Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Media Markt

Hozzászólások

(#202) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Utánagugliztam.
Mivel lehet rendelni 1-es régiókódos lenmezeket, gondolom, legálisan árulják ők is.

Samsung Galaxy A54

(#203) Agostino válasza Angie™ (#200) üzenetére


Agostino
addikt

Szerintem nincsen ami tiltja. Keress utána a neten, hogyan kell régiófüggetleníteni a lejátszódat, általában szokott minden típusra leírás lenni.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#204) anjani182 válasza Angie™ (#200) üzenetére


anjani182
őstag

Gondolom 1k-s film volt :C

Ha Pc-n akarod nézni, akkor van 1 jó kis progi, a neve DVD Region Free, én is használtam, mert van pár amcsi DVD-m, persze csak Trial, amit letölthető.... :Y :C Még véletlenül se keress kódot hozzá!

[Szerkesztve]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#205) RAM válasza anjani182 (#204) üzenetére


RAM
őstag

0,399k -ért is volt (lehet , hogy nem a MM-ban) :DD

Csak tisztán

(#206) anjani182 válasza RAM (#205) üzenetére


anjani182
őstag

Azon se volt Artisjus címke :C

Forever and ever, let's make this last forever.

(#207) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Hát hülye azért nemvagyok!... hogya media Marktban vásároljak!
minden 10-20-30%al drágább! nagyon ritka hogy ott vagyünk valamit csak szétnézni megyünk be kiválasztjuk mi kell és nagykerből féláron megrendekljük..
egy HP nyomtató lett ott véve és oaln hibája volt hogya szines patron valmi regionális kóot veszitet el.. ztán elmenni vele HP szerviz kiadtak egy cserét (mák votl mert alig votl bene már tinta és telit kaptunk) amivel MINDEGYIK MM ben cserélni lehetet volna .. megyün ka legközlebbiben hát persze hogy nemcserélték vissza!
ui:meg majdnem onan lett egy monitor véve (lg 1720b) 87-ezerét az árkád MM-ben ottvotl a legolcsóbb. hiába hogy egy üzletlánc mégis az össze különálló és midnhol különböznke az árak.. aztán nézelődtam a neten és egyszer csak jééé valami aquacenter nevű számtekboltban votl még leakciózott darab ebből 69 ezerért.. meg is vettük ott.. nem kiálitot daravb volt meg stb.. nagyo nszeretm ezt amonitort.. MMben is amkor néztem.. a sorban végégnéztem oldalról és az összes monitor elsötétült csak ez nem.. meg stb szeretm..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#208) Asmarat


Asmarat
csendes tag

Én is mindenkit óva intek attól, hogy ott vásároljon, mert egyrészt minden drágább, ha pedig találsz vmit, ami úgymond jó árban van, akkor az tuti no name. Ezzel még nem is volna gond - csak működjön ugyebár...
Viszont, ha elromlik és még garanciális, akkor kezdődhet az ámokfutás, hogy megtaláld a szervízt...
Én például egy hétig kerestem, majd a város szélén egy kihalt gyártelepen egy konténerben leltem rá... ;)
Szerintem ez mindent elmond... LOL

(#209) Allien válasza Kiskokó (#207) üzenetére


Allien
veterán

Ööö, eléggé érdekes a felfogásod, az írásodat pedig eléggé nehéz megérteni (a zagyvaság, NEM az, amit az aláirásodban belinkeltél, NEM ugyanaz, mert plussz betüket is bele raksz, vagy kihagyod), annyira össze-vissza irogatsz!
De, ha ennyire penge vagy, mi a rákért nem a nagykerben vettél monitort??? Szerinted, mennyi ember tud ilyen lehetősséget? Kb. 1%-a az összes vásárlónak? Külömben, balga dolog ilyen hülyeséget írni, hogy MINDEN drágább. Persze a nagykerhez képest egyértelmü. Én rendszeressen vásárlok az MM-ben, mert van olyan cucc, amit másutt nem, vagy drágábban kapni! :)) Pl. EREDETI játékok (PC). Persze, összehasonlítom a konkurenciával vásárlás elött. Egy jó példa, a Battlefield 2 egyik kiegészitője nem is volt kapható SEHOL másutt, az 576-ba nem is hallottak, csak az online letöltésről!
Aki pedig HP terméket vesz, az szerintem csak egyszerűen csóró (én is az vagyok), és nem gondolkodik (az pedig megveszi a HP termékeit). Vagy nem olvassa a PH!-t (főleg a fórumokat)!;) Főleg monitor ügyileg, rengeteg infó van. Az, hogy hogyan választottál monitort, mindent elárul (mert az LOL, sorry).:B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#210) Kiskokó válasza Allien (#209) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jahjj istenem ne fárassz má. már bocs.
1.azért nem nagykerben vettem mert már kifutott darab vol akkor a monitor és egy helyen volt MM-ben ami kiálitto volt és 89ezer.. naennyi
2.jólvan nem minden de a 80% drágább és nem a nagyker ártól.. amiket te irsz pl a PCjáték bazd ezeknk a dolgoknak kötöt az ára és nagyon minimális ártöbletet leeht elveni avgy rárakni.. szóval az iylen PC-c cuccoknak kötöt az áruk..
3. igen tudom hogy szar a HP de itthonra bőven megfelel..
4.ez csak a legutolsó szemlélet votl amit véletenük vetem észre hogy odlaról néza nem sötétül el.. mert szereitnem azért elég jó monitor ez iylen árért ráadásul szép design nem olyan gagyi egymremnő mint a Samsung monitorok.
na mind1.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#211) Kiskokó válasza Kiskokó (#210) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jhaj elfelejtetm irni hogy nekünk villamossági és világitsátechnikai szaküzletünk van és MM-ben fateromnka az amániája hogy amit mi áruléunk és van ottis emgnézni az árát hát van egykét nagyon elkeseritő dolgog .. éssokan ott vásárolnak emrt tájékozaltanok hogy mi mennyit ér.. + azért mert egy nagy cég biztos nemveri át az embereket.. egyéntől függ mind1 ..cs
üdv djsaabe

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#212) Ariadne válasza Asmarat (#208) üzenetére


Ariadne
őstag

FYI: A hibás terméket vagy a kiskerbe viszed vissza (itt MM), vagy választásod szerint a jótállási jegyen feltüntetett szervizbe is viheted. De a kiskernek mindig be kell vennie, még akkor is, ha nem tud róla, hogy köteles bevenni... Lásd [link] 151/2003. korm. rendelet, 5.§ (1). ;)

[Szerkesztve]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#213) qestion


qestion
aktív tag

Hol a legolcsóbb a digit.fénykép előhívás?

:B


/ON

a pálya

(#215) ragazzo válasza Kalandor (#214) üzenetére


ragazzo
őstag

Vagy nem értettek hozzá, vagy nem eléggé motiváltak a dologban. Döbbenetes volt számomra hallani, hogy egyes plázákban kiadják az eladónak, hogy direkt ne segítsen a vevőnek. Ennek meg mi értelme van?

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#216) pemete2 válasza qestion (#213) üzenetére


pemete2
csendes tag

ROSSMANN! 40db kép:999.-ft.Csak májusban!

(#218) Kiskokó


Kiskokó
veterán

A westendi MM ben láttátok a 20 millás arany TV-t ?? szerintem nagyon gagyi. nekm nemkéne aranyból cask ha megy a házhoz.. de akkor má nem sazros 20milláért veszek arany TV-t :DDD

[Szerkesztve]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#219) AMD Power


AMD Power
titán

Hétfőtöl engem is megtaláltok a MM-ba! :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#220) Ariadne válasza AMD Power (#219) üzenetére


Ariadne
őstag

Ott dolgozol?

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#221) AMD Power válasza Ariadne (#220) üzenetére


AMD Power
titán

''Sajnos'' igen! :B

Kartellgyanúba keveredett az Intel


[link]

Érdekes kis cikk! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#222) Ariadne válasza AMD Power (#221) üzenetére


Ariadne
őstag

Nem lehet az olyan rossz... Sok mindennél sokkal jobb például. ;) Remélem jól fog menni a sorod ott.

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#223) c*


c*
aktív tag

ez az az uzlet amit ha tehetem kerulok legalabbis a debreceni malomparkban levot. . .
undorito egy uzlet foleg a garanciaintezos resznel oke ha valaki unja a munkajat de attol meg viselkedjen . . . atszabtak mar nem egyszer nem ketszer fules garancia monitor garancia stb :((

(#224) AMD Power válasza Ariadne (#222) üzenetére


AMD Power
titán

Nem rossz végül is csak a beosztásom nem tetszik nekem. Egyébként a Telekommunikációs osztályon vagyok. (Közel az infós osztályhoz! :B )

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#225) bLaCkDoGoNe válasza AMD Power (#224) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

És melyikben?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#226) AMD Power válasza bLaCkDoGoNe (#225) üzenetére


AMD Power
titán

Westend-be vagyok.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#227) koob válasza AMD Power (#226) üzenetére


koob
senior tag

privi ment! ;)

(#228) bLaCkDoGoNe válasza koob (#227) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Miért kell ezt mindig beírni? Jelzi a rendszer, ha valakinek privát üzenete érkezett, e-mailt is küld róla.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#229) koob válasza bLaCkDoGoNe (#228) üzenetére


koob
senior tag

e-mailt nem küld róla..

(#230) Viktor0610 válasza koob (#229) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben beállítod, igen.
Feltéve, h. az e-mail címed Ph!-kompatibilis.
(A Vodafone domain nem tartozik ezek közé... :O )

Samsung Galaxy A54

(#231) koob válasza Viktor0610 (#230) üzenetére


koob
senior tag

...és alapból nincs beállítva

[Szerkesztve]

(#232) Yeti910331


Yeti910331
aktív tag

Helló!
Mennyibe kerül most a MediaMarkt-ba a SanAndreas és a ViceCity?

Kizárt dolog, mert nem tudom. :)

(#233) bLaCkDoGoNe válasza Yeti910331 (#232) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Kb. egy hónappal ezelőtt voltam utoljára MM-ban, akkor a GTA:SA asszem 6990HUF volt. Vice Cityre 2990HUF rémlik, de ebben nem vagyok biztos.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#234) Ariadne válasza bLaCkDoGoNe (#233) üzenetére


Ariadne
őstag

Műszaki cikkeknél legalábbis akár 5-6000 Ft-tal is eltérő árak vannak egyes MM-ek között - szoftvernél is el tudom ezt képzelni... LEhet, hogy érdemes körbenézni néhány üzletet, meg az MM honlapon is válaszolnak bármely üzletre vonatkozóan az ilyen kérdésekre. :)

[Szerkesztve]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#235) bLaCkDoGoNe válasza Ariadne (#234) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Azt elfelejtettem odaírni, hogy én az Árkádban levő MM-ot ''szoktam'' látogatni.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#236) AMD Power válasza Ariadne (#234) üzenetére


AMD Power
titán

A ''mi'' MM-k a legdrágább! (Westend!)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#237) Ariadne válasza AMD Power (#236) üzenetére


Ariadne
őstag

Neeem, a szegedi sokkal drágább, legalábbis az mp3 lejátszóm volt az, ami konrétan 5000 Ft körüli összeggel többe került Szegeden, mint a Westendben... :D

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#238) AMD Power válasza Ariadne (#237) üzenetére


AMD Power
titán

''Átlagba'' véve ez a legdrágább! De nekem aztán mind1... :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#239) Yeti910331


Yeti910331
aktív tag

Ki járt mostanába a Médiában? Van most 4000-ért egy jó sztereó Hama hangszóró és kérdezem, hogy szerintetek megéri-e megvenni (a hangja egész jó).

Kizárt dolog, mert nem tudom. :)

(#240) Yeti910331 válasza Yeti910331 (#239) üzenetére


Yeti910331
aktív tag

Visszaszívtam. Ma délután megvettem (Pontosabban egy HAMA CS-436 -os hangfal) és nem csalódtam benne 1 percet se. Szép tiszta hangja van, hangosan szól és 1 szóval kemény gépezet. :)

Kizárt dolog, mert nem tudom. :)

(#241) stangli


stangli
senior tag

Miféle? Hama hangszóró? hány pont egyes hangzása van?

(#242) doc válasza stangli (#241) üzenetére


doc
nagyúr

hány pont egyes hangzása van?
:Y:Y ez állat beszólás, betehetem aláírásba?

amúgy azt írta stereo

(#243) Janoska26


Janoska26
addikt

Ja hát én is beugrottam tavaly valamikor, a Genius 5.1-es hangfalszettemet a mediába vettem, akkor 35 ropiért, aztán véletlenül megnéztem egy számtech bolt árlistáját, amin 27 ropiért árulták :U :)

(#244) Ariadne válasza Janoska26 (#243) üzenetére


Ariadne
őstag

Bizony, én is kb. 27-ért vettem, egy-két éve. Nagyon szóródik az ára, még 24-ért is láttam egy helyen, de persze ott már nem volt kapható - sőt a cég meg is szűnt azóta. :DDD Egyébként Cora Auchan közül valamelyikben láttam nemrég, szintén 27-28 körül... :P

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#245) ANT válasza doc (#242) üzenetére


ANT
őstag

''amúgy azt írta stereo''
Akkor 2.01-es (kis tűréssel! :DD )

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#246) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Dobjuk fel a témát egy kicsit. MM-ben lehetett kapni Logitech UltraX Cordless Desktopot tizenegykétezer forintért. Most akartam venni egyet, de nincs. Egy kedves barátom az Árkád MM-ben azt az infót kapta, hogy lesz még, érdemes később érdeklődni. Van erről valakinek bennfentes infója?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#247) troland26 válasza parandroid (#246) üzenetére


troland26
őstag

[link]

ő az?

(#248) commanDOS


commanDOS
senior tag

Én legutóbb billentyűzetért néztem be a media-ba, emlékeim szerint volt mindig egy csomó kirakva. Nézelődök, huh találtam is olyat, amit kinéztem neten de sehol nemvolt. végignyomkodom az összeset, megnézem az árát...5 ruppó (4k környékén volt mindenhol neten) áh mondom én ennyit nem adok érte, bár legalább mostmár láttam élőben is, tetszik is, jónak is tűnik, go át a szemközti boltba, talált sűlyed, van olyan billencs, ár megnéz 4400huf, király, polcról egyből leemel, fizet, és vigyorogva távozik :DDD

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#249) parandroid válasza troland26 (#247) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, ő az. :)

Ha más nem lesz, akkor, megrendelem innét, de sajna Miskolc nagyon messze van, a futár pedig +1880 Ft-ot jelent, amivel együtt már 14e fölött lenne a dolog.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#250) troland26 válasza parandroid (#249) üzenetére


troland26
őstag

aszem van néhány miskolci PH-s , intézd el hogy hozzák el neked PH talira

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Media Markt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.