Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48851) Integra válasza Topiccsendőr (#48850) üzenetére


Integra
titán

támogatom:K
de előtte hozzám jöjjön kalibrálni:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#48852) Topiccsendőr válasza Integra (#48849) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Akkor érdemes volt RR t venni :D

Magas labda volt peace

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#48853) Daywalker


Daywalker
addikt

Azon gondolkodom (bár nem mintha attól félnék, hogy le tudom-e rakni a gépet lapra, az esést leszámítva :DDD ), hogy nekem az első lábtartóm fix, nem felhajthatóra van cserélve...nem lesz ez gond? Gondolkodtam már, hogy visszaalakítom...

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#48854) Djuree válasza yodamastah (#48847) üzenetére


Djuree
félisten

én ezen a szinten szeretnék lenni. csak a saját időmet szeretném tudni, és ahhoz fejlődni, nem érdekel hogy mások mit mennek, csak az utolsó kör jobb legyen mint az első :) csak el kéne kezdeni. most lesz gumicsere a mocimon. mennyire kopik a sporttúra gumi a pályán? nagyon kocamotoros vagyok még, alig merem dönteni a motort, szóval biztos nem a gumi lenne nálam a szűk keresztmetszet.

jah látom a (#48844) hsz-edet, ebben le is írod a gumikopást.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48855) Integra válasza Topiccsendőr (#48852) üzenetére


Integra
titán

ne aggódj, engem lehet savazni, ismersz:))
amúgy igazad van, veszek inkább egy dukit az rr helyett, nagyobb pózer bájk:D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#48856) yodamastah válasza Integra (#48855) üzenetére


yodamastah
őstag

Ja duki... vasarnap fotoztam ezt hringen :D [link]

Iden nemtom mikor jutok ki meg palyara. Alig van szabad ures napom hetkoznap. Meg a penz se vet most fel annyira. De azert 1-2 nap talan meg berefer remelem. El fogok felejteni motorozni ha nem jarok ki, szoval megprobalom :D Kecskemetre kene menni, ott meg soha nem voltam....

(#48857) Integra válasza yodamastah (#48856) üzenetére


Integra
titán

sziv megszakad, szép ez a bringa, nem kerülhet sokkal kevesebbe mint a karbon tetös 5ös mögötte... rosszabbul él mint 4 éve :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#48858) Daywalker válasza Integra (#48857) üzenetére


Daywalker
addikt

Nekem is ez jutott eszembe:) Válság van! ;]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#48859) TayRol válasza yodamastah (#48856) üzenetére


TayRol
veterán

nem tudom, hogy a mellette levo 5-os bmw hozza tartozik-e, de anyagilag rendben van az emberunk.:)

(#48860) Daywalker válasza TayRol (#48859) üzenetére


Daywalker
addikt

Mp-re egyszerre:DDD

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#48861) Djuree válasza Integra (#48857) üzenetére


Djuree
félisten

hát igen, az ilyennek olyan szívesen megnézném az adóbevallását. de gondolom az apeh is :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48862) TayRol válasza Daywalker (#48860) üzenetére


TayRol
veterán

ilyenkor mivan, ki gyozott?:D illetve miert te? :DDD

Gyuri: latod erre nem is gondoltam.:D

[ Szerkesztve ]

(#48863) Djuree válasza TayRol (#48862) üzenetére


Djuree
félisten

mert ő házigizda :DDD berakta magát első helyre :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48864) Daywalker válasza TayRol (#48862) üzenetére


Daywalker
addikt

Szerintem logol mp-nél kisebb egységet is, vagy ahogy a kérések beérkeztek és feldolgozta az adatbázis:DDD

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#48865) TayRol válasza Daywalker (#48864) üzenetére


TayRol
veterán

biztos valami ilyesmi lehet szerintem is.:)

(#48866) TayRol


TayRol
veterán

es ha mar Persu szoba hozta K.I.T.T.-et.:D

(#48867) #25954560 válasza yodamastah (#48847) üzenetére


#25954560
törölt tag

ez is stimmel. szem elott kell tartani h ha mar gyorsabban karistolok (igy is folyton lent volt a csizma orra, oldala. alig gyoztem felhuzkodni a labam), akkor nem mehetek hatul roadattack-kal. magyarul ha eljarogatok mondjuk 3-4 hetente palyazni, kovetkezonek megy fel hatra is sportattack es el kell fogadni h normal uzemben az gyorsabban fog kopni, cserebe nem a gumi miatt dobom majd el a vasat palyan :)

picit bennem is ott van most h egy csomo helyen tudom, hogy hol lehetne most meg sulyos tizedmasodperceket javitani az euroringen (pl mi lenne, ha a celegyenesben felvaltanek 4.-be? :D) illetve mennyire sokat jelent, ha egy kor alatt egyszeruen rosszul nezelodok (pl amikor nem voltam benne biztos h jo helyen megyek, neztem a kanyar bejaratat. na onnan kezdve el volt szurva az a kanyar meg rossz esetben a kovetkezo is). illetve az en szintemen lenduletbol nagyon elvezetesen lehet gurulaszni, nem kell nagygaz-nagyfek uzemmodban kozlekedni (bar neha a nagygaz nagyon jol esett). raadasul menet kozben nyer igazan ertelmet az, amit itt irtok v persu elmond elotte/kozben, mert mas tudni fejbol es mas megcsinalni palyan.
na mindegy, lelkes vagyok a tegnapi gurulastol.

(#48868) beteg


beteg
őstag

nem volt még!? [Kawasaki Ninja ZX-10R a Nordschleifén]

Csak futni kell!

(#48869) doc válasza beteg (#48868) üzenetére


doc
nagyúr

de :DDD

(#48870) .mf válasza .mf (#48807) üzenetére


.mf
veterán

Találtam közben Forcefield cuccokat még olcsóbban is -- síboltban...

Pl. az Extreme Harness Adventure (a teljes fullos cucc) protektorok.hu-nál 95k, legolcsóbban boltban 80k (bár az még 2009-es gyártású darab, 85 az újabb)

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#48871) geree@bl válasza .mf (#48870) üzenetére


geree@bl
aktív tag

Akciók mikor szoktak jobban lenni?
Szezon előtt vagy után? Vagy tökmind1, mert ha akciós úgyis megveszik :DDD

''Tévedni emberi dolog, de valamit igazán hatásosan elbaszni: ehhez már számítógép kell.''

(#48872) .mf válasza geree@bl (#48871) üzenetére


.mf
veterán

Inkább szezon után, de előtte és közben is előfordul. Meg van ugyebár, ahol állandósult az "ultrabrutálkihagyhatatlancsaknektekcsakmost akciós ár" :))

---

Fékpedál, egy darab L alakú alumínium, benne 1 nagyobb (lábtartónak) és 2 kisebb (fékmunkahenger rugója) lyukkal, 10k :Y a bontóból :Y ez egy rossz vicc...
Azt nem értem, ha a lábtartó felhajlós, akkor a váltó és a fék pedálvég miért nem?

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#48873) #25954560 válasza .mf (#48872) üzenetére


#25954560
törölt tag

mert felhajlos valtoval hogyan valtogatnal? :DDD

(#48874) .mf válasza #25954560 (#48873) üzenetére


.mf
veterán

Hogy mondjuk csak egy nagyobb erőhatásra hajolna fel (ld. hátsó lábtartó is helyére kattan). Vagy akár a pedál részét cserélhetőre megcsinálni, az is jobb, mint ez a vékony, törékeny, egyetlen öntvény. Ha pályamotoron a grammokat hajkurásszák, akkor oké, hogy nem, de egy utcai motorba mehetne.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#48875) yodamastah válasza Daywalker (#48853) üzenetére


yodamastah
őstag

Fix labtartot altalaban olyan magasra kell rakni hogy ne tudjon leerni. Ha leer akkor kiemelheti a motort, es elesel. Nem veletlenul hajlik az fel! Persze a blokk oldala is leerhet, attol is el lehet esni, de egy sportmotornal az mar 55-60 fok dontesi szognel jon elo. Erdekes pelda: a Meklau az uj R1-el eleseet parszor amig ra nem jottek fotok alapjan hogy leer neki a lengovilla es kiemeli a hatso kereket... Nekem is ugy van megcsinalva, hogy a blokk elobb er le mint a labtarto. Ennek megfeleloen a csizmam seer le soha. Igaz ehhez a belso labtarton spiccelve kell tartani a labad, de ez alap.

(#48876) Daywalker válasza yodamastah (#48875) üzenetére


Daywalker
addikt

Hát, ezen a gyári helyen van, csak nem felhajtós...na remek, akkor ezzel is kell majd vesződni :(( Bár szerintem a blokkon a generátorfedél előbb ér le, mint a lábtartó...na jó ez azért túlzás:D

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#48877) Djuree válasza yodamastah (#48875) üzenetére


Djuree
félisten

ezért hajlik fel a lábtartó? nem is tudtam :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48878) bajnokpityu válasza Djuree (#48877) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nem volt ETZd,ami ivben amikor leér,akkor odébb folytatod az ivet...

eladó Kawasaki j300 robogó

(#48879) beteg


beteg
őstag

szerintetek az egészséges dolog, hogy az első féktárcsáim lötyögnek? Még sosem láttam ilyet :B A féktárcsa belső részéhez a kölső része, amit fognak a betétek, valami patentokkal van rögzítve. Nem tudom, hogy írjam le érthetőbben :R És ezek a patentok úgy fogják a külső részt, hogy az lötyög :P

Csak futni kell!

(#48880) #25954560 válasza beteg (#48879) üzenetére


#25954560
törölt tag

egeszseges.

(#48881) Djuree válasza bajnokpityu (#48878) üzenetére


Djuree
félisten

:DDD ts mz-m volt, 125-ös, de annyira sosem dőltem be vele, a gumija már slick volt :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48882) beteg válasza #25954560 (#48880) üzenetére


beteg
őstag

:R :R :R

Djuree: vagy 10 évig lebegtem 250-es ETZ-ken, vagy 20-25 darabot rommá törtem, meg magamat is többször, de szégyen, nem szégyen, nekem sem volt sosem gond, hogy leérne a lábtartó :DDD
de asszem szégyen :))

Csak futni kell!

(#48883) Daywalker válasza beteg (#48879) üzenetére


Daywalker
addikt

Nem véletlenül híjják floating discnek, azaz úszó ágyazású tárcsának:) Mondjuk nekem csak nagyon minimálisan lötyög, a régi gyári pedig már nem is lötyögött. Nem tudom, mennyire kellene lötyögnie.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#48884) zsoltee10 válasza beteg (#48882) üzenetére


zsoltee10
addikt

nekem csak egy volt. egészen addig kínlódtam vele, amíg egy műtét után, szigorú orvosi tiltás ellenére, kitoltam a vasat, hogy abból nem lehet baj, ha gurulok 10km-t. :) be is röffent, majdnem vissza is értem, de akkor egy balos kanyarban megragadt az egész hóbelevanc, de úgy, hogy a kuplung megforgott a főtengő végén, én meg majdnem be a susnyásba, éppen ki tudtam kuplungolni, és elfordulni az aszfalt élén... na innen 3km-t toltam hazáig, mire haza értem véres lett a ruhám, de nem mertem szólni senkinek, hálistennek nem lett komoly baj...

na és a lényeg, hogy akkor ott eldöntöttem, hogy akár ajándékba is oda adom valakinek, tojok rá, addigra már 50-60eFt-ot költöttem rá, és sose volt jó. Bevágtam a farakás mellé, és jött az új ER-6n... :)

[ Szerkesztve ]

(#48885) beteg válasza zsoltee10 (#48884) üzenetére


beteg
őstag

grrrr :O elég szarul hangzik. De azért ma már azt mondom, hogy "azok a szép idők!!" :)
Akkor még 20 forint volt egy liter benzin és a napi 100Ft kajapénzemből egész nap motoroztam! (éhesen :DDD )

Daywalker: Köszönöm! Nem tudtam :B Nekem is csak egy egész picit lötyög. Tényleg nem árt már egy kicsit tanulnom is, nem csak eszetlenűl húzni a gázt :R

Csak futni kell!

(#48886) Daywalker válasza beteg (#48885) üzenetére


Daywalker
addikt

Hát, megnéztem egy pár videót és durva lötyögéseket is láttam:DDD Egy biztos, a túl nagy "holtjáték" már baj.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#48887) beteg válasza Daywalker (#48886) üzenetére


beteg
őstag

ettől függetlenül kinéztem egy hullámos tárcsát: [link]
zx12 fórumon azt írják, hogy nincs mellékhatása :) lehet megveszem, tetszik.

Csak futni kell!

(#48888) Topiccsendőr válasza zsoltee10 (#48884) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

én elfogadtam volna ajcsiba :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#48889) bajnokpityu válasza beteg (#48882) üzenetére


bajnokpityu
félisten

sosem döntöttem olyan melyre, mint pl Persu. nem vagyok palyaszokeveny... nem tudom nálam miért ért le.130as gumi volt hátul, 2-3 cm hiányzott a labtarto vegebol. és mégis. emlékszem elkottaztam egy jobbost majd hirtelen ledontottem. majd méterrel odébb folytattam az ívet:) nem volt szándékos..

eladó Kawasaki j300 robogó

(#48890) Daywalker válasza beteg (#48887) üzenetére


Daywalker
addikt

Miért, már elkopott? Én is hasonlót vettem, csak sokkal drágábban:) Ennyiért ajándék.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#48891) beteg válasza Daywalker (#48890) üzenetére


beteg
őstag

Nem, zsirúj, ami rajta van, csak beteg vagyok és nekem annnnyyyiira tetszik a hullámos :)
De ha ez már gyanúsan olcsó, akkor lehet, hogy még keresgélek! Nem szeretnék emiatt elhullani.

bajnokpityu: Ha már ilyen nap, hogy hülyét csinálok magamból: Tökre nem értem! Amikor tézékkel nyomtam, életemben nem vettem gumit! Esküszöm, fingom sincs, hogy egyáltalán milyen méret volt azokon! Volt rajta gumi és kész. Azzal motoroztunk. De nem csak én, az egész banda. Motoroztunk!?? Azon Éltünk! És így utólag belegondolva tényleg nem is értem, hogy hogy nem merült fel sosem ez a kérdés :DDD

Csak futni kell!

(#48892) Daywalker válasza beteg (#48891) üzenetére


Daywalker
addikt

Én is utánaolvastam és tényleg nem volt rá panasz még...gyanúsan olcsó, de az ebayen is hasonló árban láttam...érdekes:)

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#48893) beteg válasza Daywalker (#48892) üzenetére


beteg
őstag

:R

Ha tisztelettel megkérlek, átírnád az első hsz-ben a mocimat!? :R Biztos meg sem érdemlem, de: "ZX-12R" :R

[ Szerkesztve ]

Csak futni kell!

(#48894) Daywalker válasza beteg (#48893) üzenetére


Daywalker
addikt

Mikori évjárat?

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#48895) beteg válasza Daywalker (#48894) üzenetére


beteg
őstag

2001
köszönöm!

Csak futni kell!

(#48896) Daywalker válasza beteg (#48895) üzenetére


Daywalker
addikt

nm!

zsoltee: neked mi is lett pontosan a Kawa helyett? Módosítanám:)

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#48897) Shkiz0 válasza Daywalker (#48894) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Akkor már engem is adj hozzá pls ;)
K4 750 gixxer :R

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#48898) Daywalker válasza Shkiz0 (#48897) üzenetére


Daywalker
addikt

Megtörtént. :)

Na most mi legyen szombaton? Jó idő lesz, úgy tűnik...kecsó? Bár fosok, mint állat, ugyanakkor izgulok is:) Szombaton nincsenek sokan?:D Nem akarom feltartani a sort :DDD

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#48899) doc


doc
nagyúr

a szakaszosan nyult lanc mennyire gaz? mostrogton-azonnal csere mer' megdoglok, vagy lassan cserelni kene de egy ezrest meg elmegy, netan amig feszitheto, addig mehet?

(#48900) Djuree válasza beteg (#48891) üzenetére


Djuree
félisten

szerinted én vettem rá gumit? a 30 éves gyári gumi volt rajta sztem, már slick volt, mégsem estem sosem vele, még csak meg sem csúsztam, pedig esőben-hóban is mentem vele. mindent leszartunk akkor, a gumit meg főleg :DDD úgy voltunk vele ha elesünk majd felkelünk oszt megyünk tovább. még ma is így vagyok, csak a motort féltem, magamat nem igazán :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.