Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) LámaZ válasza LámaZ (#1145) üzenetére


LámaZ
addikt

Azóta megvettem 238$-ért, és barátkozok vele.
Elkövettem azt a hibát, hogy nem kértem 500 GB-os HDD-t vele, most meg szerelgethetek.

Legyen minden jó!

(#1152) betyarr válasza LámaZ (#1150) üzenetére


betyarr
veterán

- asterisk telefonközpont 7/24 futtatása,mellette esetleg egy kis böngészés (nem feltétel az erőgép,de azért gördülékeny legyen a netezés)

mert a fentiekhez kellene,de mókolni meg nincs sem kedvem,sem pedig elég tudásom.
ahogy utána nézegettem a dolgoknak,sajnos 30k alatt nincsen olyan hw ami tudná az elvárásokat.pedig egy málna-szerű cucc nagyon jó lenne.kicsi,kompakt,szinte semmi áramot nem fogyaszt.nézegettem ezt az intel nuc-ot,de a legkisebb is 36k-nál kezdődik,amiben még nincs benne az ssd és a ram.márpedig ez még használtan is legalább 10k :(

(#1153) LámaZ válasza betyarr (#1152) üzenetére


LámaZ
addikt

Mondtam már: androidos mini PC kb. 10k ft, és fel lehet rakni rájuk a Linuxot. Azt, hogy hogyan, nem tudm, ennek neked kellene utánanézned. Picuntu a neve, amúgy.

somatom írja: „Sőt, a Riko árul egy gyárilag linuxos verziót. MK802IV LE (Linux Edition).”

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#1154) LámaZ válasza LámaZ (#1153) üzenetére


LámaZ
addikt

Ezen a kettőn állítólag már rajta van a Linux. Persze, nem 10k ft, hanem 16-18k, de legalább nem kell kínlódni a telepítéssel.
(Mondjuk azt nem értem, hogy a droidos logót miért rakták rá az eszközre...)
Bocs, kamu a duma, android van rajtuk.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#1155) betyarr


betyarr
veterán

egy ilyen nuc kb milyen teljesítményt nyújthat ha egy ssd-t meg 2gb ramot pakolok bele?röccenés nélkül elviszi az általános dolgokat?pl. böngészés,szövegszerkesztés,youtube és társai?

(#1156) LámaZ válasza betyarr (#1155) üzenetére


LámaZ
addikt

Ezek drágább 30k,nál. Nekem intel 1037u van, ami 260$ volt 4 GB RAM,mal 16 GB SSDvel.

Legyen minden jó!

(#1157) betyarr válasza LámaZ (#1156) üzenetére


betyarr
veterán

igen,azt tudom.csak elméleti szinten érdekelne,hogy mit tudhat egy ilyen konfig.

(#1158) csixy


csixy
addikt

Vettem egy Asus Vivo Series VM40B masinkát. Renccerrel együtt adták.
Lekaptam a fedőt a biliről és meglepődve tapasztaltam, hogy egy 3,5"-os vinyó van benne. A fémnek látszó része is műanyag. Egyenlőre teccik. Nem fog ez nagyon melegedni?

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#1159) csixy


csixy
addikt

Monológ topic ???

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#1160) LámaZ válasza csixy (#1158) üzenetére


LámaZ
addikt

A fém a kínaiaknál azt jelenti, hogy alumíniumos sprével, festékkel lefújt műanyag. :DD

Legyen minden jó!

(#1161) Abducted


Abducted
csendes tag

Tud vki olyan barebone-ról, ami legalább 1 db 5,25" és 3 db 3,5"-ös bővítőhellyel rendelkezik?

(#1162) Cseneles


Cseneles
őstag

Sziasztok!
Vásároltam egy Zotac Zbox MA320-at és olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy az mitől lehet, hogy ha HMDI-n keresztül a házimozi erősítőn hallgatok mp3-at vagy egyéb zenét a hangja néha torzít, recseg :W film és videó vagy Youtube akár MKV esetén tökéletes...illetve ha lehúzom róla a monitort és csak a hdmi-n megy :U Olyan a jelenség mintha kevés lenne az órajel neki vagy t@köm sem tudja :DDD Driverekből legfrissebb, próbálgattam sokfélét, 4* raktam újra, UEFI is legfrissebb :)) eléggé tanácstalan vagyok ;] NÉMI HELP elkélne :R

Runco VX22i-CineGlide prism, Hivilux 2.35:1 gain 1.2, Emotiva XMC-1, XPA5 Gen1, Wharfedale EVO 4.4-CS-4.2, 2 Dayton Audio Ultimax 12-22 DIY, 2 Definityve Technology IW13, Behringern NX4-6000

(#1163) .Benett


.Benett
tag

Sziasztok !
A GIGABYTE GB-BXA8G-8890 vasba lehet egyszerre egy SSD és egy M2 meghajtó is ?

... mert mérnökök nélkül, a tudomány csak filozófia ...

(#1164) klampfer válasza .Benett (#1163) üzenetére


klampfer
tag

igen

Udv, G.

(#1165) LámaZ válasza Cseneles (#1162) üzenetére


LámaZ
addikt

Mivel játszatod az mp3-akat? lehet, hogy a kodekkel van baj.

ON:

Melyik éri meg jobban szerintetek:
- a topik tárgya(i) (én erre szavazok),
- Raspberry Pi 3 (még mindig kicsi az 1 GB RAM!)
- Android TV-stick
- Teclast stb. kettős rendszerű tabletek?

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#1166) Nikaré


Nikaré
őstag

Sajnálom, hogy belassult a fórum.
Több infó jó lenne az új lehetőségekről, új gépekről, tapasztalatokról.

(#1167) LámaZ válasza Nikaré (#1166) üzenetére


LámaZ
addikt

Nálam a következő gép egy duál oprendszeres tablet lesz, már ha ki nem jön addig, max. 2 éven belül, hasonló okosteló. Tudomásul kell venni, hogy lassan lejár a mini PC-k kora is, egy okosteló vagy okosóra lesz a PC, amire rákötsz vezeték nélkül különböző perifériákat, szükség szerint: monitort, TV-t, nyomtatót stb.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#1168) gergobaby


gergobaby
aktív tag

Sziasztok :)

Hatha sikerul felrazni a topikot...

Van valakinek tapasztalata az Asrock DeskMini 110 PC-vel kapcsolatban? kulfoldi forumokon sok jot olvastam rola, kulon tetszik, hogy 1151-es foglalatu procit fogad.

:R

(#1169) betyarr


betyarr
veterán

üdv!

van valakinek zotac zbox bi322-es (vagy valamilyen bi3xx) barebone-ja?lenne ezzel kapcsolatban pár kérdésem felé :R

(#1170) Spec


Spec
őstag

Sziasztok!

Hozzám került egy Fujitsu-Siemens ESPRIMO C5731 típusú kis masina, ami nem mai darab, de ettől függetlenül korrekt kis gép.

Röviden: Intel Pentium E5800 Dual Core CPU 3,2 GHz; 4 GByte RAM, 250 GByte HDD, Intel Q43 Chipset, Intel GMA 4500 integrált videovezérlő.

Igazából csak alapszintű dolgokra használnám, mint pl. internetezés, egyszerű netes játékok futtatása, videó stream nézegetés, filmezés. Elég jól elboldogul mindennel, és nem is tűnik lassúnak, normál HD videó lejátszás is megy szépen, viszont Full HD-ban már meg-meg zöttyen időnként, egy 4k videó pedig már megfekszi a gyomrát rendesen. Ahogy néztem a hardver teszteket róla, az integrált vga a gyenge pontja, és nem a CPU.

Bővítési lehetőség nem nagyon van benne, ha jól látom csak 1 db standard PCI slot van benne (nem PCIe), és ebbe is csak low profile bővítőkártyát lehet betenni. Szóval videokártya bővítési lehetőség nem hiszem, hogy nagyon szóba jöhet.

Van esetleg tippetek, hogy lehetne egy kis plusz kakaót adni neki 2D/3D videó téren?. Elsődleges cél lenne hogy pl. a Full HD videók minden esetben akadás nélkül menjenek rajta. Az se lenne baj, ha a régebbi (értsd: 6-8-10 éves játékok is szépen elmennének rajta.

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#1171) jasonka


jasonka
aktív tag

Üdv !

ÁLTALÁNOS JELLEGŰ KÉRDÉSEM :

Ha barebone-t veszek, abban (közel) ugyanúgy cserélhetők az alkatrészek (alaplap, CPU, videokari, RAM, HDD) mint egy asztali PC-ben ? - vagy jóval korlátozottabbak a lehetőségek, NETÁN pár hónap / év után a barebone a kukában végzi ??

[ Szerkesztve ]

Hja kérem ! A Belváros !...

(#1172) Darkness válasza jasonka (#1171) üzenetére


Darkness
aktív tag

Üdv!

elméletileg igen, ha olyan kialakításút veszel. Netán építesz magadnak, akkor biztosan. :)

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#1173) Whaazzup


Whaazzup
senior tag

Sziasztok. Esetleg valaki találkozott már eladó tápegységgel ehhez([link]) .Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#1174) generaltoti2


generaltoti2
tag

Sziasztok.
A szüleimnek keresek egy netezős/filmnézős gépet.
A lényeg, hogy youtube, 720 és 1080p ben ne akadjon. Viszonylag kis helyen elférjen.
Gondolgodtam egy integrált alaplapban, 4 Gb ram-ban és egy 240-es ss-ben, vagy egy GB Brix-ben.
Van valakinek tapasztalata ezekről a lapokról?

(#1175) Whaazzup válasza generaltoti2 (#1174) üzenetére


Whaazzup
senior tag

Szia.Csak nettre kell. akkor minek a ssd, van pici dell-m ami HDD-s , és simán akadás mentesen viszi a youtube ot.ÜDV.

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#1176) Esqs


Esqs
tag

Sziasztok!
Létezik olyan mini desktop PC, amelybe be lehetne szerelni ezt a procit?
:R

(#1177) Whaazzup válasza Esqs (#1176) üzenetére


Whaazzup
senior tag

Szia.Van csak nálunk nem forgalmaznak, általában csak ITX-formátumban van.Főleg Supermicro, vagy Gigabyte- ban. Nézz utána keresőben vagy az Alin, de egyáltalán meg éri foglalkozni vele.ÜDV. :F

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#1178) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Sziasztok!

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy venni szeretnék (tervezem, gondolkozom rajta, ha minden működik amit szeretnék) egy barbone pc-t, aminek annyi lenne a létjogosultsága, hogy egy monitor hátára lenne felrakva, amin egy windows 7 fut, meg egy játék, a Richard Burns Rally.
Ezek a Barbone pc-k képesek futtatni ezt az ősrégi játékot?
[link]

Egy cockpit-et építenék, aminek csak ez lenne a létjogosultsága. Monitor, mögötte a pc, egy kormány, egy egér + billentyűzet és kész. Meg persze egy hang, de az most lényegtelen.
Kérdésem az lenne, ezek az intel celeron procik, ha hozzá van csapva, 4 giga ram, meg az intel hd grafikai vezérlő, akkor 1280x1024-es felbontásban (ennyit tud a játék nálam full hd monitoron) tudná futtatni lassulás meg minden nélkül?

Egy ilyenre gondolok például)

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1179) Whaazzup válasza Sub-ZeRo (#1178) üzenetére


Whaazzup
senior tag

Szia.Szerintem, Full HD nem gondolom a játék miatt, de nem ismerem a játékot, hogy mi az optimális felbontása, és CPU, VGA igénye.Igazából ha a WINXP-megy rajta van esélyed.ÜDV. :F

[ Szerkesztve ]

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#1180) rihi1


rihi1
tag

Üdv,

https://www.alza.hu/msi-cubi?dq=4051926

Ez olyan gép amiből csak memória meg HDD hiányzik?
Ezeket ha beleveszem, akkor mehet a monitor hátuljára, kész is a számítógépem?

Köszönöm

(#1181) Darkness válasza rihi1 (#1180) üzenetére


Darkness
aktív tag

az á@kereső szerint csak a HDD hiányzik belőle és 8 GB RAM -mal van szerelve.

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#1182) rihi1 válasza Darkness (#1181) üzenetére


rihi1
tag

sajna több helyen is azt olvasom hogy nincs memória.

(#1183) Whaazzup


Whaazzup
senior tag

Most talán láthattok, egy ritka, de jó Barabone PC-t.[link]

Kipróbáltam remek erős gép.ÜDV.

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#1184) tz970


tz970
csendes tag

Üdv,

ilyen géppel van valakinek tapasztalata?

https://www.pcx.hu//intel-boxnuc7i3bnh-barebone-301014

Irodai gépként használnám (böngészőben 10-20 fül, office programok, kevés film, semmi játék) egy, vagy max 2db 22-24"-s monitorral.
Napi 10-14 órát menne, ezért is kell valami kis fogyasztású.

(#1185) Whaazzup


Whaazzup
senior tag

#1183) Whaazzup infó.

Sziasztok. Átalakítottam a tápját egy 3-szor erősebb Seasonic 300W Plus 85W re. A hirdetésemben már így van.Ha valakit érdekel küldök képet az átalakításról.ÜDV.

[ Szerkesztve ]

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#1186) Whaazzup


Whaazzup
senior tag

Azóta is remekül megy az új táppal.ÜDV.

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#1187) stigma


stigma
addikt

Sziasztok.

Bocs, egyenlőre OFF-ban kérdezem, de egy adott Barbone PC-hez. Milyen nehéz tápot/adaptert beszerezni?

Most van egy elég lutri, de kihagyhatatlan ajánlat : Link

Itt sok darabot ad el a srác, ha könnyen beszerezhetőek az adapterek, akkor célszerű lenne felvásárolni a készletet :DDD

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#1188) asprey


asprey
tag

Sziasztok! Egy kis segitséget szeretnék kérni. Van egy ilyen tipusu gépem: https://www.gigabyte.com/us/Mini-PcBarebone/GB-BXi3-4010-rev-10#ov

120gb ssd-vel, 2gb ram. Hónapok óta be se volt kapcsolva mennyiért tudnám eladni?
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#1189) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

sziasztok

meghalt a házi szerverem / letöltő gépem, tervezek venni helyette egy vmi kisebb PC, a lényeg a HAL működés, ami volt az is ventilátor nélküli volt, ( még a 500gb hdd is fém zárt házban! hogy ne halljam éjszaka a kerregését,
amiket eddig nézegettem az az Intel NUC és Gigabyte BRIX gépek, kiépítés semmi különös :
8gb ram, 128gd ssd, GB Lan, usb3 2db, ezt szinte mindegyik tudja, vga + proci mindegy,

a kérdésem az hogy van vkinek ezekkel tapasztalata? melyik érdemes venni? vagy van vmi "jobb" ami tudja a fenti paramétereket,

köszi a segítséget

(#1190) chef69


chef69
tag

Sziasztok.
Tudnátok segíteni a következő problámában?
Van egy Gigabyte GB-XM11-3337-es gépem Win 10 Pro-val, ami wifi-n csatlakozik az itthoni routerre, de 1 Mbps alatt van a sebesség. Több gép is csatlakozik ugyanerre a hálózatra, azokkal nincs gond, mind 20Mbps felett van.
Mi lehet a baj?
Köszönöm!

(#1191) Project: A


Project: A
tag

Sziasztok!

Ezt a gépet néztem ki: https://www.pcx.hu/gigabyte-brix-ultra-gb-bace-3160-barebone-738529
Vásárlás célja:
- TVGO és YOUTUBE nézése
- Internetes böngészés
- Torrentezés (*khm*)

Szerintetek alkalmas lenne a fenti célokra?

kiegészítők:
https://www.pcx.hu/kingston-4gb-ddr3l-1600mhz-hyperx-impact-black-hx316ls9ib-4-notebook-memoria-081339
Merevlemez van.

Előre is köszi. :)

[ Szerkesztve ]

(#1192) Cyrin


Cyrin
addikt

én most vettem a céghez egy ilyet :
GIGABYTE BRIX GB-BLCE-4105C
azért ezt, mert ebben már 4 magos a proci, nagyon jó kis gép, 4 Gb crucial RAM + SSD, plusz egy linux, és nagyon oké a gép...ajánlom.

(#1193) KubanitoS válasza Cyrin (#1192) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ez az Intel Celeron J4105 mennyire ajánlott proci? Vagy arra, amire tervezték (böngészés, filmezés) elegendő?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1194) Cyrin válasza KubanitoS (#1193) üzenetére


Cyrin
addikt

Ősszel jött ki, eddigi kétmagos procikat váltja, én direkt kivártam hogy ez legyen, és pozitív csalódás.

(#1195) stigma


stigma
addikt

Sziasztok.

Adott egy jelenleg is használt Gigabyte Brix N3150-es barbone pc, mely médialejátszóként + torrentként üzemel.
Vettem egy 1TB-os 2,5-es Hitachi HDD-t elyre a torrent adatok+ backup megy, sajnos 1 db SATA port van ezért a rendszer Pendrive-ról üzemel.
Libreelec van telepítve, Transmission + Samba megosztás, amire legfőképp kell kell tudni az új rendszernek is.
Sajnos 1,5 év alatt 2 db pendrive-ot megevett a rendszer, ezért inkább arra gondoltam leváltom más barbone pc-re melyben van M.2-es SSD slot +1 Sata.
Létezik az hogy 50k-ig 5 db ilyen pc-t találtam: Link

Összehasonlítási alapom van, jelenlegi NAS-om J4105-ös megfelelőjét keresem, lehet az hogy a legjobb megoldás Ő lenne?
Gigabyte J4105-ös barcone pc

Ahogy nézem a többi változat mely N4XXX-es csak dual core, nem tudom hogy ezen alap funkciókat mennyire fogja tudni.

Médialejátszás max FullHD lenne, szóval lehet az általam linkelt 5 lejátszó mindegyike megfelelne.

tudtok más boxot ajánlani ami megfelelő lenne?

Itt apróról M.2-es SSD-t elég olcsón tudok max 16GB kellene nekem ami pár ezerből megvan, a box-hoz egy 4GB-os ram nekem tökéletes lenne.

Segítséget előre is köszönöm.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#1196) sakal83


sakal83
addikt

Vettem egy fujitsu q910et. Remek gep tv melle. A kerdesem az lenne hogy gamer pcvel osszekotve halozaton van lehetoseg hogy az asztali eroforrasait felhasznalva jetekokat futassak a q910en?

[ Szerkesztve ]

(#1197) atika88


atika88
senior tag

Sziasztok!

Adott egy Dell Optiplex 3060 Micro SSF asztali gép, amit bővíteni szeretnék egy Wi-Fi/Bluetooth adapterrel, mert egész egyszerűen szabad a bővítőhelye és a funkciókra szükséges van.

Milyen típust érdemes venni ár/érték arányban venni mostanság, amit a Dell is biztosan támogat majd? Jelenleg egy UPC optikai 500Megas net van itthon, és kb 3-4 Bluetooth eszköz amit ki kellene, hogy szolgáljon.

M2.22x30mm méretű kártyát fogad a gép, és ezt kell majd egy külső antennára kötnöm. Szóval, ha a kártyával együtt egy jó erős antennát is kapnék, az csak előny.

Köszönöm a segítséget!

(#1198) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

60 ezerig milyen olyan barbone ajánlott, ami jól bírja a 4K videók lejátszását az integrált GPU segítségével, de azért egy alap pc-ként is használható irodai feladatokra?

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#1199) davetoo


davetoo
kezdő

Szép napot! Egy kis segítséget, infót kérnék tőletek. Mennyit érhet manapsá, egy
"Intel NUC5PPYB" Barebone PC, 4GB-ra bővített DDR3 memóriával, használtan?
(https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/87740/intel-nuc-kit-nuc5ppyh.html#tab-blade-1-0)
Előre is Köszönöm a válaszokat!
:))

Dave :)

(#1200) urbi107


urbi107
tag

Ez tartalmaz ventilátort?
[link]
Ebben az árfekvésben,milyen passzív hűtésű pc-t lehet kapni?
Köszi

(#1201) llacee


llacee
őstag

Sziasztok!
Mi a véleményetek a következőről:
Van egy Dell 5050Micro gépem [link] i7 7700T 256gb nvme, 16gb memória HD630 integrált GPU.
Alapvetően van külön desktopom, de ezen a kisgépen szoktam dolgozni a nagyobbik gyerek addig játszik a másikon.
Viszont mostmár indőnként a kisebbi srác is szokott játszani és pl Minecraft Dungeons a kis Dellen nem igen megy 20-22 fps fölé.
Méretben a konyhába nem szeretnék ITX gépet, ezért körülnéztem van-e valami normálisabb NUC, nem kell full gamer csak, valamivel jobban fusson a játék.

Úgy láttam Intel NUC8i5 már Iris Plus 655-el van szerelve, 8G memória, meg egy elfekvő nvme van itthon hozzá.

Ugyan néztem tesztet, de szerintetek észrevehető lenne ilyen alap minecraft, minecraft dungeons, stb játékoknál a különbség igp terén?
I7 7700T és I5 8259u között szinte nincs cinebench alapján egyedül az igp.

Pozitivum nuc-nál a tunderbolt3, bár egpu-val már inkább egy itx, viszont a dellben van internal speaker egész jó hanggal, nucban nincs (plusz doboz)
Köszi!

(#1202) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Sziasztok.

ProDesk, EliteDesk micro gépek között mi a különbség?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#1203) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Egyelőre csak tájékozódás szintjén, de érdeklődnék, hogy van-e az én elképzelésemnek megfelelő PC konfiguráció. Észrevettem, hogy a laptopomat igazából dokkolva használom csak, így az akksi/monitor/bill/egér kombó teljesen feleslegessé vált benne és ezt a feladatot akár egy kompakt méretű asztali gép is el tudná végezni. Mivel tervezem néha szállítani, ezért a teljes méretű PC-t egyelőre hanyagolnám, ezért egy Barebone PC is ki tudná szolgálni az igényeimet.

Főként szoftverfejlesztés, Photoshop/Lightroom és könnyebb játékokat kéne meghajtania. Nyilván csak integrált GPU jöhet szóba, de abból viszonylag combosabb kéne.
Szívesen összeszerelném én magam is, de ha van valami ami out of the box is jó deal akkor annak se vagyok ellene.
Egyelőre csak egy iránymutatást kérnék, nagyon árat se írnék, de a hardverelemek viszonylag újnak kellene lennie benne. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.