Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7651) AndrewTdi válasza localhost (#7645) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Tök új, mindig frissül. De valamiért nem akarja.
A kérdés az, a beállításokban be kell-e x-elni a
"ugyanazon kép és személyes üzenet minden bejelentkezéskor" dolgot?
Illetve, hogy ha kell, akkor minden gépen?

(#7652) localhost válasza AndrewTdi (#7651) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Igen.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7653) AndrewTdi válasza localhost (#7652) üzenetére


AndrewTdi
addikt

thy :R

(#7654) GardaY


GardaY
tag

Cs. kérdem h lehet megnézni(lehetőleg működő) progesszal v vmivel hogy a parterem rejtve van ill. letiltott. fonos lenne :U

Asus Z87 Plus, Intel i5 4670K, 20gb DDR3, R9 280x, 120gb SSD, WD 2tb, 550w Chieftec /// P30 Pro 256gb ///

(#7655) localhost válasza GardaY (#7654) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Te érted, hogy mit kérdezel?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7656) qdak válasza Hestiana (#7646) üzenetére


qdak
addikt

nem tokoylan beálitást, miota ez a legujab verzio van fent azota nem csinálja h nem kuldi el hál isten, de partnert meg nem tok felvenni mindig ...

(#7647) roxett666 privi ment

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#7657) Thom!


Thom!
veterán

megváltoztattam a live id azonosítómat, mert nem akartam újat létrehozni..így *******@gmail.com lett az azonosítom, és azt szeretném kérdezni, hogy mennyi idő mire az összes partner újra aktív lesz?

(#7658) DeusHun válasza GardaY (#7654) üzenetére


DeusHun
őstag

Hali!

Sehogy. Nincs ilyen. Vagy ha nagyon guglizol és találsz is 100%, hogy fa paci van benne.

Rainforest Alliance Certified signature

(#7659) Psychonaut válasza Thom! (#7657) üzenetére


Psychonaut
addikt

Gondolom annyi, míg mindenki feljön és visszaigazol. Szerintem ID változtatásnál ugyanaz van mint új accountnál.

(#7660) Thom! válasza Psychonaut (#7659) üzenetére


Thom!
veterán

épp ezt akartam elkerülni de 2 napja semmi
anyámnál a régi címem van fenn nála msnen, fel se kínálja neki az újat

(#7661) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Ilyen hibaüzenet esetében mit lehet tenni?

A reinstall nem akart segíteni.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#7662) Gabor 78


Gabor 78
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, amit már visszaolvasva többen, többször megkérdeztek, de lehet, hogy az enyém valam,ilyen szinten speciálisabb helyzet! Légyszi segítsetek!
Hálózatba kötött gépekről beszélünk cégen belűl MSn beszélgetések lementésére vagyok kíváncsi, menti ezeket?? Ugyan az a helyzet hálózatba kötött gépek esetében ill. otthoni gépek esetében?? Gondolom nem. A rendszergazda gondolom eldönti mit láthatok és mit nem

A kérdésem lényege: Meg tudok -e győződni róla a cégben hálózaton belűli MSN beszélgetéseim le lettek-e mentve vagy sem????

Ezt az elérési utoat követve nem találtam semilyen mappát ahova mentett volna valamit: C:\Documents and Settings\felhasználónév\Application Data\Microsoft\Windows Messenger

Nagyon köszönöm a segítséget!!!!!!!!

(#7663) bivalyolo válasza Gabor 78 (#7662) üzenetére


bivalyolo
őstag

ha a legujabb(2009-es) verziót használod és nem azt a szutykot ami alapból van az xp-be akkor alapbeállítás szerint nem menti a beszélgetéseket. bár az az elérési út amit leírtál valszeg ezé a régi verzsöné..

de legjobb lesz ha megkeresed a beállításokban a beszélgetések/beszélgetéseim automatikus tárolása vagy hasonlót(nem tom magyarba h van pontosan fordítva..) és ott bepipálod vagy ha be van, értelem szerűen kiveszed a pipát.

[ Szerkesztve ]

"Let's agree to disagree!"

(#7664) Gabor 78 válasza bivalyolo (#7663) üzenetére


Gabor 78
csendes tag

Szia!

Köszönöm a válaszod! Ezt hol találom "beállításokban a beszélgetések/beszélgetéseim "??????Az msn-en belűl?? vagy hol??

Kösz!

(#7665) bivalyolo válasza Gabor 78 (#7664) üzenetére


bivalyolo
őstag

igen, belépsz az opciókba és ott:

"Let's agree to disagree!"

(#7666) Gabor 78 válasza bivalyolo (#7665) üzenetére


Gabor 78
csendes tag

Hát nem ilyen a céges messenger , ha jól tudom 5,1 -es, ha ez mond valamit, szerintem egy őskövület, nem?? ennál a versionál mi a szitu???? Köszi

(#7667) Gabor 78 válasza Gabor 78 (#7666) üzenetére


Gabor 78
csendes tag

Túl sok be3állítási lehetőséget nem láttam a cégesen, most vagy le van tiltva, vagy annyira régi,hogy nem is lehet állítgatni rajt semmit! A leírt elérési út mappájában nem találtam semmi olyan mappát, amiben lenne mentve valamilyen formátumban bármi is.Alaposan körbenéztem és a mappa beállításoknál a rejtett mappákat is láthatóvá tettem, de még így sem találtam ott semmit! jó lenne tudnom, ment-e vagy sem! Keresőbe beírtam XML fájlt (ha jól tudom ebben a formátumban menti, ha menti) keressen ill. msn szóra sem hozott ki semmi érdemlegeset. Most azért mert nincs is vagy mert nem láthatja a rendszergazda tiltása miatt??

(#7668) Gabor 78 válasza Gabor 78 (#7667) üzenetére


Gabor 78
csendes tag

Ha bárki segítni tudna még, kérem írjon!

Bivalyolo írj még, ha tudsz! és köszi!

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, amit már visszaolvasva többen, többször megkérdeztek, de lehet, hogy az enyém valam,ilyen szinten speciálisabb helyzet! Légyszi segítsetek!
Hálózatba kötött gépekről beszélünk cégen belűl MSn beszélgetések lementésére vagyok kíváncsi, menti ezeket?? Ugyan az a helyzet hálózatba kötött gépek esetében ill. otthoni gépek esetében?? Gondolom nem. A rendszergazda gondolom eldönti mit láthatok és mit nem

A kérdésem lényege: Meg tudok -e győződni róla a cégben hálózaton belűli MSN beszélgetéseim le lettek-e mentve vagy sem????

Ezt az elérési utoat követve nem találtam semilyen mappát ahova mentett volna valamit: C:\Documents and Settings\felhasználónév\Application Data\Microsoft\Windows Messenger

Nagyon köszönöm a segítséget!!!!!!!!

(#7669) Norbi14


Norbi14
senior tag

Barátnőmnél tegnap olyan dolog jött elő, hogy bejelentkezik és szinte azonnal ledobja semmi hibaüzenet.... live messenger újratelepítés megtörtént, hiba maradt. Valami ötlet?

(#7670) _ak_


_ak_
addikt

#7633-ra van megoldás. a kereső miatt: 80070643

Resetelnem kellett a registry-s jogosultságokat ezzel a paranccsal:

secedit /configure /cfg %windir%\inf\defltbase.inf /db defltbase.sdb /verbose /areas REGKEYS

forrás

Valószínűnek tartom, h nem is a manuális tisztogatásom miatt keletkezett ez a probléma, hanem a ZapMessengernek köszönhettem vagy a wlm-es deep cleannek. Mostanra minden flottul megy.

Let's begin, de gozaimasu!

(#7671) bivalyolo válasza Gabor 78 (#7668) üzenetére


bivalyolo
őstag

akkor mégis csak az a régi trágya lesz ott neked :D

képeket tudsz felrakni ide a beállításokról? hátha okosabbak lennék mert így látatlanba mivel azt én soha nem használtam sajnos nem tudok neked segíteni..

"Let's agree to disagree!"

(#7672) Gabor 78 válasza bivalyolo (#7671) üzenetére


Gabor 78
csendes tag

(#7673) Gabor 78 válasza Gabor 78 (#7672) üzenetére


Gabor 78
csendes tag

(#7674) Gabor 78 válasza bivalyolo (#7671) üzenetére


Gabor 78
csendes tag

(#7675) bivalyolo válasza Gabor 78 (#7674) üzenetére


bivalyolo
őstag

a privacyról esetleg egyet? :U
mert ezekbe semmi..

"Let's agree to disagree!"

(#7676) Sas madár válasza Thom! (#7657) üzenetére


Sas madár
őstag

Nem értem miért küzdötök az msn-el.
Teljesen le kell törölni az egészet és van több program is ami tökéletesen elkezeli a régi címed ahol minden ismerősöd van.
Ez az msn csak az miatt van mindenkinek mert integrálva van a winbe és folyamatosan küzdeni kell vele mert nem a felhasználókért fejlesztik.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#7677) Gabor 78 válasza bivalyolo (#7675) üzenetére


Gabor 78
csendes tag

Ennyi, még egy képet tudnék csatolni, de azon csak az van kiket szeretnék felvenni!

(#7678) Gabor 78 válasza Gabor 78 (#7677) üzenetére


Gabor 78
csendes tag

Most hallottam olzat, hogz valami system 32 mapp'ba menti esetleg??

(#7679) Gabor 78 válasza Sas madár (#7676) üzenetére


Gabor 78
csendes tag

Szia! Kár, hogy nem olvasol! Ez egy cégen belüli rendszeren futó MSN , szerinted mihez van itt jogom! Kösz!

(#7680) Gabor 78 válasza bivalyolo (#7675) üzenetére


Gabor 78
csendes tag

(#7681) bivalyolo válasza Gabor 78 (#7680) üzenetére


bivalyolo
őstag

hát sajnos itt sincs semmi :(
na most azt tudnám javasolni h használd a live messenger webes változatát [link] ez ha jól tudom nem ment a gépre le semmilyen beszélgetést viszont ugyanúgy tudod használni.

"Let's agree to disagree!"

(#7682) lesaux


lesaux
veterán

Miért nem jelentkezik be automatikusan ez a riheteg szar? Tűzfalat lelőttem, MSN Live-ot frissítettem volna, de azt mondja, már telepítve van.

(#7683) Gabor 78 válasza bivalyolo (#7681) üzenetére


Gabor 78
csendes tag

Nagzon köszi a segítségeket és a türelmedet! Annyit még, akkor most szerinted az MSN-nek ez a versio-ja mentheti a beszélgetéseket vagy sem? Ill létezhet olyan kém program amely figyelheti és mentheti a beszélgetéseket, gondolom igen!!!

(#7684) bivalyolo válasza Gabor 78 (#7683) üzenetére


bivalyolo
őstag

szerintem nem menti. ha mentené biztos lenne vmi opció h ki lehessen kapcsolni..
keylogger..

"Let's agree to disagree!"

(#7685) killer1203


killer1203
senior tag

Sziasztok.

Van itt olyan aki Thome nettel használja az msn-t? Engem egy nap alatt ledob többször is ugyan ugy xfireről is, ez most progi szervere miatt van vagy a netem tárcsázna ujra ennyiszer?

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#7686) puhinszki


puhinszki
csendes tag

Sziasztok!Hogy lehet letörölni az msn-em,ugyhogy nem tok belépni meg semmits csinálni mert feltörték!Köszönöm

(#7687) Sas madár válasza puhinszki (#7686) üzenetére


Sas madár
őstag

Ez így nem függ össze.
Honnan tudod,hogy feltörték?
A gépen lévő msn-eddel be tudsz lépni másik felhasználói fiókba is nem kell törölni.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#7688) puhinszki válasza Sas madár (#7687) üzenetére


puhinszki
csendes tag

Mert más van fent és mindenkinek irogatt minden faszságot!És egyszerűen sehogy nem tudok másik jelszót választani!

(#7689) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Nem észlel valaki hibát mostanában MSN-en?

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#7690) Relisys válasza HartgeH3-2.8 (#7689) üzenetére


Relisys
senior tag

Én észleltem:S Pontosabban: 81000306. Nem tudom mi lehet de nem enged bejelentkezni, viszont másik címmel betudok:S

(#7691) HartgeH3-2.8 válasza Relisys (#7690) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Detto..és többen is jelezték már több kerületből is szóval akkor az ő saruk.Szokták mondani ami ingyenes arra mire föl reklamál az ember na de hát basszus.

Ja és teszem hozzá pont amikor kell..!! :(((

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#7692) C64


C64
őstag

hali, erre a trágya msn vírusra van már megoldás?

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#7693) DeusHun válasza C64 (#7692) üzenetére


DeusHun
őstag

Melyikre a sok közül?

Rainforest Alliance Certified signature

(#7694) localhost válasza C64 (#7692) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Megoldás

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7695) Sas madár válasza HartgeH3-2.8 (#7691) üzenetére


Sas madár
őstag

Ha nem kell olyankor úgysem akarsz belépni
.Továbbra is azt javaslom az msn-t törölni és másik helyettesítő programok közül választani.
Lényegesen megbízhatóbbak nincs vírus és egyéb belépési kínlódás.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#7696) Boci_83


Boci_83
őstag

hi all!

Ha valaki ebbudy-ról van bejelentkezve, azt a beszélgetést lehet hogy naplózza a gépe? Hogy bizonyosodhatok meg róla hogy nem naplózzák valakinek a beszélgetését??

**********

(#7697) Relisys


Relisys
senior tag

Hogy tudok valakit véglegesen törölni az msn-emről, úgyhogy ha utána újból felvesz akkor kiiírja nekem hogy felvett? Töröltem a listámról, sőt el is távolítottam a windows hotmail live-ból is, de még is az adatvédelemnél az engedélyezett partnereknél ott van. Ha ott jobb klikkel rámegyek akkor nem aktiv a törlés opció. Viszont a másik félnél gond nélkül le lehet engem törölni az engedélyezett partnerektől...

(#7698) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Ma egész nap nem tudtam belépni msnre,nálam van a hiba vajon vagy vmi rendszer baj van? :S

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7699) zoli03


zoli03
őstag

Bejelentkeztem ma PDA-n MSN-re, de egyik partnerem se láttam. Utána megnéztem asztali gépen, és eltűnt az egész partnerlistám. Délelőtt asztali gépen még jó volt. eBuddy-n is bejelentkeztem, ott sincs egy partnerem se. Mi lehet a probléma?

(#7700) Zin


Zin
senior tag

Error 81000306
ezt irja egesz nap elegem van már!!!

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.