- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- bigyo108: A vén PC-Főnix újjászületése
- Meggyi001: RTX 5060 - Az új népkártya?
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- eBay-es kütyük kis pénzért
- bitpork: Phautós tali a Balcsinál 2025 Augusztus 2 napján (szombat)
- bambano: Bambanő háza tája
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Steve1207
veterán
válasz
AxBattler #58443 üzenetére
Áhh, még a 9900-at is nagyon határesetnek találom, mert egy bő év múlva megint csak a cserebere mehetne és ugyanitt tartanék. Ahogy írják is lentebb a példát, plusz ha már 90e egy proci a régi genből, akkor inkább egy nagyobb méret és valamelyik jelenlegi gen. Vagy kivárom az új intel szériát vagy AM5 próbakör egy B650-nel (bár itt meg kicsit többet vártam, socket támogatástól félek, hogy intel szerű kuka 3 évente, ellenben az intel meglepően szépen összeszedte magát a 13-as gennel és sok lehetőséget látok bennük. Már akkor is, ha csak ugyanezt az új generációban szintentartják). Egy dolog miatt csábít egy erős jelenlegi kifutó gen, az az olcsó DDR4, de mivel lapot is kell váltanom már édesmindegy.
De köszi a tippet, körbekattogtam már magamban a témát sajnosAnnyi biztos, hogy nem szívesen hagynám magára a kis Core V1 házat, ez nagyon betalált
-
Rick4
félisten
válasz
AxBattler #58443 üzenetére
Egy i5-10400f simán elkeni a száját, napja érkezett meg az aqua csomag, 39000ft volt egy ilyen proci, még itt van az asztalon egy apróból vett 27 ezer forintos ASRock B460M-ITX/ac lappal, és ennyiért elég ütős cucc. Nem szabad már régi 8. gen cuccot venni, pláne hogy használtan annyi, mint az újabb a boltban, egy mATX lap, ami sok itx vagy csak szimplán "kicsi" házba befér, meg 25 újonnan, pl ez: ASRock H510M-HDV R2.0..
Ja, van 8700 is itthon, szóval nem csak a haverom mesélte...
Új hozzászólás Aktív témák
- TCL LCD és LED TV-k
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Battlefield 6
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Milyen széket vegyek?
- Már játszható a Titan Quest II korai változata PC-n
- Titan quest
- Építő/felújító topik
- PlayStation 5
- sziku69: Szólánc.
- További aktív témák...
- AKCIÓ! EZÜST! RITKASÁG! Surface Pro 11 Qualcomm Snapdragon X Elite 16GB 512GB OLED 120Hz Gar!
- Lenovo IdeaPad 3 17ITL6 - 17.3" HD+ Intel 6305 - 8GB - 256GB SSD - Win11 - MAGYAR
- Azonnali készpénzes GAMER / üzleti notebook felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
- BESZÁMÍTÁS! Asus Maximus VIII Hero i7 6700K 16GB DDR4 512GB SSD RX 5700 XT 8GB Zalman i3 NEO 700W
- DELL PowerEdge R730xd 26SFF rack szerver - 2xE5-2680v3 (24c/48t, 2.5/3.3GHz), 64GB RAM, 10G, H730p
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest