Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) AxBattler


AxBattler
félisten

The Last of Us Part I v1.1.2 Patch Notes for PC
Hmm, ez már csak foltozásnak tűnik, nagyobb javításra a továbbiakban nem számítok.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#552) shotika válasza AxBattler (#551) üzenetére


shotika
őstag

Megjelenéskor vittem végig pc-én, illetve most nemrég újra felraktam, hogy megnézzem mi változott. Stabilabb lett, gyorsabb, viszont az egérrel való forgás, nézelődés még mindig nem az igazi.
Szerintem ezt már nem is fogják megcsinálni.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#553) M_AND_Ms


M_AND_Ms
addikt

...és ki mit tud a Last Of Us Part 2-ről. Lesz? Mikor lesz pc-n?

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#554) diablo1984 válasza M_AND_Ms (#553) üzenetére


diablo1984
veterán

Hogyne lenne, ugyanúgy portolják elvileg az összes részt, anno az 1 megjelenésekor is írták ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#555) Angie™


Angie™
addikt

Általában le vagyok maradva, most kezdtem még el játszani vele. :B

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#556) diablo1984 válasza Angie™ (#555) üzenetére


diablo1984
veterán

Legalább már a teljesen élhető, nem bugos változatával találkozol.

(#557) somfalvi


somfalvi
tag

Sziasztok! Tervezem megvásárolni a játékot. Néztem hozzá magyaritást, de úgy néztem magyarul jött ki a játék. Igaz ez? Furcsálom, pusztán ennyi... :)

(#558) btf válasza somfalvi (#557) üzenetére


btf
aktív tag

Igen, Magyar felirattal jött ki a játék.

A '18-as év óta a nagyobb belsős Sony címek néhány kivétellel tartalmaznak Magyar feliratot: God of War, Spider-Man, Ratchet Rift Apart, Horizon Forbidden West stb.

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#559) somfalvi válasza btf (#558) üzenetére


somfalvi
tag

Köszönöm a gyors választ! :R

(#560) Angie™


Angie™
addikt

Én időközben végeztem vele, nem volt túl hosszú, kb. 15 óra. Nem lesz életem kedvenc játéka de azért várom a következő részt :K

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#561) westlake


westlake
félisten

v1.1.3 Patch

-Added support for AMD FSR3 Super Resolution
-Added support for AMD FSR3 Frame Generation

Play nice!

(#562) AxBattler válasza westlake (#561) üzenetére


AxBattler
félisten

Kíváncsi leszek tesztekre, ND-nek sikerül kihozni valami normálisat az FSR3-ból?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#563) westlake válasza AxBattler (#562) üzenetére


westlake
félisten

Megjelenés után majd egy évvel?! :U

Ezeknek a dolgoknak (FSR, DLSS, XeSS, RT) alapértelmezettnek kellene lenniük. Már persze ott, ahol lehetővé teszi ezt az engine.

Play nice!

(#564) AxBattler válasza westlake (#563) üzenetére


AxBattler
félisten

Szerintem az FSR2-t eddig is támogatta, az FSR3 pedig 2023 szeptemberében jelent meg.
:B

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#565) westlake válasza AxBattler (#564) üzenetére


westlake
félisten

Valóban, de négy hónapig se kellene tartania. :B

Play nice!

(#566) AxBattler válasza westlake (#565) üzenetére


AxBattler
félisten

Mittomén', írj levelet Druckmann-nak. :U :))

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#567) mert_csokis válasza AxBattler (#562) üzenetére


mert_csokis
senior tag

Az a baj, hogy a DLSS mellett még mindig hibás. A teljesítmény azonos, de az AMD megoldása még mindig képhibákat produkál.
Legalább is nálam, GeForce-on.
A Frame Generation viszont brutál, nagyjából plusz 30-40 fps-t rádob az alap FSR3-ra. Elképesztő. Kár, hogy VSync és fps cap mellett használhatatlan.
Pedig nagyon jól jönne az a plusz teljesítmény. Leesett az állam, mikor aktivált Frame Gen. után a 88 fps felugrott 125-re.

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#568) shotika válasza mert_csokis (#567) üzenetére


shotika
őstag

A magas hz-es kijelzők korában használ még valaki Vsync-et? :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#569) mert_csokis válasza shotika (#568) üzenetére


mert_csokis
senior tag

Kapaszkodj meg valamiben...
Igen, használnak. :)
A magas Hz-es kijelzők korában is léteznek még 60Hz-es monitorok. Tudom, nehéz elhinni. És ott azért jól jön a VSync. Mondjuk valakit nem zavar a képtörés. Régen mi is úgy játszottunk, nem érdekelt. Ma már háklis vagyok rá.

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#570) Csavez™ válasza shotika (#568) üzenetére


Csavez™
veterán

Igen, én is, gsync-el, 7680x2160, minden full, a legjobb képet adja

EK-Quantum Lumen 7˝LCD eladó ~ 33e.

(#571) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Én csak most vettem meg így kimaradtam a szopásból. Nálam hibátlanul fut. Már a játék első 5 percében látszott, hogy ez egy mestermunka. Gyönyörűen kidolgozott és annyira figyeltek a hangokra is, hogy az elképesztő. Sötét szobában egy minőségi fülessel baszó élmény. Nálam ilyet a gow és semmilyen más játék sem adott. Minden maxon 2k-ban gyönyörűen fut. 10/10 :R

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#572) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Én most kezdtem újra 1 év után, hát a jelenlegi állapota összehasonlíthatatlan azzal amikor kijött. Szuperül fut, 4k minden full - mintha nem ugyanaz a játék lenne annyira jól le lett optimalizálva. Mondanám hogy ilyennek kellett volna lennie alapból amikor kijött de hát sajnos már nem 2008-at írunk amikor ez volt az alap... :U

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#573) AxBattler


AxBattler
félisten

:DDD

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.