Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: MárkaLánc
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- Re
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
Új hozzászólás Aktív témák
-
Dave™
nagyúr
A transzport mindenképpen megoldja a dolgot, de átérzem a dolgot, én is előbb válnék meg a DAC-tól, mint hogy amiatt Windowst használjak
Ubuntura meg Debianra is gondolom van újabb kernel azért, és a Ryzenek azért már elég jól/régóta támogatottak. Manjaron annyival könnyebb a dolog, hogy tök egyszerűen lehet kernelt cserélni, akár bétára vagy real time-ra is, illetve a zárt driverek is egyszerűen telepíthetőek. Meg minden csomag majdnem a legfrissebb, ami lehet. Néha viszont Ubuntu alatt jobban mennek dolgok, talán van valami plusz patch, fogalmam sincs. -
Dave™
nagyúr
Az én eddigi tapasztalatom alapján a kernel ilyet nem produkál, vagy támogat valamit vagy nem. Az USB-s audioeszközöknél a standby mode jelenthet problémát ahogyan írtam is a másik topikban, de lehetnek egyéb, egzotikus problémák is. Szerintem ez nem disztribúciófüggő, és a Pulseaido sem sok vizet zavarhat, az csak egy réteg az ALSA felett ha jól rémlik.
szerk: az SDAC nekem egyetlen egyszer ment, emiatt azt hittem én bénázok és kb. mindent végigpróbáltam, ami emberileg lehetséges, a végén kiderült, hogy az AK chip halt meg. Persze ez ekkor már Windows alatt sem ment.
Új hozzászólás Aktív témák
- Nikon DSLR topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Ami Kínában OnePlus Pad Pro, az errefelé mégis csak Pad 2 lett
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Cyberpunk 2077
- DUNE médialejátszók topicja
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- alza vélemények - tapasztalatok
- Házi hangfal építés
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 5050 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple iPhone 12 Pro 128 GB Pacific Blue 1 év Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- Mini Pc HP ProDesk 600 G2 G3 G4 /// 6-8. gen //// i3 / i5 /// garancia /// Budapest / MPL / Foxpost
- HIBÁTLAN iPhone 14 256GB Starlight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3799, 100% Akksi
- Bomba ár! Lenovo IdeaPad V130-14IGM - N4000 I 4GB I 128SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Ubuntura meg Debianra is gondolom van újabb kernel azért, és a Ryzenek azért már elég jól/régóta támogatottak. Manjaron annyival könnyebb a dolog, hogy tök egyszerűen lehet kernelt cserélni, akár bétára vagy real time-ra is, illetve a zárt driverek is egyszerűen telepíthetőek. Meg minden csomag majdnem a legfrissebb, ami lehet. Néha viszont Ubuntu alatt jobban mennek dolgok, talán van valami plusz patch, fogalmam sincs.

