Hirdetés
- laskr99: DFI és DFI Lanparty gyűjteményem
- sziku69: Szólánc.
- sh4d0w: Kalózkodás. Kalózkodás?
- Gurulunk, WAZE?!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- bitpork: 2025, zárás
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Pajac: 27 ezer kilométerrel közelebb, mint átlagosan
- GoodSpeed: Kell-e manapság egérpad vagy sem?
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
sb
veterán
Köszi.
Már korábban is nagyjából végignéztem a listát.Igazából az a gond, hogy csak a slim házba csak a legkisebbek férnek be. Ezekből pár darab van és/vagy nem kaphatóak itthon és/vagy horror áron. Az egyedüli slim ami szóba jöhet a listából kb. a Xigmatek Praeton.
(Kozuti is jó még, de drágább).
Ehhez a slim kiépítéshez várnék némi véleményt is, mert nem vagyok biztos benne, hogy egy alulfeszelt, de úgy is 45-50W körüli procira elég lenne abban a csöpp kis házban... halkan.
(Eredetileg amúgy 2 magos alulfeszelt Llano-t terveztem bele ami 30-40W körül megállna - azt biztosan elbírná. De most egy 4 magost sikerült szerezni így azzal is teszek egy próbát.)A másik verzió, a Powercube 10cm-es belmagasságához meg igazából kb. mindegy milyen hűtőt veszek, a legolcsóbb 2-3k-s hűtők is elviszik alap fordulaton és beférni is simán be fognak. Ott meg az az egy szempont lenne, hogy vmi oldalventist be lehet-e szerkeszteni ilyen magasságban, ami a tápra (és ki a házból egyben) fújná a levegőt.
szerk: És persze szűk keresztmetszet a kétféle felfogatás is, de még egyelőre képlékeny melyik proci hova kerül és milyen hűtő/ház kombó bír el vele.

Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen alaplapot vegyek?
- Kockázatmentesen a helyesebb testtartásért
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Ne várj sokat a vásárlással: drágulás a láthatáron
- Energiaital topic
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Tudományos Pandémia Klub
- Arc Raiders
- További aktív témák...
- Honor 200 Lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HP Thunderbolt-dokkoló, 120W G4 (4J0A2AA)
- Bomba ár! Dell Latitude E7440 - i5-4GEN I 8GB I 256SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- Thinkpad L13 Yoga i5-10210U 16GB 512GB 13.3", Touch gyári magyar világítós bill 360 Gar.: 1év
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
(Eredetileg amúgy 2 magos alulfeszelt Llano-t terveztem bele ami 30-40W körül megállna - azt biztosan elbírná. De most egy 4 magost sikerült szerezni így azzal is teszek egy próbát.)

