Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7733) Gizmo94


Gizmo94
veterán

Valaki tud segíteni a webcamproblémámban? A jelenség: indítanám a videohívást, látom magam, de a partner képe helyén csak reklám, majd lefagy. Ha ő indítja, nála ugyanez. Ha csak webcamképet küldök, látom magam ismét, de a másik fél nem lát engem , majd megszakad a webcam kapcsolat. Ha ő küld kameraképet, hiába fogadom, nem nylik meg a camképe. Amsn-t letöltöttem, a helyzet ugyanez, skypen viszont minden tökéletesen rendben van. Azt a tanácsot, hogy akkor használjak skypet, kerüljük, ha lehet. :) Az Windows live messengerrel kapcsolatban várnék segítséget. Már letöröltem-újratelepítettem a messengert és a webcamet egyaránt, ha kikapcsolom a tűzfalat és a Kasperkyt a helyzet ugyanez.
Már idegroncs vagyok ettől a szartól. :W Ja, XP 32 biten és Win7 64 biten ugyanez a helyzet, pár nappal ezelőttig mindkettőn ment hiba nélkül. MSN víruskeresőt lefuttattam. Pár napja történt olyan,hogy egy fehér ablak nyílt meg minden boot után, az alg.exe folyamat miatt. Kivettem startupból, így ez megszűnt, ez okozhat bajt? Megnéztem, az alg.exe ugyanúgy fut a processek között, de a fehér ablak nem ugrik fel boot után. Víruskeresés , trojan remover, msn víruskereső lefuttatva, nem találtak semmit.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.