Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH!otóstalálkozó és megbeszélő topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#16951) #40935168 válasza Freddy76 (#16950) üzenetére


#40935168
törölt tag

Csak úgy ne járjon, mint a Másnaposokban .. :)) Vagy a Végső állomás mittoménhanyadikban .. :D

@ spanyoll: [link] Nem megijedni a szigorú tekintettől :) Egy nagyon rendes, nagyon oké dokinő. A szuri előtt az ínyemet is bekente eper ízű :D lidokainos vattával, így már azt sem éreztem, nemhogy mást. Meg az amalgámokat úgy szedte ki a hatosokból, hogy akkor már egyúttal a heteseket-ötösöket is intézte, amelyiket kellett (amiben nem volt amalgám, de volt pici lyuk féleség). Úgy, hogy észre se vettem. Kettesével ment végig a fogazatomon, 8 tömés (teljesen fogszínű, mint a sajátom, tehát telpofával röhöghetek körbe minden milcest, hogy mi az a kis tücsökpöcs a kezükben). Good luck ! :C

Ja, alsó fogsorra van röntgene helyben. Azonnal látod monitoron, wtf, mutogatja, elmagyarázza. Felsőre elküld vmi precíziós izére, állítólag az ország egyik legjobbjába (szintén Pest).

A gázzal ügyesen, próbáld ki, milyen, ha rászívsz előtte. :K :DDD :DDD :DDD ;]

(#16952) Freddy76 válasza #40935168 (#16951) üzenetére


Freddy76
addikt

Nem értem, ha mindig azt a benga dögöt (d800) tartod az arcod előtt, nem mindegy, hogy van-e fogad?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#16953) #40935168 válasza Freddy76 (#16952) üzenetére


#40935168
törölt tag

Jó, hogy mondod. Ha fordítva tartom, a saját pofámról csinálhatok kiváló makrókat..

(#16954) aleister válasza #40935168 (#16947) üzenetére


aleister
veterán

Nekem 36 volt. Kiskoromban volt egy hét, amikor fater minden nap kihúzott egyet. :)
Nos, fogalmazzunk úgy, hogy az nem az én hetem volt. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#16955) Freddy76 válasza #40935168 (#16953) üzenetére


Freddy76
addikt

:K

Aleister: 36 mi? Fogad? Hogy a fenébe?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#16956) aleister válasza Freddy76 (#16955) üzenetére


aleister
veterán

Igen, fog. Még mindig 1 pluszban vagyok. :)

Passz egyébként. Van egy elméletem miszerint mindenkinek van 2 speciális képessége. Nekem ez volt az egyik. A másik meg, hogy utoljára végzek a pénztárnál. :D

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#16957) zolka78


zolka78
senior tag

Nekem is teljesen jó a közösbevásárlós móka. Külön igényeim nincsenek. A boroa dologba most nem akarok benne lenni mert akkor rohadt csúnya leszek a pálinka mellett. Ellenben a sör az jöhet. Kenyér téma nem érdekel, nem divatozunk.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#16958) Freddy76 válasza aleister (#16956) üzenetére


Freddy76
addikt

És nem akartak a vidékiek agyoncsapni, azzal, hogy boszorkány vagy :F

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#16959) aleister válasza Freddy76 (#16958) üzenetére


aleister
veterán

Volt egy kisebbfajta vérfarkas para, de miután a hangadók eltűntek lenyugodtak a kedélyek. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#16960) Throme válasza Freddy76 (#16930) üzenetére


Throme
veterán

Teljesen jó mindkét verzió! :K

(#16961) j.bravo


j.bravo
addikt

Hölgyek, Urak,
aaannyira cuki hogy bár mintha kértem volna, hogy priviben írjátok a pólóigényeket, a legtöbben írtátok... evégett pusszantás mindenkinek (nyugi, semmi buzulás).

Aki eddig jelezte, azt felírom/tam, ha van kérdésem, írok privit, és ha megvan a végső ár, küldök számlaszámot.

Délutánig még lehet jelezni ha vki aki eddig nem szólt, mégis kér.

Lehet hogy csinálok én is tablicskut.
Borigényt is beírom, bár ha van mód egy 5 perces kóstolóra, akkor a mennyiségeket annak függvényében mondanám.

Whatever.

(#16962) t_a_m_a_s válasza j.bravo (#16961) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

15-en leszünk kb, lesz hozzá 15 féle tablicsku... ;] :P Én is megerősítsem ismételten a pólóigényemet, vagy ezt már levajaztuk? ;)

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#16963) Mercutio_ válasza Karima (#16939) üzenetére


Mercutio_
félisten

Bevéstem a táblázatodba, majd TayRol-nak adjátok oda, hogy hozza haza:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16964) Real_Necro válasza #40935168 (#16947) üzenetére


Real_Necro
veterán

Én most ide járok: [link]
Otthonról 5 perc kocsival. Itt is van mindenféle technika, igyekeznek fájdalommentesen végezni mindent. Epres nyalánkság szintén van. Túl vagyok már egy szájhigiénés csomagon, meg korábbi amalgán tömés cseréjén, valamint pár tömésen.
Gyerekkoromban volt egy hülye balesetem és gyökerestül kitörtem a jobb 2-es fogam, ami helyére benőtt a 3-as és a 2-es helyén megmaradt egészen ~3 héttel ezelőttig a tejfog is. :D Szóval most beáldoztam 2 ép fogam, lecsiszolták mindkettőt (nem is volt vészes), voltam már két vázpróbán és holnap talán már megkapom a cirkon-porcelán hídtagot. Az rosszabb, hogy 2 hete ideiglenes koronám van és ugye elöl, ami esztétikai szempontból jó, de amúgy meg használhatatlan. Tehát holnap talán már végleges, max ha színben mégis eltérés lesz a korábban kiválasztotthoz képest, akkor visszaküldik és pénteken kapom meg.
Utána tartok 1-2 hét szünetet, mert a sok 1-1,5 órás beavatkozástól (elég egyedi fogakkal rendelkezem) kicsit szétgyötörtem a szám szélét...

Ja, az én dokim és az asszisztense (aki mellesleg a dentálhigiéniás szaki is ott) két fiatal és csinos hölgyemény. Sőt, a recepción is találkozhatunk egyel. Kedvesek, jó fejek.

Gázt amúgy még nem próbáltam. Ha mód van rá ki is hagynám. :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16965) #40935168 válasza Real_Necro (#16964) üzenetére


#40935168
törölt tag

A gázzal semmi gáz.. :DDD Azaz: nincs gáz, ha van gáz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16966) Karima válasza j.bravo (#16961) üzenetére


Karima
őstag

Kóstolóra lesz mód, este meg küldöm a pólóméretet, mert azt eddig nem tettem meg :)

(#16967) Mercutio_ válasza Real_Necro (#16964) üzenetére


Mercutio_
félisten

Gyá, ez a hátérkép azért üt :Y

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16968) Real_Necro válasza Mercutio_ (#16967) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jaja, vagány a csaj, én bírom. :) Csak akkor van gáz mikor éppen fúr-farag és közben tolják a poénokat én meg álljam ki röhögés nélkül... :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16969) Larry303 válasza Mercutio_ (#16967) üzenetére


Larry303
addikt

:DDD
btw mi folyik itt gyöngyösön?
gáz-nem gáz, korona higéné, fehér kenyér nem kenyér, paleo meg társai

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#16970) spanyoll válasza Freddy76 (#16950) üzenetére


spanyoll
addikt

Nem kell arra ürügy. Leugrok a tescoba, veszek habpatront, betöltöm a szifonba és voila, instant fogászat :D Régen toltuk mindig nagy lelkesen, vicces volt :D

@Kutyus: Pedig olyan a tekintete mint aki a nézésével rabolja a lelkem :D

@Necro: Ne fossál, 20 foghúzásnyi gáz fordult meg már bennem és még élek :D Annyi az egész, hogy betompulsz, vigyorogsz mint a vadalma és a hangok visszhangzanak egy kicsit.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#16971) Mercutio_ válasza Larry303 (#16969) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kaja fronton jöhetnek tippek, valami számomra érthetetlen módon felugrott rá 2 kiló és jobbára deréktájra mind :W de kenyérből aldis félbarnát eszek, azt is napi 1 szeletet reggelihez, tésztát nem emlékszem mikor láttam utoljára, a sajt-olajbogyó-pohár vörösbor este eddig is megvolt, szóval már csak a cserpes jogbhurt maradt, mint új étel :D

j.bravo: Tudom trx-szerű mozgás és társai, de nekem az túl dinamikus, értsd: meghalok 5 perc után és az erőnlétem kizárt, hogy olyan dinamikusan fejlődjön, hogy ne ez történjen 1/2 év múlva is :(
Ha stabilizálódik a jó idő, akkor megint elkezdek futni, az mikósrabinak is segített ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16972) #40935168 válasza spanyoll (#16970) üzenetére


#40935168
törölt tag

Szifon rulz ;] :DDD :DDD :DDD
Azt elfelejtetted mondani Necro-nak, hogy ha kettesével tolod, sípolás övezte extázis robban az agyadba, utána pedig fél óráig szürke az arcod mint egy Necro-nak.. :))

[ Szerkesztve ]

(#16973) Real_Necro válasza spanyoll (#16970) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ezért nem látni téged soha, szét vagy gázosítva... :DDD ;]

Mercutio:

Cserpes joghurt újdonságnak jó, de aztán bele lehet hamar unni, valamint ha nem cserpes boltban veszed akkor az ára is szépen emelkedik. A trudi szerintem nagyon finom, a túrókrém nekem nem jött be, ellenben a füstölt "mozi" meg egyéb füstölt sajtfélék finomak náluk.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16974) j.bravo válasza Mercutio_ (#16971) üzenetére


j.bravo
addikt

futás is oké, ha bírja a térded (nekem sajnos nem), bár ha lájtosan, kis intenzitással tolod (kocogás, lassú futás) akkor csak abban az esetben fog fogyasztani, ha tök sokáig futsz így...
persze tüdőkapacitás fokozatos visszaszerzésére kisebb adagban is király, aztán ha a tabata sprint már nem tetszene, akkor jöhetsz helyette trx, cross meg ilyenekre. Nem olyan nehéz ám. A jelenlegi bandában is vannak olyanok akik elég komoly túlsúllyal küzdenek, de szinte hétről hétre látszik hogy látványosan egyre jobban megy nekik.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#16975) j.bravo


j.bravo
addikt

Srácok, akkor eddig ezeket írtam fel pólóilag: (plusz a trolloknak a rózsaszínt)

Ha bárkinél rosszul írtam fel, jelezze! Priviben, ha lehet.
Csakúgy, aki még kérne, az is!

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#16976) Mercutio_ válasza j.bravo (#16974) üzenetére


Mercutio_
félisten

Térdem picit érzem, de csak annyira, amennyire szerintem a szokásostól több igénybevétel jelentkezik, meg erősödik a térd.
Nem tudok lassan futni, ez a nagy bajom :( a tempósabb futást viszont a tüdőm nem bírja :DDD szóval tavaly a stagnálás után rátaláltam az edzésonline-on az első 5 kilóméterem intervallumos cuccra, az jobban fekszik nekem, azt kezdtem el, de nem jutottam a végére (nyári 40 fok, majd málta miatt szünet, újra kezdtem az elejéről, aztán dögrováson voltam, mire rendbejöttem beállt a rossz idő) idén újra elkezdem, bár azt a részét, hogy úgy fussak, hogy közben tudok beszélni én nem tudom betartani :B

Ehh, ezt inkább az OFF-ban folytassu, ha még akarjuk a dolgot boncolgatni.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16977) TayRol válasza j.bravo (#16975) üzenetére


TayRol
veterán

fura ez a lista... á, már látom.:D

ja, kocsi ülésrend: akkor mennyi autóra van szükség? mert kimaxolhatjuk szerintem az 5 embert autónként, 1 órát kibír mindenki.

[ Szerkesztve ]

(#16978) j.bravo válasza Mercutio_ (#16976) üzenetére


j.bravo
addikt

Interval remek! Ennek egy alfaja a tabata, amit említettem, 20s sprint, 10s pihi/séta, mindez 8-szor. Tüdőgyilkos, ha tényleg sprintelsz, ellenben cserébe (épp ezért) az egyik leghatékonyabb módszer az állóképesség növelésére, meg zsírégetésre (nem edzés közben, hanem utána).

TayRol: csak maradjon hely a boroknak hazafelé :D

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#16979) forceberg válasza j.bravo (#16978) üzenetére


forceberg
veterán

Menjetek el Tayrollal yorkiballozni! ;]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#16980) TayRol válasza forceberg (#16979) üzenetére


TayRol
veterán

naja, 1 hónap alatt kicsit rendbe rakja az állóképességet.:)

(#16981) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Urak, bocsánatot kívánok, hogy szétonolom a fogászati- és testedzési tanácsadó topikot, de:

Kedves Vincze Tamás!

A 42.000 Ft foglalóként a mai napon megérkezett.

Foglaljuk az Abigél Apartmanházunkba 2014. április 12-én 1 éjre 15 fő részére

kétszobás és egyszobás apartmanokat közös helyiséggel együtt.

Ár: 5.000Ft/fő (készpénz esetén IFA-val együtt)

A kauciót az érkezéskor kérjük.

Érkezési cím: Balatonfüred, Móricz Zs. u. 14. (Szőlőlugas Vendégházunk - itt kell jelentkezni érkezéskor)
Az apartman szemben lesz.

Köszönettel: Keresztes Judit és István

Holnap majd jól beletépünk...

(#16982) j.bravo válasza TayRol (#16980) üzenetére


j.bravo
addikt

Téényleg, a TRX-et tolod még? (Illetve, tolni azt pont nem annyira lehet, jellegéből adódóan :D)

A jorky ball szerintem nagyobb foci-jellegű rúgó ügyességet kíván, mint nekem valaha is lesz :( de a squash-nak adhatunk egy esélyt.

Hülyék vagyunk hülyén csináljuk. Ezeket mind az offtopikba kéne.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#16983) TayRol válasza j.bravo (#16982) üzenetére


TayRol
veterán

pár hónapig nem, de mostanában kezdtem újra - itthon. nincs időm eljárni meló után kondiba.

(#16984) spanyoll válasza #40935168 (#16972) üzenetére


spanyoll
addikt

Dehogy, legalábbis nekem sose volt szürke az arcom. Mi a végén négyesével toltuk, kezenként egy lufi, lufinként 2 patron :D Annyi csak, hogy ha sokat tolod akkor kell enni egy kis polibét utána, mert a b vitamint kivonja a szervezetből. A sok pedig annyit jelent, hogy napi szinten sokat, annyit meg úgyse fogsz :D

@Necro: Mostanában már nem, meg aztán ameddig egy doboz kitart... drága mulatság :)

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#16985) Lassú Víz


Lassú Víz
őstag

Pár napja találtam rá erre a fórumra, nagyjából mostanra sikerült kihámoznom, hogy hová és mikor mentek.
Ha van még mód csatlakozni, akkor lelkes feltörekvő hobbistaként szívesen megtenném.

Azt láttam, hogy szállást már egyénileg kell rendeznem, de ha jól láttam van még ott hely ahová mentek.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#16986) TayRol válasza Lassú Víz (#16985) üzenetére


TayRol
veterán

gyere Zoli, nagy buli lesz (ismét). :)

(#16987) Mercutio_ : én meg meghúzódok a háttérben, kapja más az ívet helyettem is.:D

[ Szerkesztve ]

(#16987) Mercutio_ válasza Lassú Víz (#16985) üzenetére


Mercutio_
félisten

Bátor vagy :D arra készülj fel, hogy majd megy az oltás a milc-ed miatt, bááár ha viszed a 4/3-os Oly rendszert is, akkor talán Freddy76 kapja majd a javát ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16988) Freddy76 válasza Lassú Víz (#16985) üzenetére


Freddy76
addikt

Gyere, legalább lát ez a sok csattogtatós egy rendes milcet. Arra viszont készülj fel, hogy kábé kétszázszor hallani fogod az "Ennyiből már fullfrémet is lehet venni!" mondatot.

Az még nincs kizárva, hogy én az addigra már megvásárolt em10-emet megpróbálom majd kicserélni az em1-re, bízva abban, hogy nem veszed észre.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#16989) t_a_m_a_s válasza Lassú Víz (#16985) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Szia, örömmel látunk! Küldj egy privátot légyszi, és ha gép előtt leszek elküldöm a szállás infókat, szerintem tudsz még náluk foglalni.

Ja, pálinkát hozni kell... :DD

Holnap majd jól beletépünk...

(#16990) Real_Necro válasza Freddy76 (#16988) üzenetére


Real_Necro
veterán

Majd útközben kapsz a füledbe egy kis tükörcsattogtatást. :P ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16991) j.bravo


j.bravo
addikt

Na skaccok, akkor még utoljára, póló valakinek?
Kihízta/kifogyta a régit, akármi?

Eddig ezeket tudom:

Karima: hhhö? (a véletlen beszúrt rossz táblázatot mondod amit azóta kicseréltem? :DDD )

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#16992) Karima válasza j.bravo (#16991) üzenetére


Karima
őstag

Törölhető :) (Mármint az én üzenetem)

(amikor én láttam, hogy ennyit tudsz, akkor épp egy táblázat sem volt látható, ezért írtam azt, hogy akkor elég keveset tudsz. De már nem aktuális :) )

[ Szerkesztve ]

(#16993) Freddy76 válasza Real_Necro (#16990) üzenetére


Freddy76
addikt

Aztán meglátjuk mennyi idő alatt érsz le stoppal :P

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#16994) Real_Necro válasza Freddy76 (#16993) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ugyan, hazaugrok kocsimért és elugrok IYF-ért is ha ott hagysz. ;]

Szerk.: bár most belegondolva azzal csak jót tennék neked, múltkor verekedni akartál. :P

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16995) j.bravo válasza Real_Necro (#16994) üzenetére


j.bravo
addikt

Hát, ha megteszed, szerintem nem csak őt kalapálja el a banda, együttes erővel :DDD

Whatever.

(#16996) TayRol válasza Karima (#16992) üzenetére


TayRol
veterán

én ugyan így jártam.:D

(#16997) Throme válasza Karima (#16992) üzenetére


Throme
veterán

Ti miről beszélgettek? A többieket értem, meg azt is, hogy milc, de ezt?! :B :N

(#16998) Karima válasza Throme (#16997) üzenetére


Karima
őstag

Volt egy kis idő, amikor nem látszódott semmi a táblázat helyén. Arra reagáltam :)

[ Szerkesztve ]

(#16999) Lassú Víz válasza t_a_m_a_s (#16989) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Előleg elment, pálinkát viszek :) Azt nem ígérem, hogy a többiekét megkóstolom, mert akkor két nap múlva sem veszem észre, ha Freddy kicseréli az E-M1-et ;] :D

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#17000) aleister


aleister
veterán

Figyi Rokkerek!

Akartok egyáltalán fotózni a talin? Agyaljak egyáltalán valami progin, vagy csak az ész nélküli, totális vedelés tudatos és mérsékletes alkoholfogyasztás a cél? :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH!otóstalálkozó és megbeszélő topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.