qdak (#5520) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Szerintem nem elérhető, a leírás szerint az 1Gbit/s = 800 Mbit/s-al

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#5523) qdak válasza 4Grider (#5521) üzenetére


qdak
addikt

Az sajna nem jó, a Vidanetnél 700Mb/s (ja tudom elöbb rosszul írtam, de attol még értitek.) a plafon, ennyi a max koax kábelen ?
Elég jól emeltek 9000@12500.- ami annyira nem tetszik :(

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#5524) MadMancs válasza 4Grider (#5521) üzenetére


MadMancs
veterán

Minden szolgáltatónak van garantált, , és kínált sávszélesseg, jogszabály miatt fel kell tüntetni a maxnál kissebbet is.

Egyébként optikáról van szó, illene a maximum közelében lenni, de ezen a szinten mazr a laptop/router/pc is hatalmas szerepet játszik.

Veszprém megyében nincs Telekom, így digi FTTH 1000 van, itt is 700 a kínált,.de az esetek 99% bán megvan a max (jó, csak 930 GE eszközök miatt. Legalább 2,5GE kellene az 1024 hez ami elérhető)

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5525) dzf007


dzf007
aktív tag

Nekem egy ideje vacakol a netfone apn..lassu, néha mint ha nem lenne mobilnet.Átraktam vodás apnre, de ott nem méri az adatot..Bár 100GB- nál talán mindegy is..

(#5526) trec12 válasza qdak (#5523) üzenetére


trec12
addikt

A Vidanet nem a kedvező árairól híres.... :(

[ Szerkesztve ]

(#5527) E300TD válasza Matr x (#5519) üzenetére


E300TD
tag

A kérdés inkább az, hogy amikor "elhagytad" mo-t, hogyan kapcsolódott? Nekem legtöbbször a kapcsolódás volt gond. Automatikusan nem talált hálózatot, kézi hálózatváltás és repülő üzemmód nyomkodás legalább fél óráig, utána működött valahogy ...

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#5528) StarKiller89 válasza dzf007 (#5525) üzenetére


StarKiller89
senior tag

minden telefonban van beépített adatforgalom mérő, nem muszáj a weboldalon nézegetni...

| Samsung Galaxy S23 |

(#5529) dzf007 válasza StarKiller89 (#5528) üzenetére


dzf007
aktív tag

Jujj tényleg, de az mindig eltér a szolgáltatói méréstől... :CCsak el ne felejtsem visszaállítani, ha külföldre megyek... :Y

[ Szerkesztve ]

(#5530) antal750


antal750
aktív tag

Sziasztok infót szeretnék kapni. Faternak segítek a netfonba bekerülni. Ott járunk, a szerződést elküldték emailban, "ezzel kell valamit csinálni? . Ennyi, ezután hogyan tovább.? Számhordozás lesz a yetteltől. A netfone ügyfélkapu oldalon hiába nyomok a csatlakozz szövegre regisztrálni nem tudok. Alkalmazásban is ugyanaz nem enged, miért? Gondolom itt kellene beregisztrálnom és gondolom majd itt lehetne a havi díjat is fizetni.? Meg mondtak neki valami 3000ft és 1000ft csatlakozási vagy belépési díjat, de hát hogy fizessem be neki. Vagy várni kell még valami regisztrációs kódra vagy engedélyre? Ha valaki tud ezekben a kérdésekben segíteni nagyon megköszönném.! Mik a következő lépések vagy csak várjunk? Korlátlan beszéd 1gb adattal ezt szeretné. Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#5531) csaszi75 válasza antal750 (#5530) üzenetére


csaszi75
senior tag

De ezt miért a fórumon kérdezed? Miért nem a Netfone ügyfélszolgálaton? Ki tudja mi a te eseted pontosan...

(#5532) Tiédetis válasza csaszi75 (#5531) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Akinek van netfone előfizetése a csoportban, azt is tudja, hogy van aki tud itt segíteni.

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#5533) Zssom válasza antal750 (#5530) üzenetére


Zssom
tag

Szia
Lerágott csont már, tudom, de keressetek meg egy Üzletkötőt. Sokkal egyszerűbb, gyorsabb és hatékonyabb módja a csatlakozásnak. Nekem 3 számot is segített áthozni, áldom az eszem, hogy ezt az utat választottam.

(#5534) MadMancs válasza antal750 (#5530) üzenetére


MadMancs
veterán

Szia.

Sms ben kapja majd még ügyfélkapu hozzáférését.

Nem tudok sem belépési sem csatlakozási díjról. Az egyetlen ami számhordozás esetén felmerül költségként az a futár (az is csak akkor ha nem üzletkötő adja kezébe a SIM -et).

Biztos hogy Netfone? 🤔

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5535) MadMancs válasza Zssom (#5533) üzenetére


MadMancs
veterán

Szia.

Leadott rendelés után már hiába keres meg bárkit. Ilyenkor már nem tudunk segíteni.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5536) StarKiller89 válasza Zssom (#5533) üzenetére


StarKiller89
senior tag

miben egyszerűbb és gyorsabb? engem egyszer visszahívtak, küldték rá pár napra a sim kártyát és működött a szolgáltatás, azóta ezt 3x megcsináltam üzletkötő nélkül...

| Samsung Galaxy S23 |

(#5537) 4Grider válasza StarKiller89 (#5536) üzenetére


4Grider
nagyúr

Talán mert volt rá nem egy példa, hogy hetek teltek el a rendelés online leadása és a visszahívás között.

(#5538) Zssom válasza MadMancs (#5535) üzenetére


Zssom
tag

Értem, akkor a jövőre nézve mindenképpen...

(#5539) Zssom válasza StarKiller89 (#5536) üzenetére


Zssom
tag

Nekem a három kötésből kettő nem szokványos eset volt, többfelé történt előzetes tájékozódás során kiderült, hogy csak két lépésben, plusz költséggel és nehézkes, többszöri, több személy közötti egyeztetett személyes jelenléttel tudták volna megugrani a feladatot. Ekkor jött a képbe egy szimpatikus, megfelelő tudással rendelkező és ráadásul segítőkész Üzletkötő, aki csont nélkül, 3 pontos dobással egyszerűen megoldotta. Ez saját tapasztalat, de olvasok itt egyéb eseteket is, melyek szintén arra engednek következtetni, hogy az üzletkötők képzése némiképp jobban sikerült, mint az ügyfélszolgálaton dolgozóké. Nem utolsó sorban pedig a motiváció is nagyobb, hogy az ügyfél elégedett legyen :)

(#5540) 8


8
senior tag

nem tudtam miért csak 4-5x próbálkozásra indulnak be a streamek
aztán rájöttem, hogy véletlenül a netfone apn volt még beállítva a roaming miatt :W
voda apn-nel is lassan, de legalább többnyire elsőre indulnak

50.000Ft jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. Raiffeisen 55-60.000Ft, Curve €5 ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Privát üzenetben küldöm

(#5541) StarKiller89 válasza 4Grider (#5537) üzenetére


StarKiller89
senior tag

Vodás hordozásnál van ilyen, amit az üzeltkötő sem tud megsürgetni, még valami?

| Samsung Galaxy S23 |

(#5542) StarKiller89 válasza Zssom (#5539) üzenetére


StarKiller89
senior tag

ennek örülök ha így van, csak kíváncsiságból kérdeztem amúgy, nekem 4 esetben üzeltötő nélkül is prímán ment minden :R

| Samsung Galaxy S23 |

(#5543) 4Grider válasza StarKiller89 (#5541) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mint írtam, az első visszahívás sem garantált egy-két napon belül, akkor pedig még messze nem tartunk a számhordozásnál.

(#5544) StarKiller89 válasza 4Grider (#5543) üzenetére


StarKiller89
senior tag

ez nem tudom viszont minek a függvénye, ha jól emlékszem mind a 4 esetben már aznap visszahívtak... :F

[ Szerkesztve ]

| Samsung Galaxy S23 |

(#5545) 4Grider válasza StarKiller89 (#5544) üzenetére


4Grider
nagyúr

Senki nem tudja, hogy mi tart benne esetleg több hétig.

(#5546) MadMancs válasza StarKiller89 (#5544) üzenetére


MadMancs
veterán

Attól függ az adott időszakban mennyi megrendelés van.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5547) PH-User


PH-User
addikt

Sziasztok, Nektek van hálózat?

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#5548) MadMancs


MadMancs
veterán

Szia. Nekünk van.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5549) 4Grider válasza PH-User (#5547) üzenetére


4Grider
nagyúr

A voda hálózata elég nagy területen le van halva.
Szerk: Szabolcs-Szatmárból írták többen is.

[ Szerkesztve ]

(#5550) dzf007 válasza PH-User (#5547) üzenetére


dzf007
aktív tag

A Vodafone topikban páran panaszkodnak Mátészalka környékén, hogy nincs hálózat! Nyíregyházán ok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.