Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:29:16

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#948) Milka 78 válasza eisento (#947) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Előnyök.

Kijelző sokkal jobb, baromi fényerejét van.
A fényérzékelő jobb mint a Masteren, nem viszi annyira le a fényerőt (de még ez is picit sötét este).
A hangja is klasszisokkal jobb.
A RealmeOS után talán picit "szegényesebb" az stock droid, ugyan akkor kézre áll. Személy szerint kezelhetőbb mint pl. a MIUI.
Amúgy a rendszer nagyon pörgős/fluid.
Töltésileg kb ugyan az mint a Master, de a vezeték nélküli lehetőség marha kényelmes (viszont melegszik közben ami normális).
AOD tök ugyan az mint a Masteren, ellenben sokkal sokkal láthatóbb (nagyobb ikonok, több fényerő). Külső appal valóban állandóvá lehet tenni, már ha kell egyáltalán.
Rezgő motor érzésre erősebb.
Fotóba szerintem jobb mint a Master (gcam), de nem vagyok e téren guru.
Az soc erősebb, +2gb ramot nem kell magyarázni és az adaptív kijelző frissítés, jobb mint a Master esetén (jobban kezeli az appokat, játékokkat). Ott nekem néha gondom volt a Chrome alatt.

Ami gyengébb.

Az aksi 4400-as ami a Dimensyt soc-val kicsit más világ a 778g-hez képest. Egyrészt készenléti állapotban baromi tartalékos e téren veri a Mastert, viszont ha aládurrantasz bármivel is (pl Need For Speed No Limits egy kis netezéssel) az érezhetően szívja az aksit. Persze így is megvan az 1 nap, de a Master sima másfél napos volt viszonyításképpen.
Játékok alatt jobban melegszik (bőr hátlapos) mint a Master igaz abból nekem fehér volt ami nem melegedett annyira.
Plasztik oled kijelző, zéró Dragon Tail vagy Gorilla Glass ami karcolódik. Javallott 0 km-esen rakni rá valamit.

Ami más.

Hajlított kijelző baromi szép, jó a fogása, viszont fektetett modban az NFS alatt rendszeresen beleérek a hajlított felületbe és amíg azt érzékeli addig hiába nyomkodom a kijelzőt, nem történik semmi. Hétköznapi használatba nincs ilyen gond, bár az oldalsó "eszköztárat" néha kétszer is el kell húznom, hogy kinyíljon (gesztusvezérlést használok).
Hozzáteszem megszokás kérdése az egész.
Perpill Hydrogel fóliát használok rajta ami nem ad akkora védelmet mint az edzett üveg és nem is olyan egyszerű felrakni. Van ugyan hajlított üveg rá, de az meg csak a szélein ragad.

Összességében ez egy jó kis teló és egyértelműen előrelépés a Masterhez képest az összes előnyével, hátrányával és másságával együtt. Személy szerint nem bántam meg a vásárlást, 116 ropit röhögve megért. Emag-on most akciós(122-123), meg talán még kuponozható is, meg van egy ucs zöld 117-ért. :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.