Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Brumi válasza Hellhammer (#699) üzenetére


Brumi
senior tag

Az SN68-as Shuttle gép simán beleférne egy hátizsákba, mivel befoglaló mérete kb 20*20*30 cm. Lehet is egyébként speciális hátizsákot venni, bár a doboz amiben adták szintén alkalmas arra, hogy hurcolászd. Elméletileg ezeket lan-partyhoz is lehet használni, szóval nyugodtan szállítható.
A T3-asról majd mások nyilatkoznak.

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#702) #56573440 válasza SQX_Barto (#700) üzenetére


#56573440
törölt tag

:R örülök ha segítettem ;)

[ Szerkesztve ]

(#703) Hellhammer válasza Brumi (#701) üzenetére


Hellhammer
csendes tag

Köszi a választ :)
Időközben megszületett a döntés (elég hirtelen mondjuk), és megvettem az itt hirdetett Shuttle SN41G2 V3-at. Ebbe át tudom pakolni az asztali pc-m cuccait (tényleg melyik a jobb: Sempron 2400+ vagy Athlon 1800+ illetve Radeon 900 pro vagy GeForce 4 MX?) és méretre tökéletes, kaptam hozzá táskát is, így cipelni is tudom könnyen. Szal most bódottá van (kb. 3 éve vettem a pc-hez utóljára hardvare-t, aztóa totál elfelejtettem a hardware vásárlás fílingjét) :)
Egyelőre nagyon nem tudtam még kipróbálni, mert vinyó nincs benne, így csak egy Ubuntu live cd-vel néztem meg hogy működik-e, de az már lejött, hogy nagyságrendekkel halkabb, mint az asztali gépem és nem mellékesen sokkal esztétikusabban is néz ki.

(#704) Brumi válasza Hellhammer (#703) üzenetére


Brumi
senior tag

Gratulálok a géphez, használd egészséggel! Szerintem jó kis gépek ezek. Én is 3-4 évente szoktam gépet venni, utoljára 2004 tavaszán vásároltam meg a profilomban lévő gépet. (Apropó, valaki nem tudja, hogy kell azt megváltoztani? Hova tűntek a beállítások?)
Nekem a vinyó a leghangosabb alkatrész a gépemben, meg jobban hallani, hogy a monitorom zúg (egy kicsit).
Mondjuk meg lehet kövezni, de én száműztem a gépet az asztal alá, akármilyen szép is.

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#705) SQX_Barto válasza #56573440 (#702) üzenetére


SQX_Barto
addikt

A vegso konfig dabs.com -rol rendelve, csak meg a rendeles gombot nem nyomtam meg ;]

Gigabyte GeForce 8800GT 512MB PCIE DVI
Pioneer 18x DVD±RW/RAM internal SATA Black
Seagate Barracuda 7200.10 160GB 7200RPM S300 8MB Cache
Antec NSK1300 MATX Micro-Tower 300W
Logitech Deluxe 250 Keyboard PS Black
Corsair Memory TWIN2X2048-6400 2x1GB 240-Pin DIMM XMS2-6400 CL5
Gigabyte AM2 nVidia MCP68S DDR2 MATX Audio Lan VGA
ViewSonic VA703B 17" TFT LCD Monitor
AMD Athlon 64 X2 6000+ AM2 3.0GHz
Delivery (17.339kg) £12.32 £606.80

(eger egerpad headset maradna elozo konfigbol)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#706) #56573440 válasza SQX_Barto (#705) üzenetére


#56573440
törölt tag

szerintem korrekt kis gép lenne ;]
ezért tetszenek a kis gépek, gyakorlatilag alig kell kompromisszumot kötni, teljesítményben meg ugye ugyanott van. persze chipset és bővíthetőség azért nem a csúcs, de előbbi csak a hardcore tuningosoknak éri meg ha jobb, utóbbi meg kit érdekel, amikor van már értelmes árban terrás vinyó is, egyslotos hűtésű vga kis fogyasztással, komoly erővel (a gt-t az nv is barebone-ba tervezte :DDD ), és procit is használhatsz szinte bármilyet (mondjuk q6600-at nem használnék, többet jelent nekem a csend mint a teljesítmény).
ezt hozza a jézuska?:D

(#707) SQX_Barto válasza #56573440 (#706) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Erőteljesen filózok még rajta, tartalék pénzem több mint fele rámenne, meg még a laptop eladása sincs teljesen lefixálva, anélkül meg meg sem tudnám venni.
Tuningolni semmit nem fogok mert szeretném a gyári hűtőkkel megúszni a dolgot, gt-éhez tuti nem nyulok, procié majd kiderul milyen hangos meg mennyire hűt.Nagyon szívesen megvenném es gyanitom nem fogom kibrni jövő évig :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#708) xlife75


xlife75
csendes tag

Sziasztok!

Hozzájutottam néhány olyan alkatrészhez, amivel nagyon jó kis barebone lenne építhető.

CPU: Intel Pentium M 1,7 GHz
HDD: Samsung 106 GB 2,5" SATA
RAM: 512 MB DDR-II

Szétnézve csak 1(!) db Shuttle gép felelne meg nekem a Shuttle XPC SD11G5. De bakker! Ez majdnem 2x annyiba kerül, mint a többiek. :(
Kérdésem az, hogy lenne-e valakinek megunt, vagy elfekvő ilyen, mert akkor ha meg tudunk alkudni, akkor megvenném!

xlife@freemail.hu

---- A végtelenbe! És tovább! ----------

(#709) sowi válasza Hellhammer (#703) üzenetére


sowi
őstag

ilyen gepem volt nekem is, ventivel kezdj valamit, bar nemtom hogy egyeni problema volt e, de nalam nagyon hangos volt

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#710) atomfal


atomfal
csendes tag

Hali mindenki van nékem egy barbone msi ms-6797 alaplap, ebben kiéget egy 512 ddr-s meg marad darabjai eladóak ház, táp, proci hűtő és persze az alaplap is meg van bár nem tudom működik-e. Érdeklődni: 30-537-31-56 vagy atomfal@freemail.hu. budapest átvétel.

ATF

(#711) sowi válasza atomfal (#710) üzenetére


sowi
őstag

ez egy 865 deluxe volt ugye?

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#712) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

uj a konfig :D
vagyis lesz ha egyszer raölöm azt a csakely 650 fontot...

Western Digital Caviar 250GB S300 16MB 7200RPM
Gigabyte GeForce 8800GT 512MB PCIE DVI
Corsair Memory TWIN2X2048-6400C4 2x1GB 240-Pin DIMM XMS2-6400 CL4
Intel Core 2 Duo E6750 S775 2.66ghz 4mb Cache 1333FSB
Gigabyte S775 Intel G33 Express MATX Audio Lan Graphics
Pioneer 18x DVD±RW/RAM internal SATA Black
Antec NSK1300 MATX Micro-Tower 300W
Logitech Deluxe 250 Keyboard PS2 Black
ViewSonic VA703B 17" TFT LCD Monitor
Logitech MX518
Steelpad QcK

Kivancsisag keppen megneztem mindezt Shuttleban, csekely 200 fontot dobna rajta... szoval f*ck Shuttle :D

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#713) Darkness válasza SQX_Barto (#712) üzenetére


Darkness
aktív tag

:-)

de azert azt is vedd figyelembe, hogy a shutle nem szabvagy lappal van szerelve... es valamivel kissebb kiterjedessel bir. ezt is meg kell fizetni, na meg a dizajn. :-)

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#714) SQX_Barto válasza Darkness (#713) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Vannak előnyei és hátrányai is a Shuttlenek, én pl nem találtam olyan modellt ami minden kritériumnak megfelelt volna számomra.A legjobb megoldasnak az Antek NSK1300 ház tünt es remélhetőleg jo lesz ez a konfig, ha egyszer rászánom a pénzt.CPU hűtővel viszont lehet gondban leszek, mert elég kicsi a hely a házban netes képek szerint....

[link]

Majd a hűtés topicban érdeklődni fogok mit ajanlanak.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#715) Darkness válasza SQX_Barto (#714) üzenetére


Darkness
aktív tag

ott sem a kesz cuccot kell nezni, vanna direkt vazak is, amibe sajat elkepzelesed szerint epitesz meg. Ja, meg van kulon, direkt Shuttlekhoz tervezett HPs hutesi megoldas. Itt nem rabeszelni szeretnelek, csak anno nekem nagyon bejottek ezek a gepek. elozo HSZeimben megirtam az en konfigomat s kepet is bublikaltam rola. abban egy kozel felkilos rez huto teljesit szolgalatot s teljes terheles mellett sem megy 46 fok fole a proci homersekletem.
ha meg jo proci hutes kell akkor erdemes ellatogatni a TTS-hez.

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#716) SQX_Barto válasza Darkness (#715) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Megneztem adatlapodon a konfigod, a haz nem nez ki rosszul, de tappal egyutt (gyanitom csakis a hozzavalo Aopent lehet belerakni) dragabban jönne ki, mivel csak a haz 50 font fölött van, abbol az Antek kijönne 300as táppal együtt.Kicsit futurisztikus a kinezete, Antek nekem jobban tetszik, szep kis szereny kinezetü:) Shuttlekbol is a szerenyebbek tetszenek, nem ezek az ilyen olyan Deluxe-ok...
köszi, hogy megmutattad ezt az alternativat is, de szimpatia meg ar szempotjabol is Antek jobb nekem :) csak a 300as tap aggaszt, de mar itt lekiabaltak a hajam hogy eleg lesz 8800 gt-hez es akkor meg AMD64 X2 volt a proci, most meg kisebb fogyasztasu E6750 lesz....

Mod: Barebones cpu huteseket lehet kulon kapni? vagy ebey-en apron nezzem? bar remenykedem, hogy a gyari hütővel meguszom :D

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#717) Darkness válasza SQX_Barto (#716) üzenetére


Darkness
aktív tag

tevedsz. nem AOpen tap van benne. egy xcilence power 420 szabvany ATX es tap teljesit szolgalatot benn. kivul van a hazon igy belul jo nagy hely van. hat a haz 23k volt a tap 11k tavaj. az antekre nekem az aplus haziko jut eszembe. ill. emlekeztet.
a hutesekre irtam, hogy a TTS-nel erdeklodj. en is onnan szereztem be a silentmaxx coolflow pro hutesemet.
nincsmit. eppen erre van a hely, hogy megosszuk egymassal tapasztalatainkat, lehetosegeinket, s mutassunk alternativakat.... vagy valami ilyesmi nagy es fellengzos duma. :))

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#718) SQX_Barto válasza Darkness (#717) üzenetére


SQX_Barto
addikt

igen mar látom, az a taptakaro resz megtevesztett... TTS-t megneztem egyreszt nemnagyon vannak kepek a hutokrol masreszt meg nem lenne erdemes rendelnem hutot Magyarorszagrol. A+ hazat is lattam meg vagy meg egy csomot, csak az Antec fogott meg igazan, a kis hely cpu hutonek eleg ciki benne... De nekem az esztetika fontos, hogy tetszen a gepem, ezert nem nagyon valasztanek mas hazat, Shuttlet meg ár miatt és mert egy az egyben nekem jo megoldasa nincs.
marcsak uj melo kell meg a vevo a notimra es mar rendelhetnem is a gepet, bar meg a 8800 GT gyenge pont... due 1-2 days , 1-2 weeks sehogy se akar lenni :(((

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#719) applause


applause
aktív tag

Az aláírásomban szereplő gépem van. Szeretném az alaplapot kicserélni olyanra melyek kezelik az új procikat is. Ki tudna segíteni milyen alaplap volna jó?

samsung A54 5G, Mercedes A150 2005, Dell Latitude 7300

(#720) Darkness válasza applause (#719) üzenetére


Darkness
aktív tag

szia,

mivel regebben volt szo rola, hogy a shuttle egy kulonleges allatfajta. ha nincsen jo kapcsolatod, akkor nem hiszem, hogy ki fogod tudni cserelni a lapot. specko laprol van szo. a CPU kezelesre ket lehetoseged van:
1. veszel egy uj vazat (haz es lap egyben persze tap is van hozza), nem olcso.
2. frissited a bioszt. :-) ez nemikeppen olcsobb.

Az intel oldalan olvashatod, hogy az ujabb bioszok a i945G chipszethez tamogatast nyujtanak a C2D procikhoz.

a shutle oldalan nem talaltam meg a SD31 es gepet, de a googlika kidobaj. erdemes rakeresned... sd31P+bios

remelem segitettem :D

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#721) applause válasza Darkness (#720) üzenetére


applause
aktív tag

Köszi a tájékoztatást, de sajnos a bios nem járható mert a shuttle tavaly szeptember óta nem adott ki frissítést erre a típusra. Vélhetően ennek üzleti okai vannak. A 945G más lapokban kezeli a core2 procikat.
Valószínű gépcsere lesz a megoldás.

samsung A54 5G, Mercedes A150 2005, Dell Latitude 7300

(#722) Darkness válasza applause (#721) üzenetére


Darkness
aktív tag

nincsmit. igen, ahogy utana olvastam, sajnos ottan abbahagytak uzleti megfontolasbol a bios "fejleszteset". marad az uj vaz. (G965 v. G33)?

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#723) SQX_Barto válasza Darkness (#717) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Változott a konfig a G325 javára:) Sokat filóztam és emellett döntöttem, drágább lesz egy Corsair 450 VX táp árával a konfigom, de így sokkal időtállóbb a ház és táp része a konfignak. Így egy összetevőt, a házat máshol kell megrendelnem, de azt hiszem jó döntés, még így is meguszható a dolog 700 font alatt éppenhogy :)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#724) Darkness válasza SQX_Barto (#723) üzenetére


Darkness
aktív tag

:-)

akkor maradsz a mATXes alaplapnal? :-) szerintem praktikus megoldas. a hazhoz nem szolok hozza, mivel szerettem volna egy itteni forumtarsnak is beszerezni, de feluton elakadt a beszerzes. onhibankun kivul.
s mijen lapot dobsz bele? marmint a csipszetre gondoltam.

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#725) SQX_Barto válasza Darkness (#724) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Az mATX-es lap maradt mindenkepp az nem volt kerdes, bar a barebone-okat nezgettem, de egyik sem felel meg az igényeimnek. Háznak megvan már a lelőhelye szerencsere valami labda-tech.com -rol fogom rendelni úgy néz ki. Chipsetben G33 amit találtam egy Gigabyte lap lesz, ha sokáig húzodik megvétel talán kijön valami jobb is.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#726) Darkness válasza SQX_Barto (#725) üzenetére


Darkness
aktív tag

abbol, azert nehez, az ember szajizenek megfelelot talalni. epiteni kell. az a legjobb.
ha mar MoBO akkor nekem Intel. lehet, hogy nem lehet huzni, de viszont stabil. lehet, hogy mar a G33 nal lehet huzni? pass. majd megnezem. annyi van vele, hogy a memoriakra erzekeny a lelkem. volt olyan memo kittem, ketto, hogy egy masik MoBoban egyutt mukodtek, de egy intelben mar osszevitatkoztak kemenyen. igy cserelnem kellett az egyik kittet. a gigabytet nem ismerem mit tud...

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#727) SQX_Barto válasza Darkness (#726) üzenetére


SQX_Barto
addikt

1333 már az FSBje kb ennyivel jobb a te lapodnal, volt még egy asus lap dragabban, amibe belemegy 1066os ddr2, de nem hasznalnam ki, szoval nem eri meg a plusz 10 fontot kb.
Szerinted ha kiveszem a vinyó tartót és a DVD alá beteszem az egyetlen vinyót, akkor nem lesz gáz melegedés szinten?
Húzni nagyon nem akarom a 2.66 os eleg lesz nekem 3on is :DDD

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#728) Darkness válasza SQX_Barto (#727) üzenetére


Darkness
aktív tag

ooo... marmint... valahol lemaradtam. milyen hazikorol van szo? ha G325 rol akkor.. hat en abban hagytam a hdd-t mivel az aljara raktam egy ventit. a DVD ala csak a floppynak van hely, mivel alulrol zart, igy nagyon gyenge a hutes. de viszont van hely a brutal hutesnek a procin. :-)

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#729) SQX_Barto válasza Darkness (#728) üzenetére


SQX_Barto
addikt

en legszivesebben atszabnam a haznak ezt a reszet :D
megcsinalnek egy masik 5,25" os helyet a dvd ala, es beraknam a vinyot egy 5,25 zalmannal pl. az also ket hdd tartotol szivesen megszabadulnek, mert nem igazan van ra szuksegem, bar ha azokat ki lehet szedni, akkor csak rakok egy 8as ventit a vinyo ala, ami huti... passz, ha minden jol megy januarban megveszem a konfigot, akkor meglatom mit lehet csinalni....

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#730) Darkness válasza SQX_Barto (#729) üzenetére


Darkness
aktív tag

oke. :-) nem kis melo lenne atszabni. :-)
mivel amint leveszed a felso boritast akkor meg negy csavar rogziti a dvd, floppi kombot. persze ne feledkezzunk meg a HDD keretet egy csavar tartja a hazhoz es csuszosarusan rogzul a DVD, floppy kombohoz alul. :-)
na ezt jol leirtam :-)
--| |--
---- ----
| |
----

igy nez ki szembol a DVD, Floppy kombo.

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#731) SQX_Barto válasza Darkness (#730) üzenetére


SQX_Barto
addikt

a HDD keretet még nem lenne nehez levenni, csak ezzel a dvd floppy komboval lennenek gondok, legjobb talan az lenne, hogy a floppykeret aljat leszedni es odarakni egy ventit ami elszivja a meleget a vinyórol, azt meg viszonylag egyszerű megoldani. Valószínűleg az lesz.
Ház oldalára furás nelkül rá lehet tenni 8as ventit? vagy csak furással? bar lehet anélkül is jól szellőzik a ház.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#732) Darkness válasza SQX_Barto (#731) üzenetére


Darkness
aktív tag

hat az a szomoru, hogy a floppy, DVD combo egybe van ontve... ill. hajtogatva, mivel egy elem az egesz. a haz szetszedve. jobra alul a floppy DVD combo.
nem kell a haz oldalara venti, felteve, ha:
1. olyan tapot valasztasz amire kulon kothetok az egyseg kabelek. bocs nem tudom hogy hiijjak ezt. :-)
2. ha hagyomanyos tap, akkor sok ropival es talalekonysaggal el lehet tuntetni a madzagokat.
3. csak sata-s meghajtokat hasznalsz.
4. a CPU huto legyen paruzamos a memoriaval. azaz ha szembol nezed a hazat akkor balrol sziv jobra fujja a levegot a propeller.
a kepen jo lathato a szellozo nyilas a z oldalon, ami midketton megtalalhato.

irtam mar, hogy a szellozes annyira jo, hogy 45 fok C nel nem megy foljebb a CPu homerseklete mikor megy a SETI. :-)

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#733) SQX_Barto válasza Darkness (#732) üzenetére


SQX_Barto
addikt

DVD floppy ombo aljat kivagnam ugy hogy legyenek helyek egy 8as ventinek, es megprobalnam nem elcseszni a hdd keret helyet hatha meg kesobb szukseg lesz ra
1-2. igen modularis tápom lesz.
3.az egyetlen vinyom es a DVD RW is sata lesz
4.lehet egy asus silent knight lesz, bar alapbol sztem intel gyari
5.ja az már nincs :D
Legdurvabb esetben 2-2 ventit lehetne a ket oldalara rakni, balra kettot ami sziv es jobbra kettot ami fuj.
mijaza SETI ? :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#734) #56573440 válasza SQX_Barto (#733) üzenetére


#56573440
törölt tag

a földönkívülieket kutató progi
le lehet tölteni a keretprogramot és egy központi szerver csomagokat küld, amit a te géped számol ki és küld vissza, ergo nem kell csúcsra járatott szerverparkot létesíteni a kutatáshoz, ha sokan csatlakoznak gyakorlatilag szuperszámítógépet kapnak, villanyszámla, és tetemes beruházás nélkül.
létezik ennek rákkutató és egyébb számításigényes feladatokat igénylő projektje is, gyakorlatilag a szabad rendszerkapacitásodra építve.

ha minden jól megy karácsonyra én is tulaja leszek egy kis barebone-nek :C alig várom már :DD

[ Szerkesztve ]

(#735) SQX_Barto válasza #56573440 (#734) üzenetére


SQX_Barto
addikt

az az nVidia-s gamer kocka nem a tied volt? :U
Amugy milyen lesz? :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#736) #56573440 válasza SQX_Barto (#735) üzenetére


#56573440
törölt tag

az aláírásomban még mindig megvan, eladónak tűnik még:)

attól függ mi lesz, ha elmegy egyben akkor amd 4400x2 500 giga seagate sata vinyával integrált vga, esetleg a régi 7600gt

ha csak a lap+víz+vga megy el, akkor a procit meg memót bepakolom egy inteles verzióba, és akkor ugyanott vagyok szinte, csak erősebb valamivel. majd kiderül. a jelöltek egyébként ő vagy Ő a kiszemelt, forma ugyanaz, csak a foglalat más

(#737) SQX_Barto válasza #56573440 (#736) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Jah nézegettem a gépet, háát a végén nehogy elgondolkodjak rajta :D
Bár mivel UKban elek vicces lenne megboltolni, amit en ujonnan osszedobnek, mar az is közeledik a 300k fele atszamitva bar abban nem SLI-s az alaplap, kisebb a tap, nincs vizhutes, de maceras lenne szoval maradok szerintem a sajat konfignal

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#738) #56573440 válasza SQX_Barto (#737) üzenetére


#56573440
törölt tag

nem sokkal nagyobb ez sem:) vannak szép plexi talpak is, világítás, ergős kis vga, fullos víz, tök néma darab:) lehet rajta gondolkodni:)

a két választás közül igazából nem tudom melyiket preferáljam, közel egy árban ki lehet hozni, szerintem tök mindegy, vga szinten ugyanaz mindkettő. majd karácsonyra... reméljük ;]

(#739) #56573440 válasza SQX_Barto (#737) üzenetére


#56573440
törölt tag

privi akart lenni :(

[ Szerkesztve ]

(#740) Darkness válasza #56573440 (#739) üzenetére


Darkness
aktív tag

szia,

igy belekontarkodva, az elsot.:-) SG31G5. csak annyi a nehezkes, hogy ha kulso erositod van (mint nekem), akkor csak optikain tudod a jelet kitolni a gepbol. viszont cserebe nagyon jo hangzast kapsz. :-)
a vidkartyaja meg eleg jo. nalam meg x3000 teljesit szolgalatot, de nagyon jo birja a gamekat 1024*768 ba porgetni. na nem a biosokk es a tobbiekre gondolok.
egy dolog mire kell figyelni, hogy a ICHnak kell hutes rendesen. :-) ha teheted tegyel ra kulon propellert. (alapbol 75-79 fok C).

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#741) #56573440 válasza Darkness (#740) üzenetére


#56573440
törölt tag

wow az nem piskóta :( valahogy meg lesz hentelve a hűtés az tuti, csak ki kell találni mit is lkehet csinálni, de ha meglesz, akkor teszek fel képet tuti ami biztos:)

(#742) Darkness válasza #56573440 (#741) üzenetére


Darkness
aktív tag

utana jarva, vagy nagyon csal a homero, bar furcsa, hogy a bios es mas progik is ezt mutatjak... (lehet osszefugges) vagy tenylegesen ez az uzemi hofok... ha sikerul valamit fabrikalni ra, osszd itten nekem meg. kivancsi vagyok. :-) (intel g965OT)

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#743) #56573440 válasza Darkness (#742) üzenetére


#56573440
törölt tag

ha minden jól megy még a jövő hét elején jöhetnek a képek, van vevő vga-ra akkor meg indul a projekt:) de ha egyben megy el akkor amd wörzsön lesz, bár ha jól láttam abban is az a vga van. Intel Graphics Media Accelerator 3100

(#744) Darkness válasza #56573440 (#743) üzenetére


Darkness
aktív tag

hmmm... erdekes parositas lenne. :-) mercedeszben audi motor? :-) bar manapsag semmi nem lehetetlen. :-)

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#745) #56573440 válasza Darkness (#744) üzenetére


#56573440
törölt tag

téééévedtem
mert Beépített NVIDIA GeForce 7050PV grafikus vezérlő van..
teljesítményben mekkora a difi?

(#746) Darkness válasza #56573440 (#745) üzenetére


Darkness
aktív tag

na erre mondom, hogy pass. :-)
a 3000es mar nagyon jo birja a dolgokat. HWs kodolas "rasegites", DX9c tamogatas, 1070, es a 720 felbontasra is HWs, PS3.0 tamogatas. maeg mi egymas erdekesseg. valahol olvastam mar a komplet specifikaciot, de sajna nem tudom hol. megvan. a masikrol nem tudok semmi. sajnos.

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#747) SQX_Barto válasza #56573440 (#739) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Erős gondolkodás után válaszoltam, pedig álmatlanságomnak hála, már akkor olvastam mikor elküldted :D
Konfigom ismet finomodott, talán ez már tényleg a végleges verzio:

Gigabyte S775 Intel G33 Express mATX Audio Lan Graphics
Intel Core 2 Duo E6750 S775 2.66ghz 4mb Cache 1333FSB
EVGA GeForce 8800GT 512MB DDR3 PCIE Dual DVI 600/1.8
Corsair Memory TWIN2X2048-6400C4 2x1GB DIMM XMS2-6400 CL4
Corsair Memory 450W ATX PS/2 SATA 12V
Western Digital Caviar 250GB S300 16MB 7200RPM (2 pieces)
Pioneer 18x DVD±RW/RAM internal SATA Black
Logitech Deluxe 250 Keyboard PS2 Black
Iiyama 20" Wide PLE2001WSV 5MS TFT
+
Aopen G325 black/silver (másik cégtől)
Ez kiszálltással együtt 750 fontban megáll.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#748) SQX_Barto válasza Darkness (#746) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Mostmár két 250-es SATA WD Caviar vinyó lesz Raid 0ában, hogy is hűtsem le? :D
vinyókra merőleges két 8as (vagy talán kisebb) ventire gondoltam, majd még kitalálom, hogy erősítsem fel :D
a ház persze maradt a tied :)
Tényleg neked milyen színben van? És moddoltál rajta valamit?

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#749) Darkness válasza SQX_Barto (#748) üzenetére


Darkness
aktív tag

nu, az lesz a meredek. :-) akkor tenyleg kell majd a floppy kivagas meg a keret also resze. :-)
en a 200GB os Samsung HDDmre ezt pakoltam.
egyebkent a 601. hozzaszolasomban van egy link a geprol. :-)

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#750) SQX_Barto válasza Darkness (#749) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Floppy kivágás kimarad :)
ket HDD megy az also keretbe, az also vinyora jo is lenne amit linkeltel, csakt a felsobe nem, szoval sztem a ket oldalara egy egy venti az lesz a megoldas, kerdes mennyire hűtik őket le...
szétszedett állapotban kép nincs? ;]
én is ebben a szinben veszem majd, csak valamit majd moddolgatok rajta
x| - |x
x| - |x
Ha a keretet oldalrol nezzük, igy gondoltam el (remelem ertheto az abra :) )

szerk: Bár nem tűnik rúl hatásosnak a hűtés, lehet egyik vinyo floppy helyére alá hűtés, másik vinyó alsó HDD helyre alá hűtés, csak hát macerás.
Ha nem lenne maceras megcsinalni, csinalnal nekem egy képet, pontosan hol és hogyan illyeszkedik a HDD keret a masik keretre? előre is köszi :)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.