Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62848) mike1334


mike1334
veterán

Partnero vagy expansys ajánlottabb? Főleg garancia és hozzáállás terén :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#64793) MKLS


MKLS
aktív tag

Partnero GSM-től szerintetek "szabad" vásárolni? Megbízhatóak? Motorola Moto G 2nd gen.-t néztem ki, picivel olcsóbbak expansys-nál.

(#64820) SP!T


SP!T
addikt

Segítsetek! Telefon nélkül maradtam és kitudok préselni magamból 100e Ft-ot. Mit vegyek? Csak Android érdekel és csak min 5"-től. A lényeg a gördülékeny sima rendszer (Nexus pl). Lehetőleg újonnan!

1. Nexus 5:
Nem találok 100-ig gyári LG garis telefont sehol. Újonnan gyári garival csak 100 felett találtam. :(
Viszont partnerogsm "csak" 88-ért hozzám vágja adás-vételivel és 1 év garival. De ez elég suttyó gari nekem, hogy nem gyári...
eMag-ban akciós, ott 2 év van, gondolom megbízható a garancia, de nem gyári. Rajtuk keresztül mehet csak az ügyintézése és 100e Ft kereken.

2. Xiaomi Mi3:
Vodafone-os vagyok így az LTE hiánya nem érdekel. Használtan közel az új árához adják, így ebből csak újat vennék, 2 év garival, ami 90e HUF. De ez az ár már közel van a Nexus-hoz és az mindenben azonos vagy jobb. (Kivétel akku)

Mi lenne még? Keveset használt és új is érdekel... :) Az újnak, hazai garival jobban örülnék. :R

There's a device that I've been using called a whoop.

(#65214) w333 válasza summer_love (#65212) üzenetére


w333
félisten

Hát figyelj viszonylag ami megbízható az a Partnero gsm ! :)

De ilyen áron normális garanciával már egy Redmi Note -t is kapsz ! :K

Kicsit nagy ... de szuper jó telefon teszt !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#65217) summer_love válasza w333 (#65214) üzenetére


summer_love
újonc

Erről még nem is hallottam, de úúú, ez már tényleg hatalmas... azért a 162 centis magasságomhoz nincsenek lapátkezeim :D
Megnéztem a partnero-t, ha jól látom, az s3 náluk csak 67e, a nexus 5 meg 86e...
Tutira sokkal jobb a nexus? Vagy fejezzem be most már a nyűglődést? :B

(#65409) w333 válasza eastsider (#65407) üzenetére


w333
félisten

Szerintem még a Weboldalon nem javították át az árat :)

Vagyis a régi ár még ott van, na ezt még nem töröltét ... különben PartNeroban még így is olcsóbb :))

Azt vedd figyelembe hogy ez csak egy bolti GSM garancia ! :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#65410) eastsider válasza w333 (#65409) üzenetére


eastsider
nagyúr

tudom.
de kell 27% áfás számla. partNeroban nem adnak

esetleg: xxlgsm ?

(#65562) w333 válasza Superhun (#65561) üzenetére


w333
félisten

Hát ez jó kérdés ... amelyik szimpatikusabb :)

Partnero, Vip-phone, B-tel elég megbízható de ott drágább, a többi nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#66627) uatu


uatu
csendes tag

(akkor most a jó helyre is :W )

Sziasztok!

Motorola Moto G 4G-t szeretnék venni, amit jelenleg csak az expansysnál és a partnero-nál látok. Szerintetek megéri az expansysos gyári gari a plusz 7000HUF-t? Hozzátéve, hogy a hivatalos magyar szervíz, amit az expansys használ az a mindenkikedvence Cordon.

(#66629) xmaas válasza Richee11 (#66626) üzenetére


xmaas
őstag

Emag nal biztosan

(#66627) uatu Ezt neked kell eldontened hogy meger + 7 ezer forintot a gyari garancia belefer a keretbe vagy sem ilyen egyszeru ,amugy szerintem Partnero 1 ev garancia is gyari kell hogy legyen merta GSM boltok is ugy szoktak adni a garikat hogy 1 gyari+1 ev bolti ,amugy meg az ilyen ismertebb/nagyobb GSM boltok/webshopok se szoktak nagyon varialni amikor garanciat kell ervenyesiteni ha jogos ugyrol van szo

(#66628) MaNR Dual sim temanak van kulon topik ott kicsit jobban ertenek hozza szerintem Dual sim android

[ Szerkesztve ]

(#69795) galaxys80


galaxys80
veterán

Partnero GSM milyen garanciát ad? Csak, mert a 32 gb-os G2-t 89.000-ért árulják most.

(#69801) Remekelek28 válasza galaxys80 (#69795) üzenetére


Remekelek28
őstag

A partnero csak bolti garanciát ad a telefonokra,viszont a gyártói szervizbe viszi kötözködés nélkül a hibás telefont. tapasztalat :)

(#70131) istnag válasza Zedz (#70087) üzenetére


istnag
addikt

Partnerogsm -nél érdeklődtél? Igaz, hogy "sufni" gsm, de nagyon megbízható bolt ( személyes tapasztalat). A telefonokat gyári tartozékokkal adják, viszont a garancia nem gyári, azt ők biztosítják, több telefont vettem már tőlük, colt már garanciás problémám is és korrekten kezelték.

[ Szerkesztve ]

(#70189) w333 válasza Deck (#70186) üzenetére


w333
félisten

Rendes gyári garanciával szentem sehol mivel a 32GB nem volt hivatalosan forgalmazva csak a 16GB -, viszont az Emag elég megbízható bolt ott szerintem még kapható, esetleg olcsóbban gsm garanciával a partnero gsm -ből 87k !

De ha elég a 16GB akkor azt még kasoz gyári garanciával is, esetleg ha nem elég akkor ott az OTG támogatás, akár mini SD kártya olvasót is vehetsz hozzá ami támogatja a max. 128GB micro SD -t :)

Én a Btel -től vettem gyári garanciával 88k -ért (16GB) Link összes gyári tartozék magyar "HU" forgalmazás és 2014 .11 havi gyártású ! :))

Még fehér színű kapható náluk Link, de lassan már kifutó lesz ! :R

(#70188) syl5

Sötétben HDR ? annak mi értelme ... nem ! ez sima "Normál" módban készült ! ;)

(#70190) dekrer

Nem nagyon ... :) de tegyük hozzá hogy nekem a N4 a partnero gsm -ből volt, visszajelzések alapján elég megbízhatóak (szakszervizben javíttatnak) szóval nem olyan rossz :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#70191) TomPack válasza Deck (#70190) üzenetére


TomPack
őstag

A partnero-t én is tényleg ajánlom! Nekem kérdés nélkül cserélték egy zsír új bontatlan feketére a Lumia 920-am, amit visszavittem mert nem tetszett a piros színe! ;) Én tényleg nehéz eset vagyok!

(#70312) w333 válasza janosibaja (#70307) üzenetére


w333
félisten

Igen ... 2X erősebb akku, szebb kijelző, infra port, Wolfson Dac stb. ! :)

(#70309) ingalls

Szerintem ez GSM garancia, akkor inkább már a partnero gsm -ből !

(#70310) Mangosztán

Galaxy Alpha választanám !

(#70311) Zedz

Partnero gsm elvileg szakszervizben javíttat, nekem nem volt még gondom velük !

Igen ... nylon zacskóban kapod a telefont és ennyi ! :(((

(#70314) Zedz

Igen ők azok :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#70314) Zedz válasza w333 (#70312) üzenetére


Zedz
addikt

Ennek a partneronak elég igénytelen weboldala van. Tuti jót nézek? :D

Szerk.:

A készülékek mindegyike ÚJ! Dobozos, Bontatlan Csomagolású Kártyafüggetlen. Gyártói vagy Bolt Garanciás. Magyar menüs és az összes Gyári hozzá tartózó tartozékot tartalmazza.

Ez mennyire igaz? :U

[ Szerkesztve ]

(#70323) Zedz válasza w333 (#70315) üzenetére


Zedz
addikt

Valahogy nem akarom elhinni. Eddig expansyst, edigitalt, ilyen nagyobb nevű boltokat ajánlottatok. Remélem nem vicc ez partnerogsm.

(#70387) istnag válasza Zedz (#70386) üzenetére


istnag
addikt

Akkor az én figyelmemet kerülte el :B
A boltjuk sem bizalom gerjesztő, én csak képen láttam,de megbízhatóak.

Nem csak én gondolom így:
[link]
de ha rákeresel a partnero szóra itt a topikon belül, láthatod páran még ajánlják.

[ Szerkesztve ]

(#70502) theooracy válasza Rathrol (#70493) üzenetére


theooracy
aktív tag

Van ennyiért. Csak ahhoz körül kellett nézni ugye.....(PartNero, hardverApró, stb.) Illetve eddig volt, de ez az árfolyam mizéria kérdésessé teszi a jövőbeni árakat....

(#70994) petipetya


petipetya
nagyúr

Nexus 5-re tud valaki megbízható hardveraprós eladót, ahol a Partnero gsm-es 91-nél olcsóbbra jön ki az új 16 GB-os fekete modell?

"nincs rá lezsóidő"

(#71000) theooracy válasza petipetya (#70994) üzenetére


theooracy
aktív tag

Egyáltalán feketét sem lehet már kapni újonnan, nem hogy olcsóbban. Újat meg már senki nem hirdet a hardveraprón, ha jól láttam.. Ha van ott, vedd meg hama-hama, mert már szinte csak piros színben kapható, de az is drágábban, mint a PartNero-nál......már ha tényleg tudnak szerezni és ennyiért. (Mert egy kicsit gyanús, hogy ugyan azok az árak vannak feltüntetve már hosszú hetek óta az oldalukon....)

(#71597) Deck válasza Balogh1988 (#71595) üzenetére


Deck
titán

Szolgáltatónál 2 év garit kapsz máshol csak 1 évet rá.

Partnerogsm.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#73954) istnag válasza bl0ck (#73953) üzenetére


istnag
addikt

ha nekem most telefont kellene vennem, akkor a partnerogsm- től vennék egy HTC E8-at.
99000 Bolti garival, de megbízható a bolt.

[ Szerkesztve ]

(#77578) w333 válasza Zedz (#77576) üzenetére


w333
félisten

Inkább Partnero GSM ... mert ott nylon zacsiban fogod kapni ! :(

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#77930) #16514048


#16514048
törölt tag

Böngésztem a PartNero oldalát, és látom, hogy 71k-ért adják a HTC Butterfly 2-t, szerintetek megérné beruházni egyre? Nem ismerem nagyon a telefont, az itteni fóruma se pörög, de a specifikációkat és a Mobilaréna tesztet elnézve elég korrekt cucc, mégha a hátlapért nem is vagyok oda. PartNero jó boltnak számít? Régebben, amikor telefont néztem úgy emlékszek dicsérték.

(#77931) monti0222w válasza #16514048 (#77930) üzenetére


monti0222w
addikt

Maga a telefon jó :K , a Partnero-t nem ismerem arról nem tudok nyilatkozni.

(#77941) #16514048 válasza monti0222w (#77931) üzenetére


#16514048
törölt tag

Köszi a válaszokat. PartNero-ra rákerestem a fórumon, többen ajánlották őket, van akinek kifejezetten pozitív tapasztalatai vannak velük, meg van pár ember, akinek kevésbé...
Alszok még rá egyet-kettőt, de nem kizárt, hogy megrendelem. Ennyit szerintem megér, végülis ez egy One M8 egy kicsit kevésbé szép műanyag házban, viszont jobb kamerával meg IP57 védelemmel. :U

(#79819) Flickering válasza demars (#79817) üzenetére


Flickering
aktív tag

Két éve vettem a partnerogsm-től egy xperia SP-t, vodás kártyával, akkor aznap vágattam át microsimre, ingyen megcsinálta a srác az arénában. Ezután mivel feltöltőkártyás voltam néha volt csak netem, de ment minden baj nélkül. Most 2014 októbere óta új sim kártyám lett, mert előfizető lettem, és mostmár állandóan van net, szintén gond nélkül megy. Frissítés is folyamatosan jött a telefonra, 4.3 ig frissült, ugyanúgy működik mint előtte.

Jó tapasztalatom van velük, akkoriban kis helység volt a bolt, kaptam egy papírt, ami igazolja a vételt és annyi kb. Hála istennek nem volt még garanciális ugyem ( kopp kopp). Idén tervezek én is új telefnt venni, ők erősen benne vannak a kalapban a jó áruk miatt.

Legtisztább persze edigital meg stb lyen lenne, de 70 ezerrel drágább pl az S6, M9...annyi pénzt meg inkább megér a gsm nekem. Persze ha valami nagy árzuhanás, akcio van megérheti onnan.

[ Szerkesztve ]

(#79847) demars


demars
addikt

Nos körbe infóztam néhány boltot, mindenhol korrektnek tűnnek...
Két jelölt maradt!
ujgsm.hu - 105.600 HUF 1 év garival
partnerogsm.hu - 107.000 HUF szintén 1 év garival

A nagy kérdés: Honnan rendeljem??? /Sony Z 3 Compact / ( edigital ismert bolt, de ott jóval drágább)

(#79848) motoflug : Sony z3c

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#82305) verycool


verycool
tag

Sziasztok. Elhataroztam magam lumia 640 xl lte dual sim mellett. De nem sok helyen talalkoztam vele amelyik tudja mindezt. Partnerogsm -rol eleg sok rosszat talaltam igaz 3 evvel ezelottrol, mef ha jol lattam csak 1ev gari, de nagyon olcso ar is valami rosszat sugall. A masik a bestbyte meg talan, roluk is talaltam nehany gari problemat. Van egy harmadik ismert bolt de ott meg aranytalanul draganak tunik. Valaki tudna mondani megbizhato boltot ahol erdemes lehet megkerdezni.

(#86774) Reinkz


Reinkz
senior tag

Sziasztok!

lg g4-et tervezek venni valamikor a közel jövőben.

elgondolkodtam abban hogy gsm boltban szerzem be a telefont,

egyrészt mert több színben kaphatóak ott mint a szolgáltatónál,
másrészt még olcsóbb mint ha ott venném pedig flottában 2 éves hűség idővel nézem az áraikat.

Na de semmi sincs ingyen, így arra lennék kíváncsi hogy mire érdemes oda figyelni ha ilyen helyen vásárol az ember, gondolok itt arra hogy bolti v gyári garancia vagy esetleg arra is figyelnem kéne hogy milyen régiós a termék?

partnerogsm-nél néztem az árakat ez egy megbízhaó hely?
úgy láttam mintha itt többen is vettek volna onnan telefont.

válaszokat előre is köszönöm.

(#88093) #16514048


#16514048
törölt tag

PartNero-nál 119k a HTC One A9, szerintetek megér ennyit bolti garisan?

(#89550) tixem válasza monti0222w (#89547) üzenetére


tixem
addikt

Azt elfelejtettem, hogy eu warehouse vagy eu stock beszerezhetőséggel lenne az igazi, nem szeretnék vámoltatni ekkora áru cumót, ugyanott leszek vele mire ideér, mintha vennék itthon egy Honor 6-ot.

(#89551) monti0222w

ebben bízom én is, nem tudom meddig várnak még vele. Mellesleg látom az aláírásod :) Jól szuperál? Rendszerfrissítésekkel mi a helyzet? 77-ért van partnero-nál L02 verzió, elgondolkodtam ezen is.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#89582) tixem válasza #70516736 (#89577) üzenetére


tixem
addikt

P8 Lite-ot most vett sógorném, nekem is opció volt az a telefon, de amikor kezembe vettem nem hittem a szememnek. Olyan okádék egy kijelzőt még ami annak van nem láttam. Elképesztően nulla fényereje van annak a telefonnak. Ráadásul az a mali450 sem mai gyerek, de legalább 2 giga ram megvan. Plusz pont mellette a 2 év gyártói garancia meg a support. Csak sikerül már a saját SOC-jukat up to date tartani új rendszerrel. Az fix, hogy a p8 lite-ért én 50 ezernél többet nem adnék.

Honor 6 partnero-nál van már 77-ért, igaz ott csak egy év a gari. De szerintem vállalható. LG g2, meg G Flex 2 van még 80-85 körül, utóbbi viszont a melegedése miatt lehet nem túl jó üzlet megintcsak.

Mellesleg Xiaomi mi4i itthon is beszerezhető már 70 és 80 között, Meizu m2 note meg 50 és 60 közt, Redmi Note 2 szintén. 16 gigás M4 Aqua mellett ezek azok amik említésre méltóak ebben az árban, legalábbis szerintem.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#89661) w333 válasza Lokids (#89660) üzenetére


w333
félisten

Ha jó tudom akkor az EU stok gyártói garanciát ad míg a Partnero nem !

Ez neked kell eldönteni, de tény hogy a Honor 6 jobb telefon ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#89662) Lokids válasza w333 (#89661) üzenetére


Lokids
addikt

Találtam pár rossz véleményt a PartneroGSM-ről szervíz terén. És én nem szeretek kockáztatni a garival.
Akkor inkább a Note2 Prime lesz. Bár a honor6-nak jobban örülnék.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#89664) ADAM1337 válasza Lokids (#89662) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

eustock román cég 20% áfával, számlán szerepel hogy a hatályos 1év garanciát vállalják.(ez a gyári ?)
Én a partnerot ajánlanám inkább.

[ Szerkesztve ]

(#89848) tixem válasza L4ller (#89833) üzenetére


tixem
addikt

A nagy üzemidő miatt nem sok telefon közül lehet választani, holott 70-75 körül már azért sok van, de az akkukapacitás miatt sok kiesik.

A nagy gyártók közül egyedül a Sony M4 Aqua dual sim (nem a sima, abban csak 8 giga tárhely van amiből másfél szabad csak, a dual sim-esben 16 giga van, ellenben nem biztos, hogy edigital-ban beszerezhető) változata az ami említésre méltó proci, kijelző és memória tekintetében ennyi pénzért, de abban a 2400 mAh-s telep nem biztos, hogy ilyen igénybevétel mellett kihúzza egy teljes napig.

Nagyobb teleppel a kínaiak közül lehet válogatni, de ezek közül sem sok olyan van, amiben minden általad felsorolt dolog megvan.
Vibe P1m jó telefonnak néz ki, ugyan hazai teszt még nincs róla (és külföldi se nagyon), de az a7000, a6000, a5000 modellek mellett ez is biztosan sikeres lesz itthon. 5 col, de csak hd felbontás, nem a legerősebb (értsd: nem snapi 810, de bőven elég mindenre) modern vas van alatta, kamera képességei valószínűleg az A7000 szintjén lehetnek, viszont van benne egy 4000 mAh-s akku és van benne 800 mhz-es LTE is. 70 ezerért talán a hd kijelző nem a legjobb, de annyi előnye azért mégis van, hogy az alacsony fogyasztású vas és a kisebb felbontású kijelzővel egy ekkora akku röhögve elmegy 2 napot.
- Másik opció az M2 Note. Edigital-ban 60 ezer, ugyanaz a SoC, mint a Lenovo-ban, ellenben nuku rádió és 5 helyett 5.5 col viszont full hd. Akku 3100, de egy napot ez is lazán kibír, mert jól gazdálkodik a rendszer az energiával. LTE - 800-as legalábbis - sajnos nincs.
- Redmi Note 2 a másik versenyző, ebben jóval erősebb SoC van, mint a másik kettőben, cserébe többet is kér enni, viszont van benne FM rádió. Üzemideje az m2 Note-éhoz képest azért kevesebb, a MIUI és a vas jobban kajálja a telepet.

Ott van még a Lenovo P70, de az edigital-nál már 85 ezer és lényegében sokkal többet nem tud a P1m-nél így azt hagyjuk is. Mind a 3 telefon tud microsd bővíthetőséget.

A fentiek tekintetében én a Vibe P1m-et választanám, minden benne van amit felsoroltál és üzemidőben is frankó a cucc. Ha a Siswoo C55 3300-as akkuval (teszt itt) elmegy 2, fogcsikorgatva 3 napot, akkor ez is. Biztos vagyok benne. Ja, P1m-en van valamiféle víztaszító bevonat is, persze nem ip védettség, de cseppek ellen talán hatékony.

(#89835) uregpapa Ha az LTE nem fontos akkor valamelyik kínai, csakaz a baj, hogy a Z3c-nél mindegyik nagyobb. 70 körül Huawei P8 Lite az egyik ami 5 col és tud LTE-t ámde a 2 sim csak úgy lesz 2 ha nem raksz bele microsd-t, ha igen akkor az egyik sim-ről le kell mondani.
Meizu M2 Note és Xiaomi Redmi Note 2 pedig egyaránt 5.5 colosak, így méretükből adódóan valószínűleg nem lesznek jók.

Sony M4 Aqua Dual sim az ami valószínűleg a legjobb választás ennyiért (nem a sima, abban csak 8 giga tárhely van amiből másfél szabad csak, a dual sim-esben 16 giga van), van 2 sim slot és külön microsd bővíthetőség is. Snapi 615 + 2 giga ram, viszont ez is 5 colos és csak hd. Vibe p1m van még hasonló paraméterekkel.
Hardverben sajnos a z3c szintje ennyi pénzből kivitelezhetetlen, leghamarabb hasonló erejű készülék az Honor 6 lenne, de az meg 77-től indul partneronál, gyártói garival viszont 90+k. De az meg nem dual sim-es, illetve van bőle de az itthon ritka darab és drágább is.

(#89836) lacam [link], avagy [link], viszont ebben több pénzért nem olyan bivaly a GPU és az akku is kisebb, ellenben kapsz 2 év gyártói garanciát. De azért az M2 Note lazán jobb telefon, én azt venném.

(#89839) blt.62 LG G4 szvsz, akkor csakis amoled jöhet szóba, bár a g4 IPS-e is eléggé OP. S6 edge ez esetben.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#89907) tixem válasza lalyoska (#89902) üzenetére


tixem
addikt

Lumia 930, LG G4, Galaxy S6, Lenovo Vibe z2 Pro és Vibe Shot. És nagyjábó la sorrend is kb ez, legalábbis szerintem.

(#89899) tecsu szolgáltatónál egyiket se, de egyébként kártyafüggetlenül jobban jár vele és nagyobb áruházakban kapható, extreme digital, media markt. M4 Aqua dual sim változata sajnos csak partnero-nál van meg még pár kisebb üzletben. M2 Note edigitalban és emagon 60 ezer, Lenovo P70 madia markt-ban 80 ezer, edigitalban meg 85. Ha a P70 drága akkor picivel gyengébb SoC-val van p1m 70 ezerért edigitalban, 63-ért emag-on, 66-ért media marktban

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#89917) tixem válasza lezuvius (#89915) üzenetére


tixem
addikt

Hátlapiban igencsak ugyanaz, talán a 950 valamelyest többet tud. Előlapiban van nagy eltérés a 950 javára. Mindenesetre a 930 lassan beszerezhetetlen lesz újan, partneronál még asszem van 110 alatt, 950 meg még piszkosul drága rendes garanciával. Sufniban is 150.

(#89914) lalyoska kamerában az a telefon simán az élmezőnyben van, efelől nincs kétségem és kijelzőben is eszméletlenül jó. Egyedül a mérete az ami nem embernek való, de ha tudod kezelni a 6 col-t meg a köré épülő házat akkor ne gondolkodj túl sokat rajta :) Azért ajánlok mellé egy jó nagy zsebű nadrágot is.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#89961) tixem válasza A_ScHuLcZ (#89956) üzenetére


tixem
addikt

Lumia 730 vagy 735

A 830 telekomnál nincs már és mivel kifutó darab így függetlenül is egyre kevesebb helyen kapni, gyártóival súrolja a 90-100 ezret, semmiképp sem éri meg annyiért.
730 alatt meg a 640 és 640 XL van, azok se rosszak csak 5 illetve 5.7 colosak, tehát valószínűleg nagyok lennének. Olcsóbban meg az 500-as széria van de azok is átlag 5 colosak, így marad a 730 vagy a 735. Hosszútávra a rendszer biztosított, de hardveresen eléggé le van maradva az összes Lumia a 830-tól lefelé. Snapi 400 felett már eljárt az idő.

A helyedben én még várnék - már ha tudsz - 2016 Q1-ig, jönni fog a frissített széria. Ugye most jött a 950 és az 550, a következő az eddigieket ha tartják akkor a 8xx és a 6xx lesz. De ha a 100 rugó környéke még belefér akkor esetleg tudsz Lumia 930-at vadászni akár olyat is - akár apróról is - ami még bőven gyártói garis. Bolt ahol még jó áron kapható az a partnero, igaz nem gyártóival kapod. 830-at viszont eennyi pénzért már nem ajánlom. Esetleg ha ebből is találsz olyan max 2 hónapos darabod gyártóival akkor az jó üzlet lehet. 50-60 körül mennek átlag.

(#89959) Szonyka Ha elég a 32 giga akkor Note 3 nem kérdés. Ha meg kell a microsd akkor 2. Itt te döntesz melyik a fontosabb, mindkét telefon nagyon jó.

(#89960) ballington 30 ezerig egyetlen értelmes droid van, az pedig a Doogie X5 Pro. 10-zel drágábban jön a következő: Meizu M2. Ám egyik sem ütés és por álló. Ezért a funkcióért mélyebben kell zsebbe nyúlni és akkor sem lesz feltétlenül hibátlan a cucc, mint okostelefon.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#90265) bladekettő válasza voyager4.4 (#90238) üzenetére


bladekettő
tag

Vagy a partneronál 103 ezer újan az M8?-még annyit megérne, vagy akkor már más telót?

The easy day was yesterday! :)

(#90334) diegho válasza diegho (#90326) üzenetére


diegho
nagyúr

Nagyon bejön a Flex2 kinézetre, belevághatok egy Partnero-s vásárlással? Úgy tudom ők az ajánlott gsm boltok közé tartoznak.

(#90335) lezuvius válasza diegho (#90334) üzenetére


lezuvius
őstag

Partnero vagy Expansys, vettem már nem egy telefont Partnerotól és eddig nem volt gondom velük.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#90364) Remekelek28 válasza Kbali (#90362) üzenetére


Remekelek28
őstag

A partnero nem ad számlát. Onnan csak saját felelősségre.

(#92080) istnag válasza N.T.D.P (#92075) üzenetére


istnag
addikt

Ne tévesszen meg a specifikáció! Tegyél hozzá még egy kicsit és vegyél LG FLEX 2 -t. Partneronál bolti garival 78000 Ft.

Ott van a HTC E9, de abban nem vagyok, hogy tudja az B20-at, ennek után akell járni, az is olcsó a pl a partnerónál.

[ Szerkesztve ]

(#92843) istnag válasza Tuomas (#92842) üzenetére


istnag
addikt

Megbízható gsm boltból (én nagyon elégedettt vagyok a partnerogsm-el) meg lehet venni ~ 125 ért. A9-et meg 135-ért.

(#93531) func93 válasza Kaminski (#93528) üzenetére


func93
senior tag

Esetleg meg amik jók: B-tel, partnero, First Phone.

Én innen mar vásároltam és sose volt gond.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#93745) dannyl


dannyl
addikt

LG G3 mellett mit érdemes még megnézni? Partnero-tól fogom venni, ott kb. 80k a G3.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.