Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) s:zozo válasza Döglött Róka (#99) üzenetére


s:zozo
aktív tag

Hagyd már ezeket a ködös fogalmazásokat, hogy 1+1 az kettő, hogy kapcsolod össze a kijelebtésemet a Kognitív disszonancia-val.
"Úgy gondolom, hogy aki a megjelenéskor vesz játékot annak számítania kell az ilyen hibákra és fagyásokra."
Magyarázd meg, mert én nem értem. Ez tény és semmi köze hozzá hogy ez a játék mennyire bugos, vagy jó és az én véleményem vagy sem.

(#102) podtibi válasza Döglött Róka (#99) üzenetére


podtibi
senior tag

Nem fogja megérteni hogy minden ami hibásan jelenik meg, de megveszi mert később ugyebár javítanak rajta, azzal csak azt támogatja hogy továbbra is hibás megjelenések lesznek.

[ Szerkesztve ]

Ezt inkább rád bízom.

(#103) Döglött Róka válasza s:zozo (#101) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Hol ködös az, hogy 1+1 az kettő? :D

Nem csoda hogy nem érted mert már az elemi matek is ködös. Segítek: szerinted számítani kell ezekre, tehát elfogadod hogy szar, és ha megveszed akkor tudomásul veszed hogy szar a termék. Dehát megvetted, majd valahogy össze lesz tákolva.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#104) s:zozo válasza podtibi (#100) üzenetére


s:zozo
aktív tag

" És akkor az legyen is így" ne adj szavakat a számba. Még szép hogy foglalkozni kell vele és kapja is a negatív értékeléseket a steam-n. A tapasztalat ellenére viszont még veszik az emberek.
"Ezen jót nevettem" sajnos nem vicces a tapasztalat ellenére következő alkalommal is ugyan azok az emberek veszik a frissen megjelent játékot. A PC gaming nem arról szól most sem, hogy minden tökéletesen működik. Javult a DOS-s időkhöz képest azt tény. Sokan vesznek PC-t játékra, de ez nem konzol gaming, már egy hardver összeállítás is szakértelmet kíván és a szoftverek telepítése karbantartása szintén.

(#105) podtibi válasza s:zozo (#104) üzenetére


podtibi
senior tag

Nem állt szándékomban. Kérdés akart. Visszanézve ezt látom.

[ Szerkesztve ]

Ezt inkább rád bízom.

(#106) s:zozo válasza Döglött Róka (#103) üzenetére


s:zozo
aktív tag

Jobb dolgom is van hogy a te sértegetéseidet olvassam. az ködös hogy, hogy kapcsolod össze a kettőt és nem a matek
Hol írtam, hogy elfogadom hogy szar? vagy hogy el kell fogadni azt írtam, hogy ez a tendencia. A szoftver fejlesztés pedig ilyen, nincs hibátlan szoftver és nem ez az első eset hogy sokaknak gondja van egy játékkal és bazmeg még mindig nem értem, hogy jön ide a
Kognitív disszonancia. A játék, mint játék jó és nem állítom hogy nincs vele gond vagy hogy az említett tendencia jó és el kell fogadni.
"
Az elmélet alapgondolata, hogy amikor valamilyen új információ vagy tapasztalat ellentmond a korábbi elképzeléseknek vagy ismereteknek, akkor disszonanciát, belső feszültséget élünk át. Ez a disszonancia szorongáskeltő állapot, melyet csökkenteni igyekszünk.
Például valaki egy bizonyos márkájú mosóport vásárol, mivel azt gondolja, hogy az a kapható legjobb termék. Ilyenkor a vásárló által tartott tudattartalom (kogníció) az, hogy jó mosóport vett. Ha azonban a vásárlás után olyan ismeret érkezik, mely szerint kapható egy jobb mosópor is (például egy reklám révén), akkor a két ellentmondó tudattartalmat valahogyan összhangba kell hozni."
Bennem csak a te hülye kötegesed kelt feszültséget.

(#107) s:zozo válasza podtibi (#102) üzenetére


s:zozo
aktív tag

megértem és ne felejtsd el hogy erre ott van a refund én visszakértem volna a pénzt, mint ahogy sok játéknál megtettem, de itt írtam hogy nekem szuperul működik a game. Most ezek szerintem nem problémák ha gondod van egy termékkel visszakéred az pénzt és a cég pedig megkapja a visszajelzéseket az online csatornákon.

(#108) podtibi válasza s:zozo (#107) üzenetére


podtibi
senior tag

Nem az lenne a normális hogy legközelebb ne forduljon elő ilyen eset és ne kelljen a pénzt visszakérni?

[ Szerkesztve ]

Ezt inkább rád bízom.

(#109) Döglött Róka válasza s:zozo (#106) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ne feszülj be, én is csak röhögni járok ide :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#110) s:zozo válasza podtibi (#108) üzenetére


s:zozo
aktív tag

Persze az lenne a normális, de a PC-s Gaming nem tud így működni. Nagyon régtől (c64, PC DOS, Amiga) fogva voltak és lesznek is ilyen kirívó esetek. Ez ilyen, lehet szörnyen hangzik, de így van és persze nem szabad elfogadni és vissza kell kérni a pénzt, ennél a játéknál is ha valakinek gondja van vele.

(#111) Hopkins95 válasza s:zozo (#110) üzenetére


Hopkins95
addikt

Na végre, azért csak megértetted a lényegét annak, amiről a kollégák beszéltek és beláttad a végén, hogy ez így nagyon nincs rendben! :R

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#112) PuMbA válasza Hopkins95 (#111) üzenetére


PuMbA
titán

Nincs rendben, de mindig elő fog fordulni és ezért felesleges felháborodni vagy a fórumokat teleírni vele. Ha veszel egy autót sok-sok millióért ott is előfordulhat, hogy visszahívják és be kell vinned a szervizbe, mert hibás például a fék. A világ nem úgy működik, hogy kijönnek a termékek és hibátlanok. A Last of Us így jött ki és kész. Ez van.

[ Szerkesztve ]

(#113) McW1


McW1
tag

Akinek fagyizik próbálja v-sync on + dlss off kombót

Nekem 5-10 percenként fagyott folyamat, ezzel a beállítással stabilnak tűnik, így tudtam egy órát tolni ultrán... :DDD

Azt hiszed, hogy mit gondolsz?

(#114) SpazzMaticus válasza PuMbA (#112) üzenetére


SpazzMaticus
tag

Pont azért "fog mindíg előfordulni ilyen", mert a többség sajnos mindíg úgy gondolkodik ahogyan te. :)
A konformizmus mintapéldánya vagy, a te fajtádtól tartana az ember még mindíg a pattintott kőeszköznél... :D

Ja, "hát vannak probémák, de az élet mán' csak ilyen" mi ?

Csak egyszer kellene egy ilyen állapotban megjelent game-et játékosközösségileg ignorálni, azt is csak úgy egy-két hétig, azután beszélhetnénk róla pár év múlva hogy azóta történt-e ilyen... :D

De a többség egy megfelelő logóval ellátott, promózott és felhápolt aranypapirba csomagolt kuladarabot is remegve várna a megjelenés napján...

Az utolsó mondatom nem a játéknak szólt, az egy korszakos darab a PC-s verzió jelenlegi állapotától függetlenül is, hanem a "kedves" vásárlóknak, ha-szokás szerint- ezt külön magyarázatot igényelne.

Kegközelebb is irjátok be mindenhova hogy : "fú nagyon várós", meg "azonnali vétel", és vegyetek is meg mindent elővételben feltétlenül, gondolkodás nelkül... :C

[ Szerkesztve ]

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#115) szabeska válasza McW1 (#113) üzenetére


szabeska
addikt

Ez a patch előtti vagy utáni verzió?

F1

(#116) Ferdzsoo válasza McW1 (#113) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Én is a DLSS-re gyanakodtam. De nem. Nálam amióta a v-Sync on azóta nem fagyott...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#117) PuMbA válasza SpazzMaticus (#114) üzenetére


PuMbA
titán

"A konformizmus mintapéldánya vagy, a te fajtádtól tartana az ember még mindíg a pattintott kőeszköznél..."

Ha te így látod, akkor legyen így :) Én inkább úgy mondanám, hogy nem akadok ki vagy idegeskedek, illetve nem töltöm az időt felesleges internetes fröcsögéssel azzal a dologgal kapcsolatban, amit nem tudok befolyásolni. Tudja a cég, hogy hibázott, ki fogja javítani, szóval nem látom a problémát azon kívül, hogy valaki veri a tam-tamot, hogy pár hétig nem játszhat. Tökéletességet sem várok el, mert az emberek közel sem tökéletesek, nagyrészt egyáltalán nem. Aki fel akar háborodni vagy hőbörögni az csinálja, én nem tiltom meg neki.

[ Szerkesztve ]

(#118) Wasp91


Wasp91
aktív tag

Mouse stutter-t sikerült valakinek megoldania? K*rva idegesítő, hogy van elég fps, de ha mozgatod az egeret szaggat az egész. :W

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#119) PuMbA válasza Wasp91 (#118) üzenetére


PuMbA
titán

Ez is vizsgálat alatt van, úgyhogy javítják a következő 1-2 hétben :)

[ Szerkesztve ]

(#120) SpazzMaticus válasza PuMbA (#117) üzenetére


SpazzMaticus
tag

Aki szólni "merészel" olyan dolgok miatt is, ami a kis hóvirág lelked nyugalmát, meg a te megszokott kis konform konfliktuskerülő életviteled nem feltétlenül zavarja meg, vagy te természetesnek tartod, az nem automatikusan "fröcsögés" ám. :)

Az hogy manapság milyen állapotban jelennek meg játékok, az az élet huszonhétezernégyszázhuszonhatodrangú problémája. Normális ember ezen egy hangyányit nem idegeskedik.
Csak megjegyzi vigyorogva, hogy pont azért fordul ez elő, mert ilyen a többség mint te.

De hát "ezt te úgysem tudod befolyásolni", a világ ilyen... Hát persze. :D

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#121) kekigyu


kekigyu
aktív tag

Kapható a játék ,,dobozos,, verzióban is vagy csak digitálisan megvásárolható?

(#122) PuMbA válasza SpazzMaticus (#120) üzenetére


PuMbA
titán

Felettébb érdekes, hogy így online, pár hozzászólásomból képes vagy felmérni hogy hogy élem az életem :) Ez egyáltalán nem lehetséges. Ahogy írtam, szerintem felesleges konfliktust csinálni a kis dolgokból, hiszen ahogy írod, ezzel tökéletesen egyetértek:

"Az hogy manapság milyen állapotban jelennek meg játékok, az az élet huszonhétezernégyszázhuszonhatodrangú problémája."

Én nem szeretnék az az ember lenni, aki minden kis dologba beleáll.

[ Szerkesztve ]

(#123) SpazzMaticus válasza PuMbA (#122) üzenetére


SpazzMaticus
tag

Hát ez van. :)

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#124) Hopkins95 válasza kekigyu (#121) üzenetére


Hopkins95
addikt

Sajnos nincsen, a Firefly Edition lenne, ami kizárólag Playstation Directen elérhető, az meg legközelebb Németországba szállít csak, ami szerintem így 2023-ban kicsit gáz. :F

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#125) DrDoktor válasza PuMbA (#112) üzenetére


DrDoktor
tag

Kussban kell ülni elviselni szemet hunyni mi?

LÓnakaFezét!
HA nincs ugatás kiabálás akkor mégtöbb ilyen igénytelen paraszt verzió jönne ki.Teljesen rendben van a hangosság !

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#126) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Honnan lehet letölteni az új patchet?

(#127) szabeska válasza INGJOKE (#126) üzenetére


szabeska
addikt

Steam/Epic ;]

F1

(#128) Alpi.


Alpi.
addikt

Ha Shader compile alatt befagy, akkor újra kell kezdeni. A hibás shader cache droppokat, fagyásokat okoz. Nem feltétlen kell újra rakni a játékot, elég a shader cache-t törölni, utána újra csinálja. Több, mint 2 GB-ot kölykedzik. :D

Egy komoly stabilitás tesztnek is elmenne ez a fél órás shader compile. :D
[Shader compile alatti terhelések]

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#129) DrDoktor válasza Alpi. (#128) üzenetére


DrDoktor
tag

És ezt meddig hányszor? Vagy egyszer csak elkapja mint a wartburg szivató annó?
Orosz rulett?
Áhh jó,hogy refundoltam majd jövőre 20 euroért felpatchelve vagy karácsonyra ingyen epictől... ;] :DDD

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#130) Alpi. válasza DrDoktor (#129) üzenetére


Alpi.
addikt

Hogyhogy hányszor ? :D
3x toltam végig, 2 install + másik compiler teszt miatt. Mind a 3x hibátlanul végig ment. De ha crashelt volna, újrakezdtem volna.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#131) Alpi. válasza Wasp91 (#118) üzenetére


Alpi.
addikt

Esetleg (ha nincs bekapcsolva és Nv-d van.), próbáld meg bekapcsolni az "Alacsony késleltetési mód"-ot.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#132) Hopkins95 válasza Alpi. (#128) üzenetére


Hopkins95
addikt

Az nagyon meredek!! :Y Lófüttynek kell ide Cinebench meg 3DMark, ha van Last of Us PC benchmarkunk! :DDD

Úgy látom, az AMD végre csak elérte célját, lett értelme a sokmagos Ryzeneknek gamingben, a Threadripper innentől kezdve pedig egészen új értelmet nyer! ;]

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#133) Alpi. válasza Hopkins95 (#132) üzenetére


Alpi.
addikt

Jaja ! Vártam, hogy felmegy-e 100% fölé, de nem ment. :DDD :DDD :DDD
Csípeget, mint egy hómaró.
Viszont, legalább szépen használja az összes szálat. :))

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#134) Wasp91 válasza Alpi. (#131) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Így se jó nekem. Várok a patchre.

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#135) szabeska válasza Wasp91 (#134) üzenetére


szabeska
addikt

1.0.1.1-el 30 perc alatt vegzett nalam. Tiszta telepitessel raktam fel kivancsisagbol az 1.0.1.5-ot, ugyanugy 30 perc volt. De ezt csak egyszer kell megvarni, szerintem kibirhato :U

F1

(#136) Ferdzsoo válasza szabeska (#135) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Tegnap nekem a psolibs mappa törlése után az újracompile pontosan 20 percig tartott. (Nem nyúltam addig a géphez)
Utána több órát is játszottam, egyszer sem fagyott ki. Már lassan nem is értettem, mi van. :DDD

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#137) gulupeti válasza Alpi. (#128) üzenetére


gulupeti
senior tag

Nálam 1 kékhalál, 2 fagyás, valamint egy asztalra kivágás után végig is ment a shader építés. :D Iszonyúan eszi a gépet, úgy, mint kb. semmi más. Lehet mégsem stabil a ram OC? Cruncher alatt pedig nem volt gond, meg játékok alatt sem.

[ Szerkesztve ]

(#138) Alpi. válasza gulupeti (#137) üzenetére


Alpi.
addikt

Megmelegszenek a ramok nagyon. Én arra tippelnék. Vga is dolgozik, cpu is fullon és közben elég komoly ram terhelés is van. Fél óra alatt ez szében megbuggyantja a gépház klímáját. Ramok nem igen tolrálják a meleget egy pont után. Ami 45-50 fokosna atombiztos, az 60 foknál simán eleshet. (akár egy XMP-vel is) Én pl. ezért ventizem, mert a vga oda fújja a melget (óriási találmány.... :U ) és 15-20-30 perc játék után kidobált az asztalra. Miközben a ram bármilyen teszten végigfutott 100x hibamentesen. Amikor a vga nem fűtötte.
Ez csak tipp, de én erre látok a legnagyobb esélyt, akinél esetleg megbotlik shader compile alatt.
Ahogy már az előzményekben is felemrült, hogy a cpu hőfok még prime alatt sem volt (szinte) ilyen magas, mint itt. Prime alatt nem dolgozik a vga (jelentős terheléssel). 20-30 perc alatt az rengeteget fűt és ha 10 fokkal melegebb levegővel hűtjük a dolgokat, akkor 10 fokkal melegebb lesz a kapott hőfok is.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#139) PowerBuldog válasza szabeska (#135) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nekem fél óra alatt 34%-ig jutott. Kicseréltem a decompiller dll-t, utána 5 perc alatt végzett.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#140) Jesus_Shaves


Jesus_Shaves
aktív tag

Ez most komoly? Egy 60€-s játéknál random DLL-eket kell letölteni az internetről, hogy megfelelően működjön? Ezért pár éve még csoportos pert akasztottak volna bárki nyakába...

(#141) Hopkins95 válasza Alpi. (#133) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hát ezen behaltam, új fogalmat nyer a shader építő verseny! :DD

Live tweeting a daring drag race for the ages.
Ryzen 5 3600 has a 22 Minute lead, but the Core i9 12900K is almost catching up!
Who will win the Shader Compilation

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#142) shotika válasza PowerBuldog (#139) üzenetére


shotika
őstag

A DLL-t én is lecseréltem, nagyjából 10 perc lehetett a shaderezés.

A játék gyönyörűen fest, viszont néha mozgás közben darabos pedig az fps nem esik vissza.
Ennél nagyobb probléma, hogy fél óra alatt 3x crashelt ki a game, hibaüzenet nélkül.

Teljesen érthetetlen, hogyan jelenhetett meg ilyen állapotban, lényegében játszhatatlan...

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#143) PuMbA válasza shotika (#142) üzenetére


PuMbA
titán

VRAM betelik, azért crash-el. Vedd lejjebb a textúra minőséget.

[ Szerkesztve ]

(#144) Alpi. válasza Hopkins95 (#141) üzenetére


Alpi.
addikt

:D :D :D
Na, ezt nevezem "Real world performance" mérésnek. Rá kéne menni valami Xoc-s konfiggal, Ln2-vel. :DDD

Jesus_Shaves : s:zozo által #104 + #110 hsz.-ben leírt dologgal értek egyet. Régen is érintett volt a pc szegmens ezen a téren. Csak egy nagyon egyszerű példa, ha nem tudtad, miket kell beírni a config.sys -be (vagy az autoexec-bat-ba akár) a játékok nagy része el sem indult. Persze sok minden változott, de egy minimális készséget, utánajárást még mindig igényel ez a világ. Ha csak a grafikai beállítások helyes (vagy optimálisabb) megtalálását veszem, ami manapság sajnos egyre inkább porondon van, már az sem "hülyebiztos". Ehhez képest egy Dll file cseréje, nem akkora esemény. Dlss verziót is így cserélsz, ha a játék fejlsztői nem iparkodnak eléggé. :)

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#145) Ferdzsoo válasza shotika (#142) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Vsync-et ha offon van próbáld meg bekapcsolni illetve 105% fölé ne menj Vramban.
Nekem ezek megoldották a fagyást...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#146) #95462144 válasza Alpi. (#144) üzenetére


#95462144
törölt tag

Ez nem torrent, hogy mókolgassam vagy crakkelgessem a 60 eurós játékot ne hülyéskedj már. Persze meg lehet oldani pikk-pakk, de a kiadó egy marék szotyira valót nem érdemel ebben az esetben kértem is vissza a játék árát. Nem fogok más gányolása miatt egy gyufaszálat se arrébb tenni. Ezt érdemlik a nagy semmit. Nevetséges az egész sztori az is aki védi őket.

(#147) shotika válasza PuMbA (#143) üzenetére


shotika
őstag

Akkor irja ki a jatek, h betelik a Vram, es ez fagyast okoz. Ezt igy nem tudom elfogadni, de koszi.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#148) PuMbA válasza shotika (#147) üzenetére


PuMbA
titán

A grafikai menüben nem jelez neked sárgán vagy pirosan a VRAM használat csík?

Alpi: Én is ezen a véleményen vagyok. Aki nem akar állítgatni, nem akar több perces shader fordítást stb., arra ott a konzol. A PC-nek is vannak hátrányai. A hátránya ez, amit most látunk.

[ Szerkesztve ]

(#149) Alpi. válasza #95462144 (#146) üzenetére


Alpi.
addikt

Nem úgy értettem, hogy nincs probléma. Az nagyon is van. Sőt, az említett, egyre gyakoribb értelmetlenül, össze ekkentett grafikai beállítások is egyértelműen a beleszarás jelei.
Én csak arra reflektáltam, hogy régen sem volt példátlan az ilyesmi. Sajnos vagy nem, ez nézőpont kérdése. Ilyenkor egyértelműen az, de ha úgy nézzük, pont ez a konfigurálhatóság adja azt a kis pluszt is, amit rengetegen szeretnek a pc-kben. Összállítod a géped, ezt raksz bele, azt. Állítgatod, stb. Nyílván nem mindenkinek, de ha mindkettőről szívesen lemondanánk, arra ott van a konzol.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#150) #95462144 válasza PuMbA (#148) üzenetére


#95462144
törölt tag

Nem jeleznie kellene, hanem inaktívvá tenni a beállítást normális játékoknál, amikkel hajlandóak voltak foglalkozni így van nem úgy, mint ennél az összegányolt valaminél.

#149Alpi.: Hajlandó lennék vele mókolni, ha 10 euró lenne maximum. Viszont ez úgy felidegesített, hogy azonnal kértem vissza a pénzt és messzire kerülöm a kiadót a továbbiakban. Én ilyen link embereknek egy forintot nem vagyok hajlandó fizetni... Még gyógyszerre se.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.