Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  MSI notebookok

Hozzászólások

(#12351) brutaka válasza kali (#12350) üzenetére


brutaka
tag

De én nem csak játékra használom, hanem adatbázisok kezelésére, video vágásra, satöbbi, ezért gondoltam, hogy érdemesebb egy gyorsabb procit beletenni!
Érdemes amúgy maradni ennél a gépnél? Vagy annyira gyenge benne a VGA, hogy inkább másikra kellene gyúrni?

Üdv: Brutaka //Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?//

(#12352) brutaka válasza kali (#12350) üzenetére


brutaka
tag

Van egy olyan gondom, hogy az MSI oldaláról csak 32 bites drivereket lehet leszedni! Viszont a 4 GB kezeléséhez már xp 64 bites kell, amihez 64 bites driverek kellenek! Akkor mégsem lesz jó a 4 GB ram?:/

Üdv: Brutaka //Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?//

(#12353) syler válasza brutaka (#12352) üzenetére


syler
aktív tag

Nem elég, hogy xp még 64, bites is? Jó ég, komolyan szenvedni akarsz vele? Egyébként 64 bites xp-hez nehéz lesz drivereket szerezni. A sima xp-nél meg hiába van 4 GB ramod igen. Tehát marad az ingyenes win 7 64 bit. Olyan rosszul fogsz vele járni, minden driver felmegy rendesen, szebb, szerintem gyorsabb mint az xp. Belátom, hogy ezek tudatában nem éri meg a win 7, mert ezzel nincs annyi szívás mint xp-vel. Fel ne tedd :D :DD

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#12354) brutaka válasza syler (#12353) üzenetére


brutaka
tag

A windows 7 még teljesen teszthibás, a hálózat kiépítése katasztrofális, kössük össze a gépünket, mire elindul az oprendszered, felmentem a gépedre, és nem is veszed észre ;) Rosz a kernel is, bármikor hozzáírok neked egy olyan utasítást, hogy leáljon a géped, és semmibe sem kerül, csak hálózaton kell legyünk:) Szóval a windows 7 abszolút biztonságtalan, és amilyen adatokkal én dolgozok, azokkal nem tehetem meg, hogy máshoz kerüljenek :)
Sajnos csak vista 32bit és xp 32 bit drivereket lehet leszedni :S

Üdv: Brutaka //Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?//

(#12355) kali válasza brutaka (#12352) üzenetére


kali
legenda

nincs gyártói 64 bit támogatás a notihoz, a 32 bit összesen 4 gb-ot kezel - ebben ugye benne van a vga és minden más memória -, miután a vga lefoglal a rendszer memóriájából is, 3 gb-ot fog ténylegesen használni a rendszer (xp esetében /3G kapcsoló kell, ellenkező esetben csak 2 gb-ot kapnak az alkalmazások!)
a fentiek mellett írtam, hogy gyorsul kicsit a rendszer - mivel több ismerősnek is bővítettem így memóriát -, alapban 1 * 2 gb van a notiban, a 2 * 2 gb miatt nem csak a mennyiség nő, hanem a single channel is módosul dual channel variációra, az is dob picit a sebességen!

nálam több notin is 32 bit win 7 (7100) fut , nincs problémám vele, minden funkció kifogástalanul működik!

[ Szerkesztve ]

(#12356) Coolmat válasza brutaka (#12352) üzenetére


Coolmat
őstag

Jó lesz az, csak ne XP 64 bitet tegyél fel, több gond van vele mint egy Vista vagy Win7 64 bittel. Win7 fel fogja ismerni majdnem az összes hardvert, egyedül a videókártyát nem ismeri majd kapásból, de ahhoz is felajánl windows updateset, vagy vadászhatsz te is kedvedre valót (igen bő a választék). Ha nem kell tesztelős win7 akkor marad a Vista 64bit. Proci cserét én sem javaslom, nem fog hatalmasat dobni a gép teljesítményén még videóvágásnál sem. Még egy fejlesztési lehetőség a winchester, mostanság már egész jó áron dobálnak 320 GB-os 7200 rpm-es noti vinyókat (én azért még várok, mert nincs pénzem, és egyre olcsóbbak lesznek :) ).

America's Armyhoz: tegnap szedtem le Steamről, semmi gondom nem volt vele (azon kívűl, hogy elfelejtettem a régi accomat :( ), próbáld meg te is azon keresztül letölteni: [link]

(#12357) brutaka válasza Coolmat (#12356) üzenetére


brutaka
tag

A régi army-t tettem fel és nem az újat, a 2.5 öst és nem a 3-ast:) De nem tudom telepíteni, mindenhonnan töltöttem már, minden esetben azt írja ki, hogy "Nem találja a filet: " de nem írja ki melyiket! :S

Amúgy most 2* 1 GB dualchannel van benne. Szóval akkor megéri beletenni 2* gb-ot, és nem lenne jobb, ha simán beletennék egy 2 GB-os modult? Mert ígyis úgyis 3 GB lesz használva, és ha veszek bele 4-et akkor abból fennmarad 1 amivel nemtudok mit csinálni!

win7 nem elég biztonságos! A cégnél is megmondták, hogy nemörülnének neki.. :)

Üdv: Brutaka //Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?//

(#12358) kali válasza brutaka (#12357) üzenetére


kali
legenda

mehet nyugodtan a 2 * 2 gb memória, alapban 128 mb-os a vga, nem mindegy, hogy marad a dual channel, és 4 gb-ból vesz el, vagy 3 gb single channel, és még abból farag a vga!
a win 7 biztonságos, minden tekintetben már most jelenősen jobb mint az xp, de még a vista sem ér a közelébe!
cégek majd akkor nyilatkozzanak, ha hivatalosan megjelenik...

[ Szerkesztve ]

(#12359) brutaka válasza kali (#12358) üzenetére


brutaka
tag

a win7 hálózati gondokkal szenved, valószínűleg új kernelt kell kapjon, dfe ezt az sg már felboncolta!
A videokártya alapból 256 MBos! Ha van 4 GB ramom, akkoris abból veszi fel, amit felismer az oprendszer, nem?
Tehát van 4 GB ramom
Alapból felhúzza magát 512MB-ra, ez már ugye akkor levonódik, nem?
Akkor a fennmaradó memóriám 4GB-256 vagy 3GB-356?
Azt írtad, hogy összvissz lát 3 GB-ot a videokártya memójával együtt, de akkor most 3GB-ot úgy lát, hogy a viokártya 256-ja és emellé még annyi amennyi kiegészíti 3GB-ra?

Vagy

ha van 4 GB-om, de csak 3-at ismer fel az oprendszer, akkor abból fogja felhúzni magát amit nemlát az oprendszer?

vagy

van 4gb ramom. Ebből elvesz 256-ot a videokártya, és mivel 4 GBom van, továbbra is 3 GB marad neki, mert mivel a videokártya külön kezel magának 256-ot, ahelyett kezel másik szektort a cpu? most kicsit összekavarodtam, hogy is van ez?

Üdv: Brutaka //Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?//

(#12360) kali válasza brutaka (#12359) üzenetére


kali
legenda

a 32 bit asztali windows verziók (kivéve starter, de ez most lényegtelen, csak a pontosság kedvéért) összesen 4 gb memóriát kezelnek! ebben benne van minden memória; a vga dedikált memóriája, merevlemez cache...stb. nem azt írtam, hogy a vga memóriájával lát összesen 3 gb-ot! miután a videókarit és a többi memóriát megcímezte, utána marad a rendszer memória számára 3 gb! tehát nem a 3 gb-ból vett le vga, hanem a maradékból csípett le magának!
a vga tutira 256 mb-os? nézd már meg everest vagy hasonló progival, mert nekem 128 mb dedikált memória rémlik!

[ Szerkesztve ]

(#12361) brutaka válasza kali (#12360) üzenetére


brutaka
tag

szóval maga a rendszer tud használni 3 GB-ot, de maga a gép tudja kezelni a 4gb-ot? Jól értettem? Tehát a videokártya tudja használni magának a maradékot, tehát a 3 gb feletti részt, de maga a rendszer csak 3 GBot tud kezelni, tehát a windows maga 3GBot tud önmagának kezelni? Bocsi, ha értetlenkedek :R Csak próbálom megérteni, hogy hogyan megy ez a dolog:)

Üdv: Brutaka //Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?//

(#12362) kali válasza brutaka (#12361) üzenetére


kali
legenda

jáááájjjjjjjjjjj :) nem a gép tudja kezelni a 4 gb-ot, hanem az adott oprendszer - összesen 4 gb címezhető! ebből először megcímzésre kerül a vga vram...stb, utána a fennmaradó részt kapja a rendszermemória - ez lesz adott esetben 3 gb. ez a 3 gb csak ennél a notinál ennyi, minden rendszernél változó érték!
a lényeg, hogy miután a vga vram...stb megcímzésre került, utána marad még a rendszernek 3 gb!
igaz, 4 gb memória esetén lógóban/kihasználatlanul lesz valamennyi memória, de még 32 bit xp/vista/win 7 esetében is többet kap ekkor a rendszer, mintha 3 gb memória lenne a rendszerben + 2 * 2 gb esetében jön a dc minimális előnye is!

(#12363) brutaka válasza kali (#12362) üzenetére


brutaka
tag

Nah kezdem megérteni:) Tehát van benne 4 GB ramom, amiből elöször leveszi a vga-nak a memót! Tegyük fel maradna 3,5 :) Ebből 3at tud használni a rendszer ugye?
De! Ha 3 GB lenne belőle akkor ebből vonódnak le az a tegyükfel 0,5 így 2,5 öt tudna használni magának a rendszer? Így jól gondolom?:)
Köszi amúgy:D :R

Üdv: Brutaka //Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?//

(#12364) kali válasza brutaka (#12363) üzenetére


kali
legenda

olvasd el ezt; link (gondolok főként a; A memóriaméret felső határai című fejezetre!)

[ Szerkesztve ]

(#12365) brutaka válasza kali (#12364) üzenetére


brutaka
tag

basszus megint tévedtem?:S

Üdv: Brutaka //Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?//

(#12366) brutaka válasza kali (#12364) üzenetére


brutaka
tag

"A Windows a teljes memóriaterület bizonyos részét fenntartja a lapozófájlnak"

A lapozófile a winchesteren van, és annyi az értéke, amennyit mi beállítunk, akkor most ez hogy jön ide?O.o

Üdv: Brutaka //Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?//

(#12367) Boond válasza brutaka (#12359) üzenetére


Boond
addikt

a win7 hálózati gondokkal szenved, valószínűleg új kernelt kell kapjon, dfe ezt az sg már felboncolta!

linket tudnál adni? ez érdekelne.

(#12368) brutaka válasza Boond (#12367) üzenetére


brutaka
tag

Hát pár link:
[jogkezelési hiba]

[7137-es hiba]

[Kétezer hiba]

[Védelmi hiba]

[Itt a hőn áhított kernelhiba]

Remélem egyelőre ennyi elég lesz... :)

Üdv: Brutaka //Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?//

(#12369) kali válasza brutaka (#12368) üzenetére


kali
legenda

a vista vagy az xp esetében is lehetne számtalan ilyet linkelni, egy hivataosan még ki sem adott oprendszer esetében ennyi belefér...
mellesleg próbáld csak meg eladni ezt a windows 7 részlegben! :))

[ Szerkesztve ]

(#12370) brutaka válasza kali (#12369) üzenetére


brutaka
tag

kössük össze a gépünket, egy hálózatra, vagy tedd magad útválasztó mögé, 5 perc alatt elveszem az összes adatodat:) Úgyhogy, még nem biztonságos a dolog, szóval majd..:) Ha kijött a hivatalos verzió, mert ha ott történik ilyen, kártérítés jogosult leszek:)

- saját tesztelőnik 2 tűzfalon keresztül ellopták az összes adatot a win 7ről, míg az xp vagy a 2003 server bírta a terhelést :) -

[ Szerkesztve ]

Üdv: Brutaka //Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?//

(#12371) kali válasza brutaka (#12370) üzenetére


kali
legenda

útválasztó mögött vagyok, hajrá... :U
ha leírnak egy hibát, az még nem attól hiba, hogy bárki élni tud a lehetőséggel! elméleti és gyakorlati tudás is kell oda, néha nem is kevés! például akinek trójai telepíthető a rendszerére, az részint meg is érdemli...
nekem úgy tűnik, hogy nagyon elméleti síkon nézed a dolgokat, a gyakorlatban kicsit más a történet. kártérítési jogosultság? aha... :)

ha kell, privátban adok támpontokat, hogy bizonyíthass, itt nem akarok tovább témán kívül irkálni!

[ Szerkesztve ]

(#12372) brutaka válasza kali (#12371) üzenetére


brutaka
tag

nem az én dolgom, hogy meghatározzam a véleményedet :R természetesen bizonyítani nem fogok, mert az törvénytelen lenne :R
de mint írtam: kipróbáltuk, és hiddel, elég jó szakembereink vannak :R
mindenki magának alakítja a véleményét, részemről engem tovább nem érdekel a téma :R
(jah, és ha egy hivatalosan kiadott oprendszerért pénzt adsz, majd kiderül, hogy eredendő szoftverhibáról van szó, ha a rendszeredet megsértik, akkor jogosult vagy kártérítésre:) pár éve ebben dolgozok, hiddel, ígyvan :) )
témalezárva

[ Szerkesztve ]

Üdv: Brutaka //Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?//

(#12373) lancika


lancika
tag

Sziasztok!
Van egy gx 600-am. Felraktam rá újra az xp-t, de a hang nem jön össze. Az illesztőprogramot nem engedi frissíteni, nem engedi eltávolítani, semmit se csinál. Az eszközkezelőben egy kis sárga felkiáltójel van mellette.
Van ötletetek?

(#12374) Zirowe


Zirowe
nagyúr

8 hónapnyi használat után hirtelen pénteken este meghalt a gx600px-214hu notim dvd meghajtója..
Délután még működött, de este bmit raktam is bele, nem reagált, a sárga kis fény nem világított, pörögni se pörgött, csak fura hangokat adott ki:S
Azóta se változott a helyzet.
Vki másnak esetleg volt már hasonló "élménye"?

Holnap vinném szervízbe, merre van Budapesten?

Illetve az a gondom, hogy én júni 29én utazom el egy hónapra külföldre, ahol kéne nekem a gépem.
Gondolom addigra biztos nem tudják elintézni nekem a meghajtó cserét, nem?

Mennyire rugalmasak? bevinném én nekik holnap a gépemet, nézzék meg, csináljanak amit akarnak, rendeljék meg a meghajtót, de a gépet viszem magammal, és már csak augusztusban tudnák beszerelni.. Szerintetek kaphatóak erre?

Illetve, hogy adnának-e nekem kölcsönbe addig egy külső dvd olvasót, vagy inkább szerezzek máshonnan?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#12375) sting66 válasza Zirowe (#12374) üzenetére


sting66
csendes tag

Ohh, milyen optimista vagy :)

Az Albacomp Fehérváron szervizel, szóval a megnézés is gondolom 1 hét. Az meg, hogy visszakapd, elképzelhetetlen, úgy vélem :)

cserébe bármiféle meghajtót, gépet stb. főleg ne várj ettől a cégtől :)

(#12376) Zirowe válasza sting66 (#12375) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Holnap bemutatom nekik,hogy halott, de le nem adom,csak ha visszajöttem.
Fehérvár nincs messze a nyaralómtól,szal nyáron nem lesz gond.

Hát ige,optimista vagyok:)

Akkor a budapesti szervíz a frangepán utcában van?

Most nézem a gép iratait, és a hivatalos msi papírokat nem találom,csak a bolt számláját és gariját,nagy a baj?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#12377) Zirowe válasza Zirowe (#12376) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Meglett a gép garanciapapírja, de nem albacomp van ráírva,hanem hrp hungary kft, 1133 véső u.7.

Nem az albacomp a hivatalos magyar msi szervíz?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#12378) kali válasza Zirowe (#12377) üzenetére


kali
legenda

m

a javítás idejére, a szokásosnak mondható 3 - 4 hét lenne a tippem...

[ Szerkesztve ]

(#12379) satel válasza satel (#12343) üzenetére


satel
tag

sziasztok

valami ötlet az EX-610 webkamerájához, hogy Win7 alatt is működjön?

köszönöm előre is...

MiniMX-G CoreELEC ; HUAWEI P smart

(#12380) vranyek


vranyek
aktív tag

win 7 alatt működik a videókártya memóri-bővítés a rendszer memóból 512-ről 1280-ra?
És ha igen,hogy lehet beizzítani?

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#12381) ludsimon


ludsimon
veterán

Újra itt vagyok, a topic lelkes tagja... :)

Végül lejjebb vittem az igényeimet mert nem fog összejönni a GX720. :O :O :O :O
Amit kiszemeltem:
MSI EX623X-080HU
Érdeklődnék olyanoktól akiknek ilyen laptopja van, hogy van megelégedve vele, volt vele valami probléma?
Ha megoldható 1-2 képet is szeretnék kérni Everest hőmérsékletekről egy screenshotot, meleg állapotban. Mikor meg van hajtva, szóval ne bekapcsolás után legyen készítve, mert akkor még nem fűtött be rendesen.
Tudom, nagyok az igényeim. :) ...de laptop szempontjából sajnos lejjebb kellett vinnem az igényeim. :O Nem jött össze a meló. :O

Igaz a GX720 se játékra kellett volna, csak szeretem a fullos cuccokat. GX623-se tűnik gagyinak proci, ram, vga szempontjából.

Köszönöm előre is! :R :R

[ Szerkesztve ]

undefined

(#12382) npp válasza ludsimon (#12381) üzenetére


npp
csendes tag

Szia!

Én is ilyen gép vásárlását tervezem. Egy tesztet találtam eddig: [link].

(#12383) ludsimon


ludsimon
veterán

Ebben a linkelt tesztben ezt találtam.

Ein Störenfried in Sachen Lautstärke ist das EX623 nicht. Der Lüfter läuft zwar ständig. Allerdings mit einem noch angenehmen Pegel von 29 dB(A). Der 16 Zöller ist dann lediglich durch ein leichtes Rauschen wahrnehmbar.
Wird es gefordert, beispielsweise bei Spielen oder rechenintensiven Anwendungen, erhöht sich der Pegel um knapp 4 dB(A) auf 33,2 dB(A). Das EX623 ist dann deutlich hörbar. Insgesamt liegt die Geräuschentwicklung aber mehr als im Rahmen.

Nem tudok németül. Ez mit jelent? Kíváncsi lennék rá, mennyire hangos, mit írnak róla?
Ez az átlag laptopokhoz képest mennyire hangos?
Most az ár miatt nem vagyok annyira válogatós, de fontos lenne a hangja is.

undefined

(#12384) Laraxior válasza ludsimon (#12381) üzenetére


Laraxior
titán

az enyémet kellett volna elvinned :K :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12385) fa13


fa13
csendes tag

Hali én ha minden jól megy holnap után fogom kézhez kapni az msi ex623x laptopomat majd irok róla vélemyént amint meglesz.
Amugy panaszkodtok hogy 64 bites op rendszerhez nem lehet drivert szedni pedig a gyártók honlapján ott van fent.
én is majd win7-et akarok rá rakni 64biteset hogy ne vesszen kárba a 4 giga ram a gépbe.
Remélem nem lesz vele probléma.De ha vacakolni fog akkor még ki nem jön értelmes win7 addig akkor maradok xp sp3-nál De wistát semmiféleképp nem érdemes felrakni :S

(#12386) Rellind válasza fa13 (#12385) üzenetére


Rellind
senior tag

Az királyságos :C Engem nagyon érdekelne a tesztelés...játékok terén főleg... :R :R

Én is ilyenen gondolkozom egy Toshiba ellenében....kár hogy ebben nincs firewire.. :(

[ Szerkesztve ]

(#12387) ludsimon válasza Laraxior (#12384) üzenetére


ludsimon
veterán

Jaja. Így alakult. Közbeszólt a válság is. :O

undefined

(#12388) ludsimon válasza fa13 (#12385) üzenetére


ludsimon
veterán

Engem csak a hőmérséklet érdekelne.

Hőmérséklet mániás vagyok/lettem. :DDD :DD

Szerintem is. Vagy Win 7, vagy Win XP SP3. :K

[ Szerkesztve ]

undefined

(#12389) kali válasza fa13 (#12385) üzenetére


kali
legenda

a wista valóban valami szörnyeteg lehet, fel ne tegye senki... :U :W
mellesleg nagyon sok gyártója nem biztosít 64 bit képes illesztőt a hardvereihez, és mivel notiról van szó, sok esetben még ha találsz is a hardver gyártójának a honlapján/letöltési részlegében, akkor is előfordulhat, hogy nem fog - rendesen - működni az illesztő, gyakran a noti gyártója által kell(ene) a notira szabni azt!
léteznek ugyan módosított/piszkált illesztők (például vga esetében gyakori), de azoknál sem mindig teljes a siker...

[ Szerkesztve ]

(#12390) jordan6


jordan6
csendes tag

Üdv,

Gondom a következő:
GX610-es noti(XP 32bit) és nem látja a webcam-ot. A topik nagy részét átnéztem, rákeresve a "webcam" "kamera", stb. szavakra.
MSI honlapján lévő BisonCam szoftver fent van, de nem lát eszközt, windows live messenger sem.

Érdekesség, hogy egy ugyanilyen gépen, a BisonCam szoftver nem látja a kamerát, a messenger viszont igen.

Tuti én nem látok valami, előre is köszönöm a segítséget.

(#12391) kali válasza jordan6 (#12390) üzenetére


kali
legenda

bekapcsoltad a kamerát a funkciógomb segítségével?

(#12392) jordan6 válasza kali (#12391) üzenetére


jordan6
csendes tag

bekapcsolnám én ha látnék ilyen gombot. :( átnéztem a leírást is, ott se említenek ilyen gombot. de ha tudsz ilyenről fiammá/apámmá fogadlak!

(#12393) kali válasza jordan6 (#12392) üzenetére


kali
legenda

a főkapcsoló mellett keresgélj; p1...stb!
ha a system control manager telepítve van, akkor kijelzésre is kerül, ha be- illetve kikapcsolod.

[ Szerkesztve ]

(#12394) jordan6 válasza kali (#12393) üzenetére


jordan6
csendes tag

system control telepítve, gombok végignyomkodva, ikonok megjelennek szépen.

gombok: bekapcsoló,email,internet,wlan,P1 ezek közül ugye egyik se az.

(#12395) kali válasza jordan6 (#12394) üzenetére


kali
legenda

az eszközkezelőben látszik a kamera?

(#12396) jordan6 válasza kali (#12395) üzenetére


jordan6
csendes tag

nem látszik, ezért is gondoltam valami olyasmire, mint Te is, hogy nincs bekapcsolva.
sajnos a másik noti nincs nálam, hogy megnézzem ott látszik-e az eszközkezelőben, de gondolom igen, mert msn alatt jól működik.

(#12397) fa13


fa13
csendes tag

Hali kéne kis help!
Az msi ex 623x re most tettem fel 64bites win7-et és nem látja a webcamot meg a microfont.
Honnan szedjek hozzá drivert ? a vga hoz találtam drivert . Meg a hangszóró az szól de ahoz kéne realtek es driver .

(#12398) syler válasza fa13 (#12397) üzenetére


syler
aktív tag

Mondjuk MSI-ről? :DD [link]

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#12399) fa13 válasza syler (#12398) üzenetére


fa13
csendes tag

Köszi a helpet de ha megnézed mit linkelsz akkor rájösz hogy az mind 32 bites :S nekem 64 bites kell mint irtam ha vki tud segíteni PLs irjon

(#12400) brutaka válasza fa13 (#12399) üzenetére


brutaka
tag

a notid nem támogatja a 64 bitet, így nincs hozzá 64 bites driver

Üdv: Brutaka //Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?//

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  MSI notebookok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.