Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2071) adik válasza Sirandrish (#2070) üzenetére


adik
őstag

Hali. lassan rászáánnám magam egy digitgép vásárlására és szeretnék tanácsot kérni.

a legjobb helyen jársz ;)

-Bővithető legyen

ezt hogy érted? még eggyel-kettővel feljebb is inkább kedvességnek számít egy vakupapucs, cserélhető optika meg még használtan se, hacsak nem akarsz analógot venni (mint ahogy tettem én is, és még mindig nem bántam meg, persze közben digittel is kattogtatok néha. pl ma a skót terrirer kiállításon)

-Minnél nagyobb belső mem

nem jellemző. 512 MB memóriát kapsz 5KHufért, sztd van értelme egyáltalán a belső memóriának? (igen van, én is akartam már fotózni kari nélkül, áldottam is a kis felbontást és a 16 MB belső memóriát)

-Tudjon felvenni videót

ezt minden gép tud. ebben az árkategóriában legalábbis

amint látjátok nincs nagy igényem mert ezek szerintem már alap dolgok..a lényeg...SZÉP és TISZTA képeket csináljon még zoomolva is
kb 40K-t szánnék rá...mit ajánlanátok?


kártyával, elemes gép esetén ceruza aksival 40?
amúgy sztenderd: canon 430 [link] , nikon L4 [link] az én két favoritom ebben a kategóriában.

jah és ha lehet periférikat is irjatok vagy legalább adjatok egy linket..köszi.

pl vaku csak igen ''hülye'' módon pakolható hozzá, előtétekkel, lencsékkel, szűrőkkel sztm ilyen árkategóriájú gépet nem tudsz bővíteni. nyomtatónak canon pixma a legjobb ár/érték arányú, de a közvetlen nyomtatásról határozottan lebeszélnélek.

[Szerkesztve]

Kettő, csipkebokor vessző!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.