Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7701) DarkDeer válasza Zin (#7700) üzenetére


DarkDeer
senior tag

Nekem ugyanez a gondom, de megnyugtat a tudat, hogy nem nálam van a hiba. Előbb-utóbb javítják mint mindig. Türelemmel várok.

(#7702) Directors066


Directors066
tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni.

Windows live messenger ezt a hibaüzenetet küldi: 81000306

Halvány lila gőzöm sincs mi lehet a probléma.
Mi erre a gyógymód? segítsetek!

(#7703) DeusHun válasza Directors066 (#7702) üzenetére


DeusHun
őstag

Ezeket próbáltad már?

Rainforest Alliance Certified signature

(#7704) Jarod1 válasza Directors066 (#7702) üzenetére


Jarod1
addikt

javítás gombot próbáltad?

(#7705) ChromeX válasza Directors066 (#7702) üzenetére


ChromeX
addikt

áá látom nem csak én szenvedek ettől 81000306 ... mikor oldják már meg?

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#7706) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Nah, nekem este felé nem küldte el az üziket, kiléptem-beléptem működött. Most is ezt csinálta, kiléptem, már nem tudok visszalépni. De abszolút. Se a Default klienssel, se Mirandával. Piece of shit.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7707) Ramius


Ramius
őstag

Üdv. Van olyan beállítás WLM-nél, hogy ha leteszem tálcára, és egy másik alkalmazást indítok, majd azt is leteszem, a messenger ne ugráljon mindig elő? Elég bosszantó tud lenni.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#7708) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Fejtetőn van a webkamera képe, de a lehetőségek, ahol fordítani lehetne, ki van szürkítve. Hogy tudom megfordítani, mert elég idegesítőez így...

[ Szerkesztve ]

(#7709) Ramius válasza horvathkrisz (#7708) üzenetére


Ramius
őstag

Én is így jártam, driver frissítés megoldotta.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#7710) horvathkrisz válasza Ramius (#7709) üzenetére


horvathkrisz
addikt

már próbáltuk.
asus pro55 notebook, win7 64 bit.

(#7711) Ramius válasza horvathkrisz (#7710) üzenetére


Ramius
őstag

Nekem is asus noti+win7 64bit.
Driverrel helyrejött. Viszot eléggé sötét a képe, engem ez zavar. Skype-ban sokkal jobb.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#7712) Apollyon válasza Ramius (#7707) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Szerintem ez egy bug. Én emiatt be is szoktam zárni, meg olyan is van hogy néha "beleég" az asztalba, és le kell "radírozni", rá kell frissíteni. Ez utóbbi csak Win 7-nél van nálam.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7713) Xirtam


Xirtam
veterán

Látom másnál se megy az MSN! :U

Évente 1x szokot ilyet csinálni! :D

[ Szerkesztve ]

(#7714) Apollyon válasza Xirtam (#7713) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Már hogyne menne ;] :DDD

Jöhetne már egy forradalom, hogy leváltsuk ezt és csak sima puritán text chat.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7715) Gizmo94 válasza Apollyon (#7714) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nálam megy, csak éppen a webkamera nem, hogy pusztulna el ez az egész piece of crap.
Indul, lefagy, amint a másik indítaná behal, headshot az összes fejlesztőnek, üzemeltetőnek, stb. :((( :W

(#7716) DeusHun válasza Apollyon (#7714) üzenetére


DeusHun
őstag

IRC kliens: mirc. Ennél szövegesebbet nem találsz.

Rainforest Alliance Certified signature

(#7717) Killing


Killing
addikt

Sziasztok!

Ezt a smileyt hogy lehet emotikonként belerakni a messengerbe?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#7718) Gizmo94 válasza Killing (#7717) üzenetére


Gizmo94
veterán

Letöltöd a gépedre, belépsz a messengerbe, eszközök, hangulatjelek, létrehozás, ott kép keresése, betallózod onnan ahová letöltötted, adsz neki egy billparancsot, ha akarod átnevezed, mented, ennyi.

(#7719) Apollyon válasza DeusHun (#7716) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Kösz, de ismerem :P

Nekem konkrétan az a bajom, hogy már senki sem használja, mindenki az msn-t nyomja. Már amikor lehet használni ;]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7720) Directors066 válasza DeusHun (#7703) üzenetére


Directors066
tag

Köszönöm a segítségeteket.

(#7721) Krystal_s


Krystal_s
addikt

[Gond van a Messengerrel]

Üzemzavarral kínlódik az MSN

márc 23.-án írták h 8 napja ?? :DD ezek aztán nagyon képben vannak ;] végülis csak fél éve van jelen a hiba, mióta kiadták ezt a bugos ..... persze a többség nem akart 9esre frissíteni ,de akkor jött az erőltetés...no comment

(#7722) Nordik


Nordik
őstag

Olyannal még nem találkozott senki, hogy teljesen ismeretlen személyek, címek veszik fel MSN-re? Ez is valami új hülyeség? Persze profilja nincs meg semmi és később be se jelentkezik, ha elfogadom a felkérését.

Ez mitől lehet? Gondolom nem létező személyek címei ezek.

(#7723) localhost válasza Nordik (#7722) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Gondolom vírus. Gondolom, aki meg tök ismeretlen személyt kérdés nélkül felvesz ismerősnek, az meg ...Inkább olvass, meg gondolkozz.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7724) Nordik válasza localhost (#7723) üzenetére


Nordik
őstag

Hmmm pedig a jelszavam is olyan, hogy azt feltörni nem egyszerű. Megfelel a leírásnak. Spamekkel nem foglalkozok, meg se nyitom őket.

Akkor azthiszem első lépésként változtatok jelszót, aztán meglátjuk. Mindenesetre a jelöléseket nem fogadom el, illetve kipipálom, hogy küldje őket spam listára.

(#7725) localhost válasza Nordik (#7724) üzenetére


localhost
Közösségépítő

"később be se jelentkezik, ha elfogadom a felkérését." - Hmmm?
Ki beszél itt jelszófeltörésről? :F

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7726) Nordik válasza localhost (#7725) üzenetére


Nordik
őstag

Tudom, hogy nem arról beszélsz! :D

Most lehet félrebeszélünk egymás mellett...
Szóval totál ismeretlen címek felvesznek, gondolom spam címek. Ezért nincs profiljuk semmi.

Namost ez ellen én mit tudok tenni? Jelszócsere megfelel? A gépemen talán 2 hetes a rendszer, nemhinném, hogy vírusos. De azért a biztonság kedvéért lefuttatok néhány ellenőrzést.

(#7727) Llew


Llew
senior tag

Újonc MSN felhasználó vagyok és arra lennék kíváncsi, hogy lehet benne egyszerre több emberrel is beszélni? Mármint konferencia beszélgetés jelleggel, úgy, hogy egy ablakba írok és többen is látják, illetve a többek válaszát én egy helyen látom. Magyarul mintegy chat szobaként tud-e funkcionálni az MSN?
Van ez a csoport dolog, amibe meg kell hívni embereket, akkor látják amit az ember a vitafórum nevű akármibe ír, de az csak a weboldalon megy és nem tűnik valami gyorsnak meg jónak.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#7728) Ramius válasza Llew (#7727) üzenetére


Ramius
őstag

A felkérés nevű parancs ugyanezt tudja. Többen tudtok beszélgetni egy ablakban, mindenki lát mindent. A maximum létszámot nem tudom mennyi lehet.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#7729) Llew válasza Ramius (#7728) üzenetére


Llew
senior tag

és azt hol találom, mert nincs meg

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#7730) Killing válasza Gizmo94 (#7718) üzenetére


Killing
addikt

Ok, megy, de fekete a háttér. Ezzel mit lehet kezdeni? :F

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#7731) Llew válasza Llew (#7729) üzenetére


Llew
senior tag

nem szóltam, megvan

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#7732) olloczky


olloczky
senior tag

Hello

Nem jelenik meg a hallgatott zenéim adatai..ki van pipálva és nem jelzi ki..csak egy ideje van így..egyszer csak észre vettem, hogy nincs kiírva..os: win 7 wmp: 12 msn: 14.08 (legújabb)

üdv: olloczky

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#7733) Gizmo94


Gizmo94
veterán

Valaki tud segíteni a webcamproblémámban? A jelenség: indítanám a videohívást, látom magam, de a partner képe helyén csak reklám, majd lefagy. Ha ő indítja, nála ugyanez. Ha csak webcamképet küldök, látom magam ismét, de a másik fél nem lát engem , majd megszakad a webcam kapcsolat. Ha ő küld kameraképet, hiába fogadom, nem nylik meg a camképe. Amsn-t letöltöttem, a helyzet ugyanez, skypen viszont minden tökéletesen rendben van. Azt a tanácsot, hogy akkor használjak skypet, kerüljük, ha lehet. :) Az Windows live messengerrel kapcsolatban várnék segítséget. Már letöröltem-újratelepítettem a messengert és a webcamet egyaránt, ha kikapcsolom a tűzfalat és a Kasperkyt a helyzet ugyanez.
Már idegroncs vagyok ettől a szartól. :W Ja, XP 32 biten és Win7 64 biten ugyanez a helyzet, pár nappal ezelőttig mindkettőn ment hiba nélkül. MSN víruskeresőt lefuttattam. Pár napja történt olyan,hogy egy fehér ablak nyílt meg minden boot után, az alg.exe folyamat miatt. Kivettem startupból, így ez megszűnt, ez okozhat bajt? Megnéztem, az alg.exe ugyanúgy fut a processek között, de a fehér ablak nem ugrik fel boot után. Víruskeresés , trojan remover, msn víruskereső lefuttatva, nem találtak semmit.

[ Szerkesztve ]

(#7734) Psychonaut válasza olloczky (#7732) üzenetére


Psychonaut
addikt

WMP-ben be van kapcsolva a megfelelő beépülő modul?
Rendezés-->Beállítások-->Beépülő modulok-->Háttér

(#7735) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Van egy ismerősöm, akinek fent vagyok a listáján, de nálam azt jelzi a messenger, hogy nem vagyok fent. Több klienssel is megpróbáltam.
Sokszoros kilépés-belépés sem oldott meg semmit, ráadásuk hónapok óta tart ez a helyzet.

Mi lehet a gond?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#7736) Nordik válasza Bici (#7735) üzenetére


Nordik
őstag

Ez nálam is jelentkezik több partnernél, holott fenn vagyok náluk. :U

(#7737) Krystal_s válasza Nordik (#7722) üzenetére


Krystal_s
addikt

nekem pont ma volt egy ilyen felkérés és elfogadtam ,mert a neve miatt azt hittem h egy ismerős...
a név ez volt : rorykoppel11@hotmail.com
és simán belépett ,majd akkor írtam neki és kérdeztem h ki ő és miért vetette fel magát.../ezeket még magyarul írtam/ akkor kezdett el ő is írni
a lényeg ez volt...:
[18:41:00] Rory: i'm 21/f your a male right?
[18:41:29] ÉN : who r u ?
[18:41:40] Rory: nice, I just got off work and finally got some time
to relax which site did i msg you from again?
[18:42:27] ÉN: pls delete me...i dont speak with unknown ppl
[18:42:38] Rory: I am a little busy right now, trying to upload some
new pics if ya wanna check them out go
http://www.freecamlink.net/a2uu8 tell me what ya think :)

töröltem és tiltottam azonnal.
elmondtam egy isminek és mondta h kb 3 napja őt is tök idegenek akarják felvenni...
az a furcsa h nekem és neki is elég bonyolult és hosszú az msn címünk. nem tudom h automata akármi mire tudná azt random szerűen kitalálni.

[ Szerkesztve ]

(#7738) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Nem elég hogy a facebook-os vírusok jönnek offline emberkéktől, még ez az sms-átverés is megtörtént a családban, hozzáteszem az elmúlt hónapban!

MSN veszély! Átverés!! Kérlek add tovább! Vigyázzatok! Aki a Windows Live Messenger -t használja az msn-hez, annak a lap alján időnként megjelenik egy IQ-teszt. Ez egy nagy átverés!!!!! Ha rákattintasz és megcsinálod a feladatot, a telefonszámodat fogja kérni "a válasz" megküldéséhez. Ha itt megadod a számodat és a tovább gombra kattintasz, kapsz egy sms-t és ebben a pillanatban 1080 ft-ot (EZERNYOLCVAN forintot) levonnak a kártyádról, előfizetésedről! Innentől kezdve az IQ-tesztről már szó sincs, hanem tagja lettél a "dada klubnak", és ami a legszörnyűbb: HETENTE le fog vonni újabb 1080 forintokat a rendszer, egészen addig, amíg ki nem lépsz a dadából. De kilépni sem egyszerű, mert a honlapon nincs rajta, hanem egy telefonos automatát hívogathatsz munkaidőben. . . Szóval ez a jelenlegi LEGNAGYOBB CSALÁS ami kimondottan a diákságot célozta!

Forrás:[link]

Még nem igazán értem hogy fordulhat ilyen elő, olvassátok át ezt az egy oldalnyi hozzászólást a fentebbi linken.

[ Szerkesztve ]

(#7739) Lenry válasza horvathkrisz (#7738) üzenetére


Lenry
félisten

úgy fordulhat elő, hogy az ott reklám. és gondolom Microsofték csak a helyet biztosítják, nem nézik, hogy a reklámozó ott mit csinál

persze függetlenül ettől elég görény dolog

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7740) horvathkrisz válasza Lenry (#7739) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Addig oké, hogy a MS csak a helyet biztosítja, én azt nem értem, hogy ma magyarországon hogy működhetnek olyan cégek, amik ilyen csalásokra képesek.
Elég beírni egy telefonszámot és már kapja is le a pénzt. :W
Mi ez ha nem csalás?

[ Szerkesztve ]

(#7741) Nordik válasza Krystal_s (#7737) üzenetére


Nordik
őstag

Engem is hasonló címekkel "vesznek fel". Mindig más.

Nemtudom mi lehet ez, de én már alapból nem fogadom el, letiltom és spam listára küldöm az "illetőt".

Talán majd később okosabbak leszünk. :)

[ Szerkesztve ]

(#7742) Krystal_s válasza Nordik (#7741) üzenetére


Krystal_s
addikt

amit én kaptam az állítólag egy "MSN Botnet spam.. Phishing.."
itt van róla jó pár hsz..-> [link]
másnak is 21/f és más időpontot akar stb.

[ Szerkesztve ]

(#7743) Nordik válasza Krystal_s (#7742) üzenetére


Nordik
őstag

Ha találsz megoldást, légyszi oszd meg velem is! :)

(#7744) Bici válasza horvathkrisz (#7740) üzenetére


Bici
félisten

A megoldás: A-Patch
(Többek között el lehet vele távolítani a Messengerből a reklámokat)

A spam-re nem ad megoldást, de nekem még sosem volt ilyenem.
Egyik ismerősömtől jön folyamatosan többféle link, amikre nem kattintok, de régebben rányomtam kíváncsiságból, de semmi sem történt azon kívül, hogy kérte a messneger azonosítómat, meg a jelszót, de ki az a hülye, aki megadja... :F

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#7745) Krystal_s válasza Nordik (#7743) üzenetére


Krystal_s
addikt

a lényeg h ez is egy msn adatlopó vagy "vírus" lenne...csak most nem ismerősök nevében küldözgetnek link-eket h klikkelj rá. ezek spamok. kamu címekkel felveteti magát és tök mind1 mit írsz neki mindig ua a szöveg h ismerkedni akar...és megad egy linket h oda klikkelj rá és akkor láthatsz róla képeket. az az oldal egy adatlopó.
tehát ha felveszed őket még nem gond. mert csak egy "robot". az általa megadott címet nem szabad megnyitni.
remélem nem nyitottad meg és akkor semmi gond ;)

(#7746) Nordik válasza Krystal_s (#7745) üzenetére


Nordik
őstag

Természetesen nem nyitok meg semmi ilyen linket!

Remélem azért megoldják majd, mert kicsit idegesítő. :U

(#7747) sislaciii


sislaciii
aktív tag

sziasztok! ismerősömnek msn gondja van, eddig 8100030d hiba volt, most jó, bejelentkezik, de 2mp múlva kilép, bezárul minden. ötlet?

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#7748) sislaciii válasza sislaciii (#7747) üzenetére


sislaciii
aktív tag

xp, 8.5 és 2009-es msn-el produkálja.

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#7749) Beri


Beri
addikt

Régebben írtam be ugyanezzel a problémával, de nem kaptam választ.
Van már megoldás a linkek kattinthatóvá tételére a beszélgetésekben? Legfrissebb MSN messenger, legfrissebb plus (nem függ tőle, amikor feltettem még OK volt, aztán cirka egy hét múlva már csak sima szövegként láttam a linkeket). Igen, a beállításokban be van pipálva.
Ötlet?

eladó Aromamizer RDTA V1

(#7750) szoti27


szoti27
tag

Sziasztok van 1 kis problémám nem akart beengedni az msn em... ezért megfogtam és kitöröltem a mppát program files bol és mindent ami windows live al kezdödött és nem tudom vissza rakni.... azt irja hogy telepitve van és vezérlőpultban programok törlésénél nem találom Kérlek segitsetek !! köszi sziasztok

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.