Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94937) holyburger


holyburger
csendes tag

Sziasztok!

Hosszútávra szeretnék venni egy kitartó telefont, aminek kiválasztásában segítségetek szeretném kérni :)
A legfontosabb szempontjaim a következőek lennének:

- max. 4,7" kijelző, kisebb telefont szeretnék
- jó kamera, sokat fényképezek/videózok
- lehetőleg 90 ezer forint maximum

Sajnos már nem vagyok képben az androidos telókkal, elmúlt években Lumia 735 és iPhone 5S-em volt, de mostanra lett elegem belőlük :D Valami hasonlóan megbízható telefont szeretnék.
Sony Z5 compactot és Sony Z3 compactot ajánlották, mert a kis méret a legfontosabb, de árban ezek eléggé el vannak szállva. Csak partnerogsmnél találtam 116, ill 99-ért, ami nem tudom megéri-e, vagy biztonságos frissítést és esetleges szervízeltetést tekintve.

Elég sürgős a helyzet, jelenleg már egy hete nincs telefonom.

A válaszokat előre is köszönöm :R

(#94938) Norbi. válasza holyburger (#94937) üzenetére


Norbi.
őstag

Szia!

Z3C ennyiért egy ajánlott vétel. Esetleg még nézd meg a Samsung Alpha-t, hátha kapsz még valahol.
Partnero-ról jókat hallottam, ismerősök vettek onnan telefonokat, EU régiósak, nem volt velük baj.

[ Szerkesztve ]

(#94982) dannyl


dannyl
addikt

Mivel ad többet az LG G4 a Nexus 5x-nél? A méret, felbontás és a +1GB RAM-on kívül. A hardware elvileg ugyan az. Nem játszom, nem benchmarkolok, csak netezésre használom, meg futóprogi+zenehallgatás. Jelenleg egy N4-em van, azt váltaná le. Gyakorlatilag csak a nagyobb/jobb kijelző miatt váltanék, mert amúgy mindenre tökéletesen elég az N4 is.

Köszi.

Mellékesen kérdezném: 80-90 közt van N5x-nél jobb választás? (Partnero-s ár)

[ Szerkesztve ]

(#95003) dannyl válasza Soybex (#95002) üzenetére


dannyl
addikt

Nem kell akció. Partneronál a 32GB-os 97k, és 1 év gyári gari van rá. De az említett felhasználásra akár a 16GB-os is elég 88-ért.

[ Szerkesztve ]

(#95025) dannyl válasza istnag (#95018) üzenetére


dannyl
addikt

HTC-t nagyon szerettem, míg csalódnom nem kellett benne... Meg volt is egy időszakuk, hogy a csőd szélére sodródtak. És mint említettem, mindenképp LG kellene, mivel partnero-tól véve is van rá 1 év gyári garancia.
Ráadásul nem is olcsóbb, mint a G4...

[ Szerkesztve ]

(#95027) dannyl válasza lezuvius (#95026) üzenetére


dannyl
addikt

Na ezt jó tudni. És milyen a szervize a HTC-nek Magyarhonban? Pl. Partnero-ból véve számlával beballaghatok a HTC szervizbe, és 2 évig szervizelik a garanciális hibákat?

(#95113) diegho válasza Bass (#95112) üzenetére


diegho
nagyúr

partnerogsm. LG telefont bárhol vehetsz, ahol számlát kapsz róla, hiszen az LG garancia csak a számlához kötött, így ugyanazt a garanciát adja az edigital, mint a legolcsóbb gsm bolt, ahol számla van.

(#95357) odiasz195610


odiasz195610
csendes tag

sziasztok
hétfőn telefont szeretnék vásárolni de nem tudok dönteni.
Fontos
-üzemidő
-Kamera
-megbízhatóság
Lg g4
Huawei P8
És a honor 7
között vacillálok,ha esetleg ebben az árkategóriában tud valaki mást ajánlani azt megköszönöm.
Még egy kérdés bár ez OFF PartNero gsm ről vélemény?
Köszi

(#95743) istnag válasza ChrisDzsi95 (#95734) üzenetére


istnag
addikt

Partneronál HTC M9 114 ezer. Kamerában visszalépés, de amiket felsoroltál, abban megállja a helyét. Inkább Off ba teszem, mert nincs meg 100-ból.

(#96223) Kercsi17


Kercsi17
tag

Halihó!

Partnero Gsm megbízható boltnak számít?

(#96911) KRISSTUS


KRISSTUS
tag

A PartNero vagy Mobilkereskedés-sel vannak tapasztaltok (+ / - )?
Vagy az ilyen "kicsi" üzletek gariztatás terén nem megbízhatóak?

(#97015) istnag válasza Renok (#97006) üzenetére


istnag
addikt

HTC A9. Partneronál: 99.000 Ft, Expansysnál 120 körül van.

(#97164) istnag válasza Aryon87 (#97162) üzenetére


istnag
addikt

Vess egy pillantást a HTC Desire 728 -ra, partneronál 59

(#97171) Aryon87 válasza apple87 (#97170) üzenetére


Aryon87
félisten

Van 96 ezerert is 1 ev garival. 2 ev gari 101ezer.

[link]

Partnerogsmnel 92ezer

[link]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#97173) istnag válasza Scale (#97172) üzenetére


istnag
addikt

Én partneronál vásároltam több telefont, volt garanciális gondom is, megoldották. Nekem pozitívak a tapasztalataim, de olvastam már negatív dolgot is róluk. Ami miatt olcsó az gondolom a bolti gari miatt van, de arra is rá kell náluk kérdezni, hogy melyik telefonra milyen garancia van.

[ Szerkesztve ]

(#97177) istnag válasza Scale (#97175) üzenetére


istnag
addikt

A partnerogsm elég régóta működik és igen, eredeti terméeket kapsz.

(#97208) Scale


Scale
őstag

Sziasztok!

Még mindig vacillálok a telefonvásárlással kapcsolatban, de eddig a G4 a befutó. Jelenleg a Partneronál 92e.

Ennél az ajánlatnál mondjuk ~20-30k felárt fizetve van jelenleg van annyival jobb ajánlat a telefon piacon ami megérné azt a felárat és a G4 helyett venni ?

Illetve akkor szerintetek a Partnero megbízható, nyugodtan vehetem tőlük ? Illetve honnét tudom hogy milyen garanciát adnak (bolti/gyártói) ? Volt valakinek problémája eddig a céggel?

(#97212) Aryon87 válasza Scale (#97208) üzenetére


Aryon87
félisten

V10 lenne még egy jó opció ha LG-t keresnél :)
Partneronál 132K, a dual változata 155k.

Amúgy 92k-ért a G4 jó választás.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#98114) Jakesz válasza xerobyte (#98108) üzenetére


Jakesz
őstag

Itt a fórumon a Partnero GSM-et dicsérik nagyon, hogy bár csak bolti garit adnak, de korrektek.

(#98815) istnag válasza makoss (#98814) üzenetére


istnag
addikt

HTC A9, partneronál 95.

(#98835) eisento


eisento
addikt

sziasztok!
HTC 10-est 64gb szeretne venni a fonokom ( en meg megoroklom az m9+ telojat)

olyan kerdesem lenne hogy ennel a partnero gsm-nel a honlapon feltuntetett arak afa vagy afa nelkuli mert nem latom hogy vhol irnak. de lehet en vagyok a vak...

es persze a legfobb kerdes erdemes toluk venni vagy inkabb nezzek mashol?

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#100104) istnag válasza TheProb (#100101) üzenetére


istnag
addikt

Partnero-nál a HTC M9 -114 ezer.

(#100659) istnag válasza hans989 (#100658) üzenetére


istnag
addikt

Honor 7 ? Na ne, Inkább egy HTC 10 partneronal, bolti garival 174 ért.

(#101268) tixem


tixem
addikt

Sziasztok!

100 körül mi most az elérhető legjobb gép?

- Árkategória 100 ezer
- új
- Hol vennéd meg? Függetlenül, partnero, vagy akárhol. De jó állapotú aprós telefon is játszik garanciával.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Mostani telefonom 4 éves, szeretném ha a következő is bírná eddig. Nyilván ebből kiderül, hogy ennyiért az elérhető legjobb készüléket szeretném minden tekintetben lehetőleg.
- Mire használnád? Amire manapság használ az ember egy okostelefont: mail, böngésző, fb, navigáció és a kamera ha jó képeket lő az sem lenne hátrány.
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? iOs ennyiért kizárva, WP halott, így marad a droid.
- Milyen kialakítású telefont keresel? Ez szerintem egyértelmű. Méret olyan 5 és 5.5" között. 5 col alá nem igen mennék, de ha a fentieknek megfelelően 5 col alatti a legjobb nem gond.

Nekem elsőre G4 ugrik be ezek alapján.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#102055) istnag válasza atom18 (#102053) üzenetére


istnag
addikt

Nexus 6P? Partnero-nál 133000 Ft. (bolti gari)

(#102597) Áfogat


Áfogat
csendes tag

Sziasztok!

Mennyire jó választás egy Samsung A3 (2016)? Az asszonypajtásnak kellene egy női kézbe idomuló készülék, és a MM-os nyomkodásnál ezt találta a legmegfelelőbbnek. Nézegettem a tesztjét, nem írtak róla rosszakat, valamint most már az ára is elfogadható szintre esett be (Partnero-nál néztem, kb. 65 volt).

Van alternatívája a hasonlóan kis méretű, és kb. hasonló árú készülékek között? Használat a böngészés, viber, facebook témakörben mozog, játékra nem lenne használva.

(#102955) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Találtam honor7 dual simes telefont a partnerogsm honlapján 88.000 ftért.Ez menniyre lehet komoly?A honlapon kb semmi nincs a specifikációkon kívül.Írtam neki,érdekelne valaki vásárolt-e már Tőle?itt aprón is hirdet.
Mert ennyiért azért nem volna rossz...:)

(#102963) istnag válasza lmaresz (#102960) üzenetére


istnag
addikt

HTC A9. Partneronál. :K

(#103092) istnag válasza Mr.Silkó (#103091) üzenetére


istnag
addikt

Partneronál a HTC M9 114 eFt. Mindegyik teljesül, kivéve az első.

(#103121) w333 válasza Mr.Silkó (#103095) üzenetére


w333
félisten

Partnerogsm -ben 128k a 32GB Nexus 6P és ha jól tudom érvényes rá a 2 év gyári garancia ... pont ma írta leslien kolléga :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#103135) Helsing


Helsing
aktív tag

Most nézem, hogy a partnerogsmnél árulnak Sony Z3-at. Az még mai napig is jó telefon, nem? MM van rá. Nougat is jönni fog vagy az már felejtős?

Az létezik, hogy nincs LTE800 benne? A honlapon nincs a tulajdonságai között. Lehet, hogy nem EU-s piacra szánt változat vagy valami ilyesmi?

A sima 84e, a dual pedig 75e.

Szerintetek a Nexus 5x a jobb választás vagy a Z3?
Egyikben van ujjlenyomatolvasó a másik meg IP68 +bővíthető memória.

(#103157) w333 válasza Mauzes (#103156) üzenetére


w333
félisten

Ilyen áron egy Fehér N5X -t ajánlanék ! :K

Partneronál most elég olcsó, ha elég a 16GB tárhely akkor 67k :D

(#103153) Ermac

Abból csak 1 féle van ... Snapi 650 és 3GB/RAM ! :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#103208) istnag válasza villamos (#103196) üzenetére


istnag
addikt

Huawei P8 Lite, Partneronál 49. Rendeld meg neki Te és kész.

(#103257) istnag válasza Gabbbb (#103250) üzenetére


istnag
addikt

Közel sem stock droid, de van olyan jó, ha nem jobb:
HTC M9 partneronál 114 eFt, használtan meg bőven 100 alatt van. Bírni fogja 2-3 évig Android N is bejelentve rá,

(#103387) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Komolyan mondom megőrülök..... :W
Eladtam a sony z3at,mert amint írtam kell egy dual simes teló.1 órával ezelőttig meg voltam győződve arról hogy a partnerogsm-től fogok vásárolni egy sony z3 dualt 75k-ért.
Csakhogy az egész bűzlik.Már a boltról magáról is elég sok negatív kritikát lehet olvasni,ill a holnapon az van hogy sony telefonokra 2 év gari (cselesen azért ott van az is h a honlap szerkesztés alatt).
Írok az embernek,csak 1 év BOLTI garancia van rá...Nekem ez olyan sumáknak tűnik,szerintetek?Aztán olvasok a xaomi redmi pro3ról.5 col bazinagy akksi,ujjlenyomat olvasó....hmmm...és csak 56kért van dual simes itt aprón MEGBÍZHATÓ eladótól,szintén 1 év garral.
A hajamat tépem,nem tudok dönteni :D szerintetek ugorjak bele a sonyba,vagy menjek biztosra egy 1000+ os eladóval?ill a xaomi sokkal gyengébb mint a sony?játszani csak heartstone-t és raymant játszom,azokohoz sztem nem kell erőgép.és a xaomiban csk hd a kijelző,gondolom akkor ez azt is jelenti hogy több kakaó marad a rendszerben.

(#103673) istnag válasza pècsimunkás (#103660) üzenetére


istnag
addikt

Köszönöm, ez lett a befutó! Partnero-nál 64 eFt volt.

(#103771) w333 válasza SirRasor (#103765) üzenetére


w333
félisten

Nexus 5X partnerogsm-nél 67k :)

Kamerában és sebességben durván jobb a Mi4 -től :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#103901) SPeti1984 válasza lezuvius (#103900) üzenetére


SPeti1984
senior tag

Köszönöm. És a Sony Xperia M5 mennyire jó választás, mert ahogy nézegettem a PartNero-nál lenne 67-ért újonnan míg a G4 90 ezer. Amúgy mennyire megbízható akár későbbi garancia miatt a PartNero mint bolt??

(#103913) neight


neight
csendes tag

Sziasztok!

Nexus 5x nél mennyire elég a 16gb belső memória?
Inkább 32gb-osat vennék, de ahol nézem ott csak 16-os van jelenleg és nem tudom lesz e még készleten 32gb-os változat.
Ha szerintetek elég a 16 is akkor megbarátkozom vele csak nem akarok állandóan ide-oda másolgatni mert sír hogy nincs elég hely.

Partnerogsmnél talán van még 32-es de arról elég felemásan írnak itt fórumon, bár a negatív vélemények inkább régebbről vannak. Valakinek esetleg friss tapasztalata róluk? Hogy működik náluk az esetleges gariztatás kapok e számlát a vásárlásról stb.

ELőre is köszi a választ.

Üdv,
Jani

(#103983) Helsing


Helsing
aktív tag

Ide is bemásolom, hátha itt előbb kapok választ mint a topikjában:

Sokáig néztem telefonokat és arra a döntésre jutottam, hogy egy Nexus 5X-et vennék.
A kérdés már csak az, hogy hol. Fekete 32GB-ost szeretnék.
Fontos lenne a gyári gari, szóval partnerogsm számomra felejtős. Valami normális helyen szeretném megvenni, ahol tuti bontatlan, EU-s telót kapok, IMEI-számmal a számlán.

Amiket eddig néztem:
West-Tel (Több negatív véleményt is olvastam a bolttal kapcsolatban. A honlap se túl bizalomgerjesztő.)
Mobilkereskedés (Olvastam pár rosszat a boltról, de sok jót is. Viszont jelenleg nincs náluk 32GB-os fekete.)
VIP-phone (Picit drága és sok rosszat hallottam róla. Van amit bolti garival árulnak.)
Smartshop (Elég drága itt az N5X. Majdnem 100e)
Nextel (Nincs fekete csak fehér és kék)
XXLGSM (Ha jól értem az oldalon leírtakat akkor csak bolti gari van náluk a N5X-re.)

Szóval eléggé tanácstalan vagyok, hogy hol is vásároljak.

(#104913) Crafter32 válasza dangerzone (#104890) üzenetére


Crafter32
őstag

Én most néztem Samsung Galaxy A3-at 2016-ot. Van belőle dual sim is. Ha fontos a méret (140mm alatt) és minőségi külső nem igen van jobb. Partneronál azt hiszem 60e körül van, Médiamarktban talán 70-80 volt, nem emlékszem. Nekem nagyon szimpatikus. Egyetlen ellenfele a Sony Z3 C. ha a méretet nézem irányadónak.
Kínai brandet nem vásárolnék már csak elvi okból sem és hiányzik belőlük a B20 is általában.

[ Szerkesztve ]

(#105005) dannyl válasza lezuvius (#105004) üzenetére


dannyl
addikt

Honor 7 még nem eget verő "távolság". Az jobb, mint a P8 vagy a P9 lite? Partnero-nál 86k. Vagy honnan érdemes még venni?

(#105037) dannyl válasza mateus (#105035) üzenetére


dannyl
addikt

Ha visszamennél, légyszi' dobj már egy PÜ-t. El is tetetnék belőle. Köszi.

Cskv: 48k új Huawei P8 lite partnero-n. Karácsonyig eshet. Amire írtad, bőven kiváló.

[ Szerkesztve ]

(#106494) ghiottone válasza revibe (#106493) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Egy cseppet. - A Snapdragon 625-ös 3GB ramos telók (Asus Zenfone 3, Moto Z Play, Huawei Nova) - mind egységesen 120 körül és fölötte vannak. A kamera lehetne erősebb benne. Ernyiért pedig már inkább a Honor 8...
Amúgy max.90e, a partneron láttam a legolcsóbban 106e

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#106556) ghiottone válasza Dareiosss (#106555) üzenetére


ghiottone
nagyúr

partneroban láttam 110-ért Honor 8-at. Ha meg jó kamera kell olcsóbban ott a Xiaomi Mi4c, Nexus 5x, Moto G4 Plus.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#106589) Dr. 444Hertz válasza dudi6 (#106586) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Szolgáltatónál nincs, Media Marktban ma kb. 70000 pirosruhás akcióval, ha jól emlékszem.
PartneroGSM-ben 66e a 16GB verzió, a 32GB pedig 75e.
Használtan tokokkal garival stb. 55e körül már bestbuy.
Mivelhogy egyéves telefonról van szó, szerintem nem fog már látványosan zuhanni az ára januárig, de ki tudja.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#106674) Dr. 444Hertz válasza mulatosdj (#106673) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

A felsoroltak közül R3S látványosan jobb üzemidőben (de nem erősebb chipset), a Huawei-féle készülékek pedig erőben tudnak többet, mint a Z1C.
A P9 lite az, amire összességében talán megérheti a váltás.
(Kamera, üzemidő, erő stb.)
Ami még (kifejezetten) ajánlott, az a N5X használtan 50-60k körül.
(Vagy Partneroban 66-tól kapható)
Sokkal jobb kamera, és erős proci, stock androiddal.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#107172) Dr. 444Hertz válasza gianone (#107170) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Pl. Partnero-ban alapból 68ezer :D

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#107925) Dr. 444Hertz válasza Geo19870322 (#107924) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ha ügyes vagy, olcsóbb helyeken már jó áron lehet szerezni S7-et is (+1000mAH akksi).
Pl: MobilCorner, PartneroGSM 150k körül kapható.
Ha az belefér a keretedbe.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#108380) istnag válasza somé (#108377) üzenetére


istnag
addikt

Én spórolnék egy Mate 8-ra. Partnerogsm-nél 114.( garira rá kell kérdezni.)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.