Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) erdey_a


erdey_a
őstag

Esetleg ajánlom a szellemvasutat :DDD

Komolyra fordítva:
Bakonyba (Vinye) szoktunk néha kiránulni, ottalvósan.
Elemlámpával (kis picivel persze, egy ceruzaelem, az is teszkós) megindul az ember hogy sétál egy estit. A háztól kb 2-300 méterre lámpa megadja magát.
Viszatalálni merő izalom volt. Se holdfény, se csillagok... vaksötét...
Ne kérdezzd meg, hogyan találtunk vissza...
[kép]

Vérboci

(#22) Balinov válasza erdey_a (#21) üzenetére


Balinov
félisten

jó kis Cuha völgy...elég félelmetes lehet sötétbe.. :Y

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#23) Thyb


Thyb
senior tag

Mentél már át téli havas estén, amikor leszáll a tej köd falusi temetőnek olyan részén, ami teli van bozótokkal?

Nem egy rossz feeling. :Y
A Fagyos hó ropog a lábad alatt, vak sötét van, de a holdfényben látod a havat és az egyenetlenségeket közvetlenül a lábad előtt, de messzebb semmit. Tudod merre kell menni, de még igy sem vagy nyugodt.
És akkor megcsörrennek a száraz bodzabokor ágai, egymáshoz csapódnak, hallod ahogy a gyenge lomb törik minden irányba. Te nem látsz semmit a ködben csak nagyjából be tudod határolni honnan jön a zaj. Majd szárnycsapkodás, s tovarepül (valószinüleg) a fácán, amely a bokor aljában telepedett le éjszakára.
Vagy lehet, hogy egy elkárhozott lélek kapott bebocsátást a pokolba? ;]
Soha többé nem röviditettem arra az utam.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#24) erdey_a válasza Thyb (#23) üzenetére


erdey_a
őstag

Vagy lehet, hogy egy elkárhozott lélek kapott bebocsátást a pokolba?

Kész... szétröhögöm az agyam :))

Vérboci

(#25) raczger


raczger
őstag

Amiről írok nem a legijesztőbb hely, inkább a legilyesztőbb helyZET

Na szóval:

Egyszer olyan 10 éves koromban jártam biciklivel az erdőben, mikor hazafele indúltam beesteledett, és nem volt lámpám, így nem láttam az utat. Eléggé féltem a vadaktól, és még tudtam egy, s mást képzelni magam elé:D
Egy-két vad el is futott előttem (ilyenkor nagyon féltem)
És a ráadás az volt, hogy éppen vadészat volt, és éreztem, hogy a golyók mellettem suhannak el; nemtudom, hogy a vadakat vagy engem lőttek, de nagyon féltem az biztos, jó, hogy nem lett tele a gatyó:)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#26) Agostino válasza raczger (#25) üzenetére


Agostino
addikt

Hát jó, de ez a topic nem félelmetes eseteket taglal, hanem félelmetes helyeket. Az, hogy pár vadász alád durrantott még nem hozza magával, hogy félelmetes hellyé lesz nyilvánítva ahol történt. : ))

ipgirl : ezt a történetet nem hallottam, de van egy kis könyvem itthon ezzel a témával kapcsolatban, most ugyis ráérek átforgatom egy kicsit. : )

[Szerkesztve]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#27) raczger válasza Agostino (#26) üzenetére


raczger
őstag

Ezért írtam oda a hsz-embe az első sort:D

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#28) Agostino válasza raczger (#27) üzenetére


Agostino
addikt

Tudom, ezért kezdtem úgy, hogy ''Hát jó[...]'', mintegy jelképesen megköszönve azt, hogy megosztottad velünk a történeted, de azért maradjunk a kiindulótémánál, miszerint kishazánk parás pontjait kutatjuk. : )

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#30) padee


padee
tag

Szentkirályszabadja, volt Szovjet laktanya.
Az egész egy szellemváros. Kihalt panelépületek, családi házak,
A házakban letépkedett tapéták, összetört mosdók, romos épületek, régi újságok,
könyvek. Szovjet mozifilmek maradványai. Mikor elösször voltam ott az egész folyósó
filmben úszott.
Ha vki jatszott a Call of Dutyval sztem el tudja képzelni azt a helyet.
Sztem 100%ban képes visszaadni egy háburus hangulatot.
Vannak teljesen ép épületek is, akár be is lehetne költözni egy kis takarítás után.

Néhány épület életveszélyes állapotban van

[Szerkesztve]

(#31) gregorik válasza padee (#30) üzenetére


gregorik
senior tag

ezt megjegyzem, bár nem elég horrorisztikus ;)

(#32) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

[link]
egyelőre erre futja. kihalt határőrtanya, Kőszeg után a hétforrásnál.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#33) LuckyL válasza Thyb (#23) üzenetére


LuckyL
őstag

Vagy lehet, hogy egy elkárhozott lélek kapott bebocsátást a pokolba?

Ez nagyon beteg :DDD

cryptot minden termékemért elfogadom

(#34) gregorik válasza GombócArtúr (#32) üzenetére


gregorik
senior tag

nem rossz ez, késő este kivált durva lehet, főleg mert a hegyekben van..

(#35) Thyb


Thyb
senior tag

Bár tudom, hogy Magyarország legijesztőbb heyeit keresed, de engedtessék meg nekem, hogy elmondjam a legijesztőbb esetet ami velem megesett, legalább is ez él bennem a legélénkebben.
Helyszin: Katonasági vezetői poligon - Északi állósánc - Slavonka Pozsega - Horvátország
Időpont: 1991 Julius eleje - Szerb -Horvát háboru kellős közepe
Helyzet: Én mint a volt jugoszláv hadsereg kiskatonája, holt őrségben (értsd : ha jön valaki nem szólsz, nem adsz le figyelmeztető lövést, hanem egy célzott lövéssel lelövöd).
Rossz hirek szerint az egyik bakának pont ebben a sáncban vágták el a nyakát egy késsel pár nappal korábban. Bár többen mondták, a tisztek ezt nem erősitették meg, mint ahogy egyetlen veszteséget sem. Szal para igy is 1000-el. Borus este volt, második váltó voltam. Egész este esett, az állósánc agyagos talaját fellazitotta az előttem itt őrséget adó, mert valszeg fázott és toporgott a sárban. Hajnal 3-4 között az eső elállt, de még dörgött és villámlott minden felé. Előttem volt a kandisznó karám, ahol egy kb 300 kg-os dög a menydörgéstől le-fel szaladgált egész este, igy elég nehéz lett volna kiszurni, ha valaki közelit felém. Az én lábom is fázott. Addig-addig toporogtam, hogy a puha sárban bokáig sülyedtem. A lábam nem emelgettem, mert cuppogott, ahogy kihuztam a sárból, s ha valaki a sötétből közelit felém, annak jó támpontot adhatott volna, hol is vagyok pontosan. A nagy katonai esőkabátot magamra vettem, és a pukát a hátamra vetettem, hogy ne legyen tiszta sár. Az időközönként el-el halkuló dörgések között, egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy lépteket hallok, és szuszogást. Azt hittem, hogy az öreg alkoholista zászlós jön ellenőrizni,hogy élek-e még. :) Vártam, de nem szóllitott meg hátulról senki. Megfordultam. Mögöttem az épület körvonalait láttam, de az égvilágon semmi mást. Visszafordultam. Egyszer megint hallom a lépteket és a szuszogást. Megfordulok, s ebben a pillanatban villámlott, fényesség ragyogta be az egész udvart. Mindent tisztán láttam, még a tőllem messzebre fekvő góré léceit is, de sehol senki. Visszafordulok, s a villámlás által okozott éles fényéből vaksötétségre még nem teljesen átállt szemem csak annyit vett észre, hogy egy fej emelkedik fel közvetlenül a mellvédem előtt. A késem GI Joe-san a csizmámban, amit a sárba ragadt lábam és a helyszüke miatt esélyem sincs elővenni, de a puskát sincs időm lekapni a hátamról. És akkor meghallottam a dörrenést. Mire felfogtam volna, hogy most meghaltam, és nekem annyi, akkorra a fej elfordult, és a sün szépen lemászott jobbról balra a mellvédről. Kikerülte az állósáncot, és szép nyugodtan elsétált.
Még kb fél óráig áltam ott kétségbeesve. Kapkodtam a levegőt és ziháltam. Szerintem magam sem tudtam, hogy már meghaltam vagy még élek. Min 10 év az életemből.
Most visszagondolva kicsit nevetségesnek tünik, de akkor a nagy fény, az előttem felbukkanó fej, a dörrenés koránt sem volt az. Nem sok választott el az infarktustól, az tuti.
:B

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#36) _az válasza gregorik (#1) üzenetére


_az
senior tag

esetleg az ország keleti és déli végletei? állítólag van akkora elmaradottság és putri, hogy 2 filmet is meg lehet vele tölteni... :(

szerk: najó, ez mondjuk épp nem isztikus, de ijesztő :(
esetleg a bakonyi tigris legendája? :D

[Szerkesztve]

az

(#37) Thyb válasza _az (#36) üzenetére


Thyb
senior tag

Egyébként -hogy most is ugy van-e még, azt nem tudom - elég volt végig menni a bicskei telepen hajnalban. Romos házak, putrik mindenhol. Morgó kutyák falkában támadnak. Nem tudod mikor ugrik elő egy késsel hadonászó kisebbségi. Részegek hevernek mindenfelé. Elfojtott veszekedés hallatszik a háttérben, de épp annyira hangos, hogy ha segitségért kiáltanálk, senki nem hallaná meg, mondjuk amugy sem figyelne rád senki.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#38) Lord Zero válasza gregorik (#1) üzenetére


Lord Zero
addikt

erzsébet kórház (alsó erdősor u.), rendelőintézet, mosdó+wc
amíg nem láttad, azt hinnéd, csak rizsa

ha láttad, felötlik benned, h a saw, a seven, a das experiment, a cronenberg összes, az alan parker összes, az angel heart, stb filmek stábja bizonyára itt kellett volna helyszíneljen, mikor megfelelő forgatási terepet kerestek

nem, mindegy

(#39) Superman válasza _az (#36) üzenetére


Superman
nagyúr

Az ország keleti részei (különösen északkelet) nem az ijesztegetéssel küzdenek, hanem a szegénységgel, a munkanélküliséggel, a kilátástalansággal és a tönkrement életekkel. Igen, belátom, hogy ez is ijesztő lehet, amikor keresztülmész egy olyan falun kocsival, ahol a lakosság szinte 100%-a munkanélküli, nincs orvosi rendelő, nincs vegyesbolt és az emberek szinte éheznek.

Igen, a jóllakott emberek számára ez is ijesztő, de gondolom a topik nem erről szól.......

[Szerkesztve]

(#40) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

Kecskeméti Volt laktanya... HomokBánya pontosabban . Nagyon durvahely kihalt cuccok poros lepedők laborok, korházak lebombázva félig. lakások és egyéb épületek nagyon ramaty állapotba. Tiszta COD feeling:D
a Másik:
Csepel: a gyár területe :D és a MAgyar utca uhuuu

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.