Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH!otóstalálkozó és megbeszélő topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#16701) zolka78 válasza Mercutio_ (#16700) üzenetére


zolka78
senior tag

Akkor még is csak fontos, hogy közel legyeb a balaton....

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#16702) Byk01 válasza Mercutio_ (#16700) üzenetére


Byk01
senior tag

Van, akinek a hideg olyankor jobb :P

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#16703) Throme válasza Real_Necro (#16684) üzenetére


Throme
veterán

Ez mekkora! Részegen szekrényben fűrés! :DD
Hallod, elég szar napom volt, de ez a hsz kicsit feldobott. 5 perce szakadok a röhögéstől :)) .
A narniás párhuzam is zsír!! ((#16687) spanyoll)

(többiek: nem félreérteni! semmi bántás meg ilyenek!! Lehet kipróbálom én is )

(#16704) spanyoll válasza Throme (#16703) üzenetére


spanyoll
addikt

Ezt a szobát a füveseknek találták ki biztos. Kiveszed, beszívsz aztán elkezded keresni a fürdőt, mert jól esne egy kellemes zuhany, aztán amikor meglátod, hogy a szekrényből nyílik akkor minimum fél órán át sírvahörögvetaknyadnyáladegybefolyva röhögsz, hogy ez most akkor tényleg ott van vagy mi a fasz :DDD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#16705) Throme válasza spanyoll (#16704) üzenetére


Throme
veterán

Áááá én ráfognám a fűre. Biztos nincs ilyen a valóságban, hogy ott a szekrényben a narnia... és mégis :) .

(#16706) Larry303 válasza t_a_m_a_s (#16667) üzenetére


Larry303
addikt

sry srácok 3napot vízparton voltam, ilyenkor max a kapásjelző ami elektromos nálam, szal nem olvasom a topicot...amúgy láthatjátok a nickemnél, hogy mikor voltam utoljára bejelentkezve, nem azért nem válaszolo, mert nincs kedvem. holnap utalok.

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#16707) Freddy76 válasza Larry303 (#16706) üzenetére


Freddy76
addikt

És, mit fogtál?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#16708) Larry303 válasza Freddy76 (#16707) üzenetére


Larry303
addikt

pálinkásüveget, fényképezőt, és persze halakat is..jó volt :) imádok elvonulni pár napra a hitvány civilizációnk elől :) -egyszer ha a telefonom is kikapcsolhatnám egy hétre, lehet nem térnék vissza...

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#16709) Freddy76 válasza Larry303 (#16708) üzenetére


Freddy76
addikt

Ez a horgászás számomra örök rejtély marad. Majd Füreden beszélgessünk róla, mert nekem valahogy nem áll össze, hogy konkrétan mi a jó benne. Nem mondom azt, hogy semmi, nyílván, csak ez olyan titokzatos...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#16710) #40935168 válasza Larry303 (#16708) üzenetére


#40935168
törölt tag

Hasonló feeling volt a Retyezát is 4 napra. Zéró elektronika a tükrös gépektől eltekintve, meg az az 1-2 lámpa, ami nálunk volt. 4 nap után vágytunk le, de igazából én csak azért, hogy egy jót fürödjek már. Mert amúgy.. odafent.. egy kis kuckós faházban.. a környező hegyeket mászva, újra és újra.. ahh, 2 hét ultrakikapcs lazán. :K De 4 nap alatt is sikerült újjászületni. Mikor megnyitottam itthon a csapot tusoláskor, olyan szürreális volt, hogy "jéééé..." :D Pedig amúgy mindennapi életünk része, olyan triviális. Aztán mikor visszamegy az ember a kőkorba és kezdi megszokni, átértékel pár dolgot magában.

(#16711) Larry303 válasza Freddy76 (#16709) üzenetére


Larry303
addikt

felejtsd el a horgászás részét...a kulcs nálam inkább az, hogy olyan közel kerülni a természethez, amennyire csak lehet. tényleg közel...persze nálam már extrem módon van jelen ez a jelenség, konkrétan függök tőle, legjobban azt szeretem amikor napokig egy úszóstégen vagyok pl :) tehát kb kilometerekre vannak tőlem emberek. de az állatok már kicsit megszoktak, a 3nap végén már a szürkegém melletted 20 méterre halászik, együtt fekszel, együtt kelsz a "környezeteddel" olyan dolgokat látsz-élsz ami semmi extra szvsz, de ott lenni átélni valahogy durva kémiai reakciokat vált ki az agyamból...ott érzem igazából mi az, hogy szabadnak lenni, ha ezt elvennék tőlem, pár év alatt eléggé tönkremennék.

Eperkutyu: :K amúgy pont a hegyek a másik gyengém...ez a két dolog ami rohadtul fel tud tölteni..és igen meg tud változtatni egy két dolgot...szar példa lesz, de pl pár nap után is ha hazaérek, meglátom a tv-t (tv2-rtl klub hasonló szenny dolgok) és egyszerűen azt kívánom, hogy bárcsak ne kéne ebben élnem, rohadt szánalmas-vicces tud lenni az a kurva tv, az aszenny ami folyik belőle, ahogy hülyének nézik az embert, ahogy próbálják manipulálni...nagyon hitvány.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#16712) Novics válasza #40935168 (#16710) üzenetére


Novics
senior tag

Óóóóó.... csak nem a James - Miklós Gábor - által szervezett téli Retyezát-túrán voltál a hétvégén? :Y

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#16713) spanyoll válasza Larry303 (#16711) üzenetére


spanyoll
addikt

Nekem egy bajom van a pecázással: szegény halak. Még ha vissza is dobod azért előtte egy horgot szúrsz rajta keresztül. Félreértés ne essék, nem akarok álszent lenni, eszek húst, halat is, tudom, hogy hogy működik ez, de nekem a nyugalom meg a halgyilkolás nem menne együtt :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#16714) Freddy76 válasza Larry303 (#16711) üzenetére


Freddy76
addikt

De nem unalmas nagyon :F Pia megy ilyenkor?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#16715) Novics válasza spanyoll (#16713) üzenetére


Novics
senior tag

A profik - pl édesapám - ezt megoldják úgy, hogy horgászni mennek, és nem halat fogni. :DDD Persze szegény girnyókat sajnálom. Gyerekként is jobban szerettem kukoricával horgászni. Még ha nem is volt kapásom, akkor is.
Most meg már egyáltalán nem szeretek. A természetet imádom, és el is tudok üldögélni a vízparton - balatoni gyerek vagyok, hogy a fenébe ne!? - de akkor nem akarom a kapásjelzőt figyelni.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#16716) #40935168 válasza Novics (#16712) üzenetére


#40935168
törölt tag

Nem, ezt Oláh István barátom és barátnője vezette, Pityu hobbiból madárfotós, a bnője madarász, én pedig Kleroo-val mentem koloncnak, ne akadjon el a Micu terepjáró a köveken a parkolóig. :D Nyár végén volt, sárga színű tájon. Idén is megyünk, de hamarabb, még a zöldben. Remélem nem lesz vihar a tónál (Bukura).

(#16717) spanyoll válasza Novics (#16715) üzenetére


spanyoll
addikt

Én már csak tudom, szintén el tudok lenni balcsiparton halölés nélkül :D Amúgy átpakolom offba most már a hülyeségem, legalább átláthatóbb legyen a totyik :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#16718) Novics válasza #40935168 (#16716) üzenetére


Novics
senior tag

Mi 2 éve voltunk a Retyezátban - meg a Godjánban és a Csernában - szintén nyár végén. 1 hét 110 km, 11000 szint. Tavaly a Csíki Havasokban meg a Hagymás hegységben voltunk, idén cél a Páring. Minden nyáron megyünk a Kárpátokba egy hétre sátorban lakni, patakban fürdeni. Iszonyat jó móka, és feltölti az embert.

(#16717) spanyoll Jogos. Megy offba. Ez nem a dumálós topic. :D

[ Szerkesztve ]

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#16719) #40935168 válasza Novics (#16718) üzenetére


#40935168
törölt tag

Mi nem akartunk legutobb furdeni patakban. Baromi hideg. De iden lehet megprobaljuk. Van egy kis vizeses.. fincsi lesz. :D..

www.matrais.com - katt a linkre a flickr albumomhoz. Van egy Retyezat nevu set-em. Na olyan volt tavaly amikor mi voltunk.

(#16720) Novics válasza #40935168 (#16719) üzenetére


Novics
senior tag

Vétek kihagyni a lehetőséget! Baromi hideg, de utána leírhatatlan felvenni a száraz ruhákat. :) Én csak akkor hagytam ki ha amúgy egész nap áztunk. :) Mondjuk mi fürödtünk pocsolyában is - kitaláltunk egy nagyon jó technikát rá. :K
Nálunk így nézett ki. Sajnos nálunk elég feszes a napi terv, nem nagyon van időm fotózni, és mivel én vagyok a "hivatalos fotós", így elég sokszor fotózok olyat, amit amúgy nem. :( No meg fejlődni is van még hová!
A CsiHa ilyen volt, a Fogarast meg meg sem merem mutatni, mert vállalhatatlanak tartom már azokat a képeket. :W

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#16721) Mercutio_ válasza spanyoll (#16713) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor nálad a sex is ilyen óvatos dologként képzelhető el? ,Mert ott is csinálhatsz olyat ami a másiknak fáj(na ha épp nem lenne beindulva és írná felül az agya az ingert ;])

Különben meg gondolj arra, hogy az általad okozott szenvedés által születhet majd újjá egy magasabb szintű létformában :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16722) aleister válasza Mercutio_ (#16721) üzenetére


aleister
veterán

:C
Húbazz. Ezt olvasni így reggeli előtt... :D

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#16723) zolka78 válasza Novics (#16720) üzenetére


zolka78
senior tag

A CsiHa az nem a Csíki havasok akar lenni? Csak azért kérdem mert látom Nagybánya felől mentetek, legalább is onnan kezdődik a sorozat. Ez nekem fura, mert nem onnan van közelebb. A drága feleségem különben nagybányai, arra fele is érdemes elindúlni a környéken.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#16724) Freddy76 válasza Mercutio_ (#16721) üzenetére


Freddy76
addikt

"Különben meg gondolj arra, hogy az általad okozott szenvedés által születhet majd újjá egy magasabb szintű létformában :D"

:C :R :C :R

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#16725) t_a_m_a_s válasza Larry303 (#16706) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Hát azt már végképp nem csekkolom, hogy ki mikor jelentkezett be utoljára... Én csak küldöm a baszogatós priviket, azt' kész :))

Holnap majd jól beletépünk...

(#16726) Freddy76


Freddy76
addikt

Menjetek inkább a nikon topikba balhé van :DDD

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#16727) t_a_m_a_s válasza Freddy76 (#16726) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Jessz, végre nem maradtam le róla... :DD

Holnap majd jól beletépünk...

(#16728) Mercutio_ válasza Freddy76 (#16726) üzenetére


Mercutio_
félisten

Te mondtad, hogy menjünk ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16729) Real_Necro válasza Freddy76 (#16726) üzenetére


Real_Necro
veterán

A "csorda-effekt" él. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16730) #40935168 válasza Novics (#16720) üzenetére


#40935168
törölt tag

Klassz a Bukurás képed (mármint ami azt a túrát mutatja).. az ottani menedékházban aludtatok, vagy az egy másik ? A Pelaega-n nem voltunk, Bucura-ra mentünk fel, illetve onnan tovább még 2-3 tóval arrébb.

A törpefenyős táj és azután a kopár dolgok ismerősek :B .. hmm.. indulnék máris. Azonnal :D Kár, hogy a sűrű erdőben mi cipekedtünk (bélkiköptünk) :D fotózás helyett. Ott egy sem kattant, pedig szép az is, ahogy emelkedik az ember, zúgó patakot keresztez, ilyenek..

Egyedül lefele úton video-ztam le valami irdatlan nagy lepkehernyót :) de annyi is.

Idén a cimbink szerint tele lesz virággal így, hogy hamarabb megyünk és zöld is lesz. Kiv leszek.

(#16731) spanyoll válasza Mercutio_ (#16721) üzenetére


spanyoll
addikt

... és még én hittem magamról, hogy beteg vagyok, aztán jössz te, akinek a halak öléséről a szexuális vágy jut eszébe :D
Amúgy az más, mert miután elfenekelek valakit nem fogok egy kést és szúrom nyakon, majd miután vonaglott egy kicsit kihúzom a kést és megmondom, hogy nyugi, nyugi, most már mehetsz :DDD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#16732) m3ss válasza Larry303 (#16711) üzenetére


m3ss
veterán

larry ahogy elmeseled kicsit olyan intothewild-os..remelhetoelg kevesbe depis :DDD mi is szeretunk kiulni a topartra, legalabbis regen qrvasokat ultem a dunakeszi to partjan, de mondjuk en par ora/fel nap utan felb*szom magam amikor nem fogok halat..akkor mar a termeszet kozelsege nem nyugtat le :D

amugy errol a retyezatos dologrol erdekelnenek infok. 1-2 nap alatt meg lehet nezni belole szep reszeket? satorozni nem akarok, de gondolom van vmi szallas is arra...nyaron megyek erdelybe es ahogy nezem szinte utbaesik...

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#16733) Real_Necro válasza m3ss (#16732) üzenetére


Real_Necro
veterán

Apósékkal már megjártunk pár környező tavat, de többnyire Bicskére megyünk horgászni. Onnan mindig bőséges zsákmánnyal térünk haza, bár többségét reggel 1-2 óra alatt kifogjuk, utána meg csak pihi meg sörözés, elfekvés a fűben... Általában megvárunk még valami nagy halat és hazaindulunk délután. 5-6kg-s ponty volt eddig ott a legnagyobb. Oda akarom majd vinni a gépet legközelebb, mert a szomszédos tavon elég sokféle madár megfordul. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16734) Mercutio_ válasza spanyoll (#16731) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem érted, vagy nem akarod érteni a hasonlatot? :U

m3ss: Dunakeszi tó, azmiaz?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16735) TayRol válasza Mercutio_ (#16734) üzenetére


TayRol
veterán

szerintem az Auchan mellettire gondolt.

[ Szerkesztve ]

(#16736) zolka78 válasza Mercutio_ (#16734) üzenetére


zolka78
senior tag

Dunakeszi tőzeg tavak, és kavicsbánya tavak. Ezek átmentek horgásztavakba és üdülőteleppé. Persze mostanra már sokan laknak is állandóan.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#16737) Mercutio_ válasza TayRol (#16735) üzenetére


Mercutio_
félisten

Javagyúgy :R
Mi az alatta a csömöri patak mellett lévőt szoktuk néha nézegetni, de az valami magán tó.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16738) m3ss válasza TayRol (#16735) üzenetére


m3ss
veterán

ja igen, nem is dunakeszi ez meg. de nem ez a to, ettol kicsit eszakabbra az a hosszukas...regen egesz sok halat fogtam ott. kellene megint, assonysag finom halaszlevet tud csinalni..mondjuk nem az a vadregenyes hely mint amit larry mond, 10m-re toled horgaszok :N akkor mar haziret hangulatosabb...

kis zene?

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#16739) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Reggelt!

Azért alakulnak a dolgok, 10 fő előlege már megjött, Zolka meg intézte magának a szállást ugyi... 2 fő jelezte, hogy ma vagy hétfőn küldi a korpát, más csak fi:zi'k és forceberg van tökre eltűnve... forceberg legalább a topikban jelen van... (közben beszéltem fizikkel is)

Bízom benne, hogy meglesz a 14-15 fő, és akkor minden mard a megbeszéltek szerint szállás ügyben.

Kérem a megbeszélt 03.18-ig utaljatok, foglalnám a szállást.

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#16740) forceberg válasza t_a_m_a_s (#16739) üzenetére


forceberg
veterán

Nyugi, jelen ;)

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#16741) t_a_m_a_s válasza forceberg (#16740) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Tudom, írtam is ;)

Holnap majd jól beletépünk...

(#16742) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#16739) üzenetére


Real_Necro
veterán

Akkor mégsem a Rózsa? :DDD Kár... :((( :P :DDD :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16743) aleister válasza Real_Necro (#16742) üzenetére


aleister
veterán

Gyááááá! :DDD :C

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#16744) zolka78


zolka78
senior tag

Ha már szervezés, lett egy üveg eprem meg egy üveg birsem. Melyiket vigyem?

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#16745) Real_Necro válasza zolka78 (#16744) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem kérdés... :P ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16746) Freddy76 válasza zolka78 (#16744) üzenetére


Freddy76
addikt

Mindkettőt. Megkóstoljuk és eldöntjük.

Amúgy a birset, egyértelmű.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#16747) aleister


aleister
veterán

Én már komolyan nem viszek piát. Annyi pálesz lesz már.
Viszek egy rakat üdítőt. Én leszek a legnépszerűbb amikor már mindenki csömör a szesztől. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#16748) Real_Necro válasza aleister (#16747) üzenetére


Real_Necro
veterán

Én ásványvizet viszek. Pia után a cukros löttyöt senki nem fogja kívánni. :P

Amúgy az az ötletem támadt még, anno beszélgettünk vízipipázásról még egyik talin... sajnos csak mint ötletadóként tudom írni, sajátom nincs... :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16749) Byk01 válasza Real_Necro (#16748) üzenetére


Byk01
senior tag

Pedig pont a cukor kell az alkohol lebontásához

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#16750) zolka78 válasza Real_Necro (#16748) üzenetére


zolka78
senior tag

Nálam pipa biztos lesz, de vízbe biztos nem teszem :D

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH!otóstalálkozó és megbeszélő topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.