Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Media Markt

Hozzászólások

(#151) ollie válasza Thunder78 (#149) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És a Quattro és a Lotus 1-2-3 ingyenes, nemde?
Itt most ingyenes alternatívákról beszéltünk.

***

(#153) T. Almeida válasza ollie (#144) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Nem kekeckedni akarok, de pl.? Amire én használom az excelt, wordot, arra tök jó az OO2 is. Bár én nem makrózok stb.

(#154) Thunder78 válasza ollie (#151) üzenetére


Thunder78
senior tag

Szerintem már ingyenes. :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#155) Thunder78 válasza T. Almeida (#153) üzenetére


Thunder78
senior tag

Csatlakozom. Bőven elég az OpenOffice.
Sok cégnél is sikerült bevezetnem ezt a programcsomagot. Persze nem kaptam meg azt a 2 millát, amit ezzel a húzással megspóroltam nekik :)
Egyébként a makrót szerintem nem sokan használják, legalábbis a teljes ügyfélkörhöz képest.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#156) Thunder78 válasza ollie (#151) üzenetére


Thunder78
senior tag

Egyébként ez így nem annyira ferr. Mivel az Office eleve nem ingyenes.
Ott dollármilliárdokat költ a MS a csomag fejlesztésére. Más cégeknek nincs ennyi pénze, viszont van 1-2 jó programozója. És hidd el, hogy lehet találni jó programokat. Nem csak ingyenes Office csomagok léteznek ... vannak köztük jók is. Van olyan is, ami pl 99%-ban megynyitja az Office doksikat.

És máris eljutottunk egy másik érdekes ponthoz. E-mailben kapott doksik megnyitása, ha nincs Office-od. Minimum ezért is kell venni egyet.
Ebbe szerintem most ne menyjünk bele, mert nem ez a topic témája, meg hosszú vita lenne.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#157) Sihto_ válasza Kalandor (#141) üzenetére


Sihto_
tag

Tessék magyarul: Te nem ellenzed a nyers dvd-k árulását, ami már csak az ára miatt sem tartalmazhatja a jogdijakat.
Ez tulajdonképpen lopás. Azaz olyan dolgok mellett állsz ki, amit itt a hsz-aidban megpróbálsz elitélni, csak ennyit akartam, mondani, persze másoknak egyből lejött.

A példa minidg erősebb az utasításnál

(#159) Sihto_ válasza Thunder78 (#156) üzenetére


Sihto_
tag

A doksik általában pdf-ben vannak, a pdf-olvasók meg ingyenesek.

A példa minidg erősebb az utasításnál

(#160) BobChemistry válasza Sihto_ (#140) üzenetére


BobChemistry
őstag

ha lopás, akkor a ph-sok 90%-a tolvaj (nem szo szerint...), és le kellene csukni őket

senki nem fog 3* áron vásárolni, csak azért mert törvényes, ha egyszer megveheti töredékéért...sztem

[Szerkesztve]

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#161) Sihto_ válasza Kalandor (#158) üzenetére


Sihto_
tag

Most komolyan kérdezem viccelsz? Vagy nem vagy tisztában a ASVA jogdijaival?
Egy nyers dvd-n 150 ft a jogdíj - így ha valaki azt 80 ft-ért árulja, akkor le lehet vonni a következtetést.

A példa minidg erősebb az utasításnál

(#162) Sihto_ válasza BobChemistry (#160) üzenetére


Sihto_
tag

Nekem semmi bajom, hogy itt ez megy, csak akkor ezt ismerje el mindenki és ne legyen senki sem álszent.
A cégemnél meg kötelező jelleggel kidobunk egy nagyhalom pénzt jogdíjakra, mert a saját adatbázisunkat irjuk ki dvd-re, és így van ez a többi cégnél is., mert nem a ph-ról szerezzük be a dvd-ket. :C

[Szerkesztve]

A példa minidg erősebb az utasításnál

(#163) vati válasza Sihto_ (#159) üzenetére


vati
senior tag

''A doksik általában pdf-ben vannak''
:DD próbálj meg csak CV-ket küldözgetni pdf formátumban, ha állást keresel. 90%-át kis se nyitják, mert a HRes csaj csak a Wordöt ismeri, és van 400 másik önéletrajz a postaládájában, amelyik DOCban van elküldve. Ugye, nem érdemes ezen elbukni?

Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

(#164) Sihto_ válasza vati (#163) üzenetére


Sihto_
tag

Na a pdf szerkesztő az már nem ingyenes, tehát én arra gondoltam, hogy doksik -azaz olyan leirások, amik Neked szólnak nem amit te irogatsz. Tehát a doksik azok nem a doc kiterjesztést jelentik, hanem amit mondjuk az alaplap cd-jén is megtalálsz.
Egyébként meg megvan a véleményem az egész Mo-i álláskeresésről meg CV irogatásról és küldözgetésről - vicces.

[Szerkesztve]

A példa minidg erősebb az utasításnál

(#165) vati válasza Thunder78 (#155) üzenetére


vati
senior tag

''Bőven elég az OpenOffice.
Sok cégnél is sikerült bevezetnem ezt a programcsomagot.''


Komoly cég egyszerűen NEM ENGEDHETI MEG magának azt az 1..5% inkompatibilitást sem ami az MS-Office és az OpenOffice közt elismerten van az OO legelszántabb hívei szerint is. Ha pénzről van szó, egy cégnek nem éri meg ilyen hülyeségen spórolni.
És igen, az üzlet arról is szól, ki a nagyobb kutya, ki mögött áll több pénz, és nem érdemes beégni a partnerek előtt egy free cuccal. Olyan, mintha a CEO farmerben érkezne a tárgyalásra egy Warbival.

Mellesleg, a 2 milla egyátalán nem olyan nagy tétel sw-re. Nem is kell minden évben kiadni. Egy Gipsz Jakab és társa Bt.-nek, lehet hogy tétel, de kit érdekel...

Ezeknek az ingyenes cuccoknak inkább a közszférában van jövője, ahol pénz nincs, verseny nincs, hatékonyságot mindenki leszarja, ''eszi-nem eszi, nem kap mást'' alapon működnek a dolgok.

Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

(#167) Thunder78 válasza Sihto_ (#159) üzenetére


Thunder78
senior tag

És minden doksi PDF-ben van?
Képzeld! Én rengeteg XLS vagy DOC állományt is kapok ... sőt a munkámból adódóan már PPS-eket is. Sajnos egy PDF olvasó nem tud ezekkel mit kezdeni + a PDF-be nem tudsz beleszerkeszteni.
Viszont egy OpenOffice az esetek 99%-ában megbírkózik ezekkel.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#168) amargo válasza Kalandor (#121) üzenetére


amargo
addikt

És ezért van az, hogy ott tartunk ahol tartunk.

A nagyot észreveszik és mit tudsz csinálni? Rengeteg ügyet tudnék felhozni sokan adták el a lelküket azért a bizonyos első millióért, amit nem firtatnak ugye. De vannak akik jóval többet 100milliókat lopnak, milliárdokat, sokan lenézzük Őket, le LOPTÁL ozzuk, és ha jó napja van a mercsóból csak simán átnéz rajtad, mintha nem is léteznél. Kíváncsi lennék itt hányan állnának egy olyan ember elé az utcán, aki éppen a számlát csereberél egy kétes eredetű illetővel, hogy LOPTÁL ? Mert most mi történik itt Valaki leírt egy történetet és megkapja az arcába LOPTÁL..
Hogy tovább mennyek én sem szeretem Azokat kik lopnak más kárán haszonra tesznek szert, na de ez?? 2-3beírtak és 20ugrottak rá? Az utcán meg elsunnyogunk a történés előtt, mintha meg sem látnánk.
Hogy a problémámra is rá lehessen jönni. Nem az a bajom, hogy szóltak érte, hanem, hogy 20an és ugyan olyan tapló módon, mintha lopót volna az illető.

Ezért minden tiszteletem előtted Kalandor (meg azok előtt akik normálisan tudnak megközelíteni egy problémát), mert Te nem így tetted!
Sok fórum tárunk vehetne rólad példát, mert miközben szajkózzák az álszentséget és fröcsögik a szaftos szidásokat, addig az én szememben ugyan olyanok, mint akiket LOPTÁL.. oznak.

Na, most már csak az a kérdés, hogy ki a kultúrálatlanabb?

De valahol a természet erősebb, miért van az, hogy a leleményes egyed marad fent és a haszontalan kipusztul, biztos nem mondták az arcába a leleményesnek 20an, hogy LOPTÁL, mert különben szégyenében kihalt volna.

Mind1, csak nem értek embereket, más a gondolkodás módom.
amargo

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#169) misu válasza amargo (#168) üzenetére


misu
aktív tag

Hy!

''ezért van az, hogy ott tartunk ahol tartunk.''

Ez így van!
Amíg a primitívje dicsexik, hogy kit, hogyan, mennyivel csapott be, húzott le, stb....és MÁS elismerően bólogat...:(((...Hát kérem, nem is mondok semmit!

De mit vársz egy olyan országtól, ahol a wiszkis sztár lehet, Kulcsár, meg Tocsik félék vannak...:(

Ennyi!


Bye!



Bűn az élet.

(#170) Varga Csaba válasza Sihto_ (#157) üzenetére


Varga Csaba
aktív tag

Véleményed szerint ki követ el lopást azzal, hogy 90Ft-ért vesz dvd-t?

Az eladó esetleg, de az sem 100%-osan biztos!

Aki magyarországon jogdíj nélküli dvd-t birtokol nem törvényszerűen tolvaj!

Mindenkinek törvényesen megadatik, hogy a nyers adathordozóját külföldről szerezze be, ugyanis a jogdíj csak a magyarországon kereskedelmi forgalomba kerülő adathordozókra kötelező!

Aki saját felhasználásra hoz be az országba ilyesmit, az teljesen törvényesen teheti meg ezt!

Ennyit az efféle ''tolvajokról''..

[Szerkesztve]

''Egy haver mondta: ''szerintem a linux egy nagyon szar windows'' by Mefistofeles''

(#171) Thunder78 válasza amargo (#168) üzenetére


Thunder78
senior tag

Teljesen egyetértek. De ezen nem kell csodálkozni.

Ha valaki látta a Frei Dossziénak azt a részét, amiben a londoni munkaügyi helyzetet boncolgatta, akkor tudja miről beszélek (gyk: ott hangzott el, hogy a magyarok még kint is szivatják egymást).

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#172) Thunder78 válasza Thunder78 (#171) üzenetére


Thunder78
senior tag

Mondok erre egy példát is. Nem éppen idevaló a téma maga, de szerintem jól prezentálja azt amit gondolok.
Egy emberke névtelenül feljelentette a Playboy-t, hogy a 17 éves R-Go csajt lefotózták. A szülei beleegyeztek, alá is írták a papírt. Most miért kell ezért feljelenteni egy újságok? Kicsit bepöccentem, amikor meghallottam, hogy ez van. De nem csodálkozom, nálunk ez így működik.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#173) Thunder78 válasza Varga Csaba (#170) üzenetére


Thunder78
senior tag

Bizony.
És Szlovákiában töredékáron lehet hozzájutni akár a Verbatim dvd-khez is. Én is ott vásárlok. És számlával is tudom igazolni. Akkor én most loptam?

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#174) cornfake válasza _seth_ (#42) üzenetére


cornfake
aktív tag

mi TV-t vettunk ugyanott.kijottek a fiuk bekotni a netet,meg kozben hoztam egy konvertert a nagyobb csominak. addigra ott volt a tv,kertem h hangoljak be.
megtortent net,tv ok.tv kikapcs.kesobb picit gondoltam megnezem van-e vmi erdekes,bekapcs:mak.net van,hivom uszit,hiba nincs,regi tv-t osszekotni,ott van adas.anyaztam,minden /ez penteken volt/ ,ja mivel kiszallitottak,ezert a garit vissza kellett menni ervenyesittetni.na en aznap visszamentem,gondoltam nem tolok ki magammal.masnap felhivtam az mm-et,mondta srac:hetfon lesz ember,de menjunk be ,valasszunk masikat.bementunk,szombaton,vettunk egy otossel dragabb,uj tipust,hetfon kihoztak,a regit elvittek,azota is szepen muzsikal:)
/kopkopkop/
en MM-ban mondjuk nem vennek sztch cuccot /jojo tudom sulinet:)/

I'm what's left, I'm what's right..

(#175) misu válasza Thunder78 (#173) üzenetére


misu
aktív tag

Hy!

Szintén így szerzem be!
Számlával meg minden!

Amúgy meg EU ország és azt veszek amit akarok, csak kereskednem nem szabad vele!
Meg nem hozhatom kamionszámra...:))

Bye!

Bűn az élet.

(#176) T. Almeida válasza Thunder78 (#173) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Mit jelent az a töredékár?

(#177) misu válasza T. Almeida (#176) üzenetére


misu
aktív tag

Hy!

OFF
www.diskus.sk...:B

Sok mindentől függ...hogy váltod a koronát, mennyit veszel, milyen messze lax a bolttól, stb.

Nekem Misk.-Kassa távon is megéri saját+barátok részére hozni!
80HUF körül jön ki a 8x Philips

De eladni már nem!
Úgyhogy marad a sör+abszint+sajtok...

Meg buli oda-vissza!
ON
Szép napot!


Bye!

Bűn az élet.

(#178) Thunder78 válasza T. Almeida (#176) üzenetére


Thunder78
senior tag

Jaja, ahogy misu mondja. Nekem nagyjából 70 forint körül jön ki. De én inkább a Verbatimre esküszöm, az 85 kemény magyar valuta.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#179) bitmad


bitmad
aktív tag

Két tanulságos történet: [link]

(#180) Ptech válasza bitmad (#179) üzenetére


Ptech
őstag

épp most akartam belinkelni :))

(#181) Thunder78 válasza bitmad (#179) üzenetére


Thunder78
senior tag

Hát ezek nem gyenge sztorik. Még szerencse, hogy mifelénk nincsenek ilyenek. :) :) :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#182) lorcsi válasza bitmad (#179) üzenetére


lorcsi
veterán

Ugyan így jártam at elektro pontban vettem vasalót 500HUF-el többért adták (ez is volt kiplakátolva) aztán otthol megnéztem a tegnaptól érvépnyes szórólapot , Az ár nem stimmelt, másnap vissza szó nélkül cserélték.

(#183) pyrannha


pyrannha
senior tag

Nekem sajnos nincs ilyen jól végződött sztorim a Media Markt-al. Még januárban vettem egy Sennheiser mx550-es fülhallgatót. Időközben tönkrement, ezért októberben kicserélték egy másikra. Kb. egy hete megint tönkrement, szal elvittem a szervízbe, kiállították a cseréről szóló papírt és nagy vidáman vittem be a MM-ba. Odaadom az eladónak, kérdezi, hogy ugyanolyanra akarom-e cserélni. Mondtam, hogy igen. Ekkor tűnt fel az ára: 4790 Ft. Amikor Én vettem, akkor még 4690 Ft volt ez a füles. Sőt még szombaton is, amikor vettem egy Sony fülest, de ez most nem lényeg. Szal 3 napja még azon az áron volt kapható, amennyiért Én vettem. De mivel csere volt ezért nem nagyon érdekelt az ára. Megyek a pénztárhoz, erre benyögi a pénztáros, hogy még fizessek 100 Ft-ot! Kérdem tőle, hogy miért, hiszen ugyanolyan termékre cseréltem be. Erre a válasz: Ha nem fizet, nincs fülhallgató! Mivel így is késésben voltam, ezért kifizettem azt a 100 Ft, de holnap visszamegyek és elbeszélgetek az osztályvezetővel. Mi az hogy fizessem ki a különbözetet? Kit érdekel, hogy azóta felemelték az árát? Én x Ft-ért vettem, az hogy Ők azóta emeltek az áron vagy sem, az engem abszolút hidegen hagy. És ha emelnek az árán még 500 Ft-ot, akkor fizessek még rá ennyit, hogy használhassam azt, amit egyszer már kifizettem? Többet biztos, hogy nem veszek ott semmit, pedig otthagytunk már pár millát nekik, mert ott vettük a hűtőtől kezdve a tv-n át mident. De ezek után?! Soha!

PSN ID: VDFPO

(#184) eziskamu válasza pyrannha (#183) üzenetére


eziskamu
addikt

Mondjuk ha 200-al olcsóbb lett volna és azért állít meg a pénztáros mert ki szeretné neked fizetni, nem problémáznál, mi? ;]

(#186) pyrannha válasza eziskamu (#184) üzenetére


pyrannha
senior tag

Tudtam, hogy ez lesz a válasz. Figy, itt nem azon a nyamvadt 100 Ft-on vagyok kiakadva, hanem az elven. Tönkrement, cserélik és még fizessek is?! Mi van akkor, ha pl bedöglik a tv? Elviszem kicseréltetni, de azóta felemeltek 20000 Ft-tal az árát. Akkor fizessek 20 ropit, csak azért, mert ők úgy döntöttek, hogy megemelik az árát? Kinem szarja le, hogy menyit emeltek azóta, amióta Én megvettem?

PSN ID: VDFPO

(#187) sbazsi válasza pyrannha (#186) üzenetére


sbazsi
veterán

egyetértek veled.
csere az csere.
mert ha azt mondják, hogy levásárolhatod, az egy más történet.
de ilyet tudtommal akkor mondanak, ha nem tudjak kicserélni, mert nincs az adott termék.

[Szerkesztve]

(#188) pyrannha válasza sbazsi (#187) üzenetére


pyrannha
senior tag

Itt a MM-ba bármikor levásrolhatod az árát. Nem muszály ugyanazt a terméket választanod.

PSN ID: VDFPO

(#189) sbazsi válasza pyrannha (#188) üzenetére


sbazsi
veterán

és ha valaki ugyanazt a terméket kéri, magyarul cserét, akkor miért kell ráfizetnie??? :F :F

(#190) pyrannha válasza sbazsi (#189) üzenetére


pyrannha
senior tag

Ez jó kérdés! De holnap majd bizti elmeséli az ottani fejes, hogy ez miért is van így. Kiváncsian várom.

PSN ID: VDFPO

(#191) sbazsi válasza pyrannha (#190) üzenetére


sbazsi
veterán

mellesleg sokkal inkább az a kérdés, hogy a cégnek 100 Ft-ért megéri-e a botrány?

és ha belegondolsz, igen, mert úgyis mindenki ott fog vásárolni, max elveszt vele 1-2 emberkét. szarnak rá.

ennyi erővel megtehetné azt is, hogy mondjuk egy olyan cucc, aminél 10-ből 9 elromlik, felemeli az árát a 3x-osára. ;]

és az meg külön reklám, hogy beszélnek róluk. lásd electroworld megnyitása. mindenki szidta, mert lebénították a várost, de igy legalább mindenki tudja, hogy mi az, és hogy egyáltalán léteznek. és gondolom jópár ember megfogadta, hogy ott sosem fog vásárolni, mégsem ment még csődbe.

(#192) #11666432


#11666432
törölt tag

Na végre egy rendes nagyvállalat

(#193) biker


biker
nagyúr

hasonló cipőben EW-ben :)

Lexmark multigép elromlott, vételár volt 17.990.- típus volt X1185
Csere nem lehet, mert X1155 van csak, ha elfogadom.
mondtam oké, adtak egy csekket, menjek a pénztárhoz, üttesme ki-és-be, és kész

ott meg közlik, 2k, mert 19.990.- az ára.

közöltem, hogy naaaaaaaa :)
és hogy az osztvez nem szólt erről

ő odajött, ''jé, tényleg, drágább? nem baj, írd oda hogy engedélyeztem''
és 0Ft-ot kellett ráfizetni

de tecskóban cseréltünk már papucsot úgy, hogy akciósan 2k volt, tönkrement egy hét alatt, és cserekor már 3.5k volt, nem is kértük, levásároltuk :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#194) sbazsi válasza biker (#193) üzenetére


sbazsi
veterán

de magyarázza már el nekem valaki, hogyha valami tönkremegy, és cserét kérek (mert adott esetben van raktáron) akkor mi a f***-ért kell ráfizetni, ha ők közben árat emeltek?

(#195) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Én egyszer vettem egy adatkábelt a Media marktba a nokia 3510i m hez, és persze nem működött, hiszen az csak egy szar sezrvízkábel , és nincs is hozzá rendes kábel ugy mint a többihez.Na másnap visszavittem és szépen csengették ki a pénzt.
A másik sztori, a saturnba vattem az eladó állítása szerint 3100 nokiához való adatkábelt, ami persze nem volt jó hozzá, hiszen az csak a dku 2 telefonokkal múködik és az enyémmel nem.Másnap vittem ezt is vissza, és csengették a lovét szépen ahogy kell :DD

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#196) eziskamu


eziskamu
addikt

Múlt hómapban, amikor is az MM-ben a számtekosztály környékén settenkedtem, akkor hallottam hogy valami pacák az ottani szakiktól kérdezősködött egy máshonnan vett géppel kapcsolatban amit nem tudott garanciálisan rendezni, mert a hozzáadott tft monitornak homályos volt a képe. Ami tetszett: a koma azt mondta azért jött ide mert ők (MM-számtekbanda) mégis csak ért hozzá és szeretik ezt csinálni ( ;] ) hogy hátha tudnak mondani valami tanácsot. Az MM-esek meg erősködtek, hogy mi közük hozzá mert nem náluk vette. Mondjuk nem hallottam az egész beszélgetést, de annyit mondhattak volna az ürgének, hogy cseréljen felbontást, hátha... .
PS: ja talán még azt is szerette volna hogy az ő gépét ott kipróbáltatni más monitorokkal, mert ahol vette ott nem nézték meg, mert állításuk szerint nem volt semmilyen monitor a közelbe (erre MM: és a számlázó gép monitora?).

[Szerkesztve]

(#197) Pacák válasza eziskamu (#196) üzenetére


Pacák
senior tag

Nem járok MM -ba. :DDD

Most erre mit mondjak. Az a szerencsétlen csak segítséget próbált kérni, mert ahol vette a gépét kompletten, ott nem foglalkoztak a problémájával - szerintem szabálytalanul. A MM meg tényleg nem köteles foglalkozni vele, de nyerhetett volna egy potenciális vevőt, ha kicsit emberibben, konstruktívabban állnak hozzá a témához.

Nuclear launch detected

(#198) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Én egyébbként egy billentyűzetet szeretnék venni magamnak karácsonyra a Media markt ba, de gondolom ezzel nem lehetne gondok, nem ugy mint az adatkábellel amit ott vettem

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#199) eziskamu válasza Jégkokó (#198) üzenetére


eziskamu
addikt

Nekem van egy 2 éves Daewoo (akarom mondani Chevrolet ;] ) egerem az MM-ből és még jó, pedig már párszor leesett. Nem lesz gond. (Kb annyi az esély a selejtre mintha máshonnan vennéd).

[Szerkesztve]

(#200) Angie™


Angie™
addikt

vettem egy dvd filmet a MM-ban, és nem nyugat európai régiós, hanem afrika meg japan ..
ilyet árulhatnak Magyarországon ?????

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Media Markt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.