Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48151) Czmorek válasza HSM (#48149) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Aha, én még az ős időkben teszteltem win7 alatt mikor az OCZ Agility 3 új SSD volt. :D

(#48152) Speed® válasza Remus389 (#48150) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Igen, jól. Illetve mint utólag kiderült, mégsem, csak megszokta a helyét :S

Brutál görbe volt a proci, konkrétan 2+mm hasa volt, gondolom valami combos rögzítő intézte el. Hajnalban beraktam egy relid kitbe a sarkainál alátámasztva és megnyomattam középen emberesen, aztán hőléggel rámelegítettem egy óvatos 100°Ct..nemrég vettem ki, pacek egyenes lett, UD7ben pöcröff indult is, tartósteszt folyamatban.
Kolléga gépébe viszont így a saját X5670emet raktam inkább, nyugodtabb vagyok. Ez meg megy a polcra a társa mellé, szerzek egy duál lapot idővel alájuk ;p

(#48153) Remus389 válasza Speed® (#48152) üzenetére


Remus389
veterán

Kulcstartónak való

De értékeljük az erőfeszítést :D

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#48154) Laraxior válasza Remus389 (#48153) üzenetére


Laraxior
titán

Én ezért delideltem egy 8800Ultrát. Eltettem emlékbe a G80-as kupakot :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#48155) Speed® válasza Remus389 (#48153) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Annak azért drága..ill. már van egy 3570K IHS x)
Eddig úgy tűnik sikeres volt a műtét, P95 stabil..
Ment a polcra, maholnap 2db W3680t tesztelek,
a jobbik marad, a gyengébbik megy egy Z400ba,
ahol remélhetőleg bír majd némi OCt is a VRM..
Ha már a 975 megy benne 4Gn, hasonlót várok.

(#48156) Remus389


Remus389
veterán

Elég meggyőző SSD a Samsung 980 Pro PCIe Gen 4.0 NVMe M.2 V-NAND 1TB SSD

[link]

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#48157) Laraxior válasza Remus389 (#48156) üzenetére


Laraxior
titán

Engem a csaj jobban meggyőzött. ;]
Egyelőre csak AMD rendszerrel üzemképes max sebességgel, szóval nem opció.
de különben én a 970EVOPlust se használom ki.... :N

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#48158) razor03


razor03
aktív tag

Tulajdonképpen mi most az elérhető legjobb, leggyorsabb háttértár (SSD-k közül) ami ezekkel az X58-as lapokkal megvalósítható SATA2-n? És itt most bármilyen gépbe szerelhető termék (vagy termékek kombinációja) is szóba jöhet.

Power and performance, the two elements every gamer craves, are the heart and soul of the GeForce

(#48159) rup1u5 válasza razor03 (#48158) üzenetére


rup1u5
nagyúr

RAID0

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#48160) Laraxior válasza rup1u5 (#48159) üzenetére


Laraxior
titán

RevoDrive ;] :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#48161) razor03


razor03
aktív tag

Akkor úgy kérdezem, hogy ha nem szeretnék raid0-t használni, akkor mi az ami a mostani 500 GB-os SSD-mhez képest (WDS500G2B0A-00SM50) érezhető gyorsulást hozna :)

Power and performance, the two elements every gamer craves, are the heart and soul of the GeForce

(#48162) Laraxior válasza razor03 (#48161) üzenetére


Laraxior
titán

SSD és SSD között nem igazán fogsz érzékelhető gyorsulást tapasztalni. Az, hogy 200-al ír, vagy 2000-el... egyedül akkor van haszna, ha tárhelynek használod. Rendszerként nincsen rajta írás, max kicsit gyorsabban beolvassa a sok betöltenivaló programot. Mennyivel gyorsabban? Mondjuk 1mp-el. :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#48163) razor03 válasza Laraxior (#48162) üzenetére


razor03
aktív tag

Egyébként nekem így is megfelelően gyors, csak kíváncsi voltam létezik-e valami alternatív megoldás ami még megvalósítható ezzel a géppel :)

[ Szerkesztve ]

Power and performance, the two elements every gamer craves, are the heart and soul of the GeForce

(#48164) HSM válasza rup1u5 (#48159) üzenetére


HSM
félisten

:N
RAID0 csak ~700MB/s-ig megy.
Ez csak egy mezei 4X-es slotba dugott NVMe: [link] .
De biztos lehetne vadászni bele valami szélesebb buszos még gyorsabb szörnyet is. :DD

#48162 Laraxior : Azért egy gyors NVMe és SATA3-as között sokszor van bőven észrevehető különbség. Nem feltétlen éri meg az árkülönbözetet, de hogy érezhető, az is biztos.

(#48165) Laraxior válasza HSM (#48164) üzenetére


Laraxior
titán

Én azért beleerőltettem mindenből a legjobbat, leggyorsabbat, CPU, ram... nvme volt benne nekem is.
De normális tisztességes gyorsulást csak újabb rendszerrel lehet alkotni. Itt vannak eléggé észrevehető korlátok. De ár/teljesítményben azért elég jó mutatót tud felmutatni. Ha a fogyasztást nem nézzük. :DDD
Nekem is a kedvenc rendszerem marad, azért vettem az UD7-et a 980X-el. :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#48166) razor03 válasza HSM (#48164) üzenetére


razor03
aktív tag

Ha ezt viszonyítod ahhoz az SSD-hez ami nekem van... érdemes lenne egyet vadászni?

Power and performance, the two elements every gamer craves, are the heart and soul of the GeForce

(#48167) Czmorek válasza razor03 (#48166) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Egy Plextor M8se(Y) A PCIe 16x foglalatban 2200Mb/s sebességet produkált nekem.
Rampage III Extreme lapban.

[ Szerkesztve ]

(#48168) HSM válasza Laraxior (#48165) üzenetére


HSM
félisten

Nyilván. ;) Azért nekem tetszett, hogy pl. egy WoW betöltés vagy 10%-ot gyorsult [link] .
Mindezt 4 Ghz hatmagos Xeon és 12GB gyors ram mellett.

#48166 razor03 : Ezt én sajnos nem tudhatom. :N

#48167 Czmorek : Az igen érdekes! :Y Mivel ha jól látom, ez is egy 4x-es PCIe csatolós SSD, ami így 2.0-s slotban elméletileg nem lehet gyorsabb, mint amit mértem kb 1,6GB/s. :F
Egyébként az általam tesztelt SSD is 2GB/s felett tud szekvenciális olvasásban, ha nem limitálja a 2.0-s interfész.

(#48169) Czmorek válasza HSM (#48168) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Lehet a kártya elméleti sebességére emlékeztem...
Most bedobtam egy másik vasba azt az ssd-t amin amúgy van egy win10.
Egy Rampage III Black Edition-ban van ahol lényegében ugyanaz minden.
Egy másik win10-ről indítva a gépet futtattam a tesztet.

Itt is szépen látszik, hogy eléri a PCIe max sebességet:

[ Szerkesztve ]

(#48170) Laraxior


Laraxior
titán

Hú, meguntam ezt a winchesterrel való bohóckodást, csak betettem egy SSD-t. :DDD
Azért nem gyengén ég és a föld a különbség. :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#48171) razor03 válasza Czmorek (#48169) üzenetére


razor03
aktív tag

Lehet hogy hülye kérdés, de ilyenkor a kártya nem 8x-ben megy? Vagy marad a 16x - 16x ?

Power and performance, the two elements every gamer craves, are the heart and soul of the GeForce

(#48172) HSM válasza Laraxior (#48170) üzenetére


HSM
félisten

Jól bírtad... :Y Már mikor írtad [link] sem egészen értettem, miért kínzod magad vele... :D

(#48173) Laraxior válasza HSM (#48172) üzenetére


Laraxior
titán

A Win10 telepítőt GPT-re, vagy MBR-re tegyem, hogy tudjak bootolni vele az UD7-nél? :F
Már fent van a Win, csak azért csinálnék egy USB kulcsot, hátha gyorsabban felmegy, mint lemezről :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#48174) Speed® válasza Laraxior (#48173) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

MBR, GPT az UEFIs OS/HW terület.

(#48175) qdak válasza razor03 (#48171) üzenetére


qdak
addikt

Az egy érdekes kérdés, láttam videón már levágott GPU-t, ott a csávó azt ecsetelte, hogy amit levágott a végéről, az amúgy is csak tápot ad neki :F

A limitek:

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#48176) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Z600 in da house ;p

(#48177) Czmorek válasza razor03 (#48171) üzenetére


Czmorek
aktív tag

A kártyán csak 4x hosszúságú a 'sín', hiába rakjuk 16x slot-ba.

(#48178) Laraxior válasza Speed® (#48176) üzenetére


Laraxior
titán

hát azért az OC elkelne nekik :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#48179) Speed® válasza Laraxior (#48178) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Stabteszt (P95) alatt így is 80°Cig szalad..nem arra van kitalálva. Ha találok Performance hűtőket, az a csendesebb üzem miatt lesz beszerezve, de egyelőre így kerül cimbihez, mihelyst megjön a RAM pakk (itt még 6x2/1066, de 6x4/1333 lesz benne) és a K2200.

(#48180) Speed® válasza Speed® (#48179) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

A HP Z400ak viszont jól vizsgáztak, mindkettőbe bekerült a W3680, mennek szépen allcore 3.6Gn, ill. 4 szálig 3.73Gn (aka 3690), XTU profil szépen betölt indításnál, a tulajok meg örülnek a kimaxolt tempónak.
Sajnos egyik 3680 sem volt nagy szám (4.25G/1.35V a végük), így inkább elbúcsúztam tőlük, ahogy az X5675öktől is hasonló okból a Z600 projectnek hála, maradt 2db X5670, meg egy 975 bohóckodni. Meg egy rakat kulcstartó (3520/920/5606) ;p
Egy X5687 érkezik jövő héten, arra kíváncsi voltam, de ennyi, lezárult az 1366 korszak ezzel nálam :)

(#48181) Laraxior válasza Speed® (#48180) üzenetére


Laraxior
titán

Szerintem ezek a 3680-ak mind egykutyák. Nálam is volt egypár, meg van is még egy, de mindegyik ugyanazt tudta. 4.4GHz 1.39V, Meg valami 1.45 körül ment a 4.6
Se jobbat se rosszabbat nem találtam belőlük :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#48182) Speed® válasza Laraxior (#48181) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

4G 1.25/1.3Von ment ezeknek pl., ugyanezt az X5670 1.2Von hozza..persze, a BCLK piszka miatt kell hozzá értelmes lap, de azért nem mindegy, az árdifi fedezi a hűtőt is rá..

(#48183) Laraxior


Laraxior
titán

Megcsináltam az USB-s kulcsot, de nem igazán bootol.
Bootnál a biosban mire kell állítani?
...és mi a helyzet ezzel GBT/MBR-el? :F

rufus <-- ez pedig elvileg pont erre való

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#48184) jokeph válasza Laraxior (#48183) üzenetére


jokeph
nagyúr

Használd az MS Tool progiját, azzal nem lehet hibázni. :D
Ez csak Legacy/MBR telepítőt készít, ISO-ból.
min 8 GB-os pendrive ajánlott, megold mindent.

[ Szerkesztve ]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#48185) Speed® válasza Laraxior (#48183) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Milyen ISOval próbálod..? MBR séma, BIOS vagy CSM UEFI gépekhez.
Aztán BIOSban SSD az első eszköz legyen, bootnál meg kiválasztod..

(#48186) qdak


qdak
addikt

Lassan elkészül a 3. "gyerek":
HP Proliant ML350 G6, 2*Xeon X5670, HD7870, 32GB DDR3, HP 2*460W;

GIGABYTE GA-EX58-UD3R, Xeon X5670@24*133MHz, 560 Ti, 20GB DDR3, FSP 600W;
Asus P6T SE, Xeon X5675@21*166MHz, 7870 Tahiti LE, 16GB DDR3, Thermaltake 630W

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#48187) Zlin50 válasza razor03 (#48161) üzenetére


Zlin50
senior tag

Egy SATA III vezérlővel lesz érzékelhető gyorsulás. SSD mellé olyat érdemes ami támogatja a TRIM-et.

"HA-SIA, HA-SIB, HA-SIC ... AEROTRIGA forever"

(#48188) razor03 válasza Zlin50 (#48187) üzenetére


razor03
aktív tag

Köszi! :R

Kérdés: adott egy Gigabyte GA-EX58-EXTREME (rev 1.0) alaplap X5680-al és 68-as hibakóddal (black screen). i7 920-al érkezett, azzal elsőre beindult.

Gondolom BIOS-t kellene frissíteni... neten az áll, hogy "Xeon x5690 starts up without problems on this motherboard. Bios f13s"

Ha vissza teszem a 920-at és frissítem a BIOS-t gondolom menni fog az 5680-al is? Azért kérdezem, hogy ne fussak felesleges köröket :D

Power and performance, the two elements every gamer craves, are the heart and soul of the GeForce

(#48189) rgqjx válasza razor03 (#48188) üzenetére


rgqjx
aktív tag

Szerintem nyugodtan frissíts és akkor kiderül. 920 vissza, frissítés, próba, hogy megy-e, majd jöhet az x5680. A foglalatban levő kis érintkezőkre vigyázz, ne kócold össze! :DDD

Nálam megy ez a bios gond nélkül:

(#48190) razor03 válasza rgqjx (#48189) üzenetére


razor03
aktív tag

Igen én is erre gondoltam hogy vissza rakom a 920-as procit.

Ex szervizes nem kócol foglalatot :N :D

Power and performance, the two elements every gamer craves, are the heart and soul of the GeForce

(#48191) razor03


razor03
aktív tag

Ezeknél a Gigabyte lapoknál nem rom fájlt kell updatelni :F

Azért kérdezem, mert f13s.exe fájlt lehet letölteni.

Power and performance, the two elements every gamer craves, are the heart and soul of the GeForce

(#48192) rgqjx válasza razor03 (#48191) üzenetére


rgqjx
aktív tag

Bár rég volt, nem emlékszem, de nem lehet, hogy az egy önkicsomagoló fájl?

(#48193) razor03 válasza rgqjx (#48192) üzenetére


razor03
aktív tag

De igen, most látom 3 fájlt csomagol ki (FLASHSPI.EXE, autoexec.bat, EX58EX.13S). Jól gondolom hogy ehhez valamelyik segéd program fog kelleni?

Mivel az utóbbi időben csak ASUS lapokat frissítettem megoldható volt BIOS-ból, viszont itt nem látok külön opciót.

Ehhez mire van szükség? Pendrive + afudos?

Power and performance, the two elements every gamer craves, are the heart and soul of the GeForce

(#48194) Laraxior válasza razor03 (#48193) üzenetére


Laraxior
titán

Csináld a @Bios-szal. Nekem azzal ment a legegyszerűbben. Simán Win alól :D
Bár látom, hogy benne sincsen az utility listában. Akkor simán biosból. F8, asszem és ott a pendrivera tett biosfájl kell csak.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#48195) razor03


razor03
aktív tag

Ahh látom már Q-flash F8 :))

Power and performance, the two elements every gamer craves, are the heart and soul of the GeForce

(#48196) Dareius


Dareius
tag

Sziasztok!

Lógók nektek véleménnyel, meg tesztel mivel kértétek, de sajnos nincs időm a sok munka végett sajnos havonta 264-óránál is többet dolgozom. Pedig a topichoz húz a szíven :D
Hónapokkal ezelőtt még mielőtt felmentek az árak és az AMD új üdvöskéje nem jelent meg.
Építettem egy új gépet:
Intel Core i7-10700K
ASUS PRIME Z490M-PLUS
Thermaltake PS-TPD-0850FNFAGE-1 Toughpower GF1 850W
Kingston A2000 500GB SA2000M8/500G M.2 SSD
Kingston HX436C17FB3K2/16 HyperX FURY 2x8GB 3600MHz DDR4
EVGA GeForce RTX 3080 FTW3 ULTRA
thermaltake core v21 ház
ACER 27" Predator XB271HU IPS (1440p régi configból)

A régi gépem:
GA-EX58-UD5 (1366 rev. 1.0),
X5670 4,4 ghz,
kingstone Hyperx 24 GB 1600mhz
msi 1070 sea hawk ek, 2100mhz
Samsung 930 64 GB, Samsung EVO 256 GB, Thosiba 2T 7200 rpm,
EVGA 650w SUPERNOVA GQ-V2, NZXT H440 +360radi +280 radi
ACER 27" Predator XB271HU IPS(na a monitort megtartottam)

Még mindig megvan a nejemnek adtam Skyrimezni, witchereszni, Settlersezni neki tökéletes főleg 1080P-ben. Szerintem, ha veszek egy G-synces 1080p monitor sokáig jó lesz neki.

1366 Configba, amit nagyon lehetet szeretni az az időállósága és a tuning élvezete ez igaz szerintem GTX1070-re tökéletes párosításnak mondanám mivel a CPU elég erős volt, hogy kihajtsa. Imádtam bíbelődni custom vízhűtésemmel. CPU játékoknál 65 c volt max a VGA meg 32-40 c.
Sajnos ahogy én éreztem az egyszálas teljesítmény miatt az újabb játékoknál bebe röccent 1440p-ben ezért is döntöttem a váltás mellet. Mivel a fent említett monitorommal nagyon elégedett voltam lejjebb nem akartam adni, így a váltás mellet döntöttem.

1200 Configba, amit szeretek összeraktam és megy, mivel kevés az időm. Minden hasít rajta Maxon kivétel a cysis remaster, ami egy röhej, Az egész gép szinte újnak számít igazságtalan össze mérni a két gépet. 1440p-re tökéletes a régi gépen is folyamatos a volt a játékélmény, de ez valami egészen más szint, megérte leváltani…

Ami nem tetszik léghűtés, Be kel, hogy vajam nek kicsit magasak c-fokok CPU játékok alatt 55-65 az egészen jó, de a VGA alap profillal atya úr isten 62-75 c nekem kicsit sok, szerencsére beállítottam egy profilt amivel 65-ben megáll és nem is hangos. Aki kitalálta a ventiken a start stoppot és csak 50+ nál kacsol be aztán győzi lehüteni… (ez volt az első amit menesztettem) Maga hűtés jó alkalmas nagyon alacsonyan is tartani a c fokok, de milyen áron? Rohantul süvítenek ventink idegesítően.
Pont azért döntöttem a léghűtés mellet ne kellejen annyit foglalkoznom a gép karbantartásával maximum portalanítani meg újra pásztázni, de így bennem bujkál a kis ördög vizet rá had szóljon, viszont a másik vállamon a kis angyal azt mondja „csak viszi a pénzed mert nincs benne akkora tuningpotenciál”. Vanni van, de nem sok hogy érdemes legyen vesződni vele egyenlőre.

Játékoknál a különbség:
Átlagban minden játékban eddig 3x több volt az fps +2x-es élelsimítással.

Tesztel még logok, de egyelőre nincs rá időm és lehet, hogy nem is lesz, remélem nem baj sajnos közel 3-4 hónapja játszani sincs nagyon időm.

(#48197) rup1u5 válasza Dareius (#48196) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Úgyan ilyen vizes MSI 1070-et hajtok én is csak LGA 2011-en :) Jó kis kártya csak 3440*1440@144Hz-re már kevéske.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#48198) Laraxior


Laraxior
titán

Van egy Rampage 3 Extreme az aprón. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#48199) razor03 válasza Laraxior (#48198) üzenetére


razor03
aktív tag

Van ott kettő is :D de inkább nem nézek oda :D

Power and performance, the two elements every gamer craves, are the heart and soul of the GeForce

(#48200) Laraxior válasza razor03 (#48199) üzenetére


Laraxior
titán

Az egyik félig kuka :DDD
Mondjuk a másik hibátlannak van hirdetve, de elem mégsincsen az alaplapban...Ki érti ezt. Életembe nem vettem ki egyszer sem az elemet.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.