Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH!otóstalálkozó és megbeszélő topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#9001) Freddy76 válasza killerjohn (#8999) üzenetére


Freddy76
addikt

Jaja, én is húsz múltam, tizenhat éve.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#9002) killerjohn válasza Freddy76 (#9001) üzenetére


killerjohn
addikt

látod, lassan én is közelebb leszek a 36-hoz mint a 20-hoz. juteszembe, akkor most csókolommal köszönjünk? ;]

(#9003) Freddy76 válasza Real_Necro (#8998) üzenetére


Freddy76
addikt

Ez így van. És nem tajtrészegen is lehetnek jó értelemben vett agyament történések,miként józanul is történhetnek vállalhatatlan dolgok (mindkettőről tudnék beszélni). Valóban jórészt a résztvevőktől függ, de azért az a tapasztalat, hogy a mértékletes, szalonspiccig menő, esetleg azon kicsit túllépő italozás segíti a buli éledését, a túlzott alkoholizálás megöli. Értelemszerűen ez egy általánosítás, tehát nem igaz mindenre, és értelemszerűen a vendégek is különböznek, van, aki iszik, van, aki nem. Ez sokszor úgy jelenik meg, hogy néhány spiccesebb úriember le sem jön a táncparkettről, amivel kedvet/bátorságot ad azoknak a józanoknak, akik amúgy nem mennének fel oda.

A talajrészegség, dülöngélés szerintem sem lakodalomba való, ez a párral szembeni tiszteletlenség.

Én amúgy - sok vőfély/ceremóniamester kollégával ellentétben - nem iszom az esküvőkön, leszámítva azt az esetet, ha én viszem ki a tortát, mert utána mindig megiszok egy kabalasört. De józanul is tudok vidám ceremóniamester lenni.

Mikor is lesz a nagy nap?

Killerjohn: ha közelebbi haverok leszünk esetleg, juttasd eszembe, hogy most majdnem azt írtam, hogy menj a ...ába :DDD

Azért nehogymán én legyek itt a legidősebb???

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#9004) aor válasza Freddy76 (#9003) üzenetére


aor
tag

Lehet, hogy a Freddy76-ra arra asszociált, hogy 76 éves vagy :DD

(#9005) killerjohn


killerjohn
addikt

néha belegondolok, hogy van 2 fiam, és akkor jövök rá, hogy "basszus, apa lettem, úristen, most vajon mit gondolnak rólam a 20 évesek?" Biztos már csak lesajnálóan néznek rám :) Igaz, hogy mondjuk a starcraft topic is tele van kispapákkal, de afenébe, akkor is: dúrva ilyen "öregnek" lenni :)

(#9006) t_a_m_a_s válasza eastsider (#8996) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ááá, csak harmincas aggastyánok lesznek:))

Holnap majd jól beletépünk...

(#9007) eastsider válasza t_a_m_a_s (#9006) üzenetére


eastsider
nagyúr

ó shit én leszek a legfiatalabb? :(

OKAY :D

[ Szerkesztve ]

(#9008) t_a_m_a_s válasza killerjohn (#9005) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Attól még, hogy fater lesz az ember, nem kell mindjárt beöregedni:))

Így rohamléptekkel a 35 felé még én is próbálok lépést tartani a korral (facebook, okostelefon, ilyenek), de már egyre nehezebben megy;) Azért remélem tizenpár év múlva nem fog begyöpösödött vénembernek tartani a kisfiam... ;)

Holnap majd jól beletépünk...

(#9009) t_a_m_a_s válasza eastsider (#9007) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Na is törődj vele, nekünk csak a testünk öregszik. Lélekben tizennyolcak vagyok mi is:))

Holnap majd jól beletépünk...

(#9010) Freddy76 válasza eastsider (#9007) üzenetére


Freddy76
addikt

Ezzel ne törődj, amilyen jó képeid a flickr-n vannak, te vagy Az Öreg, és én csak magázni foglak.

t_a_m_a_s: a 35. születésnapod remek alkalom lesz arra, hogy ezt az önbecsapást elengedd. 35 leszel, és 35-nek fogod érezni magad. Tedd fel a kérdést: 18 évesen tudtad, mivel foglalkozik az urológus? És most tudod? Na ugye.

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#9011) eastsider


eastsider
nagyúr

á nem törődök, csak kiváncsiskodtam :D

Freddy: :D :R

megpróbálok hozni magammal mégegy embert, de még le kell beszélnem, szóval addig nem is mondok semmit.... :)

egyébként én sem vagyok 18 már rég :( :D

[ Szerkesztve ]

(#9012) t_a_m_a_s válasza Freddy76 (#9010) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Köszi a bíztatást :D

Persze van igazság abban amit mondasz. Októberben voltam pár napot kórházban, megszabadítottak az epeköveimtől (és ezzel együtt az epehólyagomtól is). Na abban a pár napban rohadtul nem 18-nak éreztem magam...

Egyébként pont az a zseniális ezekben a talikban, hogy mindenkiről van egy kialakult képe az embernek a hsz-ei, képei, ne röhögjetek: avatarja alapján, tök jó ezt szembesíteni a valósággal.

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#9013) Freddy76 válasza eastsider (#9011) üzenetére


Freddy76
addikt

Van néhány nagyon klassz balatonos képed, ezt elmentem a telefonomra, és majd a parton elmesélheted, hogyan készültek, érdekelne :C . Az átlag balatonparti bódé képeslap-felhozatalát simán verik, nagyon magasról.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#9014) t_a_m_a_s válasza eastsider (#9011) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

egyébként én sem vagyok 18 már rég

De nem olyan rég mint én... :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#9015) eastsider válasza Freddy76 (#9013) üzenetére


eastsider
nagyúr

oksi :R de valószínű csak a nagylátószög, meg a széép felhők teszik :)) amúgy köszi nagyon :R bár azok a képeslapok tényleg szarok.. bár úgy amblokk mindenütt szarok, nem csak a Balatonnál :B :D

Tamás: igaz :D

(#9016) cOxeR válasza t_a_m_a_s (#9012) üzenetére


cOxeR
Ármester

Azért avatarok nagyon jellemzőek az emberekre... legalább is én ezt a következtetést vontam le a röpke 8 éves regisztráció alatt... :DDD

(#9017) eastsider válasza cOxeR (#9016) üzenetére


eastsider
nagyúr

igan tamásnak pl pont olyan csápok vannka a fején, mint az avatarján, tanusíthatom :K
:D

(#9018) t_a_m_a_s válasza eastsider (#9017) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

:D

Le kellene cserélni az avataromat? :)

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#9019) eastsider válasza t_a_m_a_s (#9018) üzenetére


eastsider
nagyúr

áh már nagyon összenőtt veled... :))

(#9020) Real_Necro válasza Freddy76 (#9003) üzenetére


Real_Necro
veterán

A nagy nap augusztus 11. lesz. :) Már várjuk, megy a lázas készülődés. Már csak a fotósnak kell megrendelni a kólát. :DDD

Na jó, van még pár szervezkedni való.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#9021) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Most így végigolvasva az utolsó hozzászólásokat olyan érzésem támadt, mintha valami nyugdíjas klub topicba toppantam volna be. Azért 3x évesen ne temessétek már el magatokat.
Ha panaszkodni kell, engem egyszerre két oldalról varrtak 25 évesen. Nos akkor kb 70-nek éreztem magam, mert 2 hétig csak görnyedve és totyogva tudtam menni, míg a varratokat ki nem szedték.
Mindenki annyi, amennyinek érzi magát. Az meg hülyeség, hogy 30 fölött nincs egészség, csak tünetmentes nap. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#9022) Freddy76 válasza Real_Necro (#9021) üzenetére


Freddy76
addikt

Ezek a mai fiatalok...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#9023) aleister válasza Real_Necro (#9021) üzenetére


aleister
veterán

Tényleg Necro...azért elárulod, hogy miért fontos ez a pincetéma? :)
Csak, mert akkor előre gondoskodom a pontos igénynek megfelelőről.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#9024) killerjohn válasza aleister (#9023) üzenetére


killerjohn
addikt

LOL én biztos nem iszom semmit, örülök ha józanul tudok úgy-ahogy fotózni, nemhogy spiccesen :)

(#9025) cOxeR válasza killerjohn (#9024) üzenetére


cOxeR
Ármester

Én meg inni se mernék végignézve az utasokat... itt vannak apukák, egyiknek sincs jogsija, a harmadik utas meg bicajjal is elbuktázik, ugye? :))

(#9026) aleister válasza cOxeR (#9025) üzenetére


aleister
veterán

Hm...akkor nekem kell huszoniksz ember helyett inni? :DDD

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#9027) Sucuka


Sucuka
senior tag

Volna egy kérdésem, lehet, hogy ez már elhangzott: Aki nem kocsival megy, az hogy közlekedik az egyes helyszínek közt? Beszálldogálunk valakikhez (ahol még van hely)?

(#9028) Real_Necro válasza aleister (#9023) üzenetére


Real_Necro
veterán

(#9023) aleister

Csak ötletként merült fel. Én is kocsival leszek, szóval a borozgatás max páromnak meg utasaimnak lehetséges.

(#9025) cOxeR

Sanyira különösképpen vigyázni! :)

(#9027) Sucuka

Ezért is lesz jó, ha Tamás összesíti ki kivel megy, meglátjuk hol mennyi hely lesz, nehogy valakinek csak a csomagtartó maradjon. :)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#9029) Freddy76 válasza Real_Necro (#9028) üzenetére


Freddy76
addikt

Az a korábbi felvetés, miszerint az egyes helyszínek között be lehet szállni ötödiknek, szerintem működőképes. Az én kocsim pl. négy embernek kényelmes, de egy Veszprém-Füred-Tihany táv öt emberrel is bőven elviselhető. De ugyanerről már írt Tamás és Coxer is, miszerint ők is bevállalnak valakit pluszba helybeni fuvarként. De persze várjuk Tamás összesítését; aki szerintem ráutaló magatartással már elfogadta a szervezői feladatokat. Köszönet ezért. :C

Inni én sem nagyon szándékozok, max. ha visszaértünk Pestre, fürdetés után... De az utasaim persze annyit isznak, amennyit akarnak. Na jó, attól függ, mennyit akarnak... A pincét én akkor támogatnám, ha valami hangulatos présház, szőlők, domb/hegy, kilátás, miegymás is társul hozzá.

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#9030) *Ropi* válasza Freddy76 (#9029) üzenetére


*Ropi*
félisten

Lenne egy kérésem a tisztelt társasághoz: Füreden, ahol hp1950 kolléga beszáll, tartsunk egy max. fél órás pihenőt, mert megígértem neki, hogy bekalibrálom a monitorját és ezt így lehetne a legegyszerűbben kivitelezni. :U Meg akkor ott megejthetné mindenki a számára legoptimálisabb autóba való átszállást is. :)

@ Freddy76: Mikor születtél (hónap-nap)? ;)

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#9031) *Ropi* válasza Real_Necro (#9028) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ha cOxeR kinyír, akkor sincs gáz, mert akkor büntiből ő fotózza le az esküvőt. ;] ;) :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#9032) Real_Necro válasza *Ropi* (#9031) üzenetére


Real_Necro
veterán

És ha az ő képei nem tetszenek? ;] :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#9033) hp1950 válasza *Ropi* (#9030) üzenetére


hp1950
tag

Most, hogy ilyen nagyra kerekedik a fotóstali, nem is mertem volna remélni, hogy kivitelezhető a projekt. Nagyon köszönöm Neked, és a többiek türelmét előre is. :R .
Nem Tihany, illetve Füred de itt is el lehet időzni! Makrózóknak hatalmas réttel, erdővel, fűvel-fával, bogarakkal. (Balatonarács)
http://www.koloskacsarda.hu/

Sajnos az árak nem vetekednek egyik talpon álló kis restivel sem, de valami csoportos kedvezményt ki tudok alkudni :))

(#9034) *Ropi* válasza hp1950 (#9033) üzenetére


*Ropi*
félisten

Mekkora kitérő Balatonarács Füredhez (az eredeti útvonaltervhez) képest?

@ Real_Necro: Na erre nem is gondoltam. :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#9035) hp1950 válasza *Ropi* (#9034) üzenetére


hp1950
tag

1,5-2km a 71-es főúttól. kb 10perc.[link]

A kék jelölő a csárda

[ Szerkesztve ]

(#9036) werttzui


werttzui
őstag

Én is Pestről jönnék,egyelőre gyalog...,ha beférek valahová szóljatok :)

PENTAX

(#9037) *Ropi* válasza hp1950 (#9035) üzenetére


*Ropi*
félisten

Jó, akkor nem vészes távolság. :U

werttzui fórumtársat ki veszi gondjaiba? :))

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#9038) KTTech válasza werttzui (#9036) üzenetére


KTTech
veterán

Én is így vagyok ezzel... :)

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#9039) *Ropi* válasza KTTech (#9038) üzenetére


*Ropi*
félisten

Azt hittem, neked már van helyed. :U Akkor még egy ülőhely kerestetik! :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#9040) aleister válasza *Ropi* (#9034) üzenetére


aleister
veterán

Semekkora, ugyanis Arácson keresztül megyünk Füredre.

Füreden annyira nem vagyok képben a témákat illetően. A határban ott vannak a kis szürkemarha barátaim:

Aztán a kikötőnél van pár szobor, hattyúk meg vitorlás:

Szintén a kikötőnél ott a Tagore sétány:

Veszprémben rengeteg téma van. Nincs annyi idő a világon, hogy mindet linkelgessem, de itt a kedvencem:

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#9041) Real_Necro válasza hp1950 (#9033) üzenetére


Real_Necro
veterán

"Makrózóknak hatalmas réttel, erdővel, fűvel-fával, bogarakkal. (Balatonarács)"

Fattyu: nem úszod meg a fordított obis makrózás bemutatását. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#9042) cOxeR válasza Real_Necro (#9032) üzenetére


cOxeR
Ármester

Ezek után tudod ki vállalná el... :DDD

(#9043) Freddy76 válasza KTTech (#9038) üzenetére


Freddy76
addikt

Ez Spanyoll kollégától is függ. Ha egyedül jön, akkor én tele vagyok (Aor, haverom, Spanyoll, én), de jelezte, hogy hozná két haverját, és akkor Aor is kocsival jönne. Ekkor viszont két kocsira leszünk hatan, tehát van két hely...

Követhető voltam, remélem...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#9044) Sucuka válasza Real_Necro (#9041) üzenetére


Sucuka
senior tag

Ugyan nekem (még) nincs fordítógyűrűm, de engem is érdekel a téma :)

(#9045) Chapel


Chapel
addikt

Tegnap este óta közel 100hsz. Lesz miről beszélgetni a talin? ;] :D

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#9046) cOxeR


cOxeR
Ármester

Hozzánk még fér egy ötödik... ha nincs másik férőhely... azért senki ne veszítse el kedvét... hogy nincs hely... megoldjuk.

(#9047) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Látom tényleg rám maradt a szervezés öröme...:)

Holnap végignyálazom ezt a temérdek hsz-t, kihámozom belőle ki-kivel jön, és összesítek;) Asszem a szervezés ki is merül a folyamatos összesítésben :D

Mi lenne, ha a fent említett fogadóban kajálnánk? Amíg mindenki rendel és megfő a kaja, Ropi be is tudná kalibrálni monitort...

SZERK.: közben megnéztem a csárda étlapját, a magam részéről teljes mellszélességgel támogatom az ott étkezést!

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#9048) Freddy76 válasza *Ropi* (#9030) üzenetére


Freddy76
addikt

1976. augusztus 30.

És ha minden kötél szakad, a népautómba is beférünk öten + csomagtartó 500 liter + tudok szerezni síbokszot.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#9049) killerjohn válasza t_a_m_a_s (#9047) üzenetére


killerjohn
addikt

részemről OK a fogadó, feltéve hogy beférünk ;]

(#9050) t_a_m_a_s válasza killerjohn (#9049) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nézted a honlapjukat? Van pár hely... ;]

Holnap majd jól beletépünk...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH!otóstalálkozó és megbeszélő topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.