Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#394) Hooper válasza Macsekp (#392) üzenetére


Hooper
őstag

Hello!
A dx8400 a dx6050 leváltásra érkezett, biztos javitottak benne pár hibát, kicsit "felturbózták", 5ezerrel kérnek többet érte, annyit biztona megér (a dx 6050 kb.:22e Ft).
Esetleg még a HP C4180as gépet érdemes megnézned minőségéröl nagyon jókat írnak [link] , vagy esetleg Canon pixima mp510 [link]. mind a 2 nyomtato 27-28e Ft. (személyes vélemény- a HP külcsinre csúnyább, minőségre szebb, mint a Canon ami viszont piszok gyors, és nem is néz ki rosszul :D ...bár az epson mind1iknél jobban néz ki, lassabb és talán minőségre is picit mögöttük van)
Tintacsere az Epsonba a legolcsobb kb 8ezerböl meguszod, a Hp 10rugó (szerintem ez gyorsan fogy, mivel a CMY 1 közös patronban van, ami elég nagy hiba), a Canon pedig 12rugó. (ezek gyári patron árak)
A canon patronjaiban viszont 2szer annyi tinta van, ráadásul a fekete patron böszme nagy (duplája a CMY-nak).. tartósnak tűnik.
Ebben az árkategóriában mind3 nagyon jó szerintem, nemhinném h érdemes többet költeni, szembetűnően jobb minőséget 40 feletti nyomtatóknál fogsz csak látni.

Nyomtatás minőségét,szépségét tekintve olyan hűűűdeha nagy eltérés nincs amugy köztűk, ha mégis ez a fontos neked akkor HP (én nemezt választanám a 2patronos megoldás, valamint a számomra csúnya külcsin miatt), ha a leggyorsabbat akarod akkor CANON - szerintem sokáig elég a tinta minőségre is jó, talán ezt ajánlanám, de az Epson nagyon jól néz ki és összességében jó kis nyomtató, olcso a patron, és a sebesség talán megbocsájthato otthoni használatnál :)

Sok sikert a választáshoz, remélem tudtam segíteni!
Én voksom az Epson dx8400 mellet szól...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.