Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gülredy

    tag

    Sziasztok , tudtok ajánlani valami jó billentyűzetet 15e körül (plafon a 20e)?
    Az igények:
    - magyar kiosztás (ISO - nekem kell a hosszú í a rövid bal shift mellé, és a nagy enter)
    - casual gaming + gépelés
    - minél csendesebb annál jobb!!
    - esetleg piros led a sötétben gépeléshez (csillogó villógó ilyen olyan színátmenet nem érdekel de ha van rajta nem baj csak úgyse fogom használni)

    Minél finomabb leütésűek a gombok annál jobb. Személy szerint ezeket a puha "ollós" laptop gombokat eléggé kedvelem, rövid a gomb útja, de van egy finom visszacsatolás hogy megnyomtad. De ezek csak akkor jók ha karakteresek a gombok szélei különben eltévedek gépelésnél rajtuk.

    Ha írnátok egy két ötletet azt megköszönném!

  • Gülredy

    tag

    Sziasztok, milyen billentyűzetet ajánlanátok az alábbi kritériumokhoz mert én nem igazán találok igényeimnek megfelelőt. :(

    - Főleg játékra és munkára használnám, így fontos lenne az alacsony latency is
    - 10 ujjas vakírással gépelek, így US vagy más kiosztás nem igazán jöhet szóba. A UK kiosztást néztem még, hogy ott az elosztás ugyan olyan ,csak a keycapek felirata nem ugyan az némelyik gombnál. (esetleg ha ez utólagos cserével ugyan olyan méretű\formájú keycap-ekkel megoldható az már megfelelő lenne)
    - Jelenleg RED linear switch-et használok szóval vagy hasonló vagy ennél halkabb switch jöhetne szóba (pl ez nem linear de mégis halkabb és jónak tűnik: LINK)
    - Full size bill legyen (ne TKL)
    - Extra ha van hozzá csuklótámasz is, a lényeg hogy kényelmes legyen, sokat lesz használva.
    - Árban max 60-70 környéke a plafon.
    - Ha cserélhető lenne a kábele az főnyeremény lenne
    - RGB világítás nem feltétlen szükséges, ha egyszerű pirosat tud meg fényerőt szabályozni már tökéletes.

    Ezekkel a feltételekkel kb ezt találtam (ASUS ROG Strix Flare II Animate) de nem igazán győzött meg a vastag kábele, és annak cserélhetőségének hiánya végett.
    Esetleg akinek ilyenje van véleményeket is szívesen fogadok akár privátban is.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés