Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe


SyMbioTe
Ármester
LOGOUT blog

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#70191) geckowize válasza Kristof9094 (#70179) üzenetére


geckowize
őstag

Hello!

(#70180) membrandj , együtt válaszolva nektek:

Igazából azért szürkítettem ki a még a G3420-at is, mert Pentium G helyett Core i3-4130-at gondoltam (a táblázatban az összes alatt van, az i5-tel együtt). Gondoltam ha már lúd, legyen kövér, úgyse lesz egyhamar fejlesztve a gép, de ha azt mondod G3220 elég, aztán ha majd átlag felhasználásnál 2114-ben nem lesz elég, akkor cseréljem majd valamelyik i3/i5-re? Átlag felhasználásnál észre se lehet venni, hogy G3220/i3-4130, esetleg i5-4430 van a gépben?

A RAM-nál is ugyanígy gondolkoztam, de akkor lesz egy darab kit és az szétosztva single channelben, gondolom nem sokkal fogja vissza az irodai felhasználást dual-channel helyett.

SSD-ből azért választottam ezt, mert erre 5 év gari van.

Ház az ajánlott házak közül lett választva, jobban mondva a sima Vaya az ajánlott, de gondolom a Vaya II Value is az akkor. Igazából itt szubjektív mi a szép, nekem ez jön be, mutternak is.

(#70181) otto14: Fene enné meg, hogy azóta már nincs iponnál az SX910.... Néztem egyébként már én is azt a Crucial M500-at de 130 MB/s írás nem kevés kicsit a többihez viszonyítva?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.