- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- kreténtehén: Gazdit keresünk
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Kalacskepu: Elb*szott Radeon X1950 Pro megjavítása
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- GoodSpeed: AMD Ryzen 7 7700X vs AMD Ryzen 9 9900X AIDA64, és PCMark 10 Benchmarkokban mérve
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- mefistofeles: A 15 centi nagyon rövid.........
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
kzrca
tag
válasz
Mercutio_ #17346 üzenetére
Nna, ezt nem tudtam. A windows alatti hőmérsékleteket azért nem tudtam még megnézni, mert nem volt még windows telepítve a gépre. Sőt, még a tárhely is hiányzott a rendszerből.
Belegóztam a Big Shuriken 2-t. Hát, csöndesebb, és az eddigi 60+ fok lement kb 40-re. Nem bántam meg.
Windows majd holnap jön az SSD után. -
kzrca
tag
válasz
Mercutio_ #17343 üzenetére
Nem, bekapcsolom a gépet, belépek a BIOSba és már ott felkúszik a hőmérséklet 60 fok fölé kb 5 perc alatt.
Nekem is van egy ilyen gyanúm. De mivel időm sem volt eddig hogy megnézzem, és a gyári hűtő ventije amúgy is túl hangos, ígyis úgyis veszek valami procihűtőt. A lehetőségeken átrágva magam már ki is választottam egy Scythe Big Shuriken 2 Rev.B.-t. Ma délután ki is lesz próbálva.(#17342) Pista0001: A javaslatod nagyon tetszik, köszönöm. De mivel kell számla is, ezért a hardverapró nem jó. Pedig van is pont egy ilyen hűtő eladó, ráadásul nagyon korrekt áron. Viszont boltokban nem láttam sehol. Így végülis maradt a már említett Shuriken 2. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy az hogyan fog teljesíteni.
-
kzrca
tag
Sziasztok!
Hosszas fórumozás után összeraktam egy mini-ITX-es gépet egy Codegen MX-31 házikóba.
Még nem vettem az AMD A8-5600K processzorhoz hűtőt, mert ki akartam próbálni, hogy a gyári mit tud. Hát, az eredmény siralmas: bekapcsolás után terhelés nélkül is felkúszik a processzor-hőmérséklet több mint 60 fokra kb 5 perc alatt. És még hangos is.Ha tudtok adni javaslatot egy jól működő és halk hűtőre, ami el fog férni, azt nagyon megköszönném (a halk legalább olyan fontos, mint a hűtési potenciál
)
A válaszokat előre is köszönöm!
Új hozzászólás Aktív témák
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Azonnali fotós kérdések órája
- Sony Xperia 1 V - kizárólag igényeseknek
- Aggódnak a cégvezetők, Trump még több Intel-üzletet akar
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Futás, futópályák
- Sorozatok
- BestBuy topik
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy A55 5G / 8RAM 256GB / Gyárifüggetlen / 12 Hó Garanciával
- Fotó állvány eladó
- LG 32GS94UX - 32" OLED / UHD 4K / 240Hz - 480Hz & 0.03ms / 1300 Nits / NVIDIA G-Sync / AMD FreeSync
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 13400F 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- PlayStation Network (PSN) ajándékkártyák, feltöltőkártyák áron alul!
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest