Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Motorsport Manager

Hozzászólások

(#262) Nayal755


Nayal755
újonc

Hát...játszogattam vele, második szezonban vagyok de az az érzésem, hogy elcseszték. Az alkatrészek állapotát miért nem úgy oldották meg, hogy egy csík, azt két verseny közt javítani kell, de nem tudhatod mennyire megy tönkre egy verseny alatt? Miért kell itt szórakozni pl szezonkezdésnél, hogy 50%-os minden alkatrész, azt az utolsó körökben már minden 2. körben ki kell jönnöm mert tönkremegy valami. Ez élethű? Ha ilyen motorokat raknának az autókba, nem sokáig lennének beszállítók. Persze szezonkezdésnél nincs idő alkatrészt fejleszteni, mivel a játék nem ad. Szezon közben meg felfejlesztem az összes alkatrészt, erre rámegy úgy 6-7 vereny. Azt van tizen valamennyi, ergo kb a szezon feléig azzal szórakozok, hogy a rozsdás, sz.r alkatrészeimet fejlesztgessem. A teljesítményhez nem is nyúlok, úgyis készül már a következő alkatrész, ami átlagos...de persze nem rakom bele az autóba mert a másik pilótának is kell, ráadásul csak 50%-os... Oké, akkor fejlesszünk ki még egy alkatrészt. Na most annak már muszáj "jó" kategóriába esnie mert...már arra is képes vagyok. Persze a másik pilóta rinyálni fog... -.-" Ez is mekkora baromság, miért nem lehet két átlagosat legyártani? Jó, m1. Megvan a két alkatrész, mondjuk legyen motor. Ezek már jók, elkezdem az állapotukat felhúzni 50-ről. Ez kb 1-2 vereny attól függ. Közben készül egy sebváltó. Szezon végére odajutok, hogy alig van normális alkatrész a kocsiban, mert egyszerűen nincs idő rájuk mert a k.va állapotukat kell fejleszteni. A legtöbb alkatrész eredeti.. -.-" A másik: Szezonkezdésnél a legjobb alkatrészed viszed tovább. Értem, és ezt jegyezzem meg, hogy melyik volt a legjobb? Mert nem írja..mindet "eredeti"-ként tüntet fel. Ha meg is jegyzem honnan tudom, hogy tényleg áthozta e? Egy retkes csík van ott, nem is százalék vagy ilyesmi, most mérjem meg mekkora volt a vörös zóna meg mekkora a zöld, azt hasonlítsam össze az újonnan gyártani kívánt motorral (ami ugye átlagos lenne) azt döntsem el melyik jobb, az előző évi vagy az új amit legyártanék? Kinek az ötlete volt ez? Semmi nem utal arra, hogy áthozta a legjobb alkatrészemet, lehet, hogy egy sima sz.r "eredeti" az is, mint az előző szezonban. Ott tartok szezon elején is ahonnan elindultam, semmit nem értem el, ugyanolyan sz.r kocsim van hiába jobb a váz, meg a beszállítók. Szezon végére megint lesz 3 jó alkatrészem, a többi kuka. Meg szenvedhetek, hogy ne essen szét az autó alattuk. Érted egy kicseszett, több milliós versenyautó. Nem is értem miért nem a zsiguli kupában megyek, azok olcsóbbak azt nem esnek szét...

Nayal

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Motorsport Manager
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.