Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4601) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok felraktam az1.2 patch-t és ezzel is ugyanúgy fagy a játék,de mintha stabilabb ,és magasabb lenne az fps,és rajtnál nincs fps visszaesés,a fagyásra orvosság?
Másnak mi a tapasztalata a 1.2 patch-al? :U

(#4602) Zozzy válasza - = Zk = - (#4600) üzenetére


Zozzy
aktív tag

Lehet változtatni a festésüket? Még nem jöttem rá, hogy hol... :D
Nekem az új kocsik nem szerepelnek a megvehető gépek között, csak gyorsversenyben tudom kiválasztani, ott meg nem tudom, hogyan lehet festést módosítani.

(#4603) rocket válasza dunc (#4601) üzenetére


rocket
nagyúr

Szia!
Itt a tapasztalatom, fagyas nalam nincs, es nem volt 1.1 patchhel se XP/Win7 alatt.

Win7 patch v1.1:

Win7 patch v1.2:

Sokkal gyorsabb lett a jatek, minimum fps is joval magasabb, de mielott meg valaki dicseri kezdene az EA-ot, inkabb menjenek a fenebe, nem 2 es fel honappal megjelenes utan, hanem megjelenes napjatol kellett volna ilyen teljesitmenyu legyen a jatek AMD kartyakon.

Nezd meg felment-e valoban az 1.2-es patch, ha a gyari fileok modositva vannak kulsoleg (tehat jatekon kivul, pl. auto skin, iranyitas beallitasok stb.) akkor nem fog felmenni a patch, ilyenkor ujra kell installalni a jatekot, es ugy felrakni a patcheket.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#4604) - = Zk = - válasza Zozzy (#4602) üzenetére


- = Zk = -
félisten

őőő...persze!
num 6 or 7 gombal, nem? :B

(#4603) rocket
hol tudom visszaellenőrizni, hogy az 1.2 felkerült?
szerk:
vezérlőpult - programok eltávolítása és ..... résznél kőkemény 1.0.0.0 -át ír. akkor nincs fent valszeg?:W

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4605) hahajdu válasza Zozzy (#4602) üzenetére


hahajdu
aktív tag

ne a my cars-nál válaszd ki őket, hanem stock-nál, és akkor tudod a festést változtatni.

A patch rengeteget javított a helyzeten... ideje volt már...

[ Szerkesztve ]

hunpad.com

(#4606) rocket válasza - = Zk = - (#4604) üzenetére


rocket
nagyúr

Ott rosszul irja, jobb eger klikk SHIFT.exe-n, es details az a tuti :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#4607) - = Zk = - válasza rocket (#4606) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mééégjobb a lány fekvése
1.0.1.0 :W

szerk:
az 1.02-vel érkezik az az X db autó is, nem? mert nekem az autók simán ottvannak a garázsban:U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4608) Sonja válasza - = Zk = - (#4607) üzenetére


Sonja
veterán

Mindent feltesz az 1.2-es patch, kivéve az új exe-t, ha módosítottat talál. ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#4609) - = Zk = - válasza Sonja (#4608) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ááá, innen fúj a szél. :C és mit csináljak, hogy feltegye az exe-t is?
a játék onnan van, ahonnan gondoljuk, igen ;]

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4610) dunc


dunc
nagyúr

Nállam a leglátványosabb változás ott van ahol a nissan vs. honda verseny van,ott 17-18 fps volt a rajtnál,és ment alá is :Y ,de most 50 fps-el indul,a kari 4850,jelenleg nem tapasztaltam kifagyást se,a 2 patcht egymás útán felraktam,és a beállitásokkal is variáltam,most azt mondom,hogy játszaható a játék,nem gondoltam volna,hogy valaha megcsinálják. Viszont itt a Dirt 2 tehát a Shiftet nem kicsit le......om :DD

(#4611) athomi válasza dunc (#4610) üzenetére


athomi
veterán

Milyen beállítások mellett játszol?
Nálam 1680x1050, 4xAA, 16xAF, minden full-ban az 1.2 patch-csel sokkal játszhatóbb lett a játék, de még mindig van egy-két pálya, ahol előfordulnak 25 fps-ek.

(#4612) dunc válasza athomi (#4611) üzenetére


dunc
nagyúr

1920X1080 2xAA 8XAF,és medium beállitások,egyedül az elmosodás off (mert azt nem szeretem)

(#4613) blazsey2


blazsey2
senior tag

Nagyon jók lettek ezek a régi amcsi autók Shelby Gt :)

PSN ID:blazseydr

(#4614) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Az FPS-t mivel lehet kiiratni a Shift ben?
Thx

(#4615) Daffni2 válasza NeoExDeath (#4614) üzenetére


Daffni2
addikt

Minek,hogy lassítsa a játékot?

Az a lényeg,hogy jól fusson a játék,nem az hogy mennyi az FPS :DD

"Aki ad,az nyer"

(#4616) hahajdu válasza NeoExDeath (#4614) üzenetére


hahajdu
aktív tag

innen töltsd le az első progit ...........

hunpad.com

(#4617) BullKoxa válasza rocket (#4606) üzenetére


BullKoxa
őstag

Szia! Kérdezni szeretném ez a details az a tuti ez mit takar??

(#4618) Stig20 válasza BullKoxa (#4617) üzenetére


Stig20
tag

Jobbklikk, tulajdonságok, verzió, fájlverzió és ott kell 1.0.2.0-nak lennie...
Feltettem újra a játékot, a patch előtt is nyomtam egy keveset de nagyon rosszul ment. Ezzel a patch-el meg még az én gépemen is egész jól elmegy közepes beállításokkal. :)

(#4619) BullKoxa válasza Stig20 (#4618) üzenetére


BullKoxa
őstag

Szerintem nekem nem megy fel ez a patch sem! :(

(#4620) BullKoxa válasza hahajdu (#4616) üzenetére


BullKoxa
őstag

DX 11 et még nem tud nézni semmi??mert a Fraps még nem tudja ,csak DX9,DX10 -t tud.

(#4621) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nálam "szaggat", holott fraps szerint a fix 62FPS megvan (vsync ON alap sajnos)
lehet azért mert AOD-dal 3,5G-re felvan húzva a gép, és kikapcsoltam a lapozófájlt is!?..

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4622) Sonja válasza BullKoxa (#4620) üzenetére


Sonja
veterán

Már hogyne tudná?! Legfrissebb 3.0.3-as verziót kell használni. ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#4623) BullKoxa válasza Sonja (#4622) üzenetére


BullKoxa
őstag

mindjárt kipróbálom,Dirt2 alatt.És lám tényleg jó! :)

tippet hogy mért nem megy fel a legújabb Patch??Mit kellene csinálnom hogy felmenjen,nem fogom megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#4624) hahajdu válasza BullKoxa (#4623) üzenetére


hahajdu
aktív tag

töröld le és rakd fel újra a játékot a nulláról. 1. majd 2. patchel

hunpad.com

(#4625) szucsinka


szucsinka
őstag

állitolag kaptam egy audi r8 LMS-t de nem találom sehol most ilyenkor mi a retek van mégse kaptam , valamelyik szintlépésnél kb19es ? vki tud vmi kosat mondani ,
elöre is thx :R

(#4626) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

4621-re valami használható help?:U...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4627) Sonja válasza - = Zk = - (#4626) üzenetére


Sonja
veterán

Jah, Vsync OFF és nem "szaggat". Sajna ez van. Vagy OFF és nem szaggat, vagy ON, de szaggat. :(

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#4628) Barthezz2 válasza szucsinka (#4625) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Elvileg gyors verseny alatt használhatod csak, tehát karrieren kívül elérhető az autók közt.

Everybody lies.

(#4629) szucsinka válasza Barthezz2 (#4628) üzenetére


szucsinka
őstag

thx :R

(#4630) gagyenkov válasza blazsey2 (#4613) üzenetére


gagyenkov
tag

Szevasz! Honnan van ez a régi verda??

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#4631) Csabee. válasza gagyenkov (#4630) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Patchelték a játékot ahogy olvastam

Üdv: Csabee.

(#4632) Gorath


Gorath
tag

Hónapok óta a patch-re vártam, addig direkt nem játszottam vele, mert szaggatott Radeon 4850-en. Most felraktam a patch-et, de így se lett gyorsabb. :F
Már 4x telepítettem újra, felraktam a patch-eket egymást után, az exe verziója frissül, nincs crack-elve, de továbbra is 50% körüli GPU-használattal megy. :F
Már feltúrtam miatta a fél netet, kipróbáltam mindent (Win98 komp. mód, adminként futtatás, stb.), de semmi... Mindenki örül, hogy milyen gyors lett, nekem miért nem? :((
Valami ötlet? Win7 32.

''Ezt az sms-t küldd el annak, akit szeretsz, akit kedvelsz, akit gyűlölsz és akivel le akarsz feküdni, aztán gondolkodj, hogy te miért kaptad...''

(#4633) blazsey2 válasza gagyenkov (#4630) üzenetére


blazsey2
senior tag

Ezt a patch-et felrakod és lehet örülni [link] ;)

PSN ID:blazseydr

(#4634) - = Zk = - válasza Sonja (#4627) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ha vsyncet kikapcsolom, vibrál a kép:W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4635) gagyenkov válasza blazsey2 (#4633) üzenetére


gagyenkov
tag

Köszönöm, már szedem is le :D Utána találkozunk online ;)

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#4636) Barthezz2 válasza Gorath (#4632) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Én is most pakoltam fel végre a patch-et, és nekem használt :C
Rajtnál mikor kerülgeti körbe a kocsit a kamera eddig volt hogy 25 alá is lement az fps, most 40 alá sem, meg a 2. szinten az amerikai szériaversenyeknél a laguna seca pályán alig bírtam elrajtolni, úgy szaggatott, most ott is 40+ frame-et produkál. Az irányítás is jobb lett, végre nem csúszkál össze-vissza, és ott és úgy csúszik meg, ahogy egy kocsi megszokott. Viszont a drift még mindig szar.. :F

Ja és azért neked címezve írom,mert nekem is 4850-em van. Azt nem figyeltem, hogy mennyire használja most a GPU-t, de nem is nagyon érdekel, a a lényeg, hogy megy végre rendesen :C

Csak tipp, de egy vga driver csere, legfrissebb DX és Physx felrakását próbálnám én meg. Ha bemész a játékba a patch-ek álltal végrehajtott változtatások megvannak, tehát van egered, és megvannak az új kocsik, vagy ezek sincsenek?

Everybody lies.

(#4637) Gorath válasza Barthezz2 (#4636) üzenetére


Gorath
tag

Catalyst 9.11 van fent, DX és Physx is friss. Egér van, az új kocsikat nem néztem, de az exe és több másik file is novemberi dátumú, tehát lecserélte őket. Ezért nem értem, hogy miért nem lett gyorsabb. :F Az új patch elvileg feloldja a "ha ATI kártyád van, akkor fele olyan gyors" korlátozást, és tényleg mindenhol ezt olvasom, hogy működik, de nekem nem akar...

''Ezt az sms-t küldd el annak, akit szeretsz, akit kedvelsz, akit gyűlölsz és akivel le akarsz feküdni, aztán gondolkodj, hogy te miért kaptad...''

(#4638) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Nagyon jó ez az új Patch ahol eddig 30 Fps volt ott most 65 -70 Fps-m van!5850-el,Köszönet hahajdu fórum társnak!!!

(#4639) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#4634) üzenetére


- = Zk = -
félisten

tök jó :DDD
fullhd, full extra, élsimítás nulla. 15 ellenfél, simán 45-65fps fixre. és nincs belassulás, szaggatás. de helyette van képtördelés.

ellenben ha bekapcsolom a vsync-et ahogy szoktam, akkor apróbb beszaggatások vannak. és fix 60 fps :W

eddig qrva jó az 1.02 :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4640) Sonja válasza - = Zk = - (#4639) üzenetére


Sonja
veterán

Mondtam, hogy vsync OFF megoldja. :) Sajna ez van. :( Más megoldás egyelőre nincs. :U

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#4641) - = Zk = - válasza Sonja (#4640) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ááá, hogy másnál is van ilyen gubanc:C...
éértem. akkor várok tovább :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4642) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Valaki fel tudná tölteni nekem valahova ezt a 3 fájlt az eredeti game-ből:
BOOTPERSISTENT.bff
PHYSICSBOOTFLOW.bff
PHYSICSMENU.bff

A játék könyvtárának a parkfiles almappájában vannak. Felülírtam egy moddal, de nem bejövős, viszont én hülye nem csináltam biztonsági mentést az eredetikről :W
Emiatt újratelepítgetni meg nem akarom.

thx :R

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#4643) Sonja válasza Barthezz2 (#4642) üzenetére


Sonja
veterán

Tessék! ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#4644) Barthezz2 válasza Sonja (#4643) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

:R

Everybody lies.

(#4645) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Valakinek tapasztalat win7 ulti + Shift 1.2 miért lép ki hibával?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#4646) Barthezz2 válasza FRENK1988 (#4645) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

eredeti? :U

Everybody lies.

(#4647) FRENK1988 válasza Barthezz2 (#4646) üzenetére


FRENK1988
veterán

Pénteken kaptam meg eredetiben. És épp ez idegel, hogy nem megy. De am eddig a másik fajta kiadás gond nélkül ment.

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#4648) - = Zk = - válasza FRENK1988 (#4647) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hogy "váltottál" eredetire?
flowershop féle változatot legyalultad, majd fel az eredetiről?
vagy hogy?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4649) FRENK1988 válasza - = Zk = - (#4648) üzenetére


FRENK1988
veterán

Posta hozta. Vadi új Rendszer és a játék is semmi módosítás csak az 1.2 patch (ATi VGA-m van)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#4650) Barthezz2 válasza FRENK1988 (#4649) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Konkrétan mi a hibaüzenet? Milyen fájlra hivatkozik?

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.