Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36613) RootRulez válasza w333 (#36595) üzenetére


RootRulez
félisten

Szted megy még lejjebb a N4 (ezelőtt 83 volt a partneronál)? :U Még kivárok, de félek, hogy felfelé fog menni, a karácsony közeledtével...

═════════════════════════════════════════

(#36616) w333 válasza RootRulez (#36613) üzenetére


w333
félisten

Mivel a PartNero a múlthét közepén kapott új szállítmányt így ki tudja lehet már nem fog többet kapni, sőt biztos hogy nem fog több szállítmányt kapni Nexus 4 -ből, szerintem minél hamarabb vásárold meg mielőtt kifogynak a készletek :R

(#36615) HuMarc

Ettől már nem nagyon fog lejjebb menni az ára :N max 1-2 ezer Ft !
Különben hamarább elfogynak mielőtt lemenne az ára ! ;]

(#36614) rico6

Xperia SP ! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#36664) w333 válasza light0416 (#36663) üzenetére


w333
félisten

PartNero GSM : 128k :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#36710) w333 válasza RootRulez (#36708) üzenetére


w333
félisten

Gondolom akkor a PartNero GSM ... :DD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#37085) Scholar


Scholar
csendes tag

Sziasztok!

Korábban a segítségeteknek hála kiválasztottam az első okostelefonomat, az Xperia L-t.

Kezdeten úgy voltam vele, hogy telenor vagy t-mobile üzletben veszem meg, de látva a különböző gsm oldalak (XXL Gsm, PartNero Gsm) majdnem 30'000 Ft-al olcsóbb árajánlatait, erősen elbizonytalanodtam.

Olvastam, hogy az ilyen oldalak nem biztosítanak olyan garanciális feltételeket, mint a telenor vagy t-mobile, de tapasztalat híján nem tudom eldönteni, hogy ez a többlet tényleg megéri -e a felárat. Vagy esetleg van más különbség is? Mert nagyon úgy tűnt, hogy még a tartozékokat sem spórolják ki a dobozból.

Hatalmas segítség lenne, ha egy ilyen téren tapasztaltabb fórumozó fel tudna világosítani. :R

(#37088) w333 válasza Scholar (#37085) üzenetére


w333
félisten

Ha neked jó a bolti garancia akkor a PartNerot ajánlom, kb. 15 hónapja vettünk tőlük egy kis Xperia Go -t ami teljesen szuper és párom azóta is teljes megelégedéssel használja ! :K
Telefonban nem hinném hogy lenne különbség csak garanciában, kérdés hogy a gyári garancia megér neked + 30 ezer Ft ?

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#37215) mtcob válasza Geri985 (#37211) üzenetére


mtcob
senior tag

Szerintem 720 vagy 920 (ha nem gond a nagy méret).
[PartNeroGSM-nél] a 720 59k, a 920 75k ;) A kettő közül inkább a 920at vedd, az 1GB RAM jól jöhet a későbbiekben, valószínűleg tovább is jönnek rá a frissítések, mint az 512MB RAM os 520,620,720 hármasra :K

[ Szerkesztve ]

(#37750) mtcob


mtcob
senior tag

Sziasztok!!
Ismerős venne telefont, nagyon max 100k a keret.Tudna szerezni iPhone 5-öt 95k ért 16GB osat...az lenne a kérdése hogy androidosból milyet lehet érdemes venni ennyiért :)
AMOLED et teljes mértékben mellőzné, méretben max 5".
Használt,vagy új, illetve bolti gari ia szóba jöhet, amennyiben normális helyről van (partnerogsm, xxlgsm,b-tel). Nexus 4 en a stock androidot kipróbálta az én N4 emen, nem jött be neki, szóval valami testreszabhatóbb rendszer kell neki ha androidról van szó.
Eddig az Optimus G-t mondtam neki 79k ért PartNeroGsm-től,az tetszett is neki :K
Mit érdemes venni még ennyiért? Vagy maradjon az i5-nél (eddig ipod 4G je volt plusz nyomós nokia, nincs baja az iOS-el de nincs is odáig érte, lényeg a stabil működés ):)) :R :R

(#37850) cyberkind válasza odrif (#37849) üzenetére


cyberkind
félisten

Partnero GSM, nekem is onnan van, telefonon beszéltem velük, abszolút készségesek voltak, és másnapra hozta is a futár a cuccot vidékre . :)
De természetesen ha máshol találsz, és normális a bolt onnan is mehet, mert már alig lehet találni, vagy inkább fehérben . :U
És mindenképp telefonon érdeklődj . :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#37858) mtcob válasza Pano (#37857) üzenetére


mtcob
senior tag

Bolti vagy gyártói garival?
Bolti gari esetén partnerogsm, gyártói garis boltok közül talán az expansysban vannak a legjobb árak :K
Bolti garis készüléknél szoktak trükközni, de partnerogsm egy nagyon korrekt bolt, vettem már tőlük telefont, gyorsak, bontatlan dobozt adnak. Nexus 4 topikban volt akinek kicserélték a készülékét egy az egyben :K szóval tőlük nem kell félni.Persze a gyártói gari a legtutibb, csak hát azt meg is kell fizetni....:U

[ Szerkesztve ]

(#38135) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Üdv!

Nexus 4-et szeretne venni egy cimborám, milyen shopot ajánlotok neki? :) (Másik telefon alternatíva is jöhet ilyen árban, de eddig a Nexus 4 tetszik neki legjobban)

Én a Partnerot néztem ki, mert erről már hallottam jókat. Megbízható webshop szerintetek? Vagy egyéb más korrekt webshop? :)
Köszi!

• Honor Magic5 Pro •

(#38211) mtcob válasza Vermilion69 (#38209) üzenetére


mtcob
senior tag

Ilyen felhasználásra tökéletes lesz a WP8, mert stabil, gyors és egyszerűen kezelhető :K PartNeroGsm-nél érdemes megnézni a Lumia 720-at, vagy a 820-at, mindkettő belefér az árba, és bőven hozzák az elvártat ;) 820 inkább ajánlott a több RAM miatt, ami miatt a későbbiekben vélhetőleg tovább kapja a frissítéseket :K

(#38353) w333 válasza mobilizmo (#38352) üzenetére


w333
félisten

Partnero GSM -ben az Ace 3 függetlenül csak 61000 Ft ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#38414) david0111 válasza zöld drazi (#38396) üzenetére


david0111
tag

partnerogsm-be 77k a nexus4

(#38416) mediumgecso válasza dodopek (#38368) üzenetére


mediumgecso
őstag

HTC 8X WP8 54.000 Ft
Partnero gsm-nél.

- Van értesítő LED
- 4.3" HD felbontás
- 2 x 1,5 GHz proci
- 1 GB RAM
- 16 GB belső mem (nem bővíthető sajnos)

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#38480) cyberkind válasza HT#^ (#38478) üzenetére


cyberkind
félisten

Kérdezd körbe az össze szóba jöhető boltot, természetesen telefonon . :)
Kezd a Partnero GSM-nél .

Paranormal Cocktivity

(#38483) david0111


david0111
tag

Valaki rendelt már telót a partnerotol? Mennyire megbízható?

(#38521) nobiand


nobiand
aktív tag

Sziasztok. A partnero-nál hol lehet megnézni milyen garancia van a készülékekre? Mert nem találom, hogy bolti vagy gyári gari. Köszönöm

(#38593) david0111 válasza Algotis (#38591) üzenetére


david0111
tag

partneroban ott virít 77k èrt az n4

(#39180) maggi1886076 válasza rx8pencz (#39179) üzenetére


maggi1886076
addikt

Ami megbízható,: speedshop, edigital, szolgaltatok. A partnero gsmrol is altalaban jo tapasztalatok vannak.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#39401) MazsolaTade


MazsolaTade
tag

Sziasztok!

Gondolkodom rajta, hogy lecseréljem a 4 éves Spica-mat.

70eFt ami nagyon max, hogy szánnék rá. Kártyafüggetlenül, újat szeretnék venni.

Ami fontos lenne, hogy ne akadjon / várakoztasson a telefon, játékból a Tetris fusson rajta.

Nézegettem most a wp8-at, nem tudom, hogy a partnerogsm mennyire megbízható (már ha szabad ilyet kérdezni) ott, ami tetszik a Nokia 920-as.

Androidból ebben az árban mit lenne érdemes keresni?

Előre is köszi a válaszokat!

(#39855) mtcob válasza tony_snow (#39851) üzenetére


mtcob
senior tag

Szerintem elég egyértelmű, ennyiért Nexus 4 a legjobb, mind hardveresen,mind szoftveresen :K SP be a kijelző ami nem a legjobb (TFT tehát kicsi betekintési szög és fakó színek), plusz az 1GB RAM is kevés lehet a későbbiekben (igazából néha már most is érezhető hogy nem 2GB)...:(
Z10 egy jó telefon, de én nem venném ezt, több okból: egyrészt elég funkciószegény, kevés app van rá, másrészt mivel a BB most eléggé haldoklik, így nem vagyok benne biztos hogy a végletekig támogatnák....ha nagy gebasz van, simán lehet hogy dobják a támogatást....:U
Nexus 4 mellett több minden is szól: bőven felsőkategóriás hardver, 2GB RAM, garantáltan azonnal jönnek a frissítések (jelenleg 4.4 fut rajta míg az SP n pl 4.1.2) illetve az egész rendszer folyamatosabb,mint a legtöbb androidos telefonon....anyaghasználatban szintén jobb a felsoroltaknál :)
Annyi hogy siess vele mert már nagyon kevés helyen szerezhető be, fogynak a készletek és nincs utánpótlás :N (PartNeroGsm nél még azthiszem van 77k ért ;) )

(#39873) mtcob válasza baluka26 (#39872) üzenetére


mtcob
senior tag

Függetlenül Motorola Moto G Expansystól, esetleg ha bejön a WP, egy HTC 8X / Lumia 820 PartNeroGsm től :)
Szerk: most látom android kell :B

[ Szerkesztve ]

(#39959) mtcob válasza pityaa23 (#39958) üzenetére


mtcob
senior tag

Kicsit többért (63k) van az expansysnál a Motorola Moto G, annyiért jelenleg az a Best Buy, frissítve is lesz egy jó ideig, szóval én azt venném :)
Egyébként S3 mini sem rossz, illetve ennyiért még van az LG L7 II ami nagyon pofás kis telefon, gyönyörű kijelzővel, jó dizájnnal és szoftveresen is jobb a Samsungnál, plusz a home gombba épített értesítő LED is hasznos... cserébe viszont csak 786MB RAM van.....
Szerint sorrendben Moto G, L7 II, S3 mini ;)

Egyébként szerintem annak aki most lép be az okostelefonok világába, a legideálisabb platform a Windows Phone, nagyon kézre álló, egyszerűen kezelhető, stabil és gyors rendszer :) ennyiért már van PartNeroGsm től HTC 8X, ami hardveresen a Moto G szintje, kijelzőben ez a legjobb, és a kamera is jobb a többinél...anyagminőségben, összeazerelésben szintén jobb a felsorolt androidosoknál, szóval ő lenne a legjobb választás :K

[ Szerkesztve ]

(#39977) mtcob válasza Mr.Rain (#39964) üzenetére


mtcob
senior tag

Ezek közül szerintem továbbra is az SP lenne a nyerő, ebben a legerősebb a hardver így időtállóságban is talán ez a legjobb....frissítés biztos lesz rá, szóval emiatt nem kell aggódni :)
Másodiknak ezek közül a V-t tenném a szempontjaid alapján, kamera az valóban egész jó benne, hardveresen pedig azért még mindig van benne erő, szóval teljesen jó lehet ez is....
S3-ból csak LTE verziót érdemes venni (ami ha jól tudom Tmobile only), P6 meg a kamera és a kevésbé támogatott proci miatt esik ki...
Szóval szerintem SP, nem olyan rossz telefon az, egyik legjobb középkategóriás :K

+1 tipp: LG L9 II-t nézted? Nem tudom hogy belefér-e a keretbe, de ha igen, akkor szerintem azt vedd :K az LG féle UI az egyik ha nem a legjobb a gyártói felület, gyors, szép és stabil is ;) kijelzőben szintén nagyon jó az LG IPS, ez szintén a legjobbak között van ;) érdemes lehet megfontolni....

Másik ötletem, hogy ha hozzáteszel még egy 5k t, akkor PartNeroGsm től elhozhatsz egy Optimus G-t, ami széjjel alázza az egész mezőnyt, mind hardveresen, mind szoftveresen.....igazából ez lenne a legjobb, nem tudom hogy bele fér-e, de érdemes rászánni a töbletet ha egy igazán jó telefont akarsz ;)

(#39982) mtcob válasza Jamby18 (#39980) üzenetére


mtcob
senior tag

Annyiért egyáltalán nem éri meg, 20k val kevesebbért is van jobb telefon (mondjuk bolti garival, de nagyon korrekt boltból)...
Extrema Digital, MediaMarkt, Euronics, SpeedShop nagyon drágán adja a telefonokat, az itteni árak nem mérvadóak :N
PartNeroGsm-et ajánlom, nagyon korrekt bolt, és sokkal olcsóbb, mint egy műszaki áruház.....
Pl az S3 nál ezerszer jobb Nexus 4 77k, azt nagyon ajánlom, remek telefon, gyors, szép és azonnal kapja a frissítéseket (4.4en van míg az S3ra egy hibás és rengeteg bugot tartalmazó 4.3 jött csak ki)....
Ezenkívül Optimus G-t ajánlom, hasonló mint a Nexus 4 csak jobb kamerával viszont LG által módosított szoftverrel, így a frissítések lassaban (vagy egyáltalán nem) jönnek...persze vélhetőleg a 4.4 et ez is megkapja ;)
Ha mindenképp Samsung, akkor egy S4 mini jó vétel , de akkor viszont szolgáltatótól/gyártói garival vedd mivel az AMOLED kijelző miatt (sajnos beéghet elég könnyen) érdemes megfizetni a Prémium szervízgarit....

(#40043) mtcob válasza gezu1025 (#40042) üzenetére


mtcob
senior tag

A gyári gari a legjobb, de azért gsm ből is vannak korrektek ;)
PartNeroGsm et ajánlom, vettem már tőlük telefont, gyorsak és korrektek, nálunk a Nexus 4 topikba valakinek pixelhibás volt a kijelző, és másnap egy az egyben cserélték a telefont :K
Szóval őket nyugodt szívvel ajánlom, SZERINTEM nem ér meg másfélszeres árat a gyártói gari :)

(#40113) w333 válasza Crytek (#40112) üzenetére


w333
félisten

Partnero GSM -nél 63k :K vagy esetleg még +14k és inkább már Nexus 4 ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#40115) mobilizmo válasza Crytek (#40112) üzenetére


mobilizmo
addikt

Még így is olcsóbb, mint Partnero GSM-nél.
Garanciális ügyintézés a Mo-i boltnál történik (ne legyen rá szükség). Egy komoly nemzetközi cég garanciája nekem többet ér, mint egy akármekkora magyar boltocskáé, ami egyik napról a másikra megszűnhet.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#40143) mtcob válasza Mr.Rain (#40142) üzenetére


mtcob
senior tag

Úgy hogy az egyikbe bolti garanciát adnak, a maradék pedig vagy túl árazott vagy gyártói garival árulják :)
A különbség hogy gyártói garinál az LG márkaszervíz javítja a készüléket, míg a boltinál az adott bolt javítja saját veszteségre....ami miatt rengeteg bolt megtagadja a garanciát ...ráfogják pl hogy leejtetted és megvonják a garit,így nem kerül pénzbe nekik a szervízeltetés....persze lehet fenyegetőzni fogyasztóvédelemmel, de sok idő mire végig ér plusz addigra a kissebb cégek simán meg is szűnhetnek...úgy meg elég nehéz elkapni őket...
És akkor hogy jót is mondjak a bolti gariról: vannak korrekt boltok :K
Ez amit linkeltél szerintem egy újabb bolt, így nincs tapasztalat róla..szóval én hanyagolnám...
Viszont az egyik legjobb nevű gsm boltban, a PartNeroGsm ben azt hiszem 75k az Optimus G, és gariban is megbízhatóak a bolti gari ellenére is ;)
nálunk a Nexus 4 topikba valakinek pár hete pixel hibás volt a tőlük vett N4-e: másnap kijöttek és egy az egyben kicserélték neki :K
Szóval én őket ajánlom, volt dolgom velük, anno egy 4X HD t vettem , és nagyon gyorsak és segítőkészek voltak :)

[ Szerkesztve ]

(#40158) Kercsi17


Kercsi17
tag

Partnero bolti vagy gyári garanciát ad? Nehezen értelmezem az oldalukon lévő jobb oldali oszlopban leírtakat.

(#40201) w333 válasza Frenky89 (#40200) üzenetére


w333
félisten

Partnero GSM visszajelzések alapján tényleg megbízható és csak 77k :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#40375) mtcob válasza p87 (#40373) üzenetére


mtcob
senior tag

T-Mobile nál most 46k dominóban a Samsung Galaxy Ace 3 LTE, az remek vétel lehet, bár a festék kopást nem igazán lehet tudni lévén még új modell....de a samsungok egész jól bírják az esést, mivel rugalmas műanyagból készülnek :K
Esetleg ha biztosra mész és bele is fér a keretbe, ajánlom PartNeroGsm től a Samsung Galaxy Xcover II-t, ez konrétan egy víz- és porálló készülék, leejtést is egész jól bírja és a festék sem kopik....egyedül az ár ami sok lehet, 61k :)
Én az Ace 3at venném, annyiért nagyon durván jó, ráadásul erőben is jobb mint az Xcover II, én ezt venném ;)

(#40542) ozwald


ozwald
csendes tag

Sziasztok !
Mobil vásárlás előtt állok , és jelenleg 3 kiszemelt célpontom van (árkategóriában eltérnek egy kicsit).Mindenképpen webshopból szeretném rendelni kártyafüggetlenül !(Vodás vagyok de nem tetszenek a feltöltőkártyás áraik ,szolgáltató csere viszont nem jöhet szóba :( ) A telefon böngészésre, zene hallgatásra és néha játékra,fényképezésre lenne használva. A felső ár határ 105k ft!
3 készülék :
-LG Nexus 4
-LG Optimus G (tudom hogy lényegégen egy nexus 4 )
-Samsung Galaxy S3
Érdekelne hogy ezekhez hasonló tudású és árcédulájú telefont tudnátok-e ajánlani , valamint az is hogy a 3 közül melyik lenne a legjobb telefon!
Van még egy ráadás kérdésem : Ha esetleg nexus 4-t akarok rendelni akkor a partnerogsm mennyire megbízható illetve adnak-e hozzá gyári garanciát , mert ez nem derült ki pontosan a honlapukon ( értelemszerűen a kérdés második rész azokra vonatkozik akik már rendeltek tőlük ) és mert máshol nem nagyon találtam korrekt áron (MédiaMarkt 130k körül mennek még mindig ).
Válaszokat előre is köszönöm ! :R

(#40543) fntastic válasza ozwald (#40542) üzenetére


fntastic
aktív tag

Ha visszább olvasol egy 100 post-ot akkor mindenki a Nexus 4-et ajánlotta, valamint a PartneroGSM-ről is jó dolgokat írt az egyik kolega, az egyik legmegbízhatóbb gsm talán (azt viszont nem tudom, hogy gyári-e a gari, lehet, hogy nem, de megbízható a bolti garanciájuk)

(#40544) w333 válasza ozwald (#40542) üzenetére


w333
félisten

+1 a Nexus 4 -re, és a PartNero az egyik legkorrektebb bolt :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#40547) w333 válasza blt.62 (#40546) üzenetére


w333
félisten

Igen ! kb. 2X erősebb és az akku is sokkal jobb :K

(#40545) ozwald

PartNero 1 év bolti garanciát ad a Nexus 4 -re ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#40580) istnag válasza -Faceless- (#40579) üzenetére


istnag
addikt

Neked nem kell elmenni Angliába és,ha jól látom 1 munkanap a szállítás. Amúgy a partnero is hirdeti.

(#40620) mtcob válasza hroberto (#40619) üzenetére


mtcob
senior tag

Inkább PartNeroGsm, róluk legalább van egy rakat pozitív visszajelzés ;)

(#40627) hroberto válasza mtcob (#40624) üzenetére


hroberto
veterán

Köszi, megnézem azt is. Mindenesetre nekem ÁFÁ-s számla is kellene a telefonról.
Amúgy én némi fenntartással fogadtam a Partnerogsm-es felszámolós hozzászólást, mert a honlapjukon nem találtam meg, hogy melyik cég üzemelteti jelenleg a Partnerogsm-et.
Az is lehetséges, hogy már nem is a felszámolás alatt álló cég üzemelteti a boltot.
Valahogy hihetetlen, hogy egy két éve felszámolás alatt álló cég üzemeltet egy ilyen volumenű boltot.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#40632) mtcob válasza hroberto (#40629) üzenetére


mtcob
senior tag

Ebben az esetben szerintem akkor marad a PartNeroGsm, a hír nekem is gyanús hogy kamu, ugyanis ha 2011ben végrehajtás indult ellenük akkor már nagy valószínűséggel nem lennének...ehhez képest korrektül cserélik jelenleg is a hibás telefont, szóval valami ott nem stimmel :N

(#40645) hroberto válasza motoflug (#40635) üzenetére


hroberto
veterán

Nos, ma felhívtam a Partnerogsm-et. Sok mindenre sajnos nem jutottam, mert nincs náluk 920. Viszont rákérdeztem, hogy ÁFÁ-s számlát tudnak-e adni, ha esetleg érkezik ilyen készülék. Nemleges választ kaptam...

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#40896) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Sziasztok!
Tudnátok esetleg segíteni, hogy 60 ezer alatt/környékén személyesen hol tudnék Motorola Moto G-t venni?
Határ közeli városokba át tudok ugrani, szerintetek van esély arra, hogy így megérje ? (Tesco esetleg ilyenekre gondolok)
A partnero azért nem játszik, mert 16 GB-os verziót keresek és tudom, hogy a moto G-nek van külön topicja, de itt jobb eséllyel kapok választ.

(#41036) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Sziasztok!

Változott az anyagi helyzetem, és ezért újra kell gondolnom ezt a telefon vásárlásos dolgot.
Az új max. keret 60-65.
Mindenre használnám fotó / játék! / sok sms, és e-mail / navigálás / kb. minden amire alkalmas.
Személyes vásárlást szeretnék az online boltok kizárva, esetleg úgy, hogy ott megrendelem egy boltba ahol átveszem. ( partnero / vagy vodafone flotta tarifával )

Eddig xperia L, Lg L9 II, vagy L820 amit kinéztem más nem igen fér bele, ha jól láttam. (moto g 16GB-os verzió nem kapható, így az is kiesik)
A sonyval az a bajom, hogy nagy kezem van, és nehezen tudok rajta pötyögni, de tetszik, hogy 4.3-ig elviszik.
Az L9 II igazából nem is kérdéses nagyon bejön, de nagyon hosszú távra lesz min. 3 év, így 4.1-el bajban lehetek.
A L820 pedig szintén kicsinylem, de bejönnek a nokiás extrák, és tetszik hogy olyan smooth a rendszer.

Nem tudom, hogy hogy legyen. Segítenétek eldönteni a kérdést?
(igazából, ha L9 II-re lenne stabil cm akkor egyértelműen a mellett döntenék, mert később gari után megoldanám azzal)

[ Szerkesztve ]

(#41070) w333 válasza Frenky89 (#41069) üzenetére


w333
félisten

Kár érte mert nagyon szép állapotban van, különben PartNero -nál 77k :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#41160) fntastic válasza gladidani (#41155) üzenetére


fntastic
aktív tag

Expansys-tól, PartneroGSM-től lehet beszerezni, egyelőre csak angol nyelv van benne (nem tudom ez mennyire érdekel), módosításokkal hamarosan gondolom simán orvosolható.
Egyébként: összehasonlítás

(#41173) mtcob válasza MedweSajt (#41172) üzenetére


mtcob
senior tag

Ennyiért Moto G a legjobb, vagy +7k t ha rászánsz, kapsz PartNeroGsm-től Nexus 4-et ;)

(#41204) mtcob válasza Krisz79 (#41201) üzenetére


mtcob
senior tag

24hó gari tuti bolti, ugyanis 2 év gyártói garit itthon az egyetlen Nexus 4-et forgalmazó szolgáltató ad, a Telenor.
Ha viszont bolti gari, akkor PartNeroGsm, vagy B-tel ami ajánlott, ők korrektek, volt akinek a topikban pixel hibáért másnap cserélte a telefonját a PartNero :K

[ Szerkesztve ]

(#41429) Jamby18


Jamby18
senior tag

Sziasztok!
Már jó rég óta szeretnék telefont venni, csak annyira odafigyelek a részletekre, hogy sokáig legyen "hű" társam hogy elveszek a részletekbe.
De most már körvonalazódott az, hogy a PartNeroGsm-től fogom venni, igaz ettől kicsit félek mert még sosem rendeltem így, kicsit így 24 évesen régimódi vagyok és úgy szeretem intézni, hogy kinézem a legközelebbi Debreceni (ED,MM) a műszaki cikkeket elmegyek és megveszem. De nem megrendelem. Most viszont ezt kell majd tennem mert ezekben a boltokban mind 20-30k val drágább.... itt hogy működik megrendelem 4-5 nap és kihozzák, a futárnak fizetem az összeget, ő meg lepecsételt garival hozza? És ha gond van fele, nekem kell küldözgetni Pestre?

Tehát.
Samsung s4, s4 mini... minden tökéletes, de ez a beégés szitu, vigyáznék rá meg minden, de az állapotsáv úgy is beégne 2 év múlva meg hogy adom el :F
Nexus 4 nagyon ajánljátok, de nekem a formája nem jön be, nexus5 tökéletes de 117k, annyit nem adok egy telefonért.
Így leszűkült a kör egy fehér Optimus G-ra Jól választottam????? 79k
Most egy galaxy minim- van és hát biztos felüdülés, hogy nem látom a pixeleket, meg hogy jó nagy a kijelzője, viszont nagyon vigyázni kell, mert üveg... meg kicsit attól félek, hogy bár veszek hozzá egy szilikon tokot, de ha pl buszon ülve kell elővennem egy ilyen "nagy" telefont kicsit félek nem-e lesz ilyen belső kijelző repedése, mert a mostani mini-nél még nincs is baj, de hiába nyújtom ki a lábam hogy elővegyem azért csak nehéz már egy 4,7-es telót elővenni :F ....... Jah ami még eszembe jutott és nagyon fontos! Egyre inkább divat, hogy unibody a telefon, és ha nagyon keményem megfagy akkor elvileg a bekapcs gomb+hangerő fel kombóval újra lehet indítani a nem kiszedhető akksis telókat, na ez még egy kicsit visszatartó, hogy fagyott már meg a minim, hogy nem reagált semmire és ilyenkor azért jó hogy akksi ki és bekapcs, mert akkor kicsit az s4 fele húz úgy a dolog, hogy szétszedhető....

Előre is köszi a válaszotok :)

[ Szerkesztve ]

(#41860) -Faceless- válasza sylme (#41858) üzenetére


-Faceless-
őstag

Moto G, és Lumia 820 is kapható a partnero-nál, sok jót hallani róla. Bemész az üzletükbe, és kisétálsz a telefonnal megúszod a rendelést.
Amúgy ha meggondolod a náluk való vásárlást, akkor 80-as kategóriába még beleesik a 920 is, ami tulajdonképpen mindenben jobb, mint a kistesója, és az xperia SP is belefér, ami szintén szép fotókat lő, és csúcskategóriásnak mondható dizájnban.

A Wp az appok miatt ne aggódj szinte minden megvan rá (kivétel RR3 >:[ ). A legnagyobb hátrány inkább a testreszabhatóságnál van ott viszont erősen korlátozott androidhoz képest.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.