Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4751) Barthezz2 válasza Gorath (#4750) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Na ezt kipróbálom, mert engem is rohadtul idegesít hogy nem lehet átugrani. Köszi :R

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#4752) Zozzy válasza Gorath (#4750) üzenetére


Zozzy
aktív tag

Már hogyne érdekelne minket, mikor ez, meg a kanyarcsúszás nem akar összejönni nekem sem?

(#4753) hoffman_ válasza Barthezz2 (#4751) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hát, én kormánnyal versenyzek, és ha jön egy vidi, akkor csak egy 'Enter' és volt, nincs. Bár, ha te a közvetlen verseny előtti videóra gondolsz, az engem is érdekelne, mert elegem van, hogy 15mp-et kell várni, mire nyomhatom a gázt...

Nem mellesleg egyre nehezebb, a kezdeti lelkesedésem nem tört meg ,de visszaesett... ;] Most vagyok 178 csillagnál, tehát jön a Tier 4, viszont ezzel több a melóm, mint a másik 3-mal együtt :D

Ja igen, az utolsó 6 csillagos versenyemre 5 meglett, és ekkor volt 178, viszont nem adta meg őket, és nem lett 183! Ez vajon mitől lehetett? :F

Na meg, most nézem én is... A drift egy akkora hulladék a játékban, hogy olyat még nem láttam. Amilyen király a játék olyan g**i sz@r a drift. Lehetetlen játszani szvsz... :(((

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4754) Gorath válasza Zozzy (#4752) üzenetére


Gorath
tag

Na akkor ellenfél-kilökés gyorstalpaló következik. :) Forrás: google és youtube.
Kipördítésnek az számít, ha az ellenfelet úgy lököd meg, hogy elfordul (talán 90 fok a limit, de ez nem biztos), viszont ő is meg te is a pályán maradsz... Na ez így elég nehéz, főleg szűk pályán. Ha te kicsúszol közben, akkor max. "mocskos előzést" ad érte, ha ő csúszik le a pályáról, az meg az "ellenfél kilökése". Tehát lökd meg úgy, hogy elég nagy erőhatás érje, de azért ne túl nagy...

Minél nehezebb a kocsid, annál jobb. Tehát pl. a súlycsökkentéseket nem kéne megvenni. Minél könnyebb az ellenfél, annál könnyebb hatni rá. Általában az első kipördítést érdemes már a rajtnál összehozni, rögtön célozd meg az átlósan előtted lévőt, majd menj neki a kocsi valamelyik hátsó sarkának. Ilyenkor még nincs nagy sebesség, könnyebb a pályán maradni. Érdemes addig próbálkozni és újrakezdeni a pályát, amíg ez össze nem jön, mert akkor rögtön megvan 1, később ezt sokkal nehezebb összehozni.

Ezután ki kell szemelni a leglassabb kocsit a mezőnyből (mondjuk mész 1-2 kört és megnézed ki marad le), majd nem engedni elmenni. Tehát megelőzöd, blokkolod, majd kicsit félreállsz, elengeded, de csak egy kicsit, rögtön mész is utána és hátba támadod (a kocsi sarkát), mielőtt még nagyon begyorsulna. Ezt ismétled, amíg össze nem jön 4. Közben a többiek már körözni fognak, ilyenkor velük is lehet próbálkozni. Esetleg egyszerre 2-3-at is feltarthatsz, ha tudsz, ilyenkor több lehetőség van próbálkozni.
Ehhez gyors kocsidnak kell lennie, hogy mindig gyorsan utolérd. Tehát fejlesztett kocsi kell, de nehéz. Ha meg mégis nagyon lehagy, ne menj utána, inkább várd meg amíg újra ideér(nek) a következő körben (az ellenfelek soha nem állnak meg, hiába fejezték volna már be rég a versenyt, mennek tovább, amíg te be nem érsz).
Kanyarban könnyebb kipördíteni őket, mert akkor eleve épp a kicsúszással küzdenek és más szögben is tudod meglökni.

Egyes elméletek szerint ha egy egyenesben nagy sebességgel egyszerűen nekimész hátulról, az is működik, csak ezeken a pályákon nem túl sok ilyen szakasz van. Meg valaki azt írta, hogy ő megelőzött mindenkit és hirtelen befékezett előttük, mire ők is hirtelen fékeztek és megpróbálták kikerülni, ettől kicsúsztak és ő kapta értük a pontot. Hát nekem ezt nem sikerült megvalósítanom.

Nem könnyű, de meg lehet csinálni. 1-2 óra simán rámehet pályánként. Az más kérdés, hogy mi köze a versenyzéshez... Mert ezt normál versenyzés közben esélytelen megcsinálni, az biztos, meg nem is ennek kéne lennie a célnak. Idióta volt, aki ezt belerakta...

A 4 másodperces kanyarcsúszással is küzdöttem én is, arról is olvastam neten sok tanácsot, de nem váltak be, úgyhogy szégyenszemre 3 csillag hiányában fejeztem be a játékot... Kicsit zavar, de nincs kedvem ezzel idegesíteni magam, mert ez már nem játék, csak küszködés. Egy videót még ajánlanék a témában, ezexerint ilyet is lehet, csak azt nem tudom, hogyan...
ultrabrutál drift

''Ezt az sms-t küldd el annak, akit szeretsz, akit kedvelsz, akit gyűlölsz és akivel le akarsz feküdni, aztán gondolkodj, hogy te miért kaptad...''

(#4755) gagyenkov válasza hoffman_ (#4753) üzenetére


gagyenkov
tag

Szevasz! A DRIFT nekem sem tetszett először de ha sokat nyomod és csak azt akkor menni fog ;) Ez kb olyan mint a TDU-ban a HC! Mindenki utálja először de ha sokat mész akkor megszereted :D

[ Szerkesztve ]

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#4756) hoffman_ válasza gagyenkov (#4755) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Na jó, azért mindennek van határa, szerintem nem egy HC ;] Amúgy tény, hogy azt is toltam 1 hétig mire élvezhetően mentem, és a driftelés ott se megy, pedig láttam youtube-on, hogy az egész versenypályát végig lehet driftelni 600+ lóerővel is akár :DDD
Itt viszont sok esélyt nem látok, ha nagyon bosszant, talán nekiülök, de egyenlőre felejtős. Azért köszönöm!

A csillagos kérdésre nem tud senki válasz? :N

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4757) Barthezz2 válasza gagyenkov (#4755) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát a TDU-ban a HC mód a Shift driftjéhez képest egy tökély..

Everybody lies.

(#4758) hoffman_ válasza Barthezz2 (#4757) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Na ugye, szerintem is :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4759) gagyenkov válasza hoffman_ (#4756) üzenetére


gagyenkov
tag

Sajna nem tudom, hogy mi lehet a baj! Nekem rendben van minden! Nekem eredeti ;) De lehet, ez nem azért van! :D Tényleg nagy a különbség a HC és a Shift drift között :B Csak azt akartam mondani, hogy ezt is szokni kell :DDD

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#4760) .:Richie:.


.:Richie:.
tag

Sziasztok!

Aki billentyűzeten játszik, írja már legyen szíves az irányítást.
A nitróra, kézifékre, gáz, fék, kanyarra rájöttem, de hogy mivel kell manuálisan le-fel váltani?, arról fogalmam sincs.
Végig nyomkodtam mindent gombot, a beállításoknál meg nem írja, csak a kormány-joy lehetőségeket.

[ Szerkesztve ]

(#4761) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Sziasztok!

Gondoltam kipróbálom a játékot, most sok a szabadidőm. Feltelepítettem, elindítom, és 2s -ig tölt valami(egérmutatón látom), majd nem csinál semmit.
Ilyenkor mi a teendő? Win 7, 32bit -en vagyok.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#4762) sgergi válasza .:Richie:. (#4760) üzenetére


sgergi
veterán

A beállításoknál is írja természetesen a billentyűzet kiosztását. A menü tetején, ahol kiírja a kormány-joy feliratot van egy nyíl, azt kell nyomkodni, amíg a billentyűzetig el nem jutsz.

(#4763) C64


C64
őstag

hello, miért nem működik a nitró, ha mégis be van építve a kocsiba???
nem értem... ti tudjátok?

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#4764) Barthezz2 válasza C64 (#4763) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Működik az, csak nincs akkora hatása, mint az előző NFS-ekben volt. Meg itt nem elég megnyomni a nitró gombot, hanem nyomva kell tartani, és úgy adagolja. A nitró ikonja a kilóméteróra mellett jelzi.
De ha beépíted egy kocsiba, amit utána átépítésre küldesz, akkor a nitrót kiveszi.

Everybody lies.

(#4765) C64 válasza Barthezz2 (#4764) üzenetére


C64
őstag

aha, értem, és mit jelent az, hogy átépítésre küldeni? :D

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#4766) MPowerPH válasza MPowerPH (#4761) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ezt találtam, de elég nonszensz ez a módszer. :U

"Ok i found a fix for Nvidia users, at least it worked with me without changing the compatibility mode. First, uninstall your graphics driver and physx driver. Next download the new update for your nvidia card. Restart your computer then install the new update. This is the most important part, don't install the physx driver on the cd before you install the nvidia update because the update comes with a physx driver that isn't as new as the one on the NFS Shift CD. So after you have installed your new nvidia update, uninstall the physx driver that came with it and install the one from the CD. If you did this correctly your game should work."

Don't Tread On Me

(#4767) D.Orion


D.Orion
veterán

Üdv!

Anno volt egy probléma a Shift ás az ATi kártyák között, miszerint lassan futott a játék egy bizonyos driver verzió alatt. Nem tudjátok véletlenül, hogy melyik driver verziótól van kiküszöbölve ez a hiba?

(#4768) csabicska


csabicska
senior tag

Ezt találtam ma: [link]
Csak nem tudok vele mit kezdeni ,ha vki le tudna tölteni olyat ami használható,közreadhatná.
És persze használati utasítással.
Nagyon köszi . :)

[ Szerkesztve ]

-Galaxy S20 - The best-

(#4769) MPowerPH válasza MPowerPH (#4766) üzenetére


MPowerPH
félisten

Megoldottam. :)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#4770) dunc válasza C64 (#4765) üzenetére


dunc
nagyúr

Ez enegem is érdekelne!.

(#4771) bpx válasza dunc (#4770) üzenetére


bpx
őstag

néhány kocsit, tovább lehet fejleszteni átépítéssel azután is, ha már minden upgrade-et megvettek rá (csak akkor jelenik meg a lehetőség - azt meg, hogy melyik kocsik ilyenek, egy W betű jelöli)

tier4-ben vannak olyan versenyek, ahol kimondottan ilyen átépített autókkal kell menni

(#4772) dunc


dunc
nagyúr

Szasztok valaki feldobná a mentését valahova a 3. sorozatt utoldó versenye útán kiléptem,és amikor ma újra akartam kezdeni eltüntek a mentéseim.... :W

(#4773) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Van a játékban valami FPS limiter? Mert a fraps állandóan 75 -öt mutat, stabilan.

Don't Tread On Me

(#4774) hoffman_ válasza dunc (#4772) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Kellemes Ünnepeket Minden Ólomlábú Fórumtársnak! :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4775) dunc válasza MPowerPH (#4773) üzenetére


dunc
nagyúr

vsyn on akkor fix.

(#4776) MPowerPH válasza dunc (#4775) üzenetére


MPowerPH
félisten

Köszi, mindjárt megvan a 120+ FPS. :R :C

Kellemes Karácsonyt Mindenkinek!

Don't Tread On Me

(#4777) dunc válasza MPowerPH (#4776) üzenetére


dunc
nagyúr

No no 125 :C

(#4778) Daffni2


Daffni2
addikt

Boldog Ünnepet kívánok Mindenkinek!

"Aki ad,az nyer"

(#4779) netkoo


netkoo
senior tag

Hali.
karira megkaptam a játékot de..
amikor beteszem a lemezt elindul majd amikor a profil kész karier indít és ajáték kilép miért?
a konfig az adataimnál.Kellemes Ünnepeket Minden Kedves Fórumtársnak!

[ Szerkesztve ]

Samsung S22+

(#4780) tibi666


tibi666
senior tag

nekem olyan gondom van, hogy a menüben folyton megakad, és olyan hangot ad a windows, mintha kihúztam volna, meg visszadugtam volna egy pendriveot. menet közben nem.

(#4781) MPowerPH válasza tibi666 (#4780) üzenetére


MPowerPH
félisten

Akkor ne a menüt nézegesd. :DDD
Melyik win ez? :U

Don't Tread On Me

(#4782) tibi666 válasza MPowerPH (#4781) üzenetére


tibi666
senior tag

vista 32bit.
felpatcheltem a játékot, az sem segített.

nagy rakat bugos szar ez, pedig jó lenne, de kifagyogat, meg ez a menüs baromsága is elszomorító.

[ Szerkesztve ]

(#4783) tibi666 válasza tibi666 (#4782) üzenetére


tibi666
senior tag

most kifagyott és elveszett a profilom.
esküszöm, azért költök a pc-re, hogy utána izgulhassak, na vajon fog-e akadni vagy sem, meg fagyogasson, meg trükközni kelljen. :(

(#4784) MPowerPH válasza tibi666 (#4782) üzenetére


MPowerPH
félisten

Pedig ahogy rákerestem, a Patch -nek segítenie kellett volna. :U Ez érdekes. Mindig van valami, és mindenkinél más a gond, van akinél meg nincs probléma.
Vista helyett használj Win 7-et, mert ott a fő bug. ;)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#4785) tibi666 válasza MPowerPH (#4784) üzenetére


tibi666
senior tag

a patch után megy az egér a menüben, de ugyanúgy játssza ezt a hülye usb-s eszközcsatlakozós dolgot. kimegyek eszközkezelőbe és meg is jelenik egy usb hid kompatibilis eszköz, majd eltűnik, újra megjelenik, stb.

ezt még ki is bírnám, de ha megváltoztatom a grafikai beállításokat, és utána újraindítom a játékot, akkor a versenyeken kifagy. a gyári beállítások meg túl magasak, nem bírja a kártyám, pedig elvileg a 9600gt-nek vinnie kellene szépen 1280*1024ben.

(#4786) MPowerPH válasza tibi666 (#4785) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jah, hát annak vinnie kellene azért bőven. A szűrők hogy vannak belőve? Mert lehet kicsi a sávszél...

Don't Tread On Me

(#4787) sgergi válasza tibi666 (#4785) üzenetére


sgergi
veterán

Ezek a hibák nem feltétlen játék hibák, driver, gép, stb. gond is lehet. Más játéknál van gondod?

(#4788) netkoo


netkoo
senior tag

Na így még nem jártam ma megint beraktam a lemezt és már az indításnál se történik semmi :Y egyszerűen felpörög a lemez és kész.lehet,hogy nem is lehet ezt a játékot telepíteni hanem a lemezről kell játszani? :F ami nekem kicsit fura mert mióta NFS van mindegyiket végig játszottam.

[ Szerkesztve ]

Samsung S22+

(#4789) tibi666 válasza sgergi (#4787) üzenetére


tibi666
senior tag

dirt2 hiba, és akadás nélkül fut.
amíg nálam volt egy cod6 lemez, azzal sem volt gondom.

(#4790) Dyno


Dyno
veterán

Sziasztok

Akadt egy kis probléma, mikor induulna akár milyen verseny kocsit már látom első lámpa ki is villan kilép a játék, azzal az üzenettel hogy hibát észlelt ezért leállt.....
Délután még játszottam vele 2versenyt.... 1.1-es patch fennt.
Vista ultimate 32bit.
Konfigom pedig az 1-es számú az adatlapomon.

Ötlet?Mit tudnék csinálni?Se quick race-nel nem jó se karirer módba...kezdi felcseszni az agyam...

(#4791) Dyno válasza Dyno (#4790) üzenetére


Dyno
veterán

MEgprobáltam patch néllkül is. Újra is tettem.

Több ötletem sincs remélem tudtok segíteni.

Ezt írja a hibaüenetben:
Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve: APPCRASH
Alkalmazásnév: shift.exe
Alkalmazásverzió: 1.0.1.0
Alkalmazás időbélyegzője: 4ab23b56
Hiba – modul neve: shift.exe
Hiba – modul verziója: 1.0.1.0
Hiba – modul időbélyegzője: 4ab23b56
Kivételkód: c0000005
Kivétel – eltolás: 00434123
Operációs rendszer verziója: 6.0.6001.2.1.0.256.1
Területibeállítás-azonosító: 1038
További információk 1: fd00
További információk 2: ea6f5fe8924aaa756324d57f87834160
További információk 3: fd00
További információk 4: ea6f5fe8924aaa756324d57f87834160

(#4792) Dyno válasza Dyno (#4791) üzenetére


Dyno
veterán

Olvastam hogy kompatiblitást kell átálítani mindent megprobáltam win 98, xp....mindegyiket hiba még mindig fent áll. :(

(#4793) Barthezz2 válasza Dyno (#4792) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

És ha az 1.02-es patch-et is felrakod?

Everybody lies.

(#4794) Black-core válasza Dyno (#4792) üzenetére


Black-core
aktív tag

Egyik ismerősömnek is volt porblémája amikor Vista alatt akarta játszani feltette a Win7 és minden oké lett.Nálam is Win7 van és eddig semmi gond nem volt vele pedig már ki játszottam.Mondanám hogy használj Win7-et de hát egy játék miatt.(Egyébként szvsz a Win7 sokkal jobb is mint a Vista.) :R

(#4795) nanus válasza Dyno (#4791) üzenetére


nanus
senior tag

felhasználói fiókok felügyelete röviden UAC. az UAC kikapcsolása.

Próba cseresznye

(#4796) Barthezz2 válasza nanus (#4795) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

szinte kizártnak tartom, hogy bármi köze legyen hozzá..

Everybody lies.

(#4797) Dyno válasza Barthezz2 (#4793) üzenetére


Dyno
veterán

Na most jönnek rokonok, de megprobálom.

AMúgy köszönöm mindenkinek.

(#4794) Black-core: Hát másik gépemen kiprobáltam már a win7-t, nem tudom engem kimondottan idegesít, valahogy az egész, Vistát gyorsabbnak érzem, szerintem még egy jó ideig nem váltok win7-re.

ui:Amikor kijött a gém kiprobáltam csak sajnos akkor egy átmeneti X1900XT-m volt és hát elég kakiul futott, akkor még se peccs se semmi szóval gondoltam félre teszem, egy hónapja hogy szereztem egy 8800GT-t és most jutott eszembe hogy játszanék ezzel, dirt2-t meguntam de már annyira hogy a gyönyörű grafika nem kárpótolt.
A lényeg lényege, hogy akkor egy 3-4órát játszottam vele csak zavart hogy bármit csinálok vele ha leveszem ha nem veszem le a grafikát akkor is szagadt.Lehet ogy már a winem kaki, mert még nyár elején lett újra rakva csak hát eddig mással nem volt gond.

(#4798) netkoo


netkoo
senior tag

Csak azért nem értem mert a "másik verzióját" 70%ik vittem .ez meg el se indul.Nincsen valakinek tipje miért?XP SP 3van fent .

[ Szerkesztve ]

Samsung S22+

(#4799) Black-core válasza netkoo (#4798) üzenetére


Black-core
aktív tag

Hiába kattintasz az exe-jére el se indul?

(#4800) Barthezz2 válasza netkoo (#4798) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

PhysX fent van? Mert mikor nincs, akkor csinálja azt, hogy el sem indul, meg semmi nem történik..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.