Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35901) Clark_1


Clark_1
csendes tag

Sziasztok!

Nekem már segítettek, és ezért még egyszer nagy köszönet.

Az FSP Everest 400W-os tápot választottam.

A konfig pedig a következő lett:

Intel Q9400
Asus P5Q-E
2*2GB Kingmax 1066 Mhz
XFX HD 4890 XT 1GB DDR5
WD 500GB/32MB

na de az XFX honlapján a kártya mellé, minimum 500W-os tápot ajánlanak.

" Minimum Power Requirement (Watt)
This is the minimum power supply wattage requirement for the graphics card to perform properly.

500 Watts with 2 6-pin connectors / 550W with one 6-pin and one 8-pin "

A kérdésem pedig, hogy tuti elég-e a 400W-os is? Tuning nem nagyon lesz, és egy ideig további fejlesztés sem.

Előre is köszi még1x.

:R :R :R

(#35902) Kombat válasza Clark_1 (#35901) üzenetére


Kombat
őstag

Igen, elég lesz!

Az 500W-os ajánlás csak azért van, hogy aki hitvány táppal rendelkezik azt se érje meglepetés.

(#35903) FrankBlack válasza Qru (#35894) üzenetére


FrankBlack
csendes tag

"Félre értesz, nem beszéltem szünetmentesről. Csak jó minőségű tápról és egy túlfeszvédőről. Pl ilyenről. Vannak kimeneti oldalra szerelhető túlfeszvédők, ezeknek minőségi táp mellett nincs sok értelmük (szvsz felesleges) de ha tutira akarsz menni vehetsz olyat is, ártani nem árthat végülis.
Nálam pl egy ilyen Belkin túlfeszvédős elosztó van és egy Corsair TX650 táp. Ez már elég biztonságos párosítás túlfesz esetén. Nyilván ez áramszünet esetén nem véd semmit, úgy értve lekapcsol a gép."

Köszönöm a tippet. Nem akarok értetlennek tűnni, de akkor ezek szerint nem feltétlenül kell szünetmentes ahhoz, hogy ne menjenek tönkre a cuccaim a gépben áramszünet esetén, vagy vihar-villámláskor, csak egy túlfesz védő (amúgy ugyanaz a márka, és majdnem pont ugyan olyan típusú túlfesz védő van nekem, mint amit ajánlottál) és egy jó minőségű aktív pfc-s táp. nekem azért hullanak a cuccaim áramszünet, vihar közben, mert van ugyan túlfesz védőm, de xar a táp a gépben.

Már bocs, hogy ilyen nehéz a felfogásom, de biztosan, és egyértelműen szeretném tudni mi van, mert amikor vettem a túlfesz védőt, akkor is azt mondta mindenki, hogy ami erre rá van dugva az biztos nem megy tönkre, aztán tessék....Meg persze a thermaltake tápra is vagy 15-en mondták, hogy jó, aztán itt meg olvasom, hogy nem ajánlott, és veszélyes.
És még a legfontosabb, amiért visszakérdezek: Egy számtech bolt-szerviz alkalmazott azt mondta nekem, hogy amit te javasolsz: túlfesz védő+jó minőségű táp egyáltalán nem véd meg attól, hogy villámlás, áramszünet esetén nem megy-e megint tönkre valami.
De kár, hogy ennyire nem értek hozzá, mert nehéz kiigazodni a sok ellentétes vélemény között.

Még egyszer bocsi az értetlenkedésért, de túl sokan, túl sokfélét mondanak nekem.

(#35904) elfelejtette válasza FrankBlack (#35903) üzenetére


elfelejtette
veterán

"nekem azért hullanak a cuccaim áramszünet, vihar közben, mert van ugyan túlfesz védőm, de xar a táp a gépben."

Na erre írta régebben az egyik tápguru, hogy villámlás ellen túlfesz védő aljzatot használni olyan, mint ha puskával lőnél a vonatra, hogy megállítsd!

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#35905) Fecogame válasza elfelejtette (#35904) üzenetére


Fecogame
veterán

És milyen igaz :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#35906) proSpidA


proSpidA
csendes tag

Sziasztok megvettem minden átalakítót szóval most már elvileg mennie kéne a dolognak már csak egy valami maradt hátra nem éppen topicba vágó de kétlem hogy ennek a témának van külön topicja szóval van egy termaltake mambo házam amin be szeretném kötni a kapcsolót és a ledeket az alaplapra az alaplapi leírásban azt találtam hogy meg kell győzödjek róla melyik a pozitív és melyik a negatív kábel az alaplapon ez rendbe is van viszont a thermaltka kábelein és leírásában nincsen semmi jelzés van egy fehér huzal minden kábelen és egy más szinu tudja valaki véletlen melyik melyik?

(#35907) Dyno válasza proSpidA (#35900) üzenetére


Dyno
veterán

Van még külön plusz 4pin legalább is legjobb tudomásom szerint rajta kell lennie, de nem összetévesztendő a proci 4pinjével!

(#35908) proSpidA


proSpidA
csendes tag

közben kitalálgattam hogy melyik melyik bekapcsoltam a gépet viszonyt semmi kép sincs a tápból kijön egy 20tős éegy egy 4tűs csatlakozó abból a 20tűshöz vettem egy átalakítót így rátudtam kötni az alaplapra viszont van még egy 8tűs "foglalat" az alaplapon ahova nyilván nem illik bele a 4tűs ahoz is kéne vennem átalakítót?

(#35909) Chaser válasza Qru (#35896) üzenetére


Chaser
titán

Everest 400 is tuti oda, amellett hogy szintén olyan halk, ha nem hallkabb, moduláris is, árban kb 1formák, tán corsair picivel drágább.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35910) Zolás válasza proSpidA (#35908) üzenetére


Zolás
addikt

Én ugy tudom(innen a szakemberektől :DDD ) hogy elég a 4 tüs is a 8tüs azért van hogyha nagyobb fogyasztású procit raksz bele és keményen megtuningolod akkor legyen elég az alaplap áramellátása. Szóval elég a 4tüs oda ha nem extrém tuningolsz valami brutális sokmagossal. Azt viszont nem tudom megmondani hogy mindegy-e hogy melyik felébe dugod a 4tüt mivel(ahogy én láttam az én lapomon) mindkét felére rámehet.
Amugy azért nincs kép mivel ez a csati látja el a procit árammal és most nem adtál áramot neki :DDD
Amugy ha megírod milyen az alaplap tipusra akkor lehet hogy valamelyik szakember meg tudja mondani pontosan hova dugd a 4tüs csatit ;)

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#35911) proSpidA


proSpidA
csendes tag

az igen akkor ki kéne sakkozni hogy melyik felébe dugom be

(#35912) proSpidA


proSpidA
csendes tag

Gigabyte ma770-ud3 valaki esetleg?:9

(#35913) nyunyu válasza proSpidA (#35900) üzenetére


nyunyu
félisten

az alaplapon ami van az 24tűs ami pedig kijön a tápból az 20 jól gondolom hogy akkor kell valamilyen átalakító

24 tus aljzatba belemegy a 20 tus csatlakozo, egyik oldalon 4 lyuk kimarad. (csak egyfelekeppen lehet bedugni.)

Atalakitozni felesleges, mivel attol meg tud nagyobb aramot leadni a tap egy-egy eren, csak plusz egy kontakthiba lehetoseg.
Igazabol a 24 tunek akkor van jelentosege, ha olyan videokalyhat hasznalsz, amik mar nem beleposzintuek, de MEG nincs sajat PCI-E tapcsatijuk. (ati 4670/4770, gef 9500GT, ilyesmik)
Ha van rajta 6/8 tus PCI-E tapcsati, akkor ugysem az alaplapbol fogja venni az aramot.

egy másik kérdés ezen kívül a tápból megy valamien kábel még az alaplapra?

4 tus ATX12V-t bedugtad? Anelkul nem fog elindulni a gep. (ezen keresztul kapja a proci az aramot)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#35914) Qru válasza Chaser (#35909) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Viszont a CX400-nál egyben hagyták a 12V-os ágát (360W-ot tud leadni csak 12V-on) ami jól jön ha erős vga(i)-d van(nak) vagy sokat fogyasztó 4 magos procid.

#nincsbennetarcsi

(#35915) nyunyu válasza proSpidA (#35908) üzenetére


nyunyu
félisten

viszont van még egy 8tűs "foglalat" az alaplapon ahova nyilván nem illik bele a 4tűs ahoz is kéne vennem átalakítót?

Ehhe, Gigabyte szeret verziozni az egyes alaplapjain belul, neked ezek szerint MA770-UD3 v2.0-ad van, nem az amit elobb linkeltem.

8 tus EPS12V csatiba belemegy a 4 tus ATX12V dugo. (egyfelekeppen, egyik oldalt 4 tuske kimarad.)

Atalakito ugyanugy felesleges, mint a 20->24, nem fog tudni tobb tapot leadni.
8 tus tapcsati igazabol 3/4 lapos villanyrezsohoz kell(het, ha tuningolsz), 2 magoshoz nem szukseges.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#35916) proSpidA


proSpidA
csendes tag

mostmár bedugtam viszont amióta bedugtam egyszerüen megnyomom a bekapcsoló gombot és nem történik semmi, lehet azért történt ez mert a táp kapcsolójával kapcsoltam le a gépet és történt vele valami? vagy valami 5let?

(#35917) Chaser válasza Qru (#35914) üzenetére


Chaser
titán

Hát jah, de tuningnál, erős tuninghoz meg már valszeg mind2 táp a határán mozogna, szóval én ha ugyanannyiba kerül akkor modulárisat vennék, cx400-am volt, epsilon 500-am, everest belül kb ugyanaz, cx-nek erős szélzaja van, everestben is ADDA van, hangosabb nem lehet és moduláris.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35918) vzsryl válasza Qru (#35914) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Tudtommal azt a 12V-os ágat a Seasonic kettéosztva árusítja, nem véletlenül. Ebben a dologban nem vagyok biztos, majd egy nagyobb szaki kijavít, ha hülyeséget írtam.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#35919) nyunyu válasza elfelejtette (#35904) üzenetére


nyunyu
félisten

Na erre írta régebben az egyik tápguru, hogy villámlás ellen túlfesz védő aljzatot használni olyan, mint ha puskával lőnél a vonatra, hogy megállítsd!

Persze, mivel a villamvedelemnek tobb fokozata van, ha a durvabb cuccok hianyoznak az elso 2 szintrol, amik elvezetik a villam nagyjat a foldbe, akkor az harmadik fokozatnak szamito tulfeszvedo lof@szt sem fog onmagaban erni.
Tulfeszvedo csak a villam masodlagos hatasai ellen ved. (elekromos rendszerben indukalt tuskek)

Masik meg az, hogy a szamitogep nem csak az aramhalozat felol kaphat tulfeszt, hanem a tobbi rakotott infrastruktura felol is. (pl. telefon/ISDN/ADSL/kabelmodem->halokartya, TV tuner, esetleg a videokimenet kap egy pofont a kabelen/antennan at villamvagta TV-tol, ha ossze van kotve a TV meg a gep.)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#35920) Qru válasza Chaser (#35917) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Elbírt egy QX9650 3GHz-en + 3870 X2 + 3870 +aprólékot (teszt). Ilyenkor kezdek elgondolkodni minek is kellet nekem a TX650... :D

mod:

vzsryl: CX400-nak 1db 12V-os ága van amin 30A-t tud leadni.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#35921) nyunyu válasza proSpidA (#35916) üzenetére


nyunyu
félisten

mostmár bedugtam viszont amióta bedugtam egyszerüen megnyomom a bekapcsoló gombot és nem történik semmi, lehet azért történt ez mert a táp kapcsolójával kapcsoltam le a gépet és történt vele valami

Gigabyte feature. :))

Kapcsold vissza a tapot hatul, aztan tartsd nyomva a power gombot 5mp-ig, aztan engedd el, majd megint probald 5mp-ig benyomni.
Ha minden igaz, ilyenkor visszaall default ertekekre a BIOS.

Egyaltalan jo helyre dugtad a bekapcs gombot???

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#35922) Zpepe válasza Qru (#35896) üzenetére


Zpepe
tag

Neked és 14adam-nak is millió köszi. Tényleg tudhattok valamit. Én meg tudtam jó helyen kérdezem meg. : )

(#35923) Hiro


Hiro
csendes tag

Üdv!

A kérdésem az lenne, hogy körülbelül mekkora táp kell a konfigomhoz:

CPU: AMD Athlon 64 X2 6000+
Videokártya: Zotac 9800GT 512MB DDR3 AMP Edition
HDD 1db 320GB
1 db optikai meghajtó
1 pci slotban lévő soundblaster audigy hangkártya
1 slotban 2GB GEIL ram

A gépet nem tuningolom, csak normális állapotában maximális teljesítmény mellett érdekelne a megközelítő áramfelvétele. Az alábbi tápokat néztem ki hozzá:

Chieftec Arena 355W 12cm APFC
Ha az nem elég akkor:
Deer 400W 12cm V2
Ha ez pedig túl gagyi akkor ennek a boltnak a kínálatából mondhatnátok valamit.

Előre is köszi!

(#35924) Dyno válasza Hiro (#35923) üzenetére


Dyno
veterán

Ez lesz a tökéletes.

Deert emg jó messzire kerüld el.

(#35925) vzsryl válasza Qru (#35920) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ezt tudom, és nem is állítottam az ellenkezőjét. De Seasonic bél van benne, nem tudom melyik, viszont úgy emlékszem, hogy az SS ezt a belet kettéosztott 12V-al küldte forgalomba, és a Corsair egybebütykölte, amit rosszul tett. Tudtommal a VX450-nél is valami hasonló helyzet van. De még egyszer mondom, hogy ebben nem vagyok biztos.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#35926) Dyno válasza vzsryl (#35925) üzenetére


Dyno
veterán

Így van....én másoltam be még ide anno amit nekem Stol Mester írt.....bár utána egykét személy kellőképpen leugatott, maradjunk anniyba megvan a kellő tekintélye a Corsairnak....

(#35927) Lacc88


Lacc88
senior tag

Sziasztok!
Melyik érné meg jobban ?!
CORSAIR PSU-620HX
CORSAIR PSU-750TX
Mert árban olcsóbb a 750es :K
meg azt hiszem hogy 720W-t le is ad .....

köszi !

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#35928) Dyno válasza Lacc88 (#35927) üzenetére


Dyno
veterán

Mihez kell neked ekkora táp?

(#35929) Lacc88 válasza Dyno (#35928) üzenetére


Lacc88
senior tag

Hát én gondolok későbbre is ...
és nem nagyon szeretnék majd akkor cserélgetni amikor rájövök , hogy kicsi a táp ....
és fillérekért eladni ....
Esetleg később cf.... vagy tuning ..ilyesmi ! :P

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#35930) vzsryl válasza Lacc88 (#35929) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ha ekkora összeget akarsz tápra fordítani és hosszútávra szeretnéd, akkor Enermax-ot vegyél.
Egyébként anno már kérdeztél privátban többek közt tápokról is, és akkor is leírtam, hogy mit válassz. Továbbá már érdeklődtél ebben a topicban, és néhány segítettek is neked. Nem értem miért kérdezed meg ugyanazt kismilliószor.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#35931) Hiro válasza vzsryl (#35930) üzenetére


Hiro
csendes tag

Biztos addig kérdez, amíg azt nem mondja valaki amit hallani akar:)

Én köszönöm a táp tippet! Így hogy nem jött más ötlet úgy gondolom, hogy a többiek is egyetértenek a választással, így megrendeltem.

(#35932) Lacc88 válasza vzsryl (#35930) üzenetére


Lacc88
senior tag

Mert egyszer az máskor meg amazt hallom ....
Az energmax meg még drágább .....

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#35933) Lacc88 válasza Lacc88 (#35932) üzenetére


Lacc88
senior tag

Lehet ez lesz !
COOLERMASTER Silent Pro 500W !
Esetleg valakinek tapasztalat vagy vélemény ?! :K

[ Szerkesztve ]

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#35934) davidoff84


davidoff84
csendes tag

Sziasztok!
Két táp közül melyiket ajánljátok az alábbiakhoz:
CPU: Intel Core 2 Duo E7400 2,8GHz
Winyó: Samsung 320GB + Samsung 200GB
RAM: KingMax 2x2GB 800MHz DDR2
VGA: GAINWARD GF 250GTS 1024MB DDR3
Alaplap: Asus P5Q PRO LGA775

Gygabite 460w superb vagy Corsair CX400 (árban kb. 9-12 között legyen)?

Köszi!

(#35935) 14adam válasza davidoff84 (#35934) üzenetére


14adam
addikt

Corsair jobb lenne de a Giga is nagyon jó táp

(#35936) venember83 válasza davidoff84 (#35934) üzenetére


venember83
nagyúr

Ennek bőven megfelel a Gigabyte is, ha a hűtés összeállításánál nem a csendre gyúrtál, akkor szvsz. nincs értelme kiadni plusz pénzt a Corsair üdvöskéjéért.

(#35937) davidoff84 válasza venember83 (#35936) üzenetére


davidoff84
csendes tag

Köszi a választ 14adam, venember83!
Nem kimondottan a csendre hajtok. A legfontosabb, hogy az adott árkategóriában a lehető legjobbat tudjam megvenni, és az adott konfigot el tudja látni megfelelően, W illetve csatlakozások terén.

(#35938) szakalistvan


szakalistvan
senior tag

Üdv!
Az lenne a kérdésem hogy ezt a konfigot ebírná e egy 300W Delta táp :
3Ghz prescott 95W
775 lap
7600GS Agg
3vinyó,dvd
Neon+perifériák:)
:R

(#35939) lsc válasza szakalistvan (#35938) üzenetére


lsc
nagyúr

Igen.

Az élet kegyetlen .

(#35940) aleister


aleister
veterán

Egy gyors kérdésem lenne szerintetek melyiket vegyem:
FSP Everest 80Plus500 15k
FSP SAGA II 500 12,9k
A Saga II csak 80%-os hatékonyságú, míg az Everest 85%, továbbá ez utóbbi moduláris. Ellenben a Saga atx v2.3-as, míg az Everest csak 2.2-es. Ez egyébként jelent valami lényegi különbséget?
Vagy vegyek egy jó öreg FSP-PNF400-at 7000-ért?
Hosszú távra tervezek, ezért is lenne az 500-as táp, egyelőre egy minőségi 350-es is elég lenne. Szóval melyik legyen?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#35941) lsc válasza aleister (#35940) üzenetére


lsc
nagyúr

Hosszútávra az everest .

Az élet kegyetlen .

(#35942) nyunyu válasza aleister (#35940) üzenetére


nyunyu
félisten

Ellenben a Saga atx v2.3-as, míg az Everest csak 2.2-es. Ez egyébként jelent valami lényegi különbséget?

Semmit.

Annyi valtozott csak, hogy 68%-rol 70%-ra nott a teljes terhelesnel minimalisan teljesitendo hatasfok (80+ koraban szerintem rohejes ez a feltetel), meg a mostani gepek igenyeihez igazitottak az egyes feszultsegagak keresztterhelhetoseget, mar nem kell annyi 3.3V-t, meg 5V-t eloallitania a tapnak, mint az eggyel regebbi szabvanyban.

Csatlakozok utoljara a 2.2-ben valtoztak, akkor lett kotelezo az addigi 20 tus helyett a 24 tus alaplapi csati.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#35943) aleister válasza nyunyu (#35942) üzenetére


aleister
veterán

Köszönöm mindkettőtöknek! :R

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#35944) szakalistvan válasza lsc (#35939) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Én is köszönöm a gyors választ :R

(#35945) Gabboo


Gabboo
tag

Üdv!

Következő masinához milyen tápot válasszak?

lap: Asus P6T6 WS Revolution
proci: Intel i7 950
VGA: nVidia 8500 GT; DE! később érkezik ha minden jól megy egy PNY Quadro FX 1800
RAM: OCZ 3x2 GB trikit 1866MHz
HDD: WD Raptor 150GB + 2x WD 1TB
ODD

3D-s tervezésre kell, céges gép lesz, szóval fontos a megbízhatóság sok évre, illetve hogy szünetmentessel is menjen. Én Corsair-t, Enermaxot vagy CM-t gondoltam.

Várom a véleményeket és előre is köszönöm a válaszokat!
Bye: Gabboo

(#35946) Vladislav


Vladislav
tag

Sziasztok!

Korábban ajánlottátok a Gigabyte Superb 460W típusú tápot megvételre, mivel a 8-10 k körüli tápok közül ez az egyik legjobb...

Említettem, hogy egy 5000 -es kétmagos AMD procit, egy 320 Gb-s samu vinyót, egy HD 4850/512 Mb videokártyát, 2 Gb. DDR2 800-as ramot kellene biztonságosan meghajtania, amelyet egy Gigabyte GA-M57SLI-S4 alaplap foglal keretbe.

Az említett táp kb ,,meddig lenne elég"? Egy ,,komolyabb" gépfejlesztést követően is megállná a helyét, pl, ha ki cserélném a procit egy nagyobb teljesítményű 4-magosra, a memóriát mondjuk 2 x 2 GB/1044-re esetleg a videokártyát mondjuk egy 4870 1 Gb-re, a vinyót egy 1000 Gb-s WD-re ...

Tehát arra vagyok kíváncsi, hogy a Gigabyte Superb 460 W táp illetve egyáltalán alegtöbb 400-as táp mire elég?

10-15 k-ig esetleg tudtok ajánlani egy olyan tápot, amelyik alkalmas külön-külön a leírt gyengébb és erősebb konfig meghajtására ill bármelyikre elég lenne...

Köszi!

Vladislav

Üdv: Vlad

(#35947) d@minator válasza Gabboo (#35945) üzenetére


d@minator
addikt

Nekem is egy hasonló Quadro-s gépem van HP575W-os táppal. Ez talán Delta beles de ebben nem vagyok olyan biztos. Kb. két éve megy vele napi 24 órát. Gondolom akkor egy Enermax-szal is sokáig elmenne. Az általad felsoroltak közül a benne lévő alkatrészek minősége alapján ezt mondják a legmegbízhatóbbnak.

Vladislav: húzott, feszelt Q6600-am van HD4850-nel. Így a konfig a tápból game alatt 220W-ot vesz ki. Egy komolyabb VGA-val és nagyobb HDD-vel is a Giga 460-as bőven elegendő lesz.

[ Szerkesztve ]

(#35948) stalker8


stalker8
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ehhez a géphez szerintetek hány watt-os táp kellene?

Intel Core 2 Duo E6550
Kingmax (2X) 2GB DDR2 800MHz
Zotac GTX260 896MB DDR3 Synergy Edition (ZT-X26E3KA-FDR)
MSI P45 Zilent
HDD 250 Samsung 7200 RPM 8 Mb SATAll

Ezt néztem ki:
http://www.pcx.hu/termek/gigabyte-superb-550p-fekete-15914

Előre is köszi!!

(#35949) 14adam válasza stalker8 (#35948) üzenetére


14adam
addikt

Gigabyte Superb 460 is vagy ha a hang számít akkor egy Corsair Cx 400 vagy egy Fsp Everest 400

(#35950) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Hali,
I5-re váltom a jelenlegi rendszerem.

Vacilálok, hogy kell-e új táp.
A tápom jelenleg egy 350W-os Chieftec. GPS-350EB-101A 4 Éves

Ha összeszámolom a fogysztásom, akkor:
I5 = 95W
8800GT = 125W
2 db vinyó = szerintem 2X20W

Szóval szerintem a rendszer fogysztása kb majd : 260W Lesz

Szóvla dobjam a tápom vagy maradhat a következő videókártya cseréig?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.