Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30077) mateus válasza pepe091 (#30071) üzenetére


mateus
senior tag

Nah az nem lenne rossz, csak sajna majdnem 40e-el drágább mint a Partnero-nál :(

(#30078) pepe091 válasza mateus (#30077) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Persze, mert adnak rendes garanciát. ;) Hidd el ráfizeted a +40-et, és akkor nem lesz az, hogy mikor ne adj Isten valami gond lenne a telóval, a partnerotól szépen elhajtanak, és jóval többe fog kerülni a javíttatás mint 40k...
Ha garanciával akarod venni akkor Telenor, ha nem kell garancia akkor bármelyik gsm..

(#30080) Superhun válasza Cyberpunk (#30079) üzenetére


Superhun
addikt

Nem a reklám helye, de Partnero-nál viszonylag rendesek a srácok.

(#30097) pepe091 válasza w333 (#30092) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Kezdem azt hinni, hogy a Partneronál dolgozol... Volt már neked tapasztalatod velük szerviz téren?

(#30101) Neck válasza pepe091 (#30097) üzenetére


Neck
veterán

Valakitől elkezdett terjedni, hogy megbízható a PartNero GSM (gondolom egy ott vásárlótól), és azóta ez közszájon forog, pedig ha jól tudom nem nagyon van velük senkinek garis tapasztalata...

Természetesen ez az infó felkapott lett, és mindenki leírja, hogy viszonylag megbízhatóak. Amikor el kell adni, persze hogy azok :DDD

xyzikeee:

Én használtam WP8-at telefont egy keveset, és nagyon tetszett, szerintem arra amire használnád bőven elég. Ettől függetlenül én Androidos telókat használok, mert nekem meg az jön be.

De ha van rá lehetőséged valahol (Media Markt, tudomisén) nyomkodd meg a Nokiát, hasznos, ha látod, kb milyen a rendszer.

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#30109) Neck válasza Tyer (#30107) üzenetére


Neck
veterán

Köszi.
SGSA-t hol lehet olcsón venni? PartNeronál? :D

Illetve, miért ment fel ennyire az Optimus 4X HD ára?

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#30149) Csirke válasza w333 (#30136) üzenetére


Csirke
tag

Azt azért halkan hozzátenném, hogy ugyan 40k-val, meg 43k-val drágább a szolgáltatóknál, de ez nem csak a garancia miatti többlet, és még csak nem is egy az egyben a szolgáltató árképzése, hanem ott van egy olyan lehetetlen dolog, hogy áfa! Van, akinek az is számít. Már mint pl. nekem. Én szívesebben veszek áfás cuccokat, mint különbözeti adózás szerintit. Abba ne menjünk bele, hogy miért, mert off, és nem biztos, hogy mindenki megérti. Ha viszont így nézed, akkor már nem is olyan vészes az az ár. ;)
Ha meg valaki hajlandó aláírni akár egy kis csomagra is, akkor még olcsóbb is tud lenni. ;)
Xperia SP esetében 100eFt a listaár Telenornál feltöltősben, hűség nélkül. 70eFt kis csomaggal, 2 év hűséggel. Partnero: 79eFt. Telenor esetében az áfa visszajár(hat), így 79, illetve 55eFt, amibe a telefon kerül.
Szóval ne csak egy oldalról nézzük a dolgokat. A lényeg, hogy Neked nem érte meg a felár, de másnak megérheti. Esetenként meg nem hogy drágább, hanem jóval olcsóbb is. L. T-Mobile S-es 28eFt-os ára.

[ Szerkesztve ]

www.solarplan.hu

(#30165) batai15 válasza bejgli86 (#30162) üzenetére


batai15
félisten

Nyugi kézbe áll az a nexus.. Nem zavaró amérete. 8gb tárhely viszont kevés. A 16 meg pont jó. Nekem csak azért van sok cucc rajta me pár album film meg backupok +rom fájlok vannak fenn
. tehát a 16 giga szvsz sok mindenre elég.
Bolr meg partnero stb.. Ott 90 a bolti garos 16gigás. Olcsóbban sehol nem fogod beszerezni sztem még angol playről sem.

[ Szerkesztve ]

(#30172) w333 válasza batai15 (#30165) üzenetére


w333
félisten

Már 88k a "PartNeronál" a Nexus 4 / 16GB verzió ;)
Ez kb. 2 hete volt, és azóta lehet hogy már még olcsóbb lett ! ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#30250) w333 válasza w333 (#30172) üzenetére


w333
félisten

Egy kis javítás : Nexus 4 / 16GB = 87k "partnero" ! :K

(#30249) Mosanke

1. = "Adatforgalom ikon"
2. = Valami "Samsung alkalmazás"
3. = "Szelektív hulladékgyűjtés" jele ! ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#30635) mtcob válasza schleier (#30633) üzenetére


mtcob
senior tag

Akkor Nexus 4 8 GB...:K 82k partnero -nál...Mondjuk nem bővíthető, és csak 5,6 GB hely áll rendelkezésre, viszont egyik legjobb telefon jelenleg, 2-3 évig simán elég, minden villám gyors, nem akad sosem, és még pár évig jön rá azonnal a frissítés, szóval megéri beruházni rá :K Ha meg kevés a hely, LG Optimus G, szintén partnerogsm-től...ott van 32 GB hely, hasonlóan jó mint a nexus, csak kicsit rövidebb ideig lesz támogatva LG támogatásból adódóan...AZ is jó telefon :K

(#30872) w333 válasza Arween (#30870) üzenetére


w333
félisten

Valószínű hogy "Partnero" -nál is lemegy majd az ára kb. 70-80k -ra !
Kb. Októberben jön az "Android 5.0" (key lime pie) már nagyon várom :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#31435) w333 válasza Misk15 (#31434) üzenetére


w333
félisten

Egyik sem :( akkor inkább PartNeroGSM : Link és 85 ezer ! :K
Full bontatlan eredeti doboz + összes gyári tartozékok !
Ez is GSM garanciás, de ha gyári garanciát szeretnél akkor Telenor :U
Persze kérdés hogy a gyári garancia megér neked + 45 ezer Ft -t :F

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#31626) w333 válasza dave118 (#31624) üzenetére


w333
félisten

A PartNero GSM -től érdemes megvenni ott 100% hogy van viszont ott 67 ezer ! :K
És viszonylag ez az egyik legmegbízhatóbb bolt ! :C

(#31625) Simtu

Neked is az LG Optimus 4X HD -t ajánlom használtan ! ennyiért nagyon bestbuy !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#31628) w333 válasza dave118 (#31627) üzenetére


w333
félisten

Ezért is írtam feljebb hogy a "PartNero" -tól vásárod meg ott 100% hogy van, magyar nyelvű és full dobozos összes gyári tartozékokkal ! :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#31968) w333 válasza Ricsko :D (#31965) üzenetére


w333
félisten

Ha már GSM bolt akkor a PartNero -nál nézelődj inkább ! ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#31990) Rage47 válasza w333 (#31968) üzenetére


Rage47
veterán

te a partneronal dolgozol?

(#32012) w333 válasza Zsolthy88 (#32011) üzenetére


w333
félisten

Ha boltól szeretnéd akkor PartNero ( 87 ezer) és 1 év bolti garancia !
Vagy Telenor ( 123 ezer Ft ) és 2 év gyári garancia ! :K

Szerk.

Persze kérdés hogy a 2 év gyári garancia megér neked + 36 ezer Ft -t ? :U
Én amikor vettem + 45 ezer lett volna ezért is inkább bolti garanciásat vettem !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#32083) Mottie válasza w333 (#32012) üzenetére


Mottie
őstag

Partnero-nál a kiírt árak mind bolti garisak? Honnan derülne ki a gyári garis?

Be Victorious!

(#32335) jenei1994 válasza dave0825 (#32331) üzenetére


jenei1994
addikt

A partnero gsm csak 1 év garanciát ad.

(#32803) mtcob válasza ALI_G (#32802) üzenetére


mtcob
senior tag

Topicjában több sikerrel jársz szerintem :P [link]er

Egyébként GsmHome-ban, PartneroGsmben nézted? Mindkettő viszonylag korrekt és megbízható bolt, érdemes tőlük venni :K

(#32863) ALI_G válasza mtcob (#32803) üzenetére


ALI_G
veterán

GsmHome-ban 3-4 hétre tudják, PartneroGsm-nél van raktáron, de 65.000, magyar, dobozos, minden tartozékkal. A többinél csak készülék van, de 56.000-ért 3-4 hét szállitási idővel. :(
65k reális?

(#33133) cyberkind válasza w333 (#33132) üzenetére


cyberkind
félisten

Oké, és melyiket, a 7100 sima Note 2, vagy a 7105 LTE Note 2-t ?
És ez is mehet a partnerogsm-től ?

Paranormal Cocktivity

(#33137) Gzolo válasza jooker82 (#33130) üzenetére


Gzolo
senior tag

Valóban, és eszméletlen jól néz ki fehérben, felveszem a listára! Partnero mennyire korrekt bolt, mit érdemes róluk tudni?

(#33268) w333 válasza RootRulez (#33264) üzenetére


w333
félisten

Én ilyen árban gyári garanciával az SP -t ajánlom ! :K
Ha sokkal erősebb kell akkor GSM garival Nexus 4 vagy Optimus G !
Látom független kell, akkor valami GSM boltból kell megvenni, PartNero GSM -ről tudok nyilatkozni, mert ők a Nexus 4 és Optimus G -t is cseréltek már gsm garanciában ! :K ZR -ről sajnos nem nagyon tudok semmit ilyen esetről !

(#33265) Kaci84

Figyelj ha tényleg hosszú távra tervezel és nem olyan fájdalmas az a + pénz akkor én mindenképp az SP -t ajánlom !
Az Xperia L jelen pillanatban még jó, de kb. 1 év múlva már elavult lesz, és mivel az alkalmazások is fejlődnek, így lehet hogy már elégé akadozni fog ... :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#33483) burasu4 válasza Blackmirror (#33478) üzenetére


burasu4
senior tag

partnerogsm (bolt)

Köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#33486) Blackmirror válasza burasu4 (#33483) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Nem akarok nagyon belemenni ebbe a kérdésbe,már volt párszor boncolgatva.partnerot amúgy sokan ajánlják,nekem nincsen velük tapasztalatom,valószínű nem is lesz mert gyári garanciás telefonokat szoktam venni(néha a hivatalos szervizzel is van/lehet küzdés de ritkább az ilyen eset).
A lumia 820 gyári garanciával kártyafüggetlenül +15ezer forintodba kerülne.Ha nagyon számít ez az összeg és megveszed a partnerotól sufnigarival(ami gondolom 1 év) és ne adj isten elromlik a kijelződ például az sokba fog kerülni.De ne legyen ilyen.Mérlegeld a dolgokat.

iPhone X@R, iPad Pro

(#33492) albiosz válasza burasu4 (#33487) üzenetére


albiosz
őstag

kevés a belső memória. nem nagyon ajánlott kategória wp8-on belül.

amúgy partneros srác tud szerezni gyári garanciával is telefonokat, általában olcsóbban, mint máshol. érdemes rákérdezni az oldalon kommentben az árra. honlapon feltűntetett árak értelemszerűan bolti garira vonatkoznak.

(#33519) Steve1988


Steve1988
tag

Sziasztok!

LG Optimus 4X HD-t szeretnék, de se a mobilbirodalomnál, se a partnerogsm-nél nem kapható jelenleg. Más boltokban már 80 ezer feletti árak vannak. Tudtok esetleg valami jó boltot ajánlani?

Üdv:
Steve

(#33643) albiosz válasza Dhampir (#33640) üzenetére


albiosz
őstag

partneronál 51 az új, szóval 36 kicsit sok szerintem.

(#33644) Dhampir: nem tudom. utoljára 2,5 éve vettem ott telefont. annyi biztos, hogy a honlapon írt árak bolti garanciára vonatkoznak. gyárival pár ezerrel mindig drágább.

[ Szerkesztve ]

(#33649) w333 válasza Dhampir (#33647) üzenetére


w333
félisten

Nem a boltban van a telefon, hanem raktárról hozzák ! tehát ha felhívod a PartNerot akkor kb. 1 óra múlva átveheted a boltban, de akár haza is vihetik mert így is -úgy is a futár szállítja, szóval teljesen mindegy ! ;)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#33660) mtcob válasza TRobi86 (#33658) üzenetére


mtcob
senior tag

GSM ek közül a partnerogsm-et ajánlom,gyorsak,megbízhatóak,korrektek :K azt hiszem adnak gyári garisat is, érdemes rákérdezni ;) S3 árában viszont van sokkal jobb vétel is.....pl Nexus 4 sokkal jobb mégis jobb árban van :) vagy még ami jó 100ezerig bezárólag: hat ugye a Nexus 4, LG Optimus G, Sony Xperia SP,LG 4X (ez a legolcsóbb) :K

(#33690) FabioeM


FabioeM
csendes tag

Sziasztok!
Voltam már itt nyáron, androidos okostelefont szeretnék venni, az LG 4XHD-t ajánlottátok és meg is tetszett.
Partnero gsmnél akartam megvenni, de nyáron amikor csak hívtam őket, azt mondták, kérdezzem meg 2 hét múlva. Azóta már állítólag volt néhányszor, de pont rosszkor hívtam őket, mind1. Utoljára azt mondták, hogy már nem lesz több bolti garis, csak gyáris, kb 80.000-ért. 80.000-t kicsit sokallom.
Szóval körülnéztem a neten, és láttam 60párezerért, de kiderült, hogy az csak telefon, semmi tartozékkal (vagy max talán töltő).
Tudnátok ajánlani boltot, ami lehetőleg 70 alatt adná, megbízható, garanciás legalább (gondolom bolti lehet csak ilyen árban, de megbízható legyen, mint elvileg a partnero)?
Vagy esetleg van újabb/jobb okostelefon ötletetek hasonló árban?
A Nexus4-et is ajánlottátok akkor, de az akkor 80 körül volt szintén, és még 2 fájó pontja volt, hogy se rádió nincs benne, se nem bővíthető.

Főbb elvárás:
szóval 70.000 alatti ár, lehetőleg
főleg új, (de használt is szóba jöhet)
érintőképernyős
minél újabb android oprendszer
hosszú távra tervezem
min. legyen:
1gb ram,
legalább 8 gb felhasználható(!) memória, vagy bővíthető legyen
minimum 2 magos proci
autofókuszos kamera (5-8mpixel), 720p videofelvétel
gps sem árt, bár már szerintem minden androidoson van :)
képernyő mérete nagyjából 3,5-4,7col körüli legyen

Hirtelen ennyi jutott eszembe, köszönöm előre is a segítséget.

(#33799) csatakacsa válasza csjano49 (#33795) üzenetére


csatakacsa
tag

Nexus 4-et megkapod partneronál 79-ért, igaz az 8gb-os. Viszont mindenképpen azt venném, gyors. kapod a frissítéseket, sok jó rom van rá stb.

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#34548) cyberkind válasza w333 (#34547) üzenetére


cyberkind
félisten

Annyira sokat visznek vissza belőle vagy miért fontos a gyári gari ? :U
Partnero GSM-nél elvileg gyári garis nem ?

Paranormal Cocktivity

(#34657) w333 válasza killzone1987 (#34656) üzenetére


w333
félisten

Szerintem inkább PartNero és 81 Ezer Ft ! :K
Persze ha kell a gyári garancia akkor Telenor vagy más bolt !

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#35178) w333 válasza choco01 (#35177) üzenetére


w333
félisten

LG Optimus G ami 100 Ezer Ft alatt van az mind bolti garanciás !
Tehát 1 év bolti, és 24 hó szoftveres garancia ami kb = a 0 -val ! :U
Partnero 1 év bolti garanciát ad, full dobozos gyári bontatlan készülék !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#35188) killzone1987


killzone1987
senior tag

Sziasztok!
Egy számomra hatalmas gondba ütköztem teló vásárlással kapcsolatban.
Kinéztem magamnak az LG OPTIMUS G-t.
De feketében sehol sem lehet kapni!
Kék,piros,fehér az van dögivel,már vagy 10 webshopot fölhívtam,ahol 82-86 ezerért kìnálják.
Partnero gsm,mobilwebshop,vip phone,árgépen kidobott oldalak stb...
Van-e esetleg olyan oldal,ahol 100%hogy van feketében,és azonnal rendelhető?
Megköszönném a linket!
És még valami,kék hàtlappal milyen a teló,nagyon gáz?
Előre is köszi a válaszokat!
Üdv

[ Szerkesztve ]

(#35194) choco01 válasza killzone1987 (#35188) üzenetére


choco01
addikt

" Partnero gsm,mobilwebshop,vip phone,árgépen kidobott oldalak stb... " >> ezekkel a helyekkel beszéltél, és nincs náluk fekete? :Y

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#35216) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

A windowsos htc-k milyen navit tudnak? Vagy ott hogy műxik a dolog?
Partneronal mennyire érdemes telefont venni? Ha érdemes akkor ott tudnék válogatni.
HTC 8x 54K, A 8s 51 K,

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#35217) albiosz válasza Mr.Grincs (#35216) üzenetére


albiosz
őstag

Here megvehető rájuk (asszem 10 ropi környéke). 8s-t nem ajánlom semmiképp, kevés a belső tárhely, meg egyéb panaszok is vannak rá. 8x már jobb ajánlat. Ár-értékben viszont Nokiákkal járnál a legjobban.

Partnero korrekt, vettem már ott anno. Gyári garival is vehetsz nála, így kockázat sincs a bolti garival. Ja és az árak, amiket az oldalon olvasol bolti garival értendőek. Gyárira rá kell külön kérdezni telefonon/e-mailben.

[ Szerkesztve ]

(#35316) cyberkind válasza kodmen (#35315) üzenetére


cyberkind
félisten

Partnero GSM-et nem próbáltad ?
Én tegnap rendeltem telefonon Nexus 4et tőlük, és ma fél 1re meg is kaptam vidékre . :)

Paranormal Cocktivity

(#35536) w333 válasza KiLo33 (#35534) üzenetére


w333
félisten

Miért nem veszel egy bika erős Optimus G -t a Partnero -tól 81k !

Viszonylag elég megbízható bolt, valamelyik nap az egyik fórumos kolléga vett egy ilyen készüléket, volt vele valami hiba visszavitte és egyből kicserélték kapott egy új készüléket !

Én őket ajánlom, szerintem az egyik legmegbízhatóbb a boltok között !

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#35692) mtcob válasza zsuzzzs_ (#35691) üzenetére


mtcob
senior tag

Xperia V? :) partnerogsm-nél 73k ;)

(#35700) mtcob válasza MaciG (#35696) üzenetére


mtcob
senior tag

Újonnan LG Nexus 4, vagy LG Optimus G :K Esetleg Sony Xperia SP,bár az első kettő azért erősebb telefon ennél....:)
Nexus 4 mellett szól a támogatottság: még egy 1,5 évig biztos kap frissítést, teljesen gyári android van rajta, így sebességre sem lehet panasz :C
LG Optimus G mellett szól a jobb kamera és a kicsit erősebb üzemidő, viszont a frissítéseket jóval lassabban kapja...mondjuk ezen is atomstabil a rendszer, illetve van rajta pár hasznos extra amit az LG telepített rá, pl QuickMemo, QSlide, stb..:)
Innen már neked kell eldönteni melyik tetszik jobban, mindkettő jó választás, nem tudsz mellé nyúlni velük :N

szerk: telenornál véve jóval drágább mindkét készülék 80k nál, így marad a független...partnerogsm-et ajánlom, korrektek és nagyon jó áron adják mindkettő telefont, Nexus 4 83k, Optimus G 81k ;)

[ Szerkesztve ]

(#35797) HuMarc válasza #57919488 (#35796) üzenetére


HuMarc
addikt

Media Markt, Edigital, Expansys, Partnero, Speedshop, esetleg XXL GSM.

(#36145) w333 válasza HuMarc (#36144) üzenetére


w333
félisten

Bolti garanciával a PartNero GSM -nél ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#36218) Bkrisz9 válasza ifkopityu (#36216) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Mert próbálnak a "felhő" alapú (netes tárhely stb) szolgáltatások felé terelni.

Ja és most vettem észre h a garanciát is kérdezted.

Bolti: a bolt javítja ha javítja elég sokszor ráfogják, hogy a felhasználó rontja el es nem csinálnak vele semmit, az is előfordul h összegányolják ha meg is csinálják es a kis gsm-ek bármikor meg is szűnhetnek. Ami talán ajánlottabb az a Partnero GSM

Gyártói garancia: a gyártó szerződtetett szervízpartnere javítja amennyiben teljesülnek a feltételek. Nekik sokkal ritkábban szokásuk költözködni és nem is tűnnek el mint szürke szamár a ködbe

Ja és a MIUI-hoz asszem van multilanguage pack ami tartalmazmagyar nyelvet

[ Szerkesztve ]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#36256) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Na megérkezett az itt ajánlott Nexus 4-em!
PartNero GSM-től rendeltem, tegnap dél környékén lebeszéltem valük Skypeon, ma 9fele hívott a futár, ergo kevesebb mint 24 óra alatt a kezemben volt a készülék!
Kellemesen csalódtam benne, tényleg igazi minőségérzete van ahogy a kezében fogja az ember. Semmi akadás (nem kell azon félni mit szúrtak el a gyártók benne), szép kijelző, elegáns külső, ennyiért nagyon megérte nekem. A bővíthetőség nálam nem volt nagy kérdés, 8Gb-os microSD kártyát se használtam ki, ez meg 16Gb-os, csak elférek valahogy.
Köszönöm szépen mindenkinek az ajánlást :R

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#36595) w333 válasza surgery (#36594) üzenetére


w333
félisten

100% -s ilyen bolt nem nagyon van, maradjunk annyiban hogy vegyesek a vélemények a bolti garanciával kapcsolatban, viszont léteznek pozitív visszajelzések alapján 1-2 megbízható bolt is !

Ebben az árkategóriában Optimus G vagy Nexus 4 -t ajánlom a PartNero GSM -ből ahol mindkét telefon 79000 Ft ! :K

Különösebb elvárásid lennének esetleg ? :B

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.