Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH!otóstalálkozó és megbeszélő topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#15301) JohnyBlue válasza Freddy76 (#15300) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Értem. Viszont minket is érdekelne egy Nyíregyi Zoo túra. Szóval ha arra kavarodtok valamikor visíjál előtte :)

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#15302) t_a_m_a_s válasza Freddy76 (#15298) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

pedig ő intézte a kaját, illetve a helyet is...

Holnap majd jól beletépünk...

(#15303) Freddy76 válasza JohnyBlue (#15301) üzenetére


Freddy76
addikt

Okés. A helyzet, hogy 21-én megy Julcsi bölcsibe, és az előtte lévő hét szabi mindkettőnknek. Tehát szerinte, végig nem tudok a talin lenni, de ha pont akkor figyel Nyíregy, akkor szólok, ott úgyis az állatkert lenne a fő program nekünk is.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#15304) Real_Necro válasza JohnyBlue (#15301) üzenetére


Real_Necro
veterán

A 4 napos talin mi is terveznénk egy Nyíregyi Zoo kiruccanást. Szóval ha úgy alakul csatlakoznánk. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15305) JohnyBlue válasza Real_Necro (#15304) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Hááth a 4 napos ünnep alatt én Debrecent nem hagyhatom el... max Hortobágy. (ügyeletes leszek. riasztás után 30 percem van beérni)

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#15306) Real_Necro válasza JohnyBlue (#15305) üzenetére


Real_Necro
veterán

Annemjó, akkor majd Zolkáékat megkérdezem hogyan tervezik. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15307) #40935168


#40935168
törölt tag

Na gyerekek, az XLS-ből ki kéne gyepálni pár progit, Sóstó Zoo Nyíregyen maradhat sztem, többire ötlet ? (Sóstó egésznapos amúgy, nem fér bele se egy délelőttbe, egy délutánba TALÁN ha ebéd után kezd a csapat). Ez kényelmes tempót feltételez, lehet gyereket kergetni mert elszaladt, wc-be vinni, nagyokat ácsorogni a viziló előtt, stb. :)

(#15308) spanyoll


spanyoll
addikt

Na kutyus akkor hol leszünk holnap, kb mikortól és kb meddig? Csak hogy úgy tervezzek én is :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#15309) #40935168 válasza spanyoll (#15308) üzenetére


#40935168
törölt tag

Nem tudom, én Siófokra megyek le, de címet nem kaptam Tőled, arra sem kaptam választ, ki a szösz van Földváron, nem tudom Ti egyeztettetek-e egymás között, hogy akkor kinél tali végül (és ki megy át a másikhoz, vagy vegyek fel én valakit), szóval jópár kérdés nyitott és ezt utálom, mert ha kérdezek valakitől valamit, az azért van, mert tudni akarom azt az infót :)

Ropi jön. Kérdeztem, válaszolt, ennyi. Ott fog ülni mellettem.
A többire várok, ha meg nem jön válasz, leautózunk szépen az újhelyi környékére vagy a hajókikötőhöz és lövünk pár klassz képet, benyesünk arcba egy grapefruit-os Borsodit, szóval én spec feltalálom magam bárhol bármikor aztán aki akarja látni az idióta fejem, odajön, aki nem, nem, sorry. :)

(#15310) spanyoll válasza #40935168 (#15309) üzenetére


spanyoll
addikt

Geez, miaz, beütött a hisztimanó? :D
Én azért nem mondtam semmit mert nem kérdeztél. Nem tudom ki van földváron, sem füreden, vagy bárhol, azt tudom, hogy valaki írta, hogy jönne, de mivel semmi konkrétum nincs így legyen siófok.
Címem mindjárt átdobom privátban ha kell de úgy is jó ha összefutunk valahol. Nekem programilag szintén mindegy, ha kell kitalálok valamit amit csinálhatunk, ha van már ötlet akkor nem.
A lényeg, hogy nekem szintén kb minden jó, csak pl én meg azt nem tudom, hogy mikor jöttök meg hasonlók :P

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#15311) #40935168 válasza spanyoll (#15310) üzenetére


#40935168
törölt tag

Ja, tegnap óta menstruálok, elmúlik mindjárt sry. Nem személyes volt..

Szóval, akkor ötlet:
- lecsorgunk kb. 5-re, pályáról csörgök wtf, számod kéne priviben. címed is és felveszünk, navi van.
- eldöntjük, mit nézzünk meg, hol igyunk egy bambit, a víztorony szép kívülről is (kék órában főleg), illetve van a Balcsi mentén valami nagy fémszerkezetű gömb-labda alakú kilátó (nem Siófokon), oda átautózhatunk, vagy igazából bárhova
- mehetünk nudista strandra is trollkodni 400 fixekkel és 2x tc-vel
- egyéb ötlet welcome :U
- én Tihanyt is imádom

[ Szerkesztve ]

(#15312) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Amatőrök. :D

Balatonföldváron JohnyBlue és Orsyca (meg Picúr a barna kutya?) lesznek szombat délután 3-tól
Siófokon a "Spanyoll" nevű vírus tanyázik ;]
Balatonfüreden Hp1950-el találkozhattok.
Kutyus Debrecenből indul
Ropi Budapesten csatlakozik

Mi ebben a nehéz? :))

Szerk.:

Kutyus, a gömb Balatonbogláron van, ha erre gondolsz: Gugli Map

Ha már arra jártok érdemes megállni Balatonlellén itt egy fagyira/sütire.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15313) Real_Necro válasza Real_Necro (#15312) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kifelejtettem aleister-t, ha jól tudom ő veszprémi. ;)

Szerk.: este jól néz ki ez a gömb:

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15314) spanyoll válasza #40935168 (#15311) üzenetére


spanyoll
addikt

Számom címem megy, bár a címem már ment ha minden igaz. Vannak jó helyek ahol lehet lövöldözni, zamárdiban is, de mehetünk a gömbkilátóhoz is, mobilis vagyok :) Viszek állványt meg mindent, aztán csapatjuk!

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#15315) #40935168 válasza Real_Necro (#15313) üzenetére


#40935168
törölt tag

yeah ez az a gömb :)
spanyi, oké, nálam is van állvány. :)

Ebben a gömbben azért egy esti glamour-t frankó lehet lőni.. (Ha jól látom bele lehet állni).

[ Szerkesztve ]

(#15316) Real_Necro válasza #40935168 (#15315) üzenetére


Real_Necro
veterán

Azt nem tudom fel lehet e rá menni:

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15317) #40935168 válasza Real_Necro (#15316) üzenetére


#40935168
törölt tag

Ez komoly ?

(#15318) Real_Necro válasza #40935168 (#15317) üzenetére


Real_Necro
veterán

Elvileg már látogatható, csak fizetős: [link]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15319) #40935168 válasza Real_Necro (#15318) üzenetére


#40935168
törölt tag

200 Ft nem halunk bele de azért dögöljenek meg.
Köszi :)

(#15320) MegaQxY


MegaQxY
csendes tag

Basszus, de csatlakoznék. Baromi jól hangzik a kis rögtönzött túrátok, erre a péntek pont most kell, hogy foglalt legyen nekem :(((

JohnyBlue feldobta a jövő hétre -földvárat, arról tudni valamit ? (mert lesznek szabadnapok és, ha úgy alakul csatlakoznék oda egy pár expora és italozásra :) )

(#15321) #40935168 válasza MegaQxY (#15320) üzenetére


#40935168
törölt tag

Nekem a jövő hét is jó .. (úgy, hogy közben ez is) .. szóval itt beszéljétek, hogy lássuk.. :D

(#15322) zool1 válasza JohnyBlue (#15301) üzenetére


zool1
őstag

+1! Én is mennék, ha lesz ilyen! :K

(#15323) JohnyBlue válasza zool1 (#15322) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Gyerekek, lent leszünk Orsival Balatonföldváron 07.20 tól 07.27 ig. Ebből jelöljetek ki egy napot ami mindenkinek jó és akkor lesz a tali. kb. ennyi.

A kutya nemn lesz velünk.

Földváron működik még a málnás sörös hely? (Málnázoo?)

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#15324) #40935168 válasza JohnyBlue (#15323) üzenetére


#40935168
törölt tag

Dehogynem, kutya is megy ! ;]

(#15325) spanyoll válasza JohnyBlue (#15323) üzenetére


spanyoll
addikt

Nekem a most péntek-vasárnap időintervalluumot leszámítva elvileg jó lenne valamikor, földvár bringával is fél perc.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#15326) JohnyBlue válasza spanyoll (#15325) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Na az már teljsen jól hangzik :)

Eperkutyus: te nem picur vagy a Barna kutya :)

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#15327) MegaQxY válasza JohnyBlue (#15323) üzenetére


MegaQxY
csendes tag

Nekem a szerda az már biztosan jó (07.24.), kinek lenne még jó a szerda ?

(#15328) #40935168


#40935168
törölt tag

Hellóhalló, JohnyBlue-nak nincs nete de üzeni általam, hogy vár mindenkit a Balcsin, szerveződjetek .. :D

(#15329) Real_Necro válasza #40935168 (#15328) üzenetére


Real_Necro
veterán

Na én meg küldhetem neki a priviket... :D Jobb is, hogy nincs, lazuljon, jó pihenést nekik, kifogták a faja időt. :K

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15330) nesa válasza #40935168 (#15319) üzenetére


nesa
veterán

Es 1,5eves gyerekre is 150ft ot akartak nyulni rogton tegezo viszonyba kerultem es kertem hogy most azonnal hivja fel a fonokot, nem tette, hagytam neki uzenetet.

Nyilvan ekkora gyerekre nemvagyok hajlando fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#15331) #40935168 válasza nesa (#15330) üzenetére


#40935168
törölt tag

Nekem ez elsőre még csóróként is megérné. Nem ez a baj.
A millió szúnyog. De tömérdek. Felhőben. Nem egy kis felhő. Egy baszott nagy szúnyogfelhő az egész kilátó, ahogy beüt a kék óra és elkezdenek a fényei dominálni. A kerete között pedig a természet által hülyére etetett, irdatlan méretű keresztes pókok, hímek, nőstények és a kispókok százai 1-1 sarokban. De özön. A szúnyog pedig olyan szinten sok és zavaró, hogy egy tisztességes képet sem tudsz lőni gyorsan, mert belerepül a hallójáratodba is, miközben a nyakadra egyszerre 10 száll, a végtagjaidat nem is mondom..

HALÁL.

Vénasszonyok nyara végén, egy szép őszi, csípős-reggeli vagy délutáni napon fogok ide eljönni, amikor süt a Nap.

Mégegyszer én meg nem nézem nyáron, nagyon gáz.

Fokozzam ? Bocs. Szóval a hegyek. Könyörgöm. Ha már Balcsit fotózok, az különbözteti meg a képet egy Tisza tótól, vagy egy Fertő tótól, hogy ott a hegyek szemben, Tihany, akármi. Itt pont belóg pont ebbe a panorámába egy irdatlan fa, pont annál a szögnél, ahol fotóznál. Kéne még vagy 4-5 méter, létrán mondjuk.. vagy felmászni a tetejére ha nem vagy szívbajos, de nyilván esélytelen (főleg nem pókokkal tele, jujuj.. halál..) .. :W

Egy szó mint száz, szkafanderben el lehet itt létezni kényelmesen, ha bírod a ruha klímáját a hátadon földi gravitáció mellett :DDD de csak úgy turistaként... :N

Max nappal 40 fokban, mi is úgy érkeztünk, egy ideig bírtuk, csak ekkor még semmi nagy naplemente.
Aztán egyszercsak este, ohh végre, kék óra. Aha. Meg a szúnyog hadsereg. Futva jöttem le és közben nyeltem is két szúnyogot. Simán belélegeztem őket.

- se UV rács, ami ilyenkor recsegve pattogzana a millió rovartól
- se permetezés (legalábbis hatékony)
- se pókmentesítés (legalább reggelente egy slaggal vagy tűzoltófecskendővel lenyomni)
..

Ehh, mi vagyok, én, Alice in wonderland ? :D Ébresztő.

Szóval nekem kellemetlen csalódás volt. :)
Ősszel vagy télen ismétlek, talán más lesz. Bízom benne. Állvány, tiszta ég, csillagok, timelapse.
Hátha.

(#15332) nesa válasza #40935168 (#15331) üzenetére


nesa
veterán

En nemfizettem be vegul mondtam hogy a gyereket nyilvan ez nemis erdekli, beszelni se tud, meg amugy Vonaton, Hajon , tomegkozlekdesen sem kell fizetni, ezen miert?

(#15333) Freddy76 válasza nesa (#15332) üzenetére


Freddy76
addikt

Hát ja. Valahogy engem is kiakaszt, amikor a piciért is pénzt kérnek... Tavaly szállodában voltunk, gyereknek két éves korig ingyenes, de a wellness részlegbe neki belépőt kellett volna fizetni (mint a külsős fürdőzőknek is). Mondom miafasz??? Aztán kiderült, hogy a wellness részleget kiadták üzemeltetésbe, és a szálló minden fizetővendég után bizonyos összeget fizet az üzemeltetőnek. Az meg úgy gondolta, hogy ha már a picik után úgysem kap pénzt, ő külön belépőt kér.

A recepción balhéztam volna, ha a szálló igazgatóhelyettese nem nézett volna akkora szemekkel, hogy elhittem, őt is meglepte... Rögtön mondta, hogy rendezik, de addig is menjünk fürödni, fizessük ki a belépőt, csak majd adjam le a blokkot, és levonják a szobaárból. Aztán tényleg rendezték; és a wellness üzemeltetővel is, mert másnapra már le is került a tábla, tehát rövid akció volt, csak belekerültünk...

Úgy vagyok vele, hogy az ilyen szarjon sünt. Annyi helyen versengenek a családokért is, és mindenféle dologgal könnyítik meg az életünket, inkább megyek oda.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#15334) spanyoll válasza #40935168 (#15331) üzenetére


spanyoll
addikt

Pedig mennyire jó lett volna, mondjuk onnan a mezőről ahova lemenekültünk (hiába) egy jó kis hosszú záridős fotó, vagy a gömb belsejében pont középről felfelé nézve, vagy ha le lehetne látni a balcsira akkor ott egy... No mindegy, kapják be, megyünk jobb időpontban :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#15335) #40935168 válasza spanyoll (#15334) üzenetére


#40935168
törölt tag

Igen, vagy beöltözve - viccen kívül. Hosszú ruha, esőkabát, sapka, stb.. szénné verne a veríték, de nem lenne gond a szúnyog. Hát vaze én ilyen szúnyogfelhőben még nem voltam, pedig a Tisza környéki Túron a nádasban azért lehet ezt-azt tapasztalni nyáron.. de ez ?? uhhh.

(#15336) Real_Necro válasza #40935168 (#15335) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szerintem csak rajtad akarták megbosszulni, amit a családdal tettél egri talin kocsi elejével. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15337) nesa válasza Freddy76 (#15333) üzenetére


nesa
veterán

En elakartam kerni az uzemelteto vagy tulaj szamat de a holgy nemadhatta, ezutan hagytam neki hasonlot mint amit teis irtal csak nemvolt ilyen finom, es megigertem neki hogy oda tobbet a budos eletbe nem megyek.

(#15338) #40935168 válasza nesa (#15337) üzenetére


#40935168
törölt tag

Majdnem írtam valamit, de mégsem. Túl aggresszív.

(#15339) t_a_m_a_s válasza nesa (#15337) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Az a baj, hogy általában ők csak szerencsétlen droidok, oda vannak állítva pénzt szedni... Én anno azon akadtam meg kb 10 éve, amikor nyáron a halászbástyán szedték a zsét. Kérdeztem az embert, februárban is itt fog-e ülni a kempingszékén? Azt mondta nem:) Mondom, nekem nem sürgős, akkor majd télen visszajövök:)

Aztán volt olyan is, ahol a külföldiektől több zsét szedtek, illetve csak tőlük szedtek zsét...

Holnap majd jól beletépünk...

(#15340) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#15339) üzenetére


Real_Necro
veterán

Halászbástyára este kell menni, akkor ingyenes. :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15341) *Ropi* válasza Real_Necro (#15340) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ráadásul a kék órában sokkal szebb is. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#15342) spanyoll válasza t_a_m_a_s (#15339) üzenetére


spanyoll
addikt

Emlékeim szerint múltkor is volt valami beléptető-forgókapus baromság (1-2 éve), de átmásztam fotós pajtikkal amikor nem figyeltek ... Bekaphatják :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#15343) stranger28 válasza spanyoll (#15342) üzenetére


stranger28
addikt

Problem solved. :D

(#15344) Real_Necro válasza spanyoll (#15342) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kapu mindig van, csak este beenged mert inaktív. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15345) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Áthozom ide a közelgő győri talis témát innen. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15346) Throme válasza Real_Necro (#15345) üzenetére


Throme
veterán

.. ja hogy már itt...

szóval (#6304) Real_Necro:
Én nem sűrűn járok Győrben, így szívesen turistafotóznék. Piálni úgy se piálhatok mert vezetek, kajálni meg máshol is lehet :)
Beszélgetni fotózás közben is megy :K

Ok, nem akarom átformálni én a progit, én megyek kattintgatni ha ott leszek. De az utazást még nekem pontosítanom kell....

(#15347) Real_Necro válasza Throme (#15346) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kérdés, hogy ki szervezi ott alvósra és ki egynaposra? Ha ott alvós, akkor bele férne még egy kis Pannonhalma is. Bár lehet 1 naposban is.
Szerveződhetünk akár 1 autóba is, osztozva üzemanyagköltségen. Nálunk pl lesz 2 üres hely, ha megyünk.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15348) Freddy76


Freddy76
addikt

Nálam adottság, hogy pénteken megyek, szombat reggel visszajövök, majd vasárnap délelőtt megint megyek, és hétfőn jövök. Tehát szombaton nem leszek Győrben. De nem baj, titeket láttalak már eleget, Balival meg tudok találkozni külön vasárnap délután, legfeljebb akkor már nem kell fotózni, csak megiszunk egy sört, meg kipróbáljul egymás cuccait.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#15349) Throme válasza Freddy76 (#15348) üzenetére


Throme
veterán

... hát ezért emlékeztem én a vasárnapra.....

(#15350) Freddy76 válasza Throme (#15349) üzenetére


Freddy76
addikt

Jaja, ez az egész úgy indult, hogy írtam Balinak: szeretnék találkozni egy ph félistennel, mert még sohasem láttam olyat... Írta, hogy Győrben lesz augusztus elején, írtam, hogy én is, így jött. Aztán jöttek a többiek, és már-már minitali lesz. De nem annak indult, csak két fórumozó véletlenül éppen egy helyen lesz...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH!otóstalálkozó és megbeszélő topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.