Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26551) Gaboman válasza Integra (#26513) üzenetére


Gaboman
nagyúr

A váltó az hangos,olyan mint az MT-03on volt,kattan akkorát mint állat bármelyik sebesség berakásnál és meg lehet találni az üreset 1 és 2 között.

ALI_G:Nem torpan nagy gáznál sem,nem is szitál csak megy előre veszettül,lehet ez azért a kipuf rendszeremnek is köszönhető.Én sem hittem volna hogy ennyire használható lesz alacsony fordulaton is.Tényleg itthon berakom 6ba és Pesten veszem ki belőle.
Teszek fel képeket tegnap voltunk mocizni.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#26552) Integra válasza TayRol (#26549) üzenetére


Integra
titán

azt az rr-t elhoznám, egy millám van rá.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26553) Integra válasza Gaboman (#26551) üzenetére


Integra
titán

oks, mert az enyém is akkorákat csattan, hogy öröm hallgatni:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26554) emvy válasza Integra (#26553) üzenetére


emvy
nagyúr

Egyre tobbet nezegetem ezt a cuccot. Kar, h nincs belole ABS-es.

while (!sleep) sheep++;

(#26555) Gaboman


Gaboman
nagyúr

1
2
3

Integra:Tényleg öröm hallani,legalább tudjuk hogy bent is van sebességben. :D

emvy:Volt szerencsém ilyen SV1000hez,hát ultra brutál az is.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#26556) emvy válasza Gaboman (#26555) üzenetére


emvy
nagyúr

Miert brutal? :) Ezektol egyebkent az riaszt el kicsit, hogy 8000 km-enkent gumicsere (max.)

while (!sleep) sheep++;

(#26557) emvy válasza Gaboman (#26555) üzenetére


emvy
nagyúr

Tyu, gyonyoru!

while (!sleep) sheep++;

(#26558) Gaboman válasza emvy (#26556) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Eléggé,nyúlsz rajta mint a gumiember. :DD

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#26559) emvy válasza Gaboman (#26558) üzenetére


emvy
nagyúr

Eros vagy tul hosszu?

while (!sleep) sheep++;

(#26560) ALI_G


ALI_G
veterán

Na a szerelőtől elhoztam a hondát és azt mondta, hogy a láncomban már csak ~5000 km van :( Azaz 23k-nál kipurcan.
Azt mondta, hogy ritkán takarítottam és ezért a szemek nem jól illeszkednek már most és nincs meg az íve sem rendesen. Azt mondta, hogy talán a lánckerekek még megmenthetőek az idő előtti cserétől :(
Kérte, hogy petróleummal 1000 km-enként mossam le alaposan ezek után és hátha még javul a helyzet.

(#26561) emvy válasza ALI_G (#26560) üzenetére


emvy
nagyúr

Kulon akarod cserelni a lancot meg a lanckereket? Az sokba fog kerulni hosszutavon...

Idaig sikerult 1x letakaritanom a lancot 6000 km alatt. 23k az keves egy lancnak?

while (!sleep) sheep++;

(#26562) Gaboman válasza emvy (#26559) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Erős,nyomatékos,odabaszós keményen,én az SV1000 és Fazer1000 között gondolkoztam.
A rezonancia mentesség végett döntöttem a Fazer mellett,meg azért erősebb is amit igaz sosem fogok kihasználni.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#26563) ALI_G válasza Gaboman (#26551) üzenetére


ALI_G
veterán

Az szép! Még krúzolni is lehet vele :D

(#26564) ALI_G válasza emvy (#26561) üzenetére


ALI_G
veterán

Hát a szerelő szerint ezen a 100 lovas gépen illene a 30.000-et elmennie egy lánccal.
Minden lánc cserénél kell lánckereket is?

(#26565) emvy válasza ALI_G (#26564) üzenetére


emvy
nagyúr

A lanc es a lanckerek osszekopik. Lehet kulon cserelni, de szamithatsz ra, hogy a hasznalt lanckerek pillanatok alatt megeszi az uj lancot (es forditva is igaz ez). Szoval egyszerre celszeru cserelni.

while (!sleep) sheep++;

(#26566) ALI_G válasza emvy (#26565) üzenetére


ALI_G
veterán

Aha, nem voltam benne biztos, mert volt aki azt mondta, hogy 2 láncot elbír egy lánckerék szett. Egyben nem lesz rá zsé az biztos, idén már így is 60 fölött járok amit ráköltöttem és ebben nincs benzin, még ki kell fizessem a csomagtartót. Idén akkor 5000 km-re vagyok limitálva és remélem jó karácsonyom lesz :C

De most komolyan, a valvoline láncspray-je szar lenne? NINJA_V-től rendeltem még egy flakonnal, így kb. már a 4. flakon amit rálocsolok és a honda is ilyet adott grátiszba 3 éve a motor mellé (mekkora gentlemanok :D 1,6 misi kiperkálása után :DD) és egy castrolt használtam el ezen kívül, tavasszal lemostam a láncot is, lánckereket is... :F

[ Szerkesztve ]

(#26567) emvy válasza ALI_G (#26566) üzenetére


emvy
nagyúr

Nemtom, amiket eddig hallottam, az alapjan a 23k teljesen elfogadhatonak hangzik, en orulnek, ha alattam elmenne annyit a lancszett. SV650-bol is lattam olyat, ahol 19000-nel mar a masodik lancszett volt fent.

while (!sleep) sheep++;

(#26568) Gaboman válasza ALI_G (#26566) üzenetére


Gaboman
nagyúr

500km de volt hogy 250km után takarítottam,spayztem a láncomat a KTM-en.
23000km után kellett a gyári lánckereket és láncot cserélnem,az nem rossz egy 1 hengeres motortól.
A Fazer 500km után már fújni kell rajta a dolgokat.
Nem érdemes ezen spórolni,adni kell neki had szokja.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#26569) ALI_G válasza Gaboman (#26568) üzenetére


ALI_G
veterán

Nem spórolok a fújással, de akkor fújom, ha itt-ott kicsit látszik a fém. De akkor rögtön. Meg esőben motorozás után is rögtön fújom, sose megyek úgy, hogy nem nézek rá a láncra.

(#26570) cochy válasza Topiccsendőr (#26547) üzenetére


cochy
tag

A narancssárga pólós srácnak elég érdekes a testtartása.. vagy csak nekem az.. :F

(#26571) bajnokpityu válasza ALI_G (#26566) üzenetére


bajnokpityu
félisten

na ez a kidobott pénz.a kopott lánckerék napok alatt azonos állapotúra nyújthatja az uj láncodat is.
miért lenne szar a valvo spré?évekkel ezelőtt is jó volt,majdcsak nem lett rosszabb azóta.akkoriban egyetlen rossz tulajdonsága volt,hogy ragacsos lett a fél világ.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#26572) TayRol válasza ALI_G (#26560) üzenetére


TayRol
veterán

hat igen, ettol felek en is.

Gaboman: gyonyoru a moci, es van rajta hatso sarvedo is, ami hasznos dolog. tettszik! :K

(#26573) TayRol válasza Integra (#26552) üzenetére


TayRol
veterán

nekem szazezrem. :D

(#26574) JJános


JJános
addikt

Üdv!

Szombat délután én is végre jól kimotortam magam.
Én is igyekezek segíteni előzni, és jól kommunikálni az úton. Nagyon sok motorossal találkoztam, akik szembe jöttek, a nagyobb része intett, és igyekeztünk kulturáltan közlekedni. És végre igazi jó idő volt, és nem ilyen.....vacak esős.

Sokan ki vannak rúgva a motorosokra, de alaptalanul. A többi közlekedő között is legalább ugyanannyi az, aki semmibe veszi a közlekedést, nincs morálja, és halvány fixa ideálja sincs a normális közlekedésről, és csak megy, és ki akarja sajátítani az utat.

2007-05-06 óta itt!

(#26575) Topiccsendőr válasza cochy (#26570) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nem, rosszul látod, nagyon jól megy a "srác". Azért idézőjeles, mert van egy elég nagy fia már. Aszalósék suliját is megjárta. Szépen motorozik nagyon.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#26576) Topiccsendőr válasza JJános (#26574) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Én ettől az egymásnak köszönésnek megyek a falnak. Többször láttam olyat, hogy majdnem teletölti az előttelévőt, mert annyira köszön nekem. Jóformán elfirkálnak egy köszönésért. Én inkább az útra figyelek, és egyáltalán nem lesz rossz érzésem, ha nem intek vissza. Ha nyugi van, akkor oké. De ha sietek, meg az út is szar, akkor én nem köszönök.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#26577) ALI_G válasza Topiccsendőr (#26576) üzenetére


ALI_G
veterán

Én úgy szoktam, hogy az útra figyelek és lazán intek egy rövidet, közben csak a szemem sarkában látom a szembejövőt.

(#26578) JJános válasza Topiccsendőr (#26576) üzenetére


JJános
addikt

Nálam csak egy rövid biccentés a fejjel, vagy a bal mutatóujj felemelése miközben a többivel a kormányt fogom.

Tetszett a videón kigyorson a kamera az eget pásztázta. :DDD

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#26579) ALI_G


ALI_G
veterán

kapcsoljatok át a spektrumra most!!!

(#26580) ALI_G válasza ALI_G (#26579) üzenetére


ALI_G
veterán

Vége. 21:30-kor kezdődött:
Irgalmatlan iram (ism. sor., 1. rész) (12) - Két keréken

(#26581) Tangerine válasza ALI_G (#26566) üzenetére


Tangerine
senior tag

A lánckeréken nem nagyon tudsz/érdemes spórolni, mert a két lánckerék ára kb. a 25%-a a láncszettnek. Pl. 40e-ből kb. 10e a két lánckerék, és 30e a lánc.

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#26582) .mf válasza ALI_G (#26579) üzenetére


.mf
veterán

Ok, mindjárt átkapcsollak a spektrumra. Oh, várj, elfogyott a spektrum. Stroh rum megfelel?
Mit kapcsoljak át a spektrumra, TV-m sincs :DDD
Mi volt az? Miről szólt? Jó volt?

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#26583) [Vazz] válasza Topiccsendőr (#26576) üzenetére


[Vazz]
tag

Nincs ezzel a köszönéssel semmi baj. Ha véletlen kicsit jobban megyek mint kéne és még az út se jó akkor ott van elől szép nagy fénycsóvám és egy mozdulat csak, nem kell elengedni a kormányt. Igaz így kicsit sűrűbben kell cserélni az árnyékvisszahúzórugót, de lehet kap majd egy tunningosat az tovább bírja aszongyák! :P

(#26584) Integra válasza Topiccsendőr (#26576) üzenetére


Integra
titán

én csak akkor köszönök, ha biztonságosan tudok köszönni, különben meg van, hogy nem veszem észre, mert az útra figyelek:DDD
a szpidbájkos menő csávók meg amúgy se szoktak köszönni, mert lefirkálnak engem az útról, úgy húznak el a hungárián:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26585) [lAyCsI] válasza Gaboman (#26550) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

OK, akkor úgy mondom, hogy Bandit után nem találtam alul-középen megfelelően nyomatékosnak:)

-= No way back from Here =-

(#26586) ALI_G válasza .mf (#26582) üzenetére


ALI_G
veterán

Sajnos nem találom torrenten, de frankó volt. Igaz csak az utolsó 20 percet láttam, de a bukósisakokról volt szó, hogy hogyan épülnek fel, aztán volt szó a csúszókuplungról a versenysportban, közben pár superbike esést elemeztek. Csávó 2001-ben akkorát esett mint állat. Laguna seca 10. kanyarban nyomott egy 2 méterről fejreérkezős high side-ot. És felállt!

(#26587) Picco


Picco
addikt

nos, minden ismerosom aradozik a sor4-rol, hat ugy dontottem h kideritem h miert :)

elkertem haverom hornet-jet, olyan siman megy mint egy villanymotor az en egyhengeresemhez kepest:)....de baromi nagy csalodas volt h ugy csak 10-12k kozott volt meg a hubazmeg erzes, viszont kis fordulaton jobban huzott mint gondoltam. nem tunt 100 pacisnak, lehet h a total mas ulespozicio miatt, lehet h nem, de tobbet vartam :B

node nem adom fel, ma elkertem kolegam R1-et, ettol mar kicsit jobban tartok, de furdal a kivancsisag h mit tud az az ominozus 150 diszno :))

a heten kiprobalom, majd megirom milyen volt atulni egy 50 lovasrol egy 150 lovasra :)

jah es elkezdem irni a vegrendeletemet :DD

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#26588) TayRol válasza [Vazz] (#26583) üzenetére


TayRol
veterán

en altalaban bolintok, inteni tenyleg csak akkor, ha nagy nyugi van.:)

(#26589) ALI_G válasza Picco (#26587) üzenetére


ALI_G
veterán

injektoros volt a hornet, vagy a régi karbis?
Én szerényen bevallom, hogy 8k felett is fosatós 2-3ban :) 12k-nál meg letépi a karom. Ehhez képest 150 paci az meg 6k-nál fogja tépni a karod mint az állat, 10 fölött meg lefosod a lábad :D

(#26590) emvy válasza ALI_G (#26589) üzenetére


emvy
nagyúr

Nekem meg mindig fura a leszabalyozas, iszonyat konnyen elmegy 11.5-ig, aztan kesz, vege. Mondjuk nagyon ritkan tortenik ilyesmi mostansag. Kar, mert 7.5k folott kisimul az egesz motor, ott erezne igazan jol magat -- az osszes CBF-nek van egy rezonanciaja 5.5k korul.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#26591) [Vazz] válasza Picco (#26587) üzenetére


[Vazz]
tag

Óvatosan azzal az eriggyel, főleg 1-2-ben, mert hamar összerántya a púzód. :P Ez után te is áradozni fogsz a sornégyről neaggógy.

(#26592) [lAyCsI] válasza Picco (#26587) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

7 alatt az is túrás lesz :)

-= No way back from Here =-

(#26593) emvy


emvy
nagyúr

Jovo heten megy 12000-es szervizre a gep. Azt mondtak, hogy ilyenkor (3.5 eves a gep) nezni kell karbiszinkront is... megint egy csomot fogok fizetni, milyen jo is lesz.

while (!sleep) sheep++;

(#26594) ALI_G válasza emvy (#26593) üzenetére


ALI_G
veterán

Nincs meg a füzeted? Abban benne van, hogy mikor mit kell csinálni. Nekem is kellett volna 12k-nál, de a honda szart rá, olaj, olajszűrő + légszűrőt akart, de nem engedtem, mert 18.000 ft lett volna. 500 km-rel később raktam bele magam.

(#26595) emvy válasza ALI_G (#26594) üzenetére


emvy
nagyúr

Elvileg tenyleg kell.

En mindent veluk csinaltatok, igy is kurva sok penzt szanok a motorra, idom / helyem viszont nincs olajszurot cserelgetni otthon. Sejthetoen kb. 30k korul fogok fizetni (Repsolt rakatok bele).

while (!sleep) sheep++;

(#26596) Integra válasza emvy (#26593) üzenetére


Integra
titán

ha csak szinkronállítás akkor nincsen gond.
egyébként igazad van, picit többet költeni, mint pár ezret lespórolni, cserébe viszont hosszú távon nincsen gond és idegeskedés.

jut eszembe, neked nem kéne a láncspray?!:)
meg a többieknek is.. :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26597) emvy válasza Integra (#26596) üzenetére


emvy
nagyúr

Holnap tudok erte menni, valoszinuleg, vagy ma este. Felhivlak rovidesen.

while (!sleep) sheep++;

(#26598) ALI_G válasza Integra (#26596) üzenetére


ALI_G
veterán

Én se sokat spórolok, hogy magam veszem meg az olajat stb és hogy most nem márkaszervizben csináltattam, de gyorsabb volt.

envy: mondjuk azért felárat nehogy számoljanak már azért, mert nem azt rakatom bele amit ők akarnak :F

nekem van láncspray-m idénre elegendő :) majd next time

[ Szerkesztve ]

(#26599) Picco válasza ALI_G (#26589) üzenetére


Picco
addikt

2006os karbis hornet, ilyenje van 2 baratomnak is, veluk szoktam motorozni, habar egyenesben ugy otthagynak mint a huzat :)

majd meglajuk h milyen segglukosszehuzo hatast produkal az R1:))

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#26600) TayRol válasza ALI_G (#26598) üzenetére


TayRol
veterán

nekem ket ev a garim, szoval iden es jovore is meg markaszervizben muszaj lerendeznem az ugyeket. de a cuccokat en viszem.
utana meg van otthon akna, oszt jovan.:)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.