Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50780) ricsiii01


ricsiii01
tag

Hello!
100k körül, két telefont néztem eddig ki a nexus 5-öt és a G2-őt, de nem tudok dönteni.

G2
-104k partnero
---telefonálási hangminőség kérdéses
-hátsó gombjai nem tetszenek
-frissítések nem olyan jók és hosszúak lesznek, mint a nexusnak?
-mindjárt jön a G3
+jár hozzá füles és fali töltő
+távirányítónak használható
+hardverileg kicsit erősebb
+picit jobb kamera
+nagyobb kijelző, de kb ugyanakkora méret

Nexus 5
+99k parnero
+frissítések
+optimalizáltabb? így hardverileg hosszútávon megelőzheti a G2-őt?
-hátulja kicsit gagyinak tűnik
-aksi

Ha tényleg jobban optimalizálják és frissítik a nexust, mint a G2-őt, akkor később legyőzheti hardverileg a G2-őt? Illetve a kameráján is javítanak még?
És még egy utolsó kérdés, infra van a nexuson is, hogy távirányítónak lehessen használni vagy ezen nincs?

Köszi a segítséget előre is, mivel nagyon elakadtam. :)

.

(#50914) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

A B-tel, first phone, nextelshop mobilboltok ország boltjai, vagy nagyon kedveltek, ott akár a bolti gari se lehet rossz? :U Partnero esetében is van ilyen és olyan vélemény is, az bizti, hogy egyik előző telefonom (most lenne 7-8 éves asszem és nemrég adtam el) is onnan volt, igaz, szerencsére sosem volt semmi gondja. Tudom, nem illik ajánlani, nem is szeretnék ilyenre senkit rávenni, de vannak a lehúzós-eltűnős és a viszonylag korrekt boltok. Fontos, hogy mióta van a piacon, gondolom. :U Az itt ajánlottak között azért az említetek fel szoktak tűnni. Mire érdemes figyelni szerintetek a fentieken túl? (és persze a garancia kérdésén túl)

[ Szerkesztve ]

(#50915) motoflug válasza Bigemperor (#50914) üzenetére


motoflug
őstag

Szerintem az fontos, hogy személyesen vedd át, így meg tudod nézni,hogy bontatlan-e valóban. Emellett azt sem árt lecsekkolni,hogy annak ellenére, hogy független, nem-e valami szolgáltató logójával indul. A partnerot ajánlották sokan, én is vettem már onnan telefont, az totál új volt. A gyári gari szintjét viszont egy sem üti meg.

(#51233) xperiasigi válasza Hunt3r22 (#51230) üzenetére


xperiasigi
őstag

Xxl Gsm ,partnero gsm , vip phone gsmline.nekem ezekkel vannak jo tapasztalataim :))

Iphone 6s

(#51305) motoflug válasza SOAD19 (#51302) üzenetére


motoflug
őstag

Vagy megveszed 40 körül, az utalványt meg eladod. :)
Partneronál 36, de valószínűleg van szállítási díj.

(#51532) jenei1994 válasza Sickboy75 (#51530) üzenetére


jenei1994
addikt

Garancia miatt az összes gsm bolt gázos.

De még talán a partnerogsm és a Online Mobilstore ezt a kettő boltot ajánlom.

Online Mobilstortol már vásároltam telefont semmi baja több mint 1 éve megvan. :K

[ Szerkesztve ]

(#51586) w333 válasza DANDE22 (#51581) üzenetére


w333
félisten

Az M2 sem annyira rossz ...partnero gsm -ben már kapható 79k ! :K

Különben honnan vennéd majd a telefont ? :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#52833) xperiasigi válasza tboy93 (#52832) üzenetére


xperiasigi
őstag

Expansys partnero GSM tán speedshop

Iphone 6s

(#53321) dorika87 válasza Devas (#53320) üzenetére


dorika87
őstag

Köszönöm a gyors választ! Csupán csak azért gondoltam, hogy ha már veszek újat akkor az 4 magos legyen, mivel jelenleg s3 minit használok és az 2 magos, tehát ha már vennék újat, akkor miért vegyek ismét két magosat? Csak ebből indultam ki. Egyébként tény, hogy 2 magosak is nagyon jól futnak. Az én telóm 1ghz-es dual core. Lehet jobban járnék ha dual core 1,5ghz körül nézelődnék és akkor már legalább picit gyorsabb is lenne a készülék.
Nexus 4-et ismerem. Olyan van páromnak és nagyon meg van vele elégedve, illetve nekem is tetszik.
Tavaly ősszel ő 77-ért vette bolti garival partnero gsm-nél és azt tapasztaltuk, hogy idén már fentebb ment az ára 10e-vel, ami sajnos szomrú hír de ez van, bejött az 5 és ezért a 4 árát is felvitték (ezt a logikát:))

(#53468) w333 válasza szinimini (#53464) üzenetére


w333
félisten

De az csak bolti garancia ... tehát ha valami gond van a telefonnal akkor vissza kell vinni / küldeni a boltba és rajtuk múlik a javítás, de simán találnak kibúvót és nagy eséllyel nem fogják javítani :N aztán irány a fogyasztóvédelem + polgári per stb. :K

Mindenképp a gyári garancia sokkal jobb ... 4 ezer Ft -n ne múljon már :U

(#53467) SOAD19

Garancia ügyileg a bolti garanciával mindig a legrosszabbra számíts :(

Én mindenképp a gyári garanciásat választanám ! ;)

(#53469) szinimini

Ez így van ... még ha PartNero gsm -s, kicsivel jobb lenne a helyzet :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#53654) Devas válasza CactuS (#53650) üzenetére


Devas
őstag

Esetleg expansys vagy esetleg partnerogsm.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#53685) ricsiii01 válasza stilo18 (#53683) üzenetére


ricsiii01
tag

Szia!
Voltak akadások G2-nél? :Y Mennyire volt gyakori? És csak pillanatnyi vagy hosszabb?

Harcsai: Te is észleltél akadásokat a G2-nél? A Nexus mennyivel gördülékenyebb, stabilabb, mint az LG?

Köszi a válaszokat!

A helyzetemről: én is most vennék telót és a G2-őt vagy a Nexus 5-öt fogom venni. Eddig a ott tartok, hogy a G2 mindenhol jobb kivéve a legfontosabbat a gördülékenységet, amit ugyebár mindennap "használsz". Viszont az akku, a dupla kopp, erősebb hardver, kamera, nagyobb kijelző, ajándék füles, ugyanannyiért partnero gari helyett gyári gari, a G2őt hozza ki győztesnek, de egyszerűen nem tudok dönteni. Megtapogatni már próbáltam, de nexus 5 nem volt kitéve, a G2 nem volt bekapcsolva, így a G2 minit és a nexus 4-et tudtam összehasonlítani, ott a nexus sokkal jobban tetszett, gyorsabb volt és jóval smothabb, viszont ott a hardver is erősebb.

[ Szerkesztve ]

.

(#53791) Devas válasza depe95 (#53790) üzenetére


Devas
őstag

partnerogsm és expansys

Lehet az automatikus szövegkiegészítés sem fog müködni neki magyar nyelven, talán ez probléma lehet.

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#53795) depe95 válasza Devas (#53791) üzenetére


depe95
tag

Nem tudod várható esetleg valami elfogadhatóbb helyen a megjelenése? A partnerogsm az itteni fórum tapasztalatok alapján nem ajánlott, expansys pedig a garanciális ügyintézés szempontjából szerintem nem éppen a legjobb (mármint a leírtak alapján drága, akkor már annyival többért is tudna telefont venni).

(#54140) johnny82


johnny82
őstag

Hali!

- Árkategória - 2 ajánlat kellene, egy 80-85K-ig és egy 100K-ig
- Használt vagy új - új
- Hol vennéd meg? - Függetlenül újonnan, lehetőleg gyártói garanciával, vagy vodánál.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? - best-buy
- Mire használnád? - játék, facebook, internet
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? - android
- Milyen kialakítású telefont keresel? (bar, slide, flip, stb..) - mindkét árban legalább 4,7-es kijelző, nagyobb lehet, minél több ram, nagyon jó kijelző.

Amit eddig néztem, 100K-ig az a samsung galaxy note 3 neo partnerogsm-nél, de bolti garival (úgy olvastam itt, hogy elég megbízhatóak). 80-85K-ig nincs elképzelésem.

Üdv!

(#54331) minek?:S válasza 3l3mér (#54324) üzenetére


minek?:S
őstag

Én Idol 2S-t nem találtam máshol. Független is szóba jöhet bármelyik márkából?
(#54330) 3l3mér
Eddig a premiumgsm-től rendeltünk 2 telefont(volt gsmplaza), nem olyan vészesek az árak szerintem és korrektek és segítőkészek voltak. De most a GSMLine-t is nézegettem, az is jó bolt, de mondták, hogy a partnero is jó, és ott sem magasak az árak.

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#54492) minek?:S válasza kacsa04 (#54489) üzenetére


minek?:S
őstag

Újonnan ne, ha csak nem valami kínai sz.rt akarsz venni, csájnafón van 50ért is 2 gigás, 8magos mtk soc.. de "rendes" gyártótól nem, de az 1 giga is bőven elég szerintem, legalább is én 512-n is elvagyok még.

Partnerot nekem is ajánlották, mondták, hogy jó bolt, és ott is "csak" 77 ezer a G2 mini.viszont, ha nem szeretnél onnan sem, akkor jó az az SP csak érdeklődj utána a fórumában, hogy ki lettek e javítva a hibák, én annyira nem figyeltem a Sonys vonalat.

Chris78 csatlakozom előttem szólóhoz, semmi infó nincs róla neten. Illetve csak páran panaszkodnak rá, ezenkívül semmi.

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#54507) ricsiii01


ricsiii01
tag

Sziasztok!
Ti bevállalnátok, egy nexus 5-öt vagy G2-öt a partnerotól/b-teltől?
A nexus 5 98k, a G2 104k a partneronál. A G2 102k a b-telnél. Mindkettő forgalmazói garival.
Ti megvennétek? Mennyi a kockázat? Az ottani telefonok kintről behozott átalakított mobilok?
Valahol láttattok ~100k-ért gyári garanciával?
Köszönöm! :R

.

(#54511) kacsa04 válasza minek?:S (#54492) üzenetére


kacsa04
csendes tag

Már teljesen tanácstalan vagyok.. Csak szeretném, ha tudna "mindent" a telefon amit megveszek.. És ahogyan én elnéztem jónéhány játék kevésnek tartja az 1 gigából fennmaradó memóriát.
Most közbekukucskáltam, és 2 gigásban 3 telefonon akadt emg a szemem, mind 85K alatt van.
Ja, köszönöm a tippet, más is ajánlotta már a partnerot, csak nem ugrott be.. :R
A 3 teló: Sony ZR, Huawei ascend P6 és a Nexus 4
Ezek közűl melyik a legjobb választás vajon? Már olvasgatom a teszteket, mind tetszik!

(#54517) kacsa04


kacsa04
csendes tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget! :R
Nekem a vízállóság miatt a ZR tetszik jobban..meg külsőre, és aku időre is. Igazából nem látom, hogy a Nexus miben lenne jobb nála, de lehet csak az én figyelmem kerülte el. Partneroban midndenesetre csak 3 ezer forint a különbség a 2 között és ez a Sony javára.. Ja és nem vagyok program fejlesztő, ilyen szempont nem számít nálam :N

(#54534) kacsa04 válasza minek?:S (#54530) üzenetére


kacsa04
csendes tag

Hol a leg készségesebbek a garancia ügyében?
ujgsm, ujmobilok, xxlgsm vagy a partnero-ban? Sajna már megszívtam gsm-es garival, nekem ez nagyon sokat számít! Csak ott veszek, ahol ha esetleg be is ázik nem küldenek el a fenébe..
Tényleg..erről valakinek tapasztalata? Ha beázik a Sony kütyü akkor mivan? Ráfogják a vevőre, hogy valamit elcseszett?

(#54604) kacsa04 válasza sarkanyolo2 (#54603) üzenetére


kacsa04
csendes tag

Partneroban tervezem megvenni, míg le nem beszéltek róla.. de nagyjából jókat halottam róla. Viszont úgy tudom, hogy ott ilyenre nincs mód.. bár tőlük nem, csak ismerősömtől kérdeztem.

(#55686) w333 válasza Sponkli (#55685) üzenetére


w333
félisten

Ezek a telefonok kicsit felejtősek főleg ennyiért ... :U

Inkább "partnero gsm" Lumia 630 (42k) vagy LG L70 (39k) mindenképp jobbak :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#55690) Sponkli válasza w333 (#55686) üzenetére


Sponkli
csendes tag

Ha valahonnan rendelek az BIZTOS hogy NEM a partnero gsm lesz :D
Szidják mindenhol mint a bokrot hogy a garancia l***szt sem ér és általában a készülékek hibásak vagy olyat is hallottam hogy bontott doboz volt vagy a füles nem jól szól vagy teljesen nem szól és sz*rtak az egészre.
Itt egy link hogy milyen bolt ez a partnero gsm: [vélemények]

Nos azért kösz a tanácsot! :)

[ Szerkesztve ]

(#56275) vgyuri válasza Misi1980 (#56271) üzenetére


vgyuri
őstag

Moto G-ből 5 féle verzió van, PartNero Gsm-nél: 8gb (49.000), 8gb dual (51.000), 16gb (61.000), 16gb dual (59.000), 8gb 4g-lte (60.000), de csak az utolsó bővítő microsd-vel. Moto E (37.000) vásárlásán gondolkodom, gyengébb mint a G, de van benne microsd slot.

(#56406) Tomi487


Tomi487
csendes tag

Sziasztok!
LG G2-t honnan érdemes venni?
Partnerogsm 99 ezer a 16 gb-os
expansys 111 ezer a 32 gb-os
Megéri az expansys drágábban?

(#56410) minek?:S válasza Tomi487 (#56406) üzenetére


minek?:S
őstag

Partnero szerintem jó lesz.

Slowman

+1 Alcatel Mini S

Üdv.:M.

(#58079) dorika87 válasza Viktor0610 (#58078) üzenetére


dorika87
őstag

Ja de, csak lényegében tetszik, hogy ha valóban csak ennyi a különbség (Nekem meg igazából nincs szükségem LTE-re, vodás vagyok) és 14ezer forint a kettő közti különbség partneronál, és az azért nem mindegy szerintem :) főleg ha valakinek nem feltétlen kell az LTE-s verzió, de a dual simes inkább.

(#58527) dorika87 válasza Greentea (#58526) üzenetére


dorika87
őstag

Még csak nézelődök Partneronál. Lg egyébként is 1 év gyári garit ad, a bolti szintén 1 év lenne. Én nem hiszem, hogy 1 év alatt mondaná be az unalmast a készülék, szerintem ha valami gondja lenne az általában 12 hónap után szokott jelentkezni. Vettünk már partnerotól pár telefont, szerencsére eddig semmi gond nem volt velük.

(#58666) minek?:S válasza #34322688 (#58658) üzenetére


minek?:S
őstag

Gondoltam. Ott korrekt a gari :K

Comicboy

Ha nincs nagy árkülönbség, akkor mehet, de amúgy szerintem elég a "sima" is. Játékra egy Xperia SP azért jobb lenne :K

kenyerr

Amiket Norbi felsorolt, azok jók. Esetleg még a partnero-nál korrektek, ha kell a gyári gari, akkor meg emag.

Üdv.:M.

(#58972) minek?:S válasza TirGael (#58971) üzenetére


minek?:S
őstag

boltokból partnero a jó, premiumgsm, xxlgsm. legalább is visszajelzések és saját tapasztalatok alapján. nem tudom, hogy mennyibe kerül, meg hogy. esetleg vip-phone.

Más meg csak 30k körül van, Xperia M. Esetleg szolgáltatónál nem tudtok venni?

Üdv.:M.

(#59416) phobeus


phobeus
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék kérni egy kis segítséget. Az öcsém telefont szeretne venni magának, de mióta megvettem a nexus 4-em, nem igazán követem a mobilpiac változásait. És már igen csak több mint egy éve megvan a kis drágaságom, tehát képzelhetitek mennyire le vagyok maradva :D

Tehát a főbb szempontok:
50.000.- Ft keret, de nem szigorúan (tehát ha kell 5-6 ezret kipótlok neki, csak inkább a jobbat vegye meg)
Új telefon lenne, partnerogsm-nél szeretné megvásárolni.
Android oprendszer
Gondolom játszogatna is rajta, de nyilván nem modern combat 5 lenne a mérvadó.
Nem tudom, hogy ilyen árba beleférne a 2gb ram, úgyhogy inkább megvárom a válaszokat.

Ő LG L70-et nézett ki magának, de gondoltam bekérdezek ide mielőtt megvenné.

Előre is köszi!

LG Nexus™ 4

(#60540) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Üdv!

Egy lány ismerősömnek kellene új telefon, valami olcsó itthoni telefonüzletből. Partnero Gsmline, vagy valami hasonló helyról, főleg szürkeimport, mivel a gyári garisok elég necces árban mocorognak.

Idézem:

"az a lényeg,hogy androidos legyen és legyen legalább 5 megapixeles kamerája meg vaku benne. A méret mindegy, de azért 5 colnál jó lenne ha nem lenne nagyobb. És minél nagyobb belső memória kellene, legalább 512 MB, hogy rendesen vigye az alkalmazásokat. Ezen kívül fontos, hogy fehér legyen. Keret 40 ezer HUF"

Valakinek ötlet esetleg? :)
Megköszönném, ha segítenétek neki.

Üdv!

• Honor Magic5 Pro •

(#60597) w333 válasza lorcsi (#60595) üzenetére


w333
félisten

Partnero GSM -ben még van de csak Dual sim -es 59 -ért, kérdezd meg mikor kapnak szállítást a sima 16GB -s 58k ha jól emlékszem, vagy válaszd a Moto G 4G LTE (8GB verziót) az bővíthető micro SD -vel is az pedig 60K :))

(#60596) nagy.geri90

Megérzéseim szerint itthon kb. 70 és 90k között lesznek ! :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#60677) Joao válasza w333 (#60670) üzenetére


Joao
tag

A három LG között igazából nem vélek felfedezni releváns különbségeket, a Sony-t kizárnám, a Moto G viszont tetszik.
Az LG-k közül mi dönthetne? Illetve ha jól látom, itthon a Moto G nem kapható, ha pl. partnero gsm-nél venném, az sima bolti garancia lenne?

(#60680) w333 válasza Joao (#60677) üzenetére


w333
félisten

Igen Partnero az bolti garancia ... inkább ajánlom az Expansy vagy Emag, viszont azt tudnod kell hogy a Moto G -ben gyárilag nincs magyar nyelv ! :N

Az LG -k közül a G2 Mini egy picivel jobb !

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#61400) w333 válasza itamragy (#61396) üzenetére


w333
félisten

Moto G ? ha elég a kis 8GB tárhely akkor 48k a PartNero GSM -ben ! :K

Tudom hogy nem akarsz romolni, de egyszer felrakod a GPE gyári romot ami atomstabil + szupergyors és jönnek az Ota frissítések is :))

(#61398) Bdanyy

Nincs időhöz kötve ... de általában 2 évig biztosan megkap mindent ! ;)

(#61399) Stauffenberg

Moto G -re kiadják és a GPE -re is szóval hardveresen megfelelő még a Nexus 7 2012 és a Nexus 4 is, szerintem simán kiadják, még a Galaxy Nexus is megkapta volna a 4.4.4 kitkat frissítést, csak a fránya Texas instrument nem adta ki a drivereket a lapkakészethez ! :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#61504) w333 válasza Bende1111 (#61492) üzenetére


w333
félisten

Legjobb árban gyári garanciával itt van ... Link (áfa meg minden van) :K

Vagy fehér színben 32GB ... 116k !

Vagy gsm bolti garanciával Partnero GSM, de itt szerintem nem kapsz áfát ! :U

(#61501) SyMbioTe

Inkább Lumia 630 ... újabb, erősebb, olcsóbb ! ;)

Használtan ilyen árban hosszútávra még a Nexus 4 ami jó vétel !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#61821) w333 válasza juve600 (#61818) üzenetére


w333
félisten

Akár a partnero gsm -ből is ... pl. a 8GB verzió 48k ! :K

Vagy esetleg a 4G -s változatot ami bővíthető SD kártyával, viszont ezt nem tudod magyarítani és GPE romot sem tudod felrakni ! :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#61835) w333 válasza juve600 (#61833) üzenetére


w333
félisten

Itthon sehol ... mivel már nincs Moto képviselet csak szürke import, szerviz hálózat elvileg a Cordon Electronics ugyan az mint a Sony -nak, viszont a javíttatásért fizetni kell, különben szerencsére a telefonnak semmilyen típus hibája nincs :N esetleg még Expansys vagy Emag nekik szerintem elég jó a garanciájuk de sokkal drágább a telefon, visszajelzések alapján még mindig a PartNero -t ajánlom, már vásároltam tőlük telefon, szerencsére semmi gond nem volt velük, viszont nagyon sok esetben halottam hogy javították illetve cserélték a hibás telefont :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#61837) Devas válasza w333 (#61835) üzenetére


Devas
őstag

Jártál már személyesen is a Partnero üzletében?

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#61843) kali válasza w333 (#61842) üzenetére


kali
legenda

kifeküdtem ettől az érveléstől, és nem feltétlenül jó értelemben...
amelyik ilyen jellegű bolt tényleg megbízható és korrekt, annak idővel híre megy - talán mert ritka? -, és lesz jó forgalma, de abból illik a külsőre is áldozni egy hányadot idővel, különben azt lehet hinni, hogy csak zsebbe gyűjtik a pénzt, nem terveznek hosszabb távra, ezért nem fektetnek az üzlet kinézetébe, hogy bármikor gyorsan leléphessenek... ilyen gondolatmenet is létezik!
partnero? biztos van sok pozitív tapasztalat is, de akad bőven negatív hangvételű is, csak az itteni fórumról linkelve; link

[ Szerkesztve ]

(#61856) section9 válasza ingalls (#61855) üzenetére


section9
őstag

Amazon, Expansys, PartNero GSM :)

(#61863) ingalls válasza section9 (#61860) üzenetére


ingalls
senior tag

Nézdd csak meg!. Az utolsó a dual sim változat, a elejéről nézve pedig a 2. és 3. a sima moto g. A kép szerint máshogy néz ki... Nem tudom, hogy merjek-e így rendelni:). Egyébként PartNero mennyi idő alatt küldi?

[ Szerkesztve ]

(#61908) margithid


margithid
veterán

Egy Blackberry Q5 vásárlásán töröm a fejem, szerintetek partnerotól megéri venni? Megbízható bolt?

(#62161) hroberto


hroberto
veterán

Lehet kicsit off, de dilemmában vagyok, és hátha tud mondani valaki valami okosat.
Szóval van két Lumia 930-as közel azonos árban. Az egyik egy ajándék telefon a Komáromból elbocsátott Nokia dolgozóknak. Erre nincsen garancia, viszont új a készülék, és magyar régiós.
A másik egy három hónapos, teljesen újszerű Partnero GSM-ben vásárolt svájci régiós telefon, Partnero-s garanciával.
Nem nagyon tudom eldönteni melyikkel járnék jobban.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#62172) hroberto válasza Dave™ (#62171) üzenetére


hroberto
veterán

Hasonlóképp gondolom én is. Csak még mindig azon filózom, hogy az új Nokia "ajándék" telefon gari nélkül, vagy a pár hónapos Partnero-s svájci modell.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#62192) istnag válasza hroberto (#62161) üzenetére


istnag
addikt

A Partnero is korrekt, megbízható cég, én attól sem paráznék. Amúgy, én szinte biztosra veszem, hogy van garancia az ajándék telefonra, akkor viszont én is azt választanám, ha véletlenül még sincs,akkor a Partnerosat.

(#62294) champace


champace
csendes tag

Helló guruk.

Galaxy S5 mini duost szeretnék venni (bár tudom, hogy nagyon túlárazott, sajna az akksikímélő üzemmód, a kis méret és a dual sim együtt más készülékben nem jön össze), és boldogan láttam, hogy egy két webshop árulni kezdte őket.

Ha jól értem valami szürkeimport féleségről van itt szó, és senki sem ad a gyártónál is érvényesíthető garanciát. Én viszont akár külföldön is szeretném szervizeltetni, láttok erre valami megoldást? Ha nem, akkor van amelyik bolt megbízhatóbb mint a többi? A partnerogsm (messze a legolcsóbban), az xxlgsm az ujmobilok, a gsmhome és a telefonáruház kínálatában láttam egyelőre őket.

Abból lehet esetleg bármi gondom, hogy nem magyar lokalizációjú készülékek? A magyar nyelv nem feltétel, de az, hogy nyugodtan tudjam Európában használni, az elég fontos.

Köszi!!

(#62654) mike1334


mike1334
veterán

Partnero GSM vagy Expansys számít be használt telót?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.