Hirdetés

2024. július 3., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  MSI notebookok

Hozzászólások

(#11535) runner001


runner001
csendes tag

Hát nem túl bizalomgerjesztő a kilátás a hőn áhított notira. Egyébként nem érdekelne a szervíz szolgáltatás minősége, de ezek szerint ez egy hibás széria, amitől szabadulni akarnak. (akár a gyártó akár az importőr, márkaszervíz bánom is én) Holott nekem nem nyúzásra kéne, hanem egy kis internet, könyvelő program és hasonló abakusz jellegű megterheltséget jelentő alkalmazások. Igazából 200 eFt körül ez a legerősebb gép akár meddig is vizsgálódom, nekem csak ezért kellett volna. Van rá szerintetek esélyem hogy ha eleget cigánykodok a szervizben, mondjuk 4-5 hónapig (ráérek) vívni velük, (utána tényleg dolgoznom kéne a gépen) esetlegesen totál kiküszöbölik a gyári problémáit. Mert akkor még belevágnék és 220 ban lenne egy olyan gép ami más gyártónál 1,5 szerese min. Vagy nézzek mást mert ez bármikor feldobhatja a bocskort és bukta a 220 rugó? Vélemény kellene please! Thx

Ja derekas 11 van még azan az áron csak kb. másfél két hét a megrendeléstől számítva a beérkezés. Esetleg a 32 bites vista futna rajta?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  MSI notebookok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.