Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Media Markt

Hozzászólások

(#401) Sliderxy válasza BUZZLGHTYR (#400) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Hello, mi lett az ügyből? Jutottál valamire?

Nekem most volt kalandom a Pécsi MM-el. Telefonon érdeklődtem volna raktárkészlet után, hogy ne utazzak potyára, de az ügyintéző hölgy folyamatosan csak cikkszámot akart megtudni. Hiába mondtam neki a konkrét készülék típust, ő azt úgy nem tudja megnézni...WTF? :F Utólag láttam, hogy a weboldalukon ott van a típus mellett a cikkszám, de arra sem vette a fáradtságot, hogy megnézze a saját honlapjukat, abszolút nem volt benne semmi segítőkészség. Próbáltam rávezetni, hogy azért a konkrét típus alapján csak be tudja azonosítani a készelüket, de erre az volt a megoldás, hogy kapcsolja a kollégát, de konkrétan rámb*szta a telefont. Köszi MM. Majd máshonnan vásárolok...

(#402) Hebehebe válasza BUZZLGHTYR (#400) üzenetére


Hebehebe
tag

Kb hasonló probléma nálam is philips tv-vel. A gold garancián agyalok hogy elvileg ha nincs hasonló tv akkor levásárolhatod.

És a garancia törésre, elázásra balesetre stb-re van.
Fogod lelököd, ráesik egy székre azt kész.

Kérdés hogy valaki csinálta-e már? :)

(#403) Mizol29


Mizol29
senior tag

Üdv! Olyan esetben mi van ha online egy termék ára 30K, de az üzletben viszont van 15-ért is? Ma voltam bent Miskolci MM-ban csak kíváncsiságból, ha én tudatlanul megrendelem online többért azt nekem annyiért is adják ki hiába lenne az adott boltaban kevessebbért? Személyes átvétel esetén persze

[ Szerkesztve ]

(#404) Sliderxy válasza Mizol29 (#403) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Annyiért. Ne vedd át vagy mondd le ha még tudod.
Az üzletből meg hozz el egyet amíg még van belőle.

(#405) Mizol29 válasza Sliderxy (#404) üzenetére


Mizol29
senior tag

Köszi, nem rendeltem meg még semmit sem csak akartam tudni, hogy van ez. :R

(#406) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

21-en jart le a 14 napos visszakuldes a termekrol amit rendeltem.
Ha azt mondom, hogy kari aji lett volna, visszaveszik szerintetek? 😀

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#407) Sliderxy válasza IntelKiller7 (#406) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Nem.

(#408) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Ez alapján akartam megvenni 0%-os THM-re a mosógépet és a szárítógépet.

Kiderült., hogy nem tudom mert csak a MEGJELÖLT termékekre van 0% thm.

Ez szerintetek nem megjelölt?? A főoldalon ez a promoció neve, ha rákattintok ez az újság jön ki.

Külön vicc, hogy a mosógépre megadja a 0%-t de a szárítóra nem. És egyébként is, az oldalon egyiken sincs külön megjelölés, hogy 0%-os THM. A főoldalon egy hűtő található, arra rá van irva a 0%THM matrica de arra sem adja meg.

Tegnap felhivtam az ügyfélszolgálatot, de leráztak ezzel, hogy csak a külön megjelölt termékekre vonatkozik. Mikor felhivtam a fentebbi pontokra a figyelmet, akkor azt mondta visszahív, azóta is hív.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#409) apszi


apszi
őstag

Sziasztok!

Tévék tekintetében mennyire divat még használt, visszaküldött, vagy kiállított darabot eladni újként a Médiában manapság, onlány rendelés esetén?
eéőre is köszönöm! :R

(#410) mályva


mályva
aktív tag

Sziasztok
tv-t vennék
emag nál még él az, hogyha rossz lesz a tv ingyen jön érte a futár háztol házig viszi?
gondolkodom hogy mi lenne jobb emag, vagy media markt? media nem jön ingyen, ugye? ugy emlékszem. oda be kell vinni ha elromlana vagy kuldeni saját költségen? köszi

Megbízhatóságom: 208 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#411) mauimagic


mauimagic
aktív tag

Sziasztok!
Hirtelen felindulásból routert vettem pénteken a MM-ban.
Ma kipróbálva azt tapasztaltam, hogy sokkal rosszabb, mint a több mint 5 éves routerem, ami helyett vettem...

Ha nem online vásárlás volt, akkor létezik valami elállási jog? Vagy normálisan állnak hozzá?

(#412) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Agyfa**t kapok! Fagyasztót akarnék rendelni és amikor a pénztárra nyomok, mindig ezt dobja [kép] :(((

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#413) tylerddd válasza tylerddd (#412) üzenetére


tylerddd
veterán

Ma reggel már ment, le tudtam adni a rendelést.

Csak egészség legyen, meg térerő!

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Media Markt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.