Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH!otóstalálkozó és megbeszélő topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#16451) Real_Necro válasza Freddy76 (#16448) üzenetére


Real_Necro
veterán

Batyi, Moszkva, bármelyik jó nekem. :R Kocsit itthon hagynám páromnak, ezért írtam, hogy utasnak szegődnék. :B És természetesen útiköltségekbe beszállok. ;)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16452) gab.m válasza Freddy76 (#16448) üzenetére


gab.m
senior tag

A Moszkva nekem is tökéletes lenne, metróval hamar ott vagyok, ha jut még egy hely a kocsiban (190 cm vagyok én is.. :) )

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#16453) Real_Necro válasza gab.m (#16452) üzenetére


Real_Necro
veterán

Most szemeim előtt, ahogy Te, Byk01 meg én beülünk Freddy mellé, én is 190cm... :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16454) TayRol válasza Real_Necro (#16453) üzenetére


TayRol
veterán

hadd dolgozzon az a felújított turbó.:D

(#16455) gab.m válasza Real_Necro (#16453) üzenetére


gab.m
senior tag

:DDD

Tayrol: +1 :DDD

[ Szerkesztve ]

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#16456) Larry303


Larry303
addikt

szombathelyről befér hozzám vki ;]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#16457) forceberg válasza Real_Necro (#16453) üzenetére


forceberg
veterán

Kilóban még le vagytok maradva! :C

(#16456) Larry303: NEM, Nálad nincs hely! ;] :D

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#16458) Real_Necro válasza forceberg (#16457) üzenetére


Real_Necro
veterán

97kg vagyok.

Larry:

Nem, Te szombathelyről csak egyedül jöhetsz.

Atok: Győrből Te sem hozhatsz el senkit. :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16459) Byk01 válasza Freddy76 (#16448) üzenetére


Byk01
senior tag

Nincs kifogásom se ellened, se a Passat ellen, de 18. kerületiként a forceberg által emlegetett Népliget-Ecseri páros szimpatikusabb a Moszkva/SzéllKálmánnál :)
Egyébként, mióta egy Fabia kombiban simán elfértem a kb. 185-190 centis kollégám mögött, már nincs fenntartásom egyik modern tervezésű autóval szemben sem (na jó azért van, amelyikkel szemben de. Pl. a Mini kabrió anyósülésén nem fértem el)

Real_Necro Még gyúrj egy kicsit :D Ahogy mondani szokták: "Ember, disznó mázsánál kezdődik". :DD

[ Szerkesztve ]

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#16460) TayRol


TayRol
veterán

no, nálam még két hely kiadó, mert egy sasmadár beült a jobb1-be.

(#16461) gab.m válasza Real_Necro (#16458) üzenetére


gab.m
senior tag

Támogatom, hogy Atok még tankolni se álljon meg Győrben.. :W :D

Én ma mértem, 99kg vagyok, meghíztam, 90 alatt kéne lennem valamivel... :(

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#16462) forceberg válasza Real_Necro (#16458) üzenetére


forceberg
veterán

Pécsi(Nesa) kitérővel jöhetnek! :C

(#16461) gab.m: így kicombosít a beépített markolat?

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#16463) Real_Necro válasza Byk01 (#16459) üzenetére


Real_Necro
veterán

Fogyózom... :B

Bátyám szokta mondani: "100 kg alatt nincs ember, csak emberke..."

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16464) gab.m válasza forceberg (#16462) üzenetére


gab.m
senior tag

Inkább a pénz és időhiány miatti szar kaják amiket eszem..

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#16465) forceberg válasza gab.m (#16464) üzenetére


forceberg
veterán

:(

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#16466) TayRol válasza Real_Necro (#16463) üzenetére


TayRol
veterán

100 kg alatt csak karácsonyfadísz vagy. :) Ezt nálunk mondják. És csak én vagyok dísz...

(#16467) Freddy76


Freddy76
addikt

Na, akkor nálam Necro és Gab.m, még egy hely kiadó. Kutya mintha morogta volna, hogy jönne velem (bár Debrecenbe nem megyek le érte, az tuti), szóval az ő álláspontját megvárom.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#16468) TayRol


TayRol
veterán

Nálam eddig forceberg és byk, a balansz megőrzése érdekében egy kb. 75-80 kilós utast még várunk. :))

(#16469) gab.m válasza Freddy76 (#16467) üzenetére


gab.m
senior tag

:C Dánke sőn sün.

[ Szerkesztve ]

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#16470) forceberg válasza TayRol (#16468) üzenetére


forceberg
veterán

Annyi, hogy ha kell még autó, akkor tudok azzal jönni!

Ha Qutyu is a fővárosi brigáddal jön, akkor sztem kell még autó!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#16471) TayRol válasza forceberg (#16470) üzenetére


TayRol
veterán

J.bravo jön? Ő még pont befér....

(#16472) forceberg válasza TayRol (#16471) üzenetére


forceberg
veterán

Súlyban is kiváló! ;]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#16473) gab.m válasza forceberg (#16470) üzenetére


gab.m
senior tag

Ha Kutyus tud jönni Freddyvel akkor pont jók vagyunk, ahogy számolom.

[ Szerkesztve ]

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#16474) Byk01


Byk01
senior tag

Úgy állunk az utazás szervezésében, mint ha nem április, hanem március 12-én mennénk :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#16475) gab.m válasza Byk01 (#16474) üzenetére


gab.m
senior tag

Ja, elég hamar lezavartuk a szervezést.. :DDD

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#16476) Byk01 válasza gab.m (#16475) üzenetére


Byk01
senior tag

Aztán majd két hét múlva (vagy április 10-én) borul minden :))

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#16477) gab.m válasza Byk01 (#16476) üzenetére


gab.m
senior tag

Nana, ilyet nem mondunk :)

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#16478) Real_Necro válasza Freddy76 (#16467) üzenetére


Real_Necro
veterán

Köszönöm! :R Viszek majd egy kis DM-et hallgatni útközben... ;]

Na jó, nem, nem akarok gyalogolni. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16479) gab.m válasza Real_Necro (#16478) üzenetére


gab.m
senior tag

Pedig a DM az jó, aztán ha sétálnunk kell, akkor elénekelhetjük párszor a Walking in my shoes c. számot :DDD

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#16480) Byk01 válasza gab.m (#16477) üzenetére


Byk01
senior tag

Tudok csendben írni, nem motyogom el, amit írok :P

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#16481) j.bravo válasza forceberg (#16472) üzenetére


j.bravo
addikt

73kg, de már ez is haladás, anno a veszprémi tali idején még 71 lehettem :P
Akkor jól értem, TayRol, veled utazom? :R

Italokkal együtt meglesz a 75kg :)

Csopakon vannak ki-beb@szottqrv@jó borok, tanúsítom.
Ha nem gond, egy pincéhez be is ugranék, vinni haza pár palackot a kedvencekből...

TayRol: ne hülyéskedj, hámáhogyafenébe ne felelne meg? Jó arc vagy (jó, elvileg innen senki se az, de az ezáltal meghatározott lehetőségeken, korlátokon belül mégis :D ), meg jól is vezetsz, úgy dereng :-)

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#16482) TayRol válasza j.bravo (#16481) üzenetére


TayRol
veterán

Jaja, most is velem. :) Ha megfelel.

(#16483) spanyoll


spanyoll
addikt

Ejnye nincs időm olvasni a fórumot, erre teleszemetelitek azzal, hogy ki mit akar inni és hogy mindenki valakihez be akar ülni :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#16484) Karima


Karima
őstag

Ha rossz idő lesz - azaz pénteken nem megyek le -, akkor én is becsatlakoznék valakihez (74 kilóval). :)

(#16485) Novics válasza Real_Necro (#16453) üzenetére


Novics
senior tag

Látom nem csak én álltam sokat az eső kiskoromban. :D Bár a 191 cm-hez még 80 kg sem társul. :)
A szervezkedés nagyon megy már, én még mindig nem tudom, hogy tudok e menni, illetve, hogy ha igen, akkor mikor. :(

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#16486) Freddy76 válasza Karima (#16484) üzenetére


Freddy76
addikt

Nekem mindegy mikor mész, de bor legyen :DDD .

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#16487) gab.m válasza Freddy76 (#16486) üzenetére


gab.m
senior tag

:K Többen írták, hogy meg kéne látogatni egy pincét; én ezt csendben támogatnám :))

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#16488) Karima válasza Freddy76 (#16486) üzenetére


Karima
őstag

Értettem főnök! :) gab.m: az én forrásom Csopakon van. (Remélem az nem zavar senkit, hogy nem fogunk megsüketülni a pénztárgépcsattogástól :) )

(#16489) spanyoll


spanyoll
addikt

Itt mindenki boros a fórumban? Nem is tudtam. Valaki sörös van azért? Nyugtassatok meg, hogy van...
Persze félreértés ne essék, szeretem a bort, de fél évente, kajához és minőségit. 2 pohárnál többet akkor iszom, amikor időutazok és megint 16 vagyok.

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#16490) Real_Necro válasza spanyoll (#16489) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kutyus hoz neked malibut... :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16491) spanyoll válasza Real_Necro (#16490) üzenetére


spanyoll
addikt

Még a malibu némi almalével keverve is jobb mint a nagy mennyiségű bor :DD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#16492) gab.m válasza spanyoll (#16491) üzenetére


gab.m
senior tag

Ezt én a helyedben gyorsan visszavonnám, mielőtt flame kerekedik belőle... :)

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#16493) gab.m válasza spanyoll (#16491) üzenetére


gab.m
senior tag

Amúgymeg te miért nem jössz? Bár ezután a kijelentésed után lehet jobb, ha nem is jössz haragítani a népet ;] Franc se akarna neked Füreden a dizájner kispicsa piáid után rohangálni a tescoba ;] :DDD
Amúgy én azért szeretem a bort, mert "elegáns" tőle beb*szni. A sör+feles kombót nem annyira komálom, a csak sör se az igazi, mert attól annyira nem baszol be, viszont állangóan wc-re kell járnod... Ha megiszol egy, vagy netán két üveg bort, attól tudod, szépen fokozatosan, hogy mire lehet számítani.

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#16494) spanyoll válasza gab.m (#16493) üzenetére


spanyoll
addikt

Ki mondta, hogy nem megyek? :DDD

Amúgy pedig that's how I roll, leszarom, hogy mit dívik inni ha egyszer kifordul tőle a belem és meghalok másnap a gyomorsavtól (meg még aznap is). Persze biztos a hű de nagyon minőségi és drága boroktól nem lesz így, de emlékeim szerint hiába, attól még az én gyomrom akkor sem veszi be azt nagyobb mennyiségben.
Ha inni kell akkor vagy kézműves sörök és semmi más, vagy házi pálesz, szintén magában. Persze másra is rá lehet beszélni, de ez a kettő amit inkább preferálok.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#16495) t_a_m_a_s válasza Byk01 (#16474) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Jaja, remélem a lettát is ilyen ügyesen utalja mindenki, hogy a szállás is tuti legyen... :DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#16496) Mercutio_ válasza spanyoll (#16494) üzenetére


Mercutio_
félisten

A "kézműves" az olyan bullshit szöveg manapság mint a mangalica/szürkemarha /bio/stb. semmilyenmminőséget nem garantál, csak a te korosztályod számára ez manapság az egyik hívószó.

Borban (vörös) pedig van 1-2 olyan molekula amit a lakosság ~10%-ának gyomra nem bír ezt el kell fogadni és náluk nem kell erőltetni a dolgot. Aztán ott van még az almasav amit szintén nem bírnak sokan, itt már jobb a helyzet mert bizonyos borászatok / borok esetén almasavbontást alkalmaznak.

A koktélok és édes piák meg úgy ahogy vannak divat termékek, aztán ahogy a többi ilyennél itt is pár évente változik, hogy épp mi a menő és mi avitt ;) (és persze itt is vannak "örök darabok" :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16497) zolka78


zolka78
senior tag

Gyerekek, ez most itt nagyon felpörgött. Én is beszállnék valakihez egy fuvarra ha lehet, természetesen útiköltséggel. Hova férek még be? Bár valaki emlegetett itt népligeti pontot, nekem az van a legközelebb, bár bp-n bárhova elmegyek ha kell.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#16498) aleister


aleister
veterán

Jól sokat írtatok hétvégén. Bazz itt mindenki ekkora böszöm nagy?! Szerintem én leszek a legkisebb. :)
Ez annyit fog tenni, hogy esélykiegyenlítőként 70kg fölött 10 kilónként plusz egy feles mindenkinek. :)

Megtaláltam a múltkori taliról ezt. Lelaminálva meg tudom csinálni. Olyan jó kis akasztókát tud valaki hozni? Vagy fityegó, vagy hogy hivják.

A rendszert én nem tartom fontosnak feltüntetni, de anno valamiért kellett.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#16499) Freddy76 válasza aleister (#16498) üzenetére


Freddy76
addikt

Nem volt végül feltüntetve a rendszer. A pentaxosok és a sonysok leszavazták :))

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#16500) aleister válasza Freddy76 (#16499) üzenetére


aleister
veterán

Felesleges is.
Akkor -csak hogy legyen ott valami- odaírom, hogy Balatonfüred. Ennyi pálinka után ha valakit kihúznak a déli parton a Balcsiból, legalább tudják, hogy honnét jött. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH!otóstalálkozó és megbeszélő topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.