Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH!otóstalálkozó és megbeszélő topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#16401) forceberg válasza zolka78 (#16400) üzenetére


forceberg
veterán

Eddig csak 15 szakács van a listán! ;] :Y

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#16402) j.bravo válasza zolka78 (#16400) üzenetére


j.bravo
addikt

Érthető :)

Whatever.

(#16403) j.bravo válasza forceberg (#16401) üzenetére


j.bravo
addikt

Akkor kisorsoljuk, ki főzhet, vagy mittudomén :)
Vagy megszavaztatjuk ;]

Whatever.

(#16404) Larry303 válasza j.bravo (#16403) üzenetére


Larry303
addikt

aki józan marad :)

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#16405) zolka78 válasza forceberg (#16401) üzenetére


zolka78
senior tag

Majd mindenki kavar egy kicsit a bográcsba :D .

(#16404) Larry303 : Szerintem itt a társaságban vannak egy páran akik spiccesen, félrészegen is képesek összehozni egy finom pörköltet, ezzel nem lesz gond :) .

[ Szerkesztve ]

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#16406) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Estét!

így visszaolvasva a napi termést: lehet, hogy én vagyok az egyetlen aki nem tud főzni, és nem is fog belepofázni:)) A belem/gyomrom olyan amilyen, egy kis tányér pörit azért bevállalok ha megfőzi valamelyikőtök, és offkorsz a főzési költségekbe is beszállok. Szerintem főzzünk valamit. Szintén szerintem: aki bevállalja a főzést, annak valamilyen szinten az előkészítést meg kéne otthon csinálni. Mittudomén felkockázni a husit, megpuccantani meg felvágni a hagymát, ilyenek. Akkor a helyszínen flottabbul meglenne a kaja...

Holnap majd jól beletépünk...

(#16407) t_a_m_a_s válasza Freddy76 (#16396) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

A szavazás már eldőlt, vagy eldöntöttem... A szállást az április 12-13-i hétvégére szervezem, Zolka már be is fizette a sajátját, ne b*sszunk ki vele:))

Holnap majd jól beletépünk...

(#16408) forceberg válasza zolka78 (#16405) üzenetére


forceberg
veterán

Ha már főzés:

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#16409) Real_Necro válasza zolka78 (#16400) üzenetére


Real_Necro
veterán

És ha közben nyomnak a kezedbe egy söröt és beszédbe próbálnak elegyedni veled? ;) :D

Látom van bőven jelentkező szakácsnak, így akkor én ki is hagynám, persze darabolásban benne vagyok. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16410) Larry303 válasza Real_Necro (#16409) üzenetére


Larry303
addikt

én meg közben a pálinkát darabolom majd :)

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#16411) t_a_m_a_s válasza Larry303 (#16410) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

2 vagy 4 centes darabokra? :DD

Holnap majd jól beletépünk...

(#16412) zolka78 válasza t_a_m_a_s (#16411) üzenetére


zolka78
senior tag

5 centesre, csak úgy magyarosan :))

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#16413) j.bravo válasza Real_Necro (#16409) üzenetére


j.bravo
addikt

ezt pont jelezni akartam, hogy a vagdosást azért meg kéne oldani csapatmunkában, a közösségi fíling kedvéért, meg hogy ne csak a szakács dolgozzon.
Túl sok ember se fér el mondjuk, két, max harom kukta elég.

Whatever.

(#16414) t_a_m_a_s válasza j.bravo (#16413) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

A végére szvsz leszünk összesen max 12-13-an, olyan sok kukta azért nem fog kelleni :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#16415) Larry303 válasza t_a_m_a_s (#16411) üzenetére


Larry303
addikt

sok kicsire szavazok :DDD

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#16416) Mercutio_ válasza Larry303 (#16415) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kukták apró darabokban? :Y azt azért nem kéne :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16417) *Ropi* válasza Larry303 (#16385) üzenetére


*Ropi*
félisten

+ 1 lehetőség (nem azt mondom, hogy 100%-ra az, csak nálam az volt: ritka eset, de lehetséges). :)

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#16418) *Ropi* válasza Mercutio_ (#16416) üzenetére


*Ropi*
félisten

Miért, ha van robbantott csirke, akkor lehet robbantott kukta is... ;) :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#16419) Mercutio_ válasza *Ropi* (#16418) üzenetére


Mercutio_
félisten

Keresztlányunk apja ezen annyira nem vigyorgott :( szerencsére a spanyol baleseti sebészet kicsit ügyfélbarátabb mint a hazai így lényegében maradandó sérülés nélkül megúszta :C

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16420) *Ropi* válasza Mercutio_ (#16419) üzenetére


*Ropi*
félisten

:(

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#16421) Byk01 válasza *Ropi* (#16418) üzenetére


Byk01
senior tag

Van is: [link] :)

Lassan össze kellene szedni azt is, mit vigyünk, mert lehet, hogy lesz 15 liter pálinka (mert mindenki azt visz), meg egy kis marhahús, de annak nem sok értelme van. Vagy a hiányzó tételeke a helyi bevásárlóközpontban beszerezzük?
No meg, ki megy gépjárművel, honnan, és mennyi a férőhely mellette-mögötte.

[ Szerkesztve ]

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#16422) Larry303 válasza Byk01 (#16421) üzenetére


Larry303
addikt

na mert mé' nincs annak értelme? :DDD

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#16423) Karima válasza Byk01 (#16421) üzenetére


Karima
őstag

Tesco van :)

(#16424) Mercutio_ válasza Larry303 (#16422) üzenetére


Mercutio_
félisten

Fejenként 1 liter, én ennyitől még fénykoromban is csúnya állapotba kerültem, eszerint ti kemények vagytok :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16425) t_a_m_a_s válasza Byk01 (#16421) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Én valszeg viszek 1-2 üveg rozét, meg talán valami páleszt, de azt nem ígérem tutira. Az esti kajapiát szerintem lehetbhelyben intézni, végszükség esetén legfeljebb elmegyünk a veszprémi tecsóig :)

Dunaújváros felől támadok, minden bizonnyal egyedül.... Veszprémben összeszedem aleister kollégát, Fehérváron valaki beszállhat ha akar, de asszem senki nem jön erről a vidékről...

Holnap majd jól beletépünk...

(#16426) Karima válasza t_a_m_a_s (#16425) üzenetére


Karima
őstag

Te mindig a második legközelebbi Tescoba szoktál menni? :)

(#16427) Byk01 válasza Larry303 (#16422) üzenetére


Byk01
senior tag

Mert a második fél liternél már az alsó polcról levett fekete címkés cserkó is lehetne az a pálinka, nincs értelme a minőséget pocsékba dönteni :)
Egyébként meg ha csak marhahús van, akkor az fölösleges, lehetne a helyén piát is hozni :D :D :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#16428) zolka78 válasza Larry303 (#16422) üzenetére


zolka78
senior tag

Szerintem nem kellene bevásárlással elcseszni az időt füreden. Lényegében mindent le lehet vinni. Ha tényleg főzünk akkor pöri meg kenyér és savanyú estére. Előtte meg uttána eszünk amit találunk valahol. Viszont ha mindenki visz pálinkát, akkor jó móka egy szavazós pálinka kóstolót tartanunk. Már csináltuk, jó poén.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#16429) t_a_m_a_s válasza Karima (#16426) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nem tom, hogy a füred is éjjelnappali-e, ezért írtam vész esetére a veszprémit :DD

Holnap majd jól beletépünk...

(#16430) Byk01 válasza t_a_m_a_s (#16429) üzenetére


Byk01
senior tag

És ki lesz akkor, amikor a füredi bezár még olyan állapotban, hogy átmenjen Veszprémbe? :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#16431) t_a_m_a_s válasza Byk01 (#16430) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Fogós ravasz kérdés.... :))

Holnap majd jól beletépünk...

(#16432) Karima válasza t_a_m_a_s (#16429) üzenetére


Karima
őstag

Szerintem azért leszünk annyira összeszedettek - legalábbis az elején -, hogy ami kell, azt napközben meg tudjuk venni.

(#16433) Larry303 válasza zolka78 (#16428) üzenetére


Larry303
addikt

teljes mértékben egyetértek :)
én neveznék is egy kajszival biztos, de lehet egy birset is viszek mellé.

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#16434) forceberg válasza Larry303 (#16433) üzenetére


forceberg
veterán

A finomabbak(cseresznye, meggy, szamóca) már elfogytak, szilva és alma "maradt"!

A csoportos vásárlás meg ált. tényleg sok idő, mert ez-az mindenkinek eszébe jut.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#16435) t_a_m_a_s válasza forceberg (#16434) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ejj, tényleg csak pálesz lesz... :D

Holnap majd jól beletépünk...

(#16436) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#16435) üzenetére


Real_Necro
veterán

Részemről ha minden igaz zalából egy kis körte, szilva, mézes, meg talán egy kis dió, bár még nagyon kérdéses. Körbe kell néznem melyik üvegben mi van. :B
Esetleg ha igény van rá ukrán vodkával tudok még szolgálni.

Ja és beszegődnék valakik mellé utasnak... :B ;)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16437) TayRol válasza Real_Necro (#16436) üzenetére


TayRol
veterán

valahol írhatjuk, nálam 3 hely van kényelmesen.:)

(#16438) Freddy76


Freddy76
addikt

Én tuti viszek körtepáleszt, az odab.sz, meg egy szőlőt is. Valamelyik borász ügyfelemtől beszerzek egy karton rajnait/cserszegit.

Nálam is van három kényelmes hely (vagy egy kényelmes és három kényelmetlen). Lehet jelentkezni, aki kapja marja.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#16439) gab.m


gab.m
senior tag

Akkor valamelyikőtök mellé bekéredzkednék pestről.. :)

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#16440) Byk01 válasza Freddy76 (#16438) üzenetére


Byk01
senior tag

Én beszállok egy eperrel, meg talán egy kis szilvával. (...valamelyik autóba. Ha van, amelyikben a 195 centimnek is van kényelmes hely, akkor azt preferálnám :D)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#16441) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Én ugye 3. kerület Kaszásdűlőn vagyok. Metro, hév vonalon könnyen mozgok. Ki merre halad majd át?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16442) atok666


atok666
őstag

Ha valaki esetleg utbaesik, akkor nalam elfer.

Atok

(#16443) forceberg válasza Real_Necro (#16441) üzenetére


forceberg
veterán

+1 a Népliget-Ecseri körül. Akinek esetleg útbaesik...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#16444) gab.m válasza forceberg (#16443) üzenetére


gab.m
senior tag

Mármint, hogy te kocsival jönnél afelől?

Na izé, én a Keleti környékén lakom, de tulajdonképpen bárhova elmegyek bp-n belül, csak valakinél legyen helyem :))

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#16445) forceberg válasza gab.m (#16444) üzenetére


forceberg
veterán

Ha kell kocsi, akkor azzal, ha jut hely, akkor beszállnék valahová.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#16446) Byk01 válasza forceberg (#16443) üzenetére


Byk01
senior tag

+1 a Népliget-Ecserire (bár én bárhova képes vagyok eljutni bkv-val, de akkor már jobb, ha egy-egy helyen nem csak egy embert kell felvenni)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#16447) Karima válasza Freddy76 (#16438) üzenetére


Karima
őstag

Csopaki borvidékre vigyünk bort? :) Csopakon van egy pincészet, ahonnan szoktam vételezni jó borokat, 7-8-900 Ft/L áron. Ha gondoljátok vehetünk onnan is odafele (útba esik), és ott még kóstolni is lehet vásárlás előtt :) Ha érdekel, akkor szóljatok, és odatelefonálok, hogy majd érkezünk.

(#16448) Freddy76 válasza Byk01 (#16440) üzenetére


Freddy76
addikt

Nekem Passatom van, az az Astráknál egy fokkal jobb colosoknak. Én a XII. kerületben lakom (Zugliget, nem messze a libegőtől), de a Moszkva tér felé gond nélkül kanyarodok. Ha az neked jó, jöhetsz velem.

Necro, az neked is megközelíthető, a Battyhány-ig esetleg elmegyek érted (vagy te saját géppel jönnél?). Kutya, te is írtad, hogy jönnél. TayRol?

Forceberg, szerintem neked J.bravo-t célszerű felvenned, ti útba estek egymásnak.

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#16449) nesa


nesa
veterán

Udv Urak!

Baranyabol megy valaki?

(#16450) TayRol válasza Freddy76 (#16448) üzenetére


TayRol
veterán

15. kerület, Rákospalota kertvárosból az M7-ig sokfelé vezet az út, de általában az Árpád út-Váci út duón szoktam belefe haladni.

Kisebb a G Astra mint a Passat, turbó sincs benne, de kombi. :P

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH!otóstalálkozó és megbeszélő topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.